Akrep Burcu ve Koç Burcu Aşk Uyumu Nasıldır?

Akrep Koç Aşk Uyumu, akrep erkeği koç kadını uyumu, burcu aşk uyumu, Akrep ve koç aşk hayatı nasıl olur?

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 1554
Yaş: 24
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Akrep Burcu ve Koç Burcu Aşk Uyumu Nasıldır?

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 20 Mar, 10:57

Akrep Burcu ve Koç Burcu Aşk Uyumu
Resim

Akrep erkeği koç kadını uyumu veya akrep kadını koç erkeği uyumu

Koç Burcu ve Akrep Burcu arasında oldukça keyifli ve hareketli bir ilişki olur. Ama Fırtınalı Havalar İlginizi Çekse de Şimşekler Ürkütücü Olabilir.

Koç burcu içten, canlı ve yerinde duramayan doğasıyla Akrep burcunu etkiler. Akrep burcununsa doğal bir çekiciliği vardır. Kendini anlatmayı, iç dünyasını açmayı ve gerekmedikçe konuşmayı pek sevmez, fakat tavır ve davranışlarıyla hislerini fazlasıyla belli eder.

Her iki burç ta hayatı ve yaşamı çok sever. Yaşadıkları hayatı eğlenceli bir hale getirmek için ellinden geleni yaparlar. Ancak koçlar dışa dönük, Akrepler ise içe dönük bir yaşam sürerler. Koçlar dış yönü, Akrepler ise iç yönü temsil ederler. Akrep burcu insanları özellikle cinsel yönden oldukça kuvvetlidir ve cinselliğe normalin üzerinde düşkündürler.

Koç burcu da Akrep burcuyla birlikte bu yönden mükemmel bir uyum oluşturabilirler. Koç burcunun özgürlüğüne düşkün ve kısıtlanmaya gelemeyen tavırları karşı tarafı çileden çıkarabilir. Çünkü Akrep fazlasıyla kıskançtır. Eğer birbirlerinin kişilik özelliklerine karşılıklı saygı gösterirlerse uyumlu ve uzun soluklu bir ilişki yaşamaları mümkün. Ancak evlilikte dikkatli olmak gerekir. Bir evin içinde iki hükümdarın olması zorlayıcıdır. Bu konuda aralarında ortak bir uyum oluşturmadıkları takdirde sonuç olumsuzdur.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Akrep Burcu Uyumu” sayfasına dön