5. Ev Koç

5. ev koçta, 5. ev koç burcunda, 5. ev koç, 5. evde koç, koç 5. evde, özellikleri, etkileri, 5. ev aşk şans evi

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1085
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

5. Ev Koç

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 19 Ağu, 15:33

5. Ev Koç Burcu Etkileri - 5. Ev Aşk, Şans ve Çocukla ilgili Ev ve Koç Burcu
Resim

5. Ev Koç Burcu Etkileri - Aşk, Şans ve Çocukla ilgili 5. Evde Koç Burcu Etkisi

Enerji ve canlılığınızı yapıcı ve üretken projelere, aşka ya da fiziksel zevklere yoğunlaştırırsınız. Hassas olan hayal gücünüz sayesinde idealist bir yapıda olabilirsiniz ya da ruhsal eğilimleriniz ağırlık kazanabilir. Çocuklara olan sevginiz sizin bu hususta üretkenliğinizi teşvik edebilir. Yetiştiğiniz ortam sizi iyi bir sporcu yapılabilir ya da bu hususta iyi bir izleyici olursunuz.

Sakin yaşayamaz devamlı hareket istersiniz. Üretken bir yapıdasınız. Orjinal fikirler peşinde koşarsınız. İşlerinisi enerji, güç ve kararlılık ile yaparsınız. Aşk hayatınız da aynı şekildedir. Çocukluklarınız da genellikle güçlüdürler ve çok nadir hasta olurlar. Aşk ilişkilerine genellikle "ben" odaklı bir bakış açısı getirirsiniz. Koç burcu insanının bulunduğu alan hayatta ki çatışma alanımız olduğundan, 5. evde koç burcu olduğunda aşk ilişkilerinizi her an çatışma çıkacakmış havasında algılayabilirsiniz.

Birey aşkı yaşarken çok hevesli, canlı ve çocuksu ama aynı anda ateşlenmeye de her an hazır davranışlar sergileyebilir. Koç burcunun olduğu alan kimliğimizi ön plana çıkarmak istediğimiz alandır. Bu sebepten şahıs aşk ilişkilerinde ilk önce kendisini düşünüp, devamlı "önce ben" diyebilecektir.

Hayatınız kısa ve çok hareketli aşk ilişkileri ile dolu. Çocuklarınız genellikle erkek olabilir ya da mizaç olarak çok erkeksi olabilirler. Rekabetçi sporlara ilgi duyuyor olabilirsiniz. Üretken ve yapıcı kimliğiniz her an reaksiyon göstermeye hazır bir biçimde ortaya çıkıyor. Çocuklarla genellikle iyi anlaşıyorsunuz. Aşık olma korkusundan kendinizi kurtarmalısınız.

Aşık olduğu (Aşık olursa) bireyi dünyanın merkezine oturtur. Artık O'nun için sevgiden daha öte bir şey yoktur. Yaşamında aşkı devam ettiği sürece sevdiği insanın istediği karşısında ve onun yapamayacağı pek bir şey olamaz. Tutku ile sahiplenir ve büyük bir kıskançlıkla sever. Sevdiği insanı herkesten, ailesinden bile kıskanır, "onu daha mı çok seviyor, bununla daha çok ilgilendi" diye kendi kendisiyle çatışma yaşar ve bu düşüncelerini sevdiği insana da yansıtır.

Kıskandırılmaya, kıyaslanmaya hiçbir zaman gelemez. O sevildiğini, istendiğini devamlı hissetmelidir. Bunu hissederse kusursuz tarafları ortaya çıkacaktır. Sert tavırlarının yerini bir süre sonra okşanmak isteyen ufak bir kedi alabilir. Tabi kedinin patilerinde çok acıtan tırnakları olduğunu da hiçbir zaman unutmayın.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
budray (Cmt 19 Ağu, 18:47)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 15 misafir