Burçlara Yağlı Yaklaşım

Burçlar Hakkında Genel Bilgiler
Kullanıcı avatarı
ebru
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Burçlara Yağlı Yaklaşım

Okunmamış mesaj gönderen ebru » Pzt 06 Şub, 19:04

Burçlara Yağlı Yaklaşım

KOÇ

Canım benim ya. Ben yerim senin o duygusal , mütevazı, ince, anlayış yumağı duygularını! Sen seçildin de mi gönderildin bu dünyaya? Bir insan bu kadar mi düzgün, bu kadar mi programlı, bu kadar mı anlayışlı olabilir.. Bu koçlar var ya, IQ seviyesi yüksek insanların burcudur. Dost insan, güzel insan. İnsan gibi insan. Allah seni başımızdan, yanımızdan eksik etmesin. İyi ki varsın! Allah herkese koç gibi dostlar nasip etsin inşallah. Bitanem benim, canim canım...

BOGA

Ayy benim güzeller güzelim. Bu boğalar var ya dünya tatlısı, yer gök harikası, şeker mi şeker insanlardır. Bal bunlar bal. Bunun sohbetine doyum olmaz. İyi sevgili, iyi arkadaş, iyi,iyi,iyi,...... say say bitmez bunlar. Hatta bak yazmayayım dedim, ama dayanamayacağım ve sizinle de paylaşacağım bu gerçegi. Biliyor musunuz ki sizler; "bir boğa bir dünyaya bedeldir"... Onlar şanlı burç aleminin, yere göğe sığmaz, harikulade burç gurubudur.

IKIZLER

Halt etmiş sana iki yüzlü diyenler. Onlar seni çekemiyorlar. Rahatlığın, her ortama uyum sağlayışın, pratik zekan... Taaa biii ki kıskanırlar seni şekerim. Kim senin kadar özgüven sahibi olmayı istemez ki. Sen hiçbir zaman unutma ikizler, seni hayatın boyunca çekemeyenler olacaktır. Sen hiç takma o güzel kafanı onlara. Sen burçların en sevimlisisin. Adın ikizler ama, sen bitanesin.

YENGEÇ

Allah seni yarattı, melekleri niye yarattı? Ya kardeşim nedir bu zerafet, karizma... Sen mıknatıs mısın nesin? Bir insan her girdiği ortamda bu kadar ilgi çekmeyi nasıl başarır. Hem de hiçbir çaba bile sarf etmeden. Yoksa sen mükemmelliğin eş anlamı mısın? Kim istemez annesi yengeç burcu olsun, eşi bir yengeç burcu olsun. Sen var ya olmazsa olmazsın. Burçların baş tacısın.

ASLAN

Heyt bee.. gözümüzün şenliği, gönlümüzün nuru. Afet-i devran, mükemmel-i cihan. Aslan mı bu aslan. Senin kadar aynalarla barışık olan var mı şu dünyada. Sen ki güzelliğin simgesi, yer yüzünün güneşi. Senin bütün fallarında nazar çıkacaktır. Mümkündür. Başka mümkinatı da yoktur. Allah seni kem gözlerden korusun inşallah, emi?

BASAK

Merhametlim benim. Karıncayı bile incitemeyen, hassas , sevgi dolu, güzel başağım benim. Efendiliğin simgesi, kibar insan. Seni var ya anlatacak kelime bulamıyorum. Nesin sen? Yoksa kanatsız bir melek mi? Herkesin iyiliğini düşünen, verici , vefakar başak. Senin adın başak değil, barışın , temizliğin simgesi beyaz güvercin olmalıydı. Neyse canım üzülme. Biz biliyoruz ya yeter. Üzülme tamam mi? Beyaz güvercinim benim.

TERAZI

Hay sana dengesiz diyen o dengesizler. Ben onlara ne diyeyim bilmiyorum ki! Yahu sen olmasan var ya, su insanoglu soyunda bir eksiklik bir yitim olurdu. Sen dengesin insanlık için. Alem buysa kral sensin. Sen susarsan bir neden, konuşursan ayrı bir neden vardır. Marifetli, kabiliyetli, en artılı burç sensin. Senin üstüne burç tanıyan, megalomandır. Söylesene senin üstüne burç mu vardır? Ben ki şahsi fikrim, senden iyisini bilmem, tanımam, görmem.

AKREP

Herkes bir akrep olarak doğmayı isterdi inan bana. Güzel gözlerin, gururun, albeninin temel taşı akrep. Senin kadar hayatına hakim, senin kadar yaptığı işin arkasında durabilen kaç kişi kaldı artık. Allah senin soyunu eksik etmesin. Sen ki, bir bakışıyla buzları eritebilen, insana senin için Ferhat olup dağları delmeyi istettirebilen insan. Kim demişse sana fesat diye,onların hepsi.... Neyse, yine açtıracaklar ağzımı. Senin güzel gözlerin bile yeter o kıskançlara. Sen görmezden, duymazdan gel o fesatları.

YAY

Kainatın bir burcu olsa , kesin yay olurdu. Sanatkar, vefakar, doğru dürüst insan dedikleri sen olsan gerek. İçinde bir tek yay olmayan bir arkadaş grubunu, uğruma ölecek olsalar bile tanımam ben. Senin heyecan budalası olduğunu sanan bir grup kendini bilmez, senin o insana hayat veren enerjini çekemeyenlerdir. Burçlar aleminin kozmik mucizesisin sen. Senin havan bile yeter güzelim. Çatlasın çekemeyenlerin.

OĞLAK

Sana inatçı diyorlar diye üzülme. Onlar senin istikrarına gıptayla bakıp, senin yarin bile edemeyen kişiler. Dürüstlük senin burç genlerinde var. Bütün alimler, bilginler genelde oğlaktır. Oğlak burcu olmak bile, tek başına bir şereftir. Hatta oğlak burcu olarak doğamamış kadersizler için, oğlak burcunu birinci dereceden akrabası olmak bile ayrı bir şereftir. Sen kıvrak zekanla, zaten her zaman bir sıfır öndesin.

KOVA

Hep çevresindekileri düşünen, insancıl duyguları fazla gelişmiş, sevgi dolu kovalar. Allah sizin iyiliğinizi versin emi? Ayol bu ne vericilik, bu ne geniş bir yürek öyle. Sana sabit fikirli diyenler, senin her fikrinin bir cevher olduğundan habersiz mi? Eşitlik senin için ne kadar önemli. Ah keşke herkes senin çeyreğin kadar bile olabilse. Sen çok yaşa emi?

BALIK

İnsanlar öyle duygu yoksunu olmuşlar ki, senin bu yaradılışın özü duygusallığını alaya alacak kadar saçmalayabiliyorlar bazen. Sen paranoyak değilsin canım, ince fikirlisin. Ama nerdeee, bu ayrımı yapacak kafa bazılarında. Ben senin o yanağına düsen göz yasini seviyorum, o hüzün dolu bakışını seviyorum, o sevgi dolu , gizemli yüreğini seviyorum. Sana sıkıcı diyenler boğum boğum sıkıla insallah. Sen ferah tut kendini. Rahat ol, boş ver, takma o çan çan çeneleri kafana.

Ardimda Aglama Dönmeyecegim..
Öldunmu Kaldinmi Bilmeyecegim..
Aslinda Ögrenmek Istemeyecegim..
Ne Bir Ses Ne Haber Vermeyecegim..

Kullanıcı avatarı
dilex
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen dilex » Pzt 06 Şub, 20:13

Çok güzelmiş bunlar yaaa çok sevdim doğrusu...:)
BaZeN İsTeDiĞiN BiRşEyİn oLmAmAsI SeNiN İçİn bİr şAnStIr!!!!

KeNdİnİ ÇoK ZoRlAmA, En gÜzEl şEyLeR OnLaRı eN Az bEkLeDiĞiNdE OlUr!!!

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzt 06 Şub, 20:29

astrologun ağzından bal damlıyor,ne kadarda güzel anlatmış akrep i: )) çok fena oldum be,bu sözleri benim yüzüme karşı söylesin ne yaparsa yapsın bana: ))

Kullanıcı avatarı
shellywebster
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen shellywebster » Pzt 06 Şub, 20:59

SCORPandPOİSON yazdı:astrologun ağzından bal damlıyor,ne kadarda güzel anlatmış akrep i: )) çok fena oldum be,bu sözleri benim yüzüme karşı söylesin ne yaparsa yapsın bana: ))
hmm ama ben akreplerin pek iltifattan böyle yağdan yalakalıktan hazzetmediğini sanıyordum :D
love is an act of blood and i am bleeding...

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzt 06 Şub, 21:10

bakma sen böyle kaba duruşumuza shellywebster: ))çok hasas kırılgan ve hemen inanan saf tipleriz: ))

Kullanıcı avatarı
shellywebster
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen shellywebster » Pzt 06 Şub, 21:17

SCORPandPOİSON yazdı:bakma sen böyle kaba duruşumuza shellywebster: ))çok hasas kırılgan ve hemen inanan saf tipleriz: ))
hehe, ama bunu herkese söyleme ama yoksa o sert tavrınızın altındaki hassas kişiliğe zarar verebilirler :twisted:

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Pzt 06 Şub, 22:59

:) :) :D :oops: :?:
Cevap yazarken düşün ve öyle yaz. Konuşmadan önce anla ve öyle konuş.

Kullanıcı avatarı
smuglers
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen smuglers » Pzt 06 Şub, 23:08

çok iyi ya!! :D sağol paylaşım için..
Fire from the black shadows......

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 06 Şub, 23:22

İltifatlar kapıt üzerinde, uzaktan, göz teması olmadan, direk etki bırakmayacak şekilde olmalı :D O zaman iyidir. Yoksa yüz yüze iltifat çoğu zaman bilinç altının kullancığı en büyük silah olmuştur :D

"insanları Etkileme ve Kullanma Sanatı" der ki:
Birisine bir şey yaptırmak isterseniz, birisinden bir şey elde etmek isterseniz, Onu övün, Ona iltifat edin, Onun hoşuna gidecek şeyler söyleyin.

Emin olun elde edemeyeceğiniz veya uygun taktik uygalamışsanız yaptıramayacağınız bir şey yoktur insanoğluna.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Pzt 06 Şub, 23:26

AkrepKral yazdı:İltifatlar kapıt üzerinde, uzaktan, göz teması olmadan, direk etki bırakmayacak şekilde olmalı :D O zaman iyidir. Yoksa yüz yüze iltifat çoğu zaman bilinç altının kullancığı en büyük silah olmuştur :D

Birisine bir şey yaptırmak isterseniz, birisinden bir şey elde etmek isterseniz, Onu övün, Ona iltifat edin, Onun hoşuna gidecek şeyler söyleyin.

Emin olun elde edemeyeceğiniz veya uygun taktik uygalamışsanız yaptıramayacağınız bir şey yoktur insanoğluna.
:) :) :) :) :) katılıyorum üstad

Kullanıcı avatarı
shellywebster
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen shellywebster » Sal 07 Şub, 00:31

AkrepKral yazdı:İltifatlar kapıt üzerinde, uzaktan, göz teması olmadan, direk etki bırakmayacak şekilde olmalı :D O zaman iyidir. Yoksa yüz yüze iltifat çoğu zaman bilinç altının kullancığı en büyük silah olmuştur :D

Vay vay vay, sizi pek sinsi gördüm kral bey :D

Kullanıcı avatarı
adamas
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

öz eleştiri

Okunmamış mesaj gönderen adamas » Sal 07 Şub, 00:51

aslında kral cok haklı senden akıllı insanı eleştireceksin ki dostluğunu kazanasın senden cahil olanı met edeceksin
Force Be With You

POİSON

Re: öz eleştiri

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 08 Şub, 20:19

kasım yağmuru yazdı:aslında kral cok haklı senden akıllı insanı eleştireceksin ki dostluğunu kazanasın senden cahil olanı met edeceksin
katılmadım bu sözlere kasım yağmuru,çünkü senden akıllı insanı eleştiremezsin. ki eğer onu akıllı buluyorsan,cahile karşı da en iyi cevap sukuttur.

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Çrş 08 Şub, 20:30

bana iltifat edendende ürkerim sürekli yerenden de.insan kendini bilmeli önce sonrası boş ve gereksiz laf...

Kullanıcı avatarı
ebru
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen ebru » Çrş 08 Şub, 20:46

Iltifattan cok sIkilirim.. Kimse bana susun busun demesin.. Olumlu yada olumsuz yanlarim icin, hem duvardaki hemde icimdeki Ayna yeterli zaten..
Ardimda Aglama Dönmeyecegim..
Öldunmu Kaldinmi Bilmeyecegim..
Aslinda Ögrenmek Istemeyecegim..
Ne Bir Ses Ne Haber Vermeyecegim..