Terazi Burcu Erkeği ve Özellikleri

terazi erkeği, terazi burcu erkeği, terazi burcu erkeğinin genel özellikleri, terazi erkeği ve özellikleri

Terazi Burcu Erkeği ve özellikleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1085
Yaş: 23
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Terazi Burcu Erkeği ve Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 26 Tem, 01:18

Terazi Burcu Erkeği ve Özellikleri
Resim
Hugh Jackman

Bu adamdan pek çok öğüt alacaksınız. Tüm sorunlarınıza kusursuz çözümler bulacak ve sorduğunuz her soruya cevap verecektir. Ancak O'nda tüm genç kız rüyalarınızın cevabını bulacağınızı hiç sanmayın. O onların bir kısmını değiştirecek, diğerlerini de tartışacaktır. Bir Terazi erkeği zehirli sarmaşık yemiş timsah kadar huysuz ve dengesiz olabilir ve aşk da içinde olmak üzere her şeyi mantığa uydurma çabası sizi çıldırtabilir-ya da yenilgiye uğramanın ezikliği içinde bırakabilir.

Gene de sizi uyarmak zorundayım ki, bir kez Terazinin çekiciliğine kapılıp ağma düştükten sonra, ondan kurtulmanız kolay olmayacaktır. Ayı tuzağından kaçmaya çalışmak, kendinizi Terazinin ağından kurtarmaya çalışmakla karşılaştırılınca, işten bile değildir. Eğer kaçmağa çalışırsanız, sizi öyle mantıklı, zekice tartışmalarla kalmaya razı edecektir ki, Harvard Hukuk Fakültesi mezunu olmadıkça, buna engel olamayacaksınız. Sizi o eşsiz mantık gücünün etkisi altına almakla kalmayıp, ayrıca öyle tatlı ve nazik bir insan olacaktır ki, daha önce sizi altüst edip hayal kırıklığına uğratmış olan kararsızlıklarını unutacaksınız. Sonra size gülümseyecek ve içinizde bir şeyler olacak. Kalbiniz kuş gibi çırpınacak.

O'ndan sonra savaşı kaybedeceksiniz. O'nun rüyaları sizin rüyalarınız olacak ve sizin için dünyada hiçbirşey O'nu mutlu etmekten daha önemli olmayacak. Susuz bir yolcunun suyu aradığı gibi, hep o gülüşü arayacaksınız. Ancak gerçek bir taş kalpli Hannah, Terazi'nin gülümseyişine karşı koyabilir ve onun mıknatıs gibi çekiciliğine kapılmamak için tüm azmini toplayabilir. Terazinin çekiciliği, Akrebin hipnotik inandırma yeteneğine benzemez. Terazi'nin çekiciliği mantıklı ve gerçektir, hiçbir doğa üstü yanı yoktur. Onda kara büyü yoktur, yalnızca sağ duyuyla o cennet gibi havasına kapılmak vardır.

Öte yandan, o en çok sevdiği sihirli sözü söylemesi için, Terazinin kefelerinin çılgınca bir çelişkiyle ileri geri sallandığı zamanlar olacaktır. O'nun dikkatini çekmek ve O'nu harekete geçmeye zorlamak içli haykırmak, O'nu havuza itmek veya başınızın üstünde amuda kalkmak zorunda kalacaksınız.

Venüs'ün etkisinde olsa bile, Terazi erkeğiyle bir aşk ilişkisinin sonsuza dek düzgün ve sakin yürüyüp gideceğini sanacak kadar saf olmayın. Yunan mitolojisini anımsarsanız, Venüs'ün de tatil yaptığı günler olduğunu bilirsiniz. Gene de, kefelerin dengede durduğu zamanlarda, Terazi'yle yaşanan bir hayat, tanrıların altın içkisinden bir kâse içmiş kadar sarhoş edici, kahkahalarla dolu ve ancak Olimpos Dağında sıçrayıp oynayan tanrıların bildiği kadar rahat bir özgürlükle dolu olacaktır.


Resim
Hugh Jackman

Terazi erkeğinin bir şeye karar vermesi, vahşi bir bufaloyu ehlileştirmekten daha çok gayret isteyen bir iştir. Bir kez kararım verdikten sonra da yanlış bir şey yaptığından kuşkuya düşerse, hiçbir uyarıda bulunmadan kararını değiştirebilir. Bir Terazi erkeğiyle iş ortaklığına girmeyi uman tanıdığım bir kadın var. Sonunda O'da Terazi'nin bu efsanevi karakter özelliğinin çetinliğini öğrendi. Bir yaz sabahı birlikte kahvaltı yaptılar. Her ikisi de heyecanla doluydu ve gelecek için iyimser planları vardı. Adam işine giderken kadını bir yere bıraktıktan sonra, kadını bir düşüncedir aldı. Adamın vaatleri neredeyse gerçek olamayacak kadar güzeldi. Kadın rüya görüp görmediğinden emin olmak için Terazi'ye telefon etti. Adam hâlâ heyecanlıydı ve bütün vaatlerini, yükselme hırsıyla dolu planlarını tekrarladı. Ondan sonraki hafta tekrar buluşmak için bir gün kararlaştırdılar. Telefonu kapatmadan önce, adam kadının kafasını kurcalayan şeyi tahmin etti ve kendisine tekrar garanti verdi, "Sırası gelmişken", dedi, "sizi birkaç gün görmeyeceğime göre, bir şey söylemek istiyorum." Biraz duraksadı (kadın bu ipucunu kaçırmıştı), sonra inandırıcı bir sesle sözüne devam etti: "Size şunu söylemek istedim ki, şey, size söylemek istediğim şey, merak etmemenizdi. Fikrimi değiştirmeyeceğim. Bu işi planladığımız şekilde sürdüreceğiz."

Ertesi hafta, adam telefon etmeyince, kadın tekrar aradı. "Şehir dışında mıydınız?" diye sordu. Adam yavaşça "Hayır" dedi. "Size telefon etmedim, çünkü bir kez daha düşünmek istedim." Uzun bir süre sustu. "Sanının daha küçük bir bütçeyle önce başka bir işi denesem daha iyi olacak. Bu projeyi görüşmek için sizinle gelecek ilkbaharda buluşacağız. Söz veriyorum, işte böyle, şey, en iyisi o zamana kadar beklemeye ve bu projeyi bir süre için rafa kaldırmaya karar verdim, anlıyorsunuz değil mi?" .

Doğal olarak böyle beklenmeyen bir dönekliğe içerleyen ve düş kırıklığıyla dolan kadın, kendi kararını verdi. Bir daha bu adamla asla konuşmayacaktı. Bu adam ayrıca, inanılmaz, güvenilmez, zalimin biriydi. Bir ay sonra, kadın yolda adama rastladı ve merhaba demek için durdu, hazırlıksız yakalanmıştı; uzak, soğuk bir iki selam cümlesi kekeledikten sonra, birdenbire adamı kesip öldürmediğine pişman oldu. Sonra adam gülümsedi, işte, ne olduysa o zaman oldu! Kadın bir kez daha adamın en güçlü propagandacısı kesildi. O, hiç yanlış bir şey yapamazdı. Hatta kendisine karşı bile... O gün bu gündür, kadın şiddetle adamı savunur. Eğer adamın hayallerinden birinin yıkıldığını duyarsa, tekrar kendisine gülümsemesi için, mantıksızca o yıkılan hayali onarmasına yardım etmek arzusuyla kıvranır durur.

Şimdi, Terazi erkeğiyle sadece iş ilişkisi kurmaya kalkışan bir kadının başına bütün bunlar gelirse, bu karşı konulması olanaksız çekici adama aşık olduğunuz zaman ne hallere düşeceğinizi düşünebiliyor musunuz? Çok dikkatli olmanız bir işe yaramaz. Gülümsediği zaman başınızı çevirmek için çelik gibi sertleşin. Ensenizi uyuşturan ipek gibi sesiyle inandırıcı tartışmalarına başladığı zaman kulaklarınıza pamuk tıkayın.

Aşk sözcüğüyle Terazi sözcüğü kesinlikle eş anlamlıdır. Romantik aşkı Terazi icat etmiştir ve bu konuda bir hayli söz sahibi olan Aslan'dan, Akrepten ve Boğadan daha çok incelikle bu işi bir sanat haline getirmiştir. Aşk tanrısı Küpid'in nazik stratejileri yaratılıştan Terazi'nin yetenekleri arasındadır. İstediği kızı kazanmak için büyük bir kolaylıkla her hileye başvuracak ve çok nadiren başarısızlığa uğrayacaktır. Bununla birlikte, bir kez kızı elde ettikten sonra onunla ne yapacağını pek bilemez. Çekiciliğiyle onu kendisine bağladıktan sonra, duraksar. O'nun o çaresizliğinden yararlanmalı mı, yoksa evlenme mi önermelidir? Yoksa her ikisini de mi yapmalıdır? Yoksa hiç birini de yapmamalı mıdır? Kafasında çekişme başlamıştır. Bu çeşit bir Adem'le cennet bahçelerinde yaşanan bir hayat, insanı kendinden geçiren özelliğinden pek çok şey kaybeder.

Terazi erkeği en az doksan yaşına gelinceye dek, karşı cinse ilgisini kaybetmeyecektir. Mutlu bir evliliği varsa, bu tümüyle akademik bir ilgi olacaktır. Gördüğü her güzel kızı hayalindeki baloda fini fini döndürmek gibi sözde kalan spekülâsyonlar yapsa bile, bu konu O'nu hiçbir zaman sıkmayacaktır.

Aşk yapma sanatı Terazi erkeğine çok kolay-ve çok erken- geldiği için ve aşk ormanına yaptığı romantik gezilerde hemen hemen her zaman başına zafer tacını giydiği için, ayağına da bir sürü asma dalı dolaşır.Terazi başkalarının duygularını incitmekten nefret eder, bununla birlikte, kavgacılık huyu tuttuğu zaman kırdığı kalplerin hiç farkında olmaz. Hayır demekten nefret eder, ama hiçbir mutluluk şansı olmayan bir ilişkiyi kesip atmaktansa oyalayıp durmanın daha kötü bir davranış olduğunu da pek az fark eder. Bunun karşıtı olan bir durumda, karşılıklı duygular dünyada hiçbir insanoğlunun erişemediği bir güzelliğe erişmek üzereyken, uzadıkça uzayan bir kararsızlık da aynı derecede çarpık bir davranıştır. Yalnızca bir Kova burcu insanı bir yöne doğru kesin harekete geçmekte daha çekingendir. Kendi yaşamında birine karşı haksız davrandığını hissederse, üzücü kararsızlığının sonu gelmeyecektir. O'na göre, haksızlık etmek cinayetle aynı düzeyde büyük bir suçtur. Zalimce davranmak istemeyişi O'nu, boşanma mahkemelerine düşmeye mahkum yanlış bir evlenme teklifine itebilir yada sonu gelmeyen ertelemeler, hayatının aşkını elinden kaçırmasına neden olabilir. Görüyorsunuz ki, O'nun bu tutumu iki kenarı keskin bir kılıçtır, ya gerçek aşkını dilim dilim doğrayacak, ya da kendisine hazmı zor bir evlilik dilimi kesecektir. Bu her ikisinin de çaresi, aldatıcı duygusallığı bir kenara itmektir.


Resim
Tim Robbins

Terazi erkeklerindeki dönekliğe eğilim inkâr edilemez. Özellikle gençlik yıllarında, oyalanmaya eğilimleri fazladır. Terazinin doğal davranışı, karşılaştığı her üç ya da dört kadından birini ölçüp biçmek ve gerçek can yoldaşı olup olmayacağını tartmaktır. Teraziler çoğunlukla arkadaşlıkla aşkı umutsuzca birbirlerine karıştırırlar. Şaşırtıcı olarak, tüm gönül eğlencelerine ve denemelerine karşın Teraziler çoğunlukla kalp kırıklığına uğrayıp acı çekmezler.Terazi erkeği hakaret edercesine çabuklukla geçmişi unutabilir ve karşılık görmeyen bir aşkın ve hiç olmaması gereken bir gönül ilişkisinin anısını, belki ikizler veya Yay erkeği dışında, herkesten daha az bir pişmanlıkla hatırlar. Çok olağanüstü durumlar dışında, belki birkaç bere izi taşıyabilir, ama devamlı bir hasar olmaz. Az görülen o olağanüstü durumlarda ise, Terazi erkeğinin çektiği acı, hayal bile edilemeyecek kadar yıkıcı olabilir, ancak bu o kadar az rastlanan bir durumdur ki, pek örnek bulamazsınız. Yumuşak yürekli, hile bilmeyen bir Terazi erkeğini, ihtirasla avucunun içinde tutmaya azmetmiş bir kadının pençeleri arasında bulmanız daha kolaydır. Bu kadın, Teraziye, kendisini terketmenin on emrin hepsini birden inkâr etmekten sonra ikinci büyük günah olduğunu hissettirmiştir. Böyle bir ağa yakalanan Terazi erkeği, çok çaresiz bir aşk mahkumu olabilir. Bu her iki aşın örnek de istisnalardır. Terazi burcu erkeklerinin çoğu duygusal bağların kendilerini sımsıkı bağlamasına izin vermeden, romantik aşkın tüm zevklerini çıkaracak kadar özgürlüğü korumayı başarırlar.

Sizin bütün sırlarınızı öğrenmek O'nun pek fazla ilgisini çekmez, ilk bakışta ilgileniyormuş gibi görünebilir, ama ikinci bir kez daha bakın. Çoğunlukla burnunun birkaç santim altında neler olup bittiğinden haberi olmaz. Neler olduğuna O'ndan başka herkes dikkat eder. Cehennem buz tutuncaya dek tartışsa da, amacı kişisel niyetleri öğrenmek değil, dengeli bir yargıya ulaşabilmek için kuramsal teoriler üzerinde durmaktır. Sorulan başkalarının gizli nevrozlarım ortaya çıkarma amacını taşımaz. O yalnızca gerçekleri sınıflandırarak, onları uygun yerlerde bir araya getirmek ister. O, her şeyin nedenlerini ve sonuçlarını parlak bir mantıkla tartışır ve vardığı sonuçlar genellikle hakça, doğru, mantıklı ve yararlı olur. Hazreti Süleyman bile tüm bilgeliğiyle, tipik bir Terazi'nin en son dengeli kararından daha iyisini veremezdi. Ama O'nun, yüzeyin hemen altında yatan kişisel nüansları veya ruhsal düğümleri tahmin etmek gibi bir eğilimi yoktur. Gerçekler, yalnızca gerçekler yeterlidir. Balığın, Akrebin ve Kovanın derin karakter anlama yeteneği, O'nun düşüncesine göre, aradığı kristal berraklığındaki resmi bulandırabilir. O, içgüdüsel olarak böyle psikolojik incelemelerin kendi çizgisinin dışında olduğunu hisseder. Öyledir de...

Eğer tutumsuzsanız, sizin parayı su gibi harcadığınız sonucunu çıkaracaktır; bu yüzden pek göze alınacak bir risk değilsiniz. Aslında ruhsal güvenliğinizi para harcamakta arıyorsunuz ki, bu O'nun alanına girmez. O sizin psikiyatristiniz değil. Cimriyseniz, sadece alışkanlıklarınızı doğru değerlendirmek için tutumluluğunuzu dikkatle incelemek ister. Fakir düşerek bağımsızlığınızı kaybetme korkunuzu sır olmaktan çıkarmak gibi bir arzusu yoktur. Rastgele herkesle kurulan ilişkilerin tehlikelerini tartışır; soğukluk, insanlar arasındaki arkadaşlıklardan uzak kalma konusunda daha uzun tartışmalara girişmesine neden olur. Ancak rastgele herkesle kurulan ilişkilere insan ruhunu yaralayan olayların neden olduğunu öğrenmekten kaçınır. Soğukluğa, insan ruhunda kökleşmiş yetersizlik duygularının neden olduğunu da öğrenmek istemez. Terazi, insanları yargılayan hakimdir. Adil kararlar veren birçok hakimler görürsünüz; kararlarını olaydaki gerçekleri tartarak verirler. Ancak aralarından, neden kırmızı rengin sizi sinirlendirdiğini soran, veya kırmızı çizgili pijamasını giydiği için, kocanızı dışarı atmak zorunda kalmanızı anlayışla karşılayan pek çıkmaz. Şunu hiç aklınızdan çıkarmayın ki, Terazi insanı, sadece soyut öğrenme merakıyla tartışır. Derin incelemeler yapıyormuş gibi görünürse de, öyle değildir. Göründüğü kadar her işe burnunu sokan dedikoducu bir insan da değildir.

Bütün bunlar Teraziyi son derece güvenilir bir insan yapar. Ancak biraz duygularınızı incitebilir. O'na inançla güvenebilirsiniz. Ama, ruhunuzun derinlerindeki ihtiyaçlarınızı anlamadığı zaman acı çekersiniz. Sizi memnun etmek ister, ancak tüm özlemlerinizi karşılaması için beslediğiniz sessiz umutlan pek anlamaz (bir su burcunun etkisindeyse veya Ay bir su burcundaysa, bu değişebilir). Sadece teknik olarak uzman bir aşık olması, duygularınızı derinden anlayan bir insan olması anlamına gelmez. Zaten kendi duygularıyla başa çıkmakta yeterince sıkıntı çekmektedir. Sizi birinin nasıl derinden incittiğini anlatmak için O'na koştuğunuz zaman takındığı tavır kadar sinir bozucu birşey olamaz, ilk sorusu, "Sen ona ne yaptın?" olacaktır. Sonra da, siz öfkeden çığlığı basıncaya kadar, hangi noktalarda sizin de aynı derecede yanlış davrandığınızı sayıp dökecektir. İstediğiniz kadar çığlık atın. Sizin haksız olduğunuzu düşünüyorsa, taraf tutmayacaktır, duygusal imalarınıza da aldırmayacaktır.

Terazinin karşılaştığı sıkıntılar, hiç değişmeyen bir şekilde, karşısındakinin derinden anlaşılma ihtiyacını fark edememesinden kaynaklanır. Soyut kavramlarda sezgileri bu kadar güçlüyken, sonuç çıkarmada böylesine parlak bir mantığa sahipken, her şeyi ölçüp biçmede bu kadar açık fikirli ve açık gözlüyken, sizin içinizdeki acıların ve heyecanların nedenlerine karşı gene de bu kadar anlayışsız ve gözü kapalı olması inanılmaz bir şey gibi görünebilir. Ancak, eğer bir Teraziyle yaşıyorsanız, bu da birlikte yaşamak zorunda olduğunuz tutarsızlıklarından biridir. Kuşkusuz, kibarlığı ve o gülümsemesi bunlara katlanmayı kolaylaştırır.


Resim
Zachary Levi

Para konusunda, doğum haritasında zıt etkiler olmadıkça, eli sıkı bir insan değildir. Aksine, tipik Terazi eli açık bir insandır, paranın insan yaşamına güzellik ve mutluluk getirecek eşyalara ve faaliyetlere harcanması gerektiğine inanır, iyi bir ev sahibesi olmaya hazırlanın; çünkü, O'nun evi günün ve gecenin her saatinde sürekli konukların ağırlandığı bir merkez olacaktır. (O'nun dinlendiği ve kapının ziliyle, telefonlarla, gelen giden insanlarla rahatsız eğilmeye katlanamadığı zamanlar dışında), insanların vücuduna sürtündüğünü hissettiği ve gürültünün uyum duygusunu bozduğu kalabalık yerlere O'nu sûrüklemeyin. Yabancılardan oluşan kalabalıklar O'nun ruhsal dengesini bozar. Bütün Terazi burcu insanları içgüdüsel olarak insan topluluklarıyla fiziksel temastan hoşlanmazlar. O'nun sosyal yaşamında bol bol zeki, kültürlü, parlak insanlar olacaktır, ancak grup iki düzineden fazla sıcak vücudu bedeninde hissedeceği kadar genişleyince, açık havaya çıkmak için çabalayacaktır. Bir Terazi erkeği birdenbire sizi tiyatronun kalabalığı içinde yalnız bırakıp gidebilir. Sizden nefret ettiğinden değil. Tipik Terazi burcu rahatsızlığı olan kapalı yerde kalma korkusuna tutulmuştur da, ondan.

Boşanmaya kadar giden ilgisizliğin en kestirme yolu, düzensiz bir evdir. Radyo ve televizyonun sesini kısık tutun, yemek kokularının da O'nun hassas burnunu rahatsız etmemesine dikkat edin. Soğan çorbası ve sarımsaklı ekmek pişirmek zorundaysanız, ev büyük kuzey ormanları gibi kokuncaya kadar ortalığı çam kokulu deodorantla sprey-leyin. Terazi burcundan kocasına ekmeği paketinden çıktığı gibi servis yapan, peçete yerine kağıt peçeteler kullandıran, süt şişesini, yiyecek kutularını O'nun görebileceği yerlerde bırakan bir eş, düşünebileceğinden çok daha kısa bir sürede pek hoş olmayan bir dul yaşamına doğru yola koyulmuş demektir. Çorapları duşun üstüne asmak olmaz. Tozlan almayı ve yatakları yapmayı unutmanız O'nu sürekli bir ruhsal huzursuzluk içinde tutabilir. Karışıklıktan kaçmak için gündüz uykuları gittikçe uzayabilir, dışarıda yalnız geçirilen gecelerin sayısı anabilir, ve sonunda arada hiçbir iletişim kalmaz. Kendisi altı domuz kadar dağıtıp dökücü olabilir, ama yere atıp bıraktığı çoraplarını ve kağıtlarını sizin toplamanızı bekler. Eğer açık yeşil perdeler, kestane rengi halıyla uyuşmuyorsa yıllarca surat asabilir ve siz de nedenini bir türlü anlayamazsınız. En iyisi dekorda pastel renkler kullanın. Tipik Terazi nezaketiyle, şikayet etmeyebilir; ama sekreteri ve onun ince zevki kocanıza her gün biraz daha çekici görünebilir.

Terazi burcu erkeği karışıklıktan nefret eder; ruhsal dengesini koruyabilmesi için gerçekten her şeyin uyum içinde olmasına ihtiyacı vardır. O'nun evi, dış dünyanın gürültülü karmaşasından uzak güzel, sessiz bir vaha olmalıdır. Yoksa şu kefeler sürekli olarak dengesini yitirebilir. Niyetini açıkça belli etmediği için, siz O'nun neden hiç eve. gelmediğini veya neden hep uyuduğunu tahmin edecek kadar zeki olmak zorunda kalacaksınız. O'nun iç gözlem konusunda zayıf olduğunu unutmayın. Mutsuzluğunun yüzünüzü kreme bulanmış görmekten ya da çocukların reçele bulanmalarından kaynaklandığını anlamayacaktır. Portakal rengi duş perdesinden nefret ettiğini veya şöminenin üstünde asılı olan ve George Washington'u Delavvare'den geçerken gösteren taş baskısı resmin artistik zevkiyle taban tabana zıt olduğunu farketmeyebilir. Gece yatarken ve sabah kalkınca hep sizi öpmeyi unuttuğunu anlayamayacaktır, ancak mantığı O'na bir şeylerin dengede olmadığını söyleyecek ve, O da bu yüzden, açığa vurduğundan daha çok acı çekecektir. Yerlerdeki kağıtları ve oyuncakları toplayın, evi pırıl pırıl ve zevkli hale getirin, en güzel parfümünüzü sürün, saçlarınızdaki bigudileri çıkarın, televizyonun sesini kısın, güzel açık mavi duş perdeleri alın ve şöminenin üstüne George'un resminin yerine Degas'nın güzel bir tablosunu asın. O zaman, bir sabah uyandığınızda, bütün davranışları değişmiş, tamamiyle yepyeni bir erkekle evli olduğunuzu göreceksiniz.

Çocuklar O'nun adalet duygusundan her zaman yararlanacaklardır. O büyük çocukların bebeği hırpalamamalarını ve en küçüğün en büyük kardeşin bisikletini kırmamasını sağlayacaktır. Terazi burcun--dan babalar sakin bir otorite kuracaklar ve nadiren öfke ile verilen cezaların, mantıklı nedenlerini açıklamaya çalışacaklardır. Sizin gibi, çocuklar da O'nun çekiciliği karşısında eriyecekler, sizin gibi, onlar da babalarının sürekli tartışmaları ve meydan okumaları karşısında sinirleneceklerdir. Tuhaftır ki, bir Terazi burcu erkeği genellikle çocukların doğumunu büyük bir hevesle beklemeyecektir. Ama onlar doğduktan sonra, sevgilerinin yalnızlığa göre ağır bastığım görecek, zevkini çıkarmak için içten bir istekle babalığa dört elle sarılacak ve normal olarak sonunda çocuklarına delicesine düşkün bir baba olacaktır. Bununla birlikte, babalık sevgisinin size duyduğu romantik duyguların yerini almasına asla izin vermeyecektir.

Her iki cinsten Teraziler için önce eş, sonra çocuklar gelir. Aile genişledikçe O'nun size olan sevgisinin azalmasından korkmanıza hiç gerek yoktur-tabii şu açık yeşil perdelerle kestane rengi halıdan, birinden ya da ötekinden kurtulmanız-ve şu bulaşıkların sürekli mutfakta yığılıp kalmasını önlemeniz koşuluyla... Astrolojik öğüt olarak son bir söz. Eğer bir Terazi erkeğine âşık-sanız, ve bundan eminseniz, hiç zaman kaybetmeden dosdoğru kendisine gidin ve teklif etmek istediğiniz şey her ne ise teklifinizi yapın; tabii evlenme teklifi de bunun içinde... İnisiyatifi siz ele aldığınız için rahatlayacaktır. Ancak, sizin karar vermenize izin vermesine neden olan ters huyuna dikkat edin. Ve sonra, bu işe yaramadığı zaman neşeyle şöyle söyleyin: "Bu senin kararın, benim değil". Ne yaptığınızı bildiğinizden emin olun, yoksa sonunu hiçbir zaman işitemezsiniz. Onunla skoru eşitlemenin yalnız bir yolu vardır. "Evet, ben karar verdim," deyin, "Eğer bu işi sana bıraksaydım, hala yağmurda elektrik direğinin altında durup, birbirimize 'seni seviyorum' demekle yetinecek ve ikimiz de zatürre olacaktık." Doğal olarak, sizinle tartışacak, ama çaydanlığı kafasına fırlatmadan önce ya da sonra, kazara gülümseyecektir, ve işte gene orada, aynı yerde olacaksınız yağmurda elektrik direğinin altında, bir kez daha "seni seviyorum" diyerek... Sanının ben de ilk kez siz oradayken gelmiştim.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
Uchiha Sasuke (Prş 27 Tem, 23:01)
Değerlendirme: 16.67%


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Terazi Burcu Erkeği” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir