3. Ev Akrep

3. ev akrepte, 3. ev akrep burcunda, 3. ev akrep, 3. evde akrep, akrep 3. evde, özellikleri, etkileri, 3. ev sosyal

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

3. Ev Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 16 Ağu, 13:23

3. Ev Akrep Burcu Etkileri - 3. Ev Sosyal Yaşam Evi ve Akrep Burcu
Resim

3. Ev Akrep Burcu Etkileri - Sosyal Yaşamla İlgili 3. Evde Akrep Burcu Etkisi

Yoğun bir güce ve konsantrasyona sahipsiniz. İyi bir araştırmacısınız, araştırdığınız konuyu en ince ayrıntısına kadar bilmek istersiniz. Ancak gerçekten bir gereksiniminizi karşılayacak veya ilginizi çeken bir konu değilse ana hatlarını öğrenip araştırmayı bırakabilirsiniz. Bilgi sizin için güç demektir. Zihniniz Yaşam alanınızda çok geniş bir yelpazeye yayılan ilgi alanlarınız hakkında öğrendiklerinizle doludur.

Çevrenizdekiler bu kadar çok hakkında bilgi sahibi oluşunuzdan dolayı sizi ukala ve kendini beğenmiş biri olarak görebilirler. Gerçekten hemen her konuda hakkında bilgi sahibisiniz ancak bildiğinizi sadece gerektiğinde kullanmayı öğrenmediğiniz sürece sosyal alanda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sizin için bir sorun mu? Asıl sıkıntı da burada. Hayır bu sizin için bir sorun teşkil etmiyor çünkü hayatta kendi kendine yeten ender insanlardan biri olduğunu bizzat kendiniz biliyorsunuz. Bu da sizi biraz kibirli ve bencil yapıyor.

Evrenin gizemlerine ve işleyişine karşı derin ilgi duyuyorsunuz. Birlikte olduğunuz kimselerin uçlarda yaşamayı örenmesi gerekiyor. Cennet ve cehennemi birlikte yaşatabilir ve bunu iç zorluk çekmeden yapabilirsiniz. Başkalarının ortada olanı gördüğü yerde siz göremediklerini de görürsünüz.

Gözlem ve analiz yetenekleriniz, konuşmak için yüreklendirilmediğiniz bir çocukluk çağında keskinleşmiş olabilir. Böylece, siz hayatı, yaşıtınız olan başka çocuklardan daha ayrıntılı izlemiş ve öğrenmiş olabilirsiniz. Söylediğiniz sözler öylesine söylenmiş, gereksiz ve geyik muhabbetlerine meze yapılacak türden sözler değildir. Sizin için tüm yaşamınızda olduğu gibi ağzınıdan çıkan her sözün bir amacı, anlamı ve hedefi olmalı. Kendiniz nasıl özenle sıkılmadan dinliyorsanız, aynı özenle de dinlenmek istersiniz. Akrep etkisini diğer etkilerden ayıran en büyük özellik özen göstermeyenlerin dikkatlerini çekmek için ısrarcı olmazsınız. Ya dinlemez, ya konuşmaz ya da bir daha aynı sahnenin yaşanmasına izin vermezsiniz.

Gerçekten samimi sohbet ettiğiniz, herşeyinizi paylaştığınız çok az sayıda insan bulunur. Bu kategori dışındaki tüm iletişiminiz aslında sadece akıp giden hayata uyum sağlamaktan ibarettir.

Seslerde, sessizlikte ve nüanstaki kuvveti keşfetmek, mesajınızı güçlendirir. Bağlantının derinliği gerçeklerden güçlüdür, ama kimi zaman da gerçeğin sadece basit bir gerçekten ibaret olduğunu anlamakta fayda vardır.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Yönetici (Çrş 16 Ağu, 14:44)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astrolojide Evler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir