Aslan Burcu Çocuğu ve Özellikleri

aslan burcu çocukları, aslan burcu bebeği, aslan burcu çocuklarının özellikleri, aslan burcu bebeğinin özellikleri, aslan çocuğu nasıl eğitilir, aslan çocuğuna nasıl davranılmalı, aslan burcu çocuğuna nasıl davranılır

Aslan Burcu Çocuğu ve özellikleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1079
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Aslan Burcu Çocuğu ve Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Sal 01 Ağu, 23:42

Resim

Aslan Burcu Çocuğu ve Özellikleri

Aslan Burcu Çocuğuna Nasıl Davranmalı?

Aslan burcu çocuğunu başarıya götürecek en iyi yol, onun gururuna hitap etmektir. Yerinde duramayan, enerjik yapısıyla aslan burcu çocuğu dikkat çekmek için sabrınızı test edecektir. Üstelik rol yeteneği öylesine gelişmiştir ki en şirin haliyle bir anda sizi avucunun içine alabilir. Tabi zekasını ve hayal gücünü de yabana atmamak gerek. Bu yetenekleri ile etrafındaki insanları yönetmek ve istediğine ulaşmak hiç de zor olmayacaktır.

İstediğini Elde Etmek İçin Her Yolu Deneyebilir

İstediğini elde etmek için akla hayale gelmedik öyle planlar kurup yürütür ki, o kadar küçük bir çocuktan böylesi planlar ummazsınız. Bakışı ve duruşu ile yaşından çok daha olgun bir portre çizdiğinde sizi şaşırtabilir.

Aslan burcu çocuğu güçlü olmak ve her şeyin merkezinde olmak için büyük çaba gösterecektir. İnatçı kişiliği, emir verme ve kafa tutma huyu, içindeki doğal liderlik duygusundan kaynaklanır. Bu zorlu kişiliği zaman zaman sabrınızı taşırmaya neden olacaktır. Ancak sert ve baskıcı davranışlar göstermemeye özen gösterin. Dışa dönük yapısını korumak için, hayal gücünü destekleyecek hareketli oyunlara teşvik etmelisiniz

Aslan Burcu Çocuğu Merkezde Olmak İster

Güneş’in içinde bulunduğu sistemin merkezinde oluşu gibi, yönettiği burcun, yani Aslan’ın da merkezde olmaya ve parlamaya ihtiyacı vardır. Aynı zamanda psikolojideki ego prensibiyle de özdeşleştirilen Güneş’in, kendi içinde sağlıklı bir özsaygı ve güven geliştirmek, kendi özgünlük ve özelliğini görmek, kendi kahramanlık macerasını yaşama aktarabilmek gibi de bir misyonu vardır.

Aslan Burcu Çocuğu Farkedilmek ve Onaylanmak İster

Aslan burcu çocuğu özgün bir üretkenliğe sahiptir. Özgünlüğünü dokunduğu her şeye aktardığı gibi, yaptıkları, çabaları karşısında da mutlaka onaylanmaya ve takdir edilmeye ihtiyaç duyar. Aslan’ın kendi performansını belirleyebilmek için, geribildirime çok ihtiyacı vardır. Kendisiyle gururlanmak ihtiyacı, etrafındaki insanlardan reaksiyon alamadığında aslan burcu çocuğu kendini değersiz, önemsiz ve işe yaramaz hissetmesine neden olur. Erken yaşlardan itibaren küçük Aslan’ın özgüvenini geliştirebilmesi, üretici zekasını kullanabilmesi için yeterince özgür bırakılması önemlidir.

Her Zaman En İyi Olmak İsteyecektir

Her zaman önde olmaya ve en iyiye ulaşmaya çalışan, bunu hakettiğini düşünen aslan burcu çocuğu, kendi özgün tarzını erken yaşlardan itibaren hayatına geçirmeye, yansıtmaya başlar. Arslanın ormanların kralı olması gibi, küçük Aslan da içinde bulunduğu topluluğun lideri olmayı hedefleyecek, arkadaşlarının kendi ayrıcalığını farketmesini ve saygı duymasını bekler. “İkinci iyi“nin bir Aslan için kabul edilebilmesi mümkün değildir. İyi şeyleri çok çabuk farkeden ve hayatına sokarak, kolayca benimseyen bir yapısı vardır.

Aslan burcu çocuğu pohpohlanmayı sevdiği için, etrafındaki insanları da nasıl memnun edeceğini iyi bilir. Sıcakkanlı, samimi ve sevecen yapısıyla, Aslan küçükken olduğu gibi erişkinlikte de, bulunduğu ortamlarda Güneş’in sıcaklığını yaşatır.Aslı Temel'in Makalesinden Düzenlenmiştir.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
budray (Prş 17 Ağu, 00:40)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Aslan Burcu Çocuğu” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir