benzerlikler..

Akrepler Nerelerde Yaşar, Nasıl Avlanırlar, Akrep Burcu İnsanlarla Olan Benzerlikleri Nelerdir.
Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 29 Eyl, 22:25

atessenicagrıyo yazdı:
hocam siz futbol oynuyor olduğunuz için olmasın o ) yoksa ben akrep dilmiyim:)))
Aslında yükselen akrepler daha bi akrep gibi gözükür dısardan cünkü yükselen burc fizigimizi etkiler...Yada bu bacakların carpık olması daha iyi yüzmemiz içn mi acaba çünkü bütün su burclari dogustan yüzücüdürler ben yarım saat için de ogrendim oysa bir cok seyi daha bu kadar kolay ögrenebilmiş deilim daha.Cok iyi dalarım...(suya)
Bütün insanlar zaten doğuştan yüzücüdür.. Bir bebek anne karnında zaten su içindedir..Ve doğal yüzücüdür..Doğumdan sonra bebeği suya koy iyi bir şekilde yüzer..
KINGPION yazdı:VALLA BEN SABAH EZANINA KADAR UYUMUYORUM DİNİM ÜSTÜNE YEMİN EDERİM SANKİ HİÇ UYKUM GELMİYO BİDE SAKİN BİRAZ YUMUŞAK HUYLU GİBİYİM AMA BİRİ KIZDIRDIMMI Bİ YERİNİ KIRMADAN BIRAKMIYORUM NAPİYİM HUYUM KURUMASIN :)
Satürn Akrep etkisi bu ..Ayrıca sağlıksız bir uyku düzeni akrebin sinir sistemini tahrip edecektir..

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Pzr 30 Eyl, 12:55

Mutlaka denk gelmişsinizdir, akrepler bazen saçma sapan hareketler yaparlar. Genelde hareketsiz durmalarına karşın çok dar bir alanı kapsayacak şekilde bir oraya bir buraya döner dururlar ve bu kısırdöngü hiç bitmeyecekmiş gibi gelir insana, çünkü amaçsızdır dışarıdan göründüğü üzere.

İşte Akrep insanı da durup dururken bazen bu şekil saçma sapan hareketlere başvurur. Daha doğrusu dışarıdan izleyenler sebebini anlayamadıkları için pek anlamsız gelir onlara. Ancak altında yatan sebep bellidir. Akrep, bir şey sezmiştir ve kontrolü de henüz eline almamış olduğundan heyecanla tuhaf görüntüler yollar dünyaya.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

yagmur

Re: benzerlikler..

Okunmamış mesaj gönderen yagmur » Çrş 10 Eyl, 12:09

benim öğrendiğim bana çok ilginç gelen bi benzerlik var akrep hayvanıylaa.. akreplerin etrafını ateşle çevrelediğin zaman kendi zehirlerini kendi içlerine akıtırlarmş yanii kendi kendilerini sokarlarmışş bu korkunç bişi bunu kendi hayatımda da yaşadım tam anlamıylaa olmasa bilee böyle bii benzerlik oldukça şaşırtıcı..

Kullanıcı avatarı
koyuakrep05
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen koyuakrep05 » Çrş 10 Eyl, 14:31

bosuna akrep dememisler ya:P
Madem ki bu kere maglubuz
Netsek neylesek zaid
Gayri uzatmam sözü
Madem ki fetva bize ait
Verin ki basak bagrina mührümüzü

Kullanıcı avatarı
ashlı
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen ashlı » Sal 11 Ağu, 19:29

Evet bunu hiç düşünmemiştim, çok karakterli bir hayvanmış bu akrep, bu kadar insan içgüdüsel olarak onu taklit ediyor!!
I'd like to run away from you.
But if you didn't come and find me..
I would die..

Kullanıcı avatarı
ruhtless

Okunmamış mesaj gönderen ruhtless » Cum 18 Eyl, 05:06

konu amacından oldukça sapmış... :)
en son düzelmiş sonrada bitmiş...
love is a mystery that it couldnt find...

Kullanıcı avatarı
safkan_akrep

Okunmamış mesaj gönderen safkan_akrep » Sal 24 Ağu, 18:28

Akreplerin başından kuyruğuna kadar 15 adet sinirden oluşan sinir ağı oldukça hızlı çalışan bir avlanma yeteneği sağlar.
Sanırım bu Akrep insanlarına her durumda ve devamlı düşünme halinde olarak yansıyor. Bir zorluk halindeysem ne kadar istesem de o olayı düşünmemeyi başaramıyorum. Aklım kendi kendine bile çözüm üretmeye çalışıyor.

Ayrıca yalan konusunda bence de Akrep insanları kesinlikle herşeyi olduğu gibi söyleyen kişiler olduklarından en güvenilir dostlardır. Çok çok zorunda kalırlarsa eğer büyük bir soğukkanlılıkla ve ustaca örülmüş bir şekilde (arkadaşların da dediği gibi yalanı yalın değildir, destekleyici ve ince ayrıntılı uzun bir hikaye bulabilir) yalan söyleyebilirler. Bunun yalan olduğunu da herhalde bi başka akrepten başka kimse de anlayamaz.

Kullanıcı avatarı
elemor
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elemor » Sal 31 Ağu, 19:27

çok doğru

“Akrepler Hakkında Araştırma” sayfasına dön