İNTUTİON'un HOROSKOP ANALİZİ

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 23:11

canım benim miras işi için elbette doğru diyemeyiz zira şuan elimizde değil o potansiyel:)))

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Prş 15 May, 23:16

intuition yazdı:şimdiye kadarki tespitlerin doğru,miras konusunda emin diilim pek,belki uygun bulursam analizin sonunda açıklama yapabilirim,belki bu astrolojinin gerçek bir bilim olup olmadığı konusunda daha aydınlatıcı olabilir diye düşünüyorum ama.biraz daha düşünmeliyim tabii bunu
Astroloji bilimden ziyade ilimdir. Bilim ile İlim arasında çok fark var..
Biri denenebilir, pozitiftir muhalifleri yoktur. Diğeri de gerçektir; anlaşılır ama tespit edilemez, denenemez, kanıtlanamaz bu yüzden muhalifleri çoktur senin gibi :)

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 23:18

yalnızefe yazdı:
intuition yazdı:şimdiye kadarki tespitlerin doğru,miras konusunda emin diilim pek,belki uygun bulursam analizin sonunda açıklama yapabilirim,belki bu astrolojinin gerçek bir bilim olup olmadığı konusunda daha aydınlatıcı olabilir diye düşünüyorum ama.biraz daha düşünmeliyim tabii bunu
Astroloji bilimden ziyade ilimdir. Bilim ile İlim arasında çok fark var..
Biri denenebilir, pozitiftir muhalifleri yoktur. Diğeri de gerçektir; anlaşılır ama tespit edilemez, denenemez, kanıtlanamaz bu yüzden muhalifleri çoktur senin gibi :)
evet doğru kızdırma beni:))yarıda bırakırım bak:))))

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Prş 15 May, 23:19

yane bi ''b'' harfinden ötürü bu cümleyi üşenmeyip,kuruyonya,bu yüzden hayranım sana :idea: :)

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 23:20

arkadaşlar yalnız misafir diyor ya yukarda,hoşuma gitmiyor:(((
yönetim ile görüşülse de horoskop analizleri olan kısım ve hatta komple astroloji alanı izleyiciye kapalı olsa:(((

zira biliyorum emeğe saygısız ,fikir hırsızı emek darpcısı pek çok insna var,canım epey yandı:(

edit:şuan itibariyle 3 misafir etti:)))

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Prş 15 May, 23:22

ayrıca allahı göremiyorum ama ,inanıyorum,tanrı bir ilimse ve ben muhalif değilsem,öteki dünya ilimse,ve ben muhalif diilsen,bu nasıl denklem :shock:

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Prş 15 May, 23:25

intuition yazdı:yane bi ''b'' harfinden ötürü bu cümleyi üşenmeyip,kuruyonya,bu yüzden hayranım sana :idea: :)
Marsım Terazi de benim ondandır : Pp Don Juan gibi : )

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Prş 15 May, 23:28

don juan he ,wawww :kalpler :)

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 23:29

sevgili intu,venüs2ün terazi burcunda ve hatta doğal evinde ve doğal burcunda yerleşmiş lakin yanan yol dediğimiz alan içine girmiş,
maddesel değerlere önem veren birisin,ilişkilerinde kendisini madde boyutuylada kanıtlamış insnalarla birlikte olmak öyle bir çevreye ait olmak isteyebilriisn,evlilik yaşamında sevgi açısından doyumsuzluğunu göstermekte,kuşkulu ve zaman zaman venüs'ün arka planı olan aşırı kıskançlık sahiplenicilik gösterebilirisn,bu zayıf yönün...
venüs'ün bir göksel cisim olan plutonun alt yapısından HADES ile birleşmeyen gerilim açısı yapmış 9.evde.ait olduğun yerin çok uzağında sevgi arayışı olan,derin bağlarla bağlandığın fakat ruhsal olarak uzağında kalmış derinlerde olan bir insan?

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 23:30

marsa geçelim hemen yoksa ansiklopedi olacak:))))

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Prş 15 May, 23:35

olsuun,ilk benimkisi ama olsuuuun :kalp lüffeen

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 23:39

mars 11.evde aslan burcunda yer almış,bir bayan olarak öncelikle kendi cinsinden ziyade etrafında karşı cinslerle olan arkadaşlığının daha kalitede olduğunu söyelyebiliriz,bu aynı zamanda yaşca sizden küçük olan erkek arkadaşlarınızıda temsil etmekte,arkadaşlarınız ve idealleriniz için savaşmaktan çekinmeyen,ekip ruhuna yatkın biri olmanızı desteklemekte.iyi günde kötü günde arkadaşlarının yanında olan bir yapın var fakat pallas ile arasındaki kare etki zaten marsınız açısız sadece pallas ile etkisi var kayda değer o da kare olunca,arkadaşlarınızdan çok önde gidebilir bazı konularda staretjik davranır ve grup işlerinde kendi çıkarınıza menfaatinize daha çok önem vermenize sebep olur...
sorun yaratma potansiyeliniz fazla,farkında olmadan ben böyleyim diyerek ya öyle yada böyle diyerek insanlara hükmetme eğiliminiz zarar getirebilir...

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Prş 15 May, 23:46

bu sorun yaratma konusunda sonsuz bir yeteneğe sahip olduğum gerçeğini yadsıyamam :)

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Prş 15 May, 23:48

sevgili intu sıra jüpiter'imizde,yengeç burcunda ve 10.evde,kariyer meslek,baba,onur ün şeref,evinde...
aile olarak köklü yerleşmiş bir aile yapınız var,yaşamın muhtemel çok kalabalık bir aile çevresinde geçmiş,onları gözlemleyerek felsefi ve dinsel,düşünce boyutunda
sana pek çok katkıları olmuş,
jüpiter yengeç burcunda mutludur,geniş,büyük bir evde yaşama şansı verir,senin merhamet gibi erdemli davranışlarını destekler,hoşgören bir yapın var ve akrepin çoğu negatif etkisini yengeç-jüpiter oluşumu törpüler va affedici biri olmanı sağlar,evcimen ailesine düşkün birisin fakat jüpiter aspekti ailende yer alan erkeklerin senin kadar şanslı olmadığını ve onların sorunlarıyla çokca i,lgilenmek zorunda kalacağını göstermekte,bir kardeş olsanda ablalık annelik yapmanı gerektirecek durumlarla karşı karşıya kakma potansyelin yüksek...
jüpiter yaşamında zevk alanlarını gösterir,sen tam bir amazonsun valla,doğaya aşık,tabiata aşık birisin:)

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Prş 15 May, 23:57

of of hiç sorma,güzin abla halt yesin

tabiat deyince,geçen gün ovanın böğründe yürüyüş yapıyorum,otun bıtırağın arasında oluşan lale tarlasını görünce,dedim içimden,intu kaldır kolları havaya,koş tarlanın içinde..ama yapamadım tabi,sebebi,çevreyolundan geçen araçların beni görmesi diil,her an bir kangal köpeğiyle hırlaşma ortamı yaratmamam gerkliliğiydi :D