Akrep - Başak Uyumu

akrep başak uyumu, akrep başak anlaşır mı, akrep başak anlaşabilir mi, akrep başak mutlu olabilir mi, akrep başak uyumu

Akrep Burcunun Uyum Tablosu, Akrep burcu uyum tablosu, akrep burcu en uyumlu burç, Akrep burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? akrep burcu uyumu, akrep burcu aşk uyumu, akrep burcu cinsellik uyumu, akrep burcu evlilik uyumu, akrep burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Akrep - Başak Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 19:11

Akrep - Başak Uyumu
Resim

Akrep - Başak Uyumu Başak burcu sevgiliniz sizin için iyidir. Başak sabırlı, nazik, üretkendir ve sizden çok şey beklemez. Siz kontrol altına almak istersiniz, bu sizi çok mutlu edecekse Başak buna izin verebilir.

Başak burcu biraz utangaçtır. Sizin nazik ve güçlü aşkınız onu çok heyecanlandırır. Sizin duygu çalkantıları ile dolu fırtınalı hayatınıza sağlam bir temel ve düzen getirecektir. Sizi sakinleştirecek, yabani yönlerinizi yumuşatacak, sizi telkin ederek hayatınıza pratik çözümler getirecektir. Başak sizinle rekabete girmeyecek ve sizi para konusunda sıkıştırmıyacaktır. Birlikte sahip olduklarınızla mutlu olacaktır.

Başak düzenli ve çalışkandır siz de öyle olduğunuz için ona çok saygı duyarsınız. Onun konuşkanlığı sessiz Akrep burcuna bazen fazla gelebilir. Çoğu zaman da Başak burcunun eleştirilerini iyi karşılamazsınız ama yine de en azından birinizin iletişim kurabilmesi iyidir. Bazen olmak istediğimiz insan tipi ile evleniriz.

Yatakta ki ustalığınız Başak insanına çok zevk verecektir. Başak çok seviyelidir bu yüzden en başta çok vahşi davranmayın, sizi yanlış anlayabilir. Zaman için de size güvendikçe arzuladığınız şehvet ve duyarlılıkla size cevap verecektir. Siz duygusal olarak aşırı uçlarda gezinirsiniz. Başak burcunun ise aşka ve hayata yaklaşımı daha gerçekçidir, ayakları yere sağlam basar. Zamanla onun bu yaklaşımı size çok cazip gelecektir.

"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
akrepberat

Okunmamış mesaj gönderen akrepberat » Pzt 18 Ağu, 21:16

severim başakları, iyi anlaşırız

Kullanıcı avatarı
koyuakrep05
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen koyuakrep05 » Pzt 18 Ağu, 21:46

aynen katiliyorum.. ay burcu, 12. ev ve ayni zamanda yükseleni
basak olan kimseler le donansa etrafimiz ne güzel olurdu :)
Madem ki bu kere maglubuz
Netsek neylesek zaid
Gayri uzatmam sözü
Madem ki fetva bize ait
Verin ki basak bagrina mührümüzü

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Sal 19 Ağu, 14:25

Başaklar akrepleri anlayabilen ve dost olabilecek olan en büyük dostlarımız..
Ne Balık ne de Yengeç bu burcun yerini tutabilir.
En kötü başak bile akrebin arkasından iş çevirmez. Yalansız, dolansız bir hayatları var başakların.
Ben başakları çok geç tanıdım bu yüzden üzgünüm. Siz tsunami etkisi yaratacak bir su etkisindesiniz akrep olarak. Başaklar ise engin birer Himalaya dağları. Siz taşmak istersiniz o ise durultur sakinleştirir. Akrebe pek de iyi gelir başaklar. Başak kadınları doğal şifa kaynakları, erkekleri ise birer maddi biriktiriciler.. Dengesiz akrepler için en uygun arkadaş Başak olacaktır. Her zaman söylemişimdir başak kadını erkeğinden daha baskındır diye..
Bir çok akrebin yanına Başak kendisi gelir. Akrep saçma işler yaparken Başak ona mantıklı olmasını öğretir. Halen anlamış değilim o kadar kusurumuz varken Başaklar bizim yanımızdadır..

akrep10

Okunmamış mesaj gönderen akrep10 » Sal 19 Ağu, 14:38

emeklinın yükselan başakla ilgili yazdıkları da çok anlamlıydı
belkide aynı şeyleri yaşıyorum ben
yükselan başak da aynı sanırım

akrep10

Okunmamış mesaj gönderen akrep10 » Sal 19 Ağu, 14:41

bu kadar anlayışlı olduklarını bende bilmiyordum birde yaşı gelişmiş ve iyi bir kültüre sahipse