TUSANAK..

Burçlar Hakkında Genel Bilgiler
Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

TUSANAK..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Prş 16 Tem, 14:27

TUSANAK:Türk Astroloji'sinde Yay Burcu'nun 13 Aralık-21 Aralık kısmına verilen isimdir..

**

Ben burada Tusanak Burcu'nun sadece bir özelliğine değeneceğim..

**

Bana çok kişilikli denmişti..yada kişilik bölünmesi var denmişti..bence bu konuda da haksızlığa uğradığımı düşünüyorum..

Evet çok kişilikli olabilirim..ama bunu Psikolojik bir kusurdan ziyade doğuştan getirdiğim bir özellik olduğunu düşünüyorum..ve bu düşünceme tusanak burcunun özellikleri de sanki destek vermekte..

"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Re: TUSANAK..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Prş 16 Tem, 14:39

Tusanak çok açık gönüllü bir insan olsa da onu saf olarak algılamak doğru değildir.Nerede saf,nerede kaba veya kibar olabileceğini Tusanak hisleriye anlar.Farklı yerde,farklı şartlarda tamamen farklı bir kişiye dönüşebilme yeteneğine sahiptir.Tusanak,akıllı,herkesin içini çözmekte doğal bir uzmandır.Bu yüzden bazı insanlara karşı güven ortamı oluşturmazken diğerleriyle ise gönül gönüle açık olur.

Onun hakkında farklı nitelemeler duymak mümkündür.Örneğin:"kaba","çok efendi","asaletli","düşük seviyeli","aydın".Şaşırtıcı ama bunlar onun hakkında söylenir.Ortama,davranışa göre kendini çevirebilmek Tusanak'ın yeteneklerinden birisidir.(alıntı)

not:Belki bunu okuyan bazı insanlar tusanağı ikiyüzlüymüş,samimi değilmiş gibi algılayabilirler..Hayır tam tersine bu insanlar çok candan,çok samimidirler.ki zaten çok güçlü bir karakterleri vardır..ve böyle güçlü bir karakter de zaten ikiyüzlülüğe tenezzül göstermez..bu dönüşüm yeteneği yazı da da belirtildiği gibi bir yetenektir..uyum yeteneği..yada kişilere göre davranma yeteneği..zaten kişilere de hakettiği kadar davranmalı..iyi ile iyi kötü ile kötü olmalı..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

milyondolar

Okunmamış mesaj gönderen milyondolar » Çrş 04 Kas, 20:23

vay bea bende tusanakmışım. evet abi kişiliğime güveniyorum, sigarayı bile bıraktm yaw :d

Kullanıcı avatarı
elemor
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elemor » Pzr 05 Mar, 13:33

lotus harikasın bunca yıl geçti hala hangi sayfaya baksam sen varsın :D dünyaya derin bir iz bıraktın :)

yani tusanak için güçlü karektere sahiptir ama ortama mı uyuyor ortamı mı kendine uyduruyor? burada bir çelişki var sanki.

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 24 Nis, 10:39

merhaba elemor..keşke sadece komik bir durum olsaydı lotus..bu beni rahatsız etmezdi..yaylar komik olmaktan rahatsız olmaz..neyse burada açmayım bu konuyu..bu konunun özetini yaptım bugün başka bir başlıkta..o uzun yazılarını nasıl yazdım ben ya..artık böyle bir enerjim yok..asıl yazılarım portalda kaldı..burada o kadar çok paylaşım yok..ve çoğunu normal ruh halinde yazmadım ayrıca..hastalığım var..onun ataklarında yazdım birçok yazıyı sanırım..saçma ötesi yazılardı..

evet çelişki tusanağın karşısındakinin kişiliğine bürünmesi..güçlü kişilik karşısındakine benzemez, onu kendine benzetir evet..ama astroloji güçlü bir kişilik diyor tusanağa..sanırım tusanak kişilerin değerine göre davranıyor..böyle de olabilir..ilginç bir durum şu dönüşüm yaşaması kişilelere göre evet..ayrıca savaşçı oluyorlar..hayatım böyle geçti benim mesela..hep savaştım..nette bile bunu yaptım..
Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 11 May, 13:55

bir astroloğun tweter adresine baktım..lotusa göndermeler vardı sanki..sinsi,art niyetli,şirin görünerek insanlara yaklaşan ve kanını emen..vb denmiş..öncelikle ben rol yapmıyorum..şirin biriyim..

sonra devam edeceğim..
En son güzin tarafından Prş 11 May, 17:13 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 11 May, 14:15

güzin yazdı:
Prş 11 May, 13:55
bir astroloğun tweter adresine baktım..sanki lotusa göndermeler vardı sanki..sinsi,art niyetli,şirin görünerek insanlara yaklaşan ve kanını emen..öncelikle ben rol yapmıyorum..şirin biriyim..

sonra devam edeceğim..
tusanak çirkefe çirkef,sinsiye sinsi,kalleşe kalleştir..benim birçok yüzüm var evet..yayca bir adalet anlayışı bu evet..

ve şunu asla kabul etmem..boşuna uğraşmayın..kötü olmak başka günahkar olmak başka..ben kötü değilim..özüm iyi benim..yayın diğer adı iyi niyet değilmidir?..içimdeki ses kötü olmayı kabul etme diyor..asla kabul etme..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 11 May, 17:16

not: bana herşeyi kabul ettirebilirsiniz..kötü kalpli olmak dışında..dedim ya..yaylar bunu asla kabul etmez..yay burcunun temsil ettiği şeydir iyi olmak..doğuştan getirdiği birşey..öz maya meselesi yani..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Prş 25 May, 16:42

elemor yazdı:
Pzr 05 Mar, 13:33
lotus harikasın bunca yıl geçti hala hangi sayfaya baksam sen varsın :D dünyaya derin bir iz bıraktın :)

yani tusanak için güçlü karektere sahiptir ama ortama mı uyuyor ortamı mı kendine uyduruyor? burada bir çelişki var sanki.
"dünyaya derin bir iz bıraktın" derken ne demek istemiştin? :)
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 29 May, 17:02

MAVİ LOTUS yazdı:
Prş 16 Tem, 14:39
Tusanak,akıllı,herkesin içini çözmekte doğal bir uzmandır.Bu yüzden bazı insanlara karşı güven ortamı oluşturmazken diğerleriyle ise gönül gönüle açık olur.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 29 May, 17:23

güzin yazdı:
Pzt 29 May, 17:02
MAVİ LOTUS yazdı:
Prş 16 Tem, 14:39
Tusanak,akıllı,herkesin içini çözmekte doğal bir uzmandır.Bu yüzden bazı insanlara karşı güven ortamı oluşturmazken diğerleriyle ise gönül gönüle açık olur.
lotus: 17 ve 2 var..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 30 May, 15:33

bir akrep bana şunu dedi:"burada bir halt işledin mi..işledinse söyle yanında durmayayım..akrepler halt işleyenleri yalnız bırakır..çünkü cezasını çekmelidir halt eden..hak ettiği budur..acı ruha şifadır"..dedi..bende diyorum ki 2006 dan beri burada üyesin..ve lotus hakkında bir şey bilmiyorsun öylemi?!..bende bunu yedim!..

32!..evet otsunuz kalabalıklar iyi kalbimi göremediğiniz için!..ve olur olmaz herkes bana edep dersi vermesin!..ben herkesden edep dersi almam!..ve bu sitede kalmam, edepsizlik değil; edeptir!.. asıl şimdi gidersem şerefsizim!..

son kez söylüyorum..kalpsizlerden edep dersi almam ben!..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 30 May, 16:22

güzin yazdı:
Sal 30 May, 15:33
bir akrep bana şunu dedi:"burada bir halt işledin mi..işledinse söyle yanında durmayayım..akrepler halt işleyenleri yalnız bırakır..çünkü cezasını çekmelidir halt eden..hak ettiği budur..acı ruha şifadır"..dedi..bende diyorum ki 2006 dan beri burada üyesin..ve lotus hakkında bir şey bilmiyorsun öylemi?!..bende bunu yedim!..

32!..evet otsunuz kalabalıklar iyi kalbimi göremediğiniz için!..ve olur olmaz herkes bana edep dersi vermesin!..ben herkesden edep dersi almam!..ve bu sitede kalmam, edepsizlik değil; edeptir!.. asıl şimdi gidersem şerefsizim!..

evet nette büyük bir kalabalık beni tanıyor..bir tek sen tanımıyorsun öyle mi!.. .11 yıldır buradasın ve hiçbir yazı mı okumadın..kalabalıklar okudu ama site üyesi bir akrep okumadı..akrepler bende şu izlenimi bırakmak istedi hep..lotus yazılarını okumuyoruz..boşuna nefes tüketme!.. evet önceleri bunu yedim!.. ama şimdi hayır!.. .
En son güzin tarafından Çrş 31 May, 10:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 30 May, 16:35

güzin yazdı:
Sal 30 May, 16:22
güzin yazdı:
Sal 30 May, 15:33

evet nette büyük bir kalabalık beni tanıyor..bir tek sen tanımıyorsun öyle mi!.. .11 yıldır buradasın ve hiçbir yazı mı okumadın..kalabalıklar okudu ama site üyesi bir akrep okumadı..akrepler bende şu izlenimi bırakmak istedi hep..lotus yazılarını okumuyoruz..boşuna nefes tüketme!.. evet önceleri bunu yedim!.. ama şimdi hayır!.. .
bu insanı ayakta alkışladığınızdan adım gibi eminim şuan!.. şimdi anladınız mı neden sizlerden edep dersi almadığımı!.. benim şuan nasihate değil sevgiye ihtiyacım var..ama kahretsin kalabalıklardan yana şansım yok..çünkü mevzu lotussa kapleri mühürlü onların!..kuzey ay düğümü oğlak bana boşuna yalnız ol demiyor bana!..
En son güzin tarafından Çrş 31 May, 10:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Sal 30 May, 16:56

maşallah misafir eksik olmuyor bugün bu konudan!..çok sevindiniz bu duruma biliyorum!..
Lotus#MAVİ LOTUS

Akrep-Burcu.Com

“Burçlar Hakkında Genel Bilgiler” sayfasına dön