Medikal Astroloji - AKREP BURCU

akrep burcu sağlık, medikal astroloji akrep burcu, akrep burcu dereceleri, akrep burcu hastalıkları akrep burcu hastalık

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Cum 09 May, 15:45

Sevgili Emekli..Ben aynı zamanda bir akrebim desem kabul edilirmi?:)..burdakiler pek etmiyorda..

"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cum 09 May, 15:49

pluto 1.evinde ve sen zaten akrepsin,aksini kim söyledi,sen söyle bana ben döferim onları:)))))
şaka bir yana pluto 1.evinde olduğundan akrep özellikleri taşıyorsun...

gbk
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen gbk » Cum 09 May, 15:54

yalnızefe yazdı: Söz-Müzik: Teoman
ufak bır duzeltme bu sarkının sözü Fecri Ebeciogu'na, bestesi ise Enrico Macias'a aittir.
su durumda br akrebın aska tepkısı olmaktan cıkmıstır : )

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Cum 09 May, 15:55

emekli yazdı:pluto 1.evinde ve sen zaten akrepsin,aksini kim söyledi,sen söyle bana ben döferim onları:)))))
şaka bir yana pluto 1.evinde olduğundan akrep özellikleri taşıyorsun...
çok söz duydum ben plutolardan..sen yaysın yaysın diye yaygarayı bastılar nedense..yayım..hem de yay olmayı da seviyorum..hem de plutodan daha çok..pluto plutoyu tanırdı oysa..ama işin içinde jüpiter olunca pluto kör ve sağır oluyor nedense..

not:Sevgili Emekli..içimdeki küçük lotusa çok güzel hitap ediyorsun..ben iflah olmaz bir çocuğum bir tarafımla..ama bir tarafımla..yalnış anlaşılıp plutonun bu anlamdaki yersiz yorumlarını istemiyorum..ona göre..ben hayal denizini de bilirim..plutonun karasını da..ve bu aralar karadayım zaten..ve ne olur kör ve sağır olmayın..iyice bakın..tam orada..tam gömeceğiniz yerdeyim..özetle:çocukluğu seviyorum..ve biliyormusunuz bu çocuk halime etrafımda hemen herkes alıştı..hatta hiç yadırganmıyorum bu anlamda desem abartmış olmam..bakın sizler bile alıştınız bu tarafıma..

şaka bir yana bu anlamdaki sevecenliğinize teşekkür ederim plutolar..
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cum 09 May, 16:04

bak şimdi lotus ,doğrucu davutluk duygumu kabarttın,tüm pluto ahalisini döfücem,karma tüm 12 burcun özellikleriyle hemde:)))

harita bütündür deriz biz astroloji öğrencileri,yani sadece kişinin güneş burcuna göre sen kesin şusun busun demekten imtina ederiz,o yüzden 8 planet 2 de ışık yani güneş ve ay,horoskopun 12 temel evlerine yerleşir,analizlerimizde bakarız kişinin karakter yapısına ,iç dünyasında ve dış dünyasında yansıttıklarına,sümsük sulugöz bir balık birde bakmışsın ki,kral kesilen biri olmuş ,yada tam bir despot,herşeyin hakimi zenneden,lider olmak için yaratıldığını düşünen bir koç,birde bakmışsın ki reel dünyasında kendi gölgesinden ürken,bırak liderliği sürüye bile dahil olmayacak kadar pasifdir,yani biz neler gördük neler...

o bağlamda duruma olaya göre karakterinin kimi zaman pluto yönünü göstereceksin,en imkansız en zor olanı başararak,kimi zaman uranüs özelliğini göstereceksin,salt özgürlüğünü herşeyden üstün tutarak bu uğurda devrim bile yapmaktan çekinmeyerek vs...

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Cum 09 May, 16:06

gbk yazdı:
ufak bır duzeltme bu sarkının sözü Fecri Ebeciogu'na, bestesi ise Enrico Macias'a aittir.
:) :D

Kullanıcı avatarı
akrep_S_26
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_S_26 » Cum 09 May, 16:49

akreplerin gözleri çok etkileyici gerçekten ve diğer özellikler de belirgin...

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cum 09 May, 18:37

gbk yazdı:
Evet bir hata sonucu öyle yazmışım. Sadece Teoman'dan dinlemiştim. Araştırma yapmaya da üşenmiştim. Ama bu durum Teoman'ın bu tarz bir aşk yaşamadığı sonucu çıkarmaz. Filmlerini izlediniz mi bilmiyorum..Çok örneği vardır. Romantik, Balans & Manevra'da benzer örnekleri vardır..

En yakından örnek vereyim. Bir keresinde bir arkadaşımla sevdiğin kızın arasını yapmaya gitmiştim sonrasında benim o kızla bir ilişkim başladı.
Bazıları beni güvensiz bulacaktır ama bunu ben istemedim. O bayan istedi.. Tahakküm altına girmek isteyen birini de kıramadım doğrusu..

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Cum 09 May, 19:33

:)) olur böyle şeyler hayat bu

Kullanıcı avatarı
Löwe
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Löwe » Cum 09 May, 20:24

Peki pluto 12.evde oldugunda yine Akrep özellikleri tasinmis oluo mu?
yani 1.evde Pluto olmasiyla 12.evde Pluto olmasi ayni mi?

Kullanıcı avatarı
cahraz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen cahraz » Cum 09 May, 21:13

yalnızefe yazdı:
gbk yazdı:
Evet bir hata sonucu öyle yazmışım. Sadece Teoman'dan dinlemiştim. Araştırma yapmaya da üşenmiştim. Ama bu durum Teoman'ın bu tarz bir aşk yaşamadığı sonucu çıkarmaz. Filmlerini izlediniz mi bilmiyorum..Çok örneği vardır. Romantik, Balans & Manevra'da benzer örnekleri vardır..

En yakından örnek vereyim. Bir keresinde bir arkadaşımla sevdiğin kızın arasını yapmaya gitmiştim sonrasında benim o kızla bir ilişkim başladı.
Bazıları beni güvensiz bulacaktır ama bunu ben istemedim. O bayan istedi.. Tahakküm altına girmek isteyen birini de kıramadım doğrusu..
hakkım yok seni sevmeye diyemedin mi teoman gibi :D :D :D

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Cum 09 May, 21:28

Löwe yazdı:Peki pluto 12.evde oldugunda yine Akrep özellikleri tasinmis oluo mu?
yani 1.evde Pluto olmasiyla 12.evde Pluto olmasi ayni mi?
sevgili löwe,bir insanın öz güneş burcu dediğimiz burcu dışında karakterine etki eden parametreler astrolojide şöyle gelişir,
1-güneşin bulunduğu burç
2-yükselen burcu yani 1.evi ve aynı zamanda 1.evinde varsa mevcut bulunan planet
3-1.ev çizgisine maksimum 2 orb ile kavuşum yapan planet

bunlar karakteri etkileyen formlardır aynı zamanda fiziki görünümede katkı sağlarlar...

pluto 12.ev konumu astrolojide en zor konumdur heleki mars ile kavuşumu ayrı bir incelmeye tabi tuttuğum etkilerdir.

ve sorunuzun cevabının özeti:hayır 1.evdeki pluto ile 12.evde yer alan plutonun işlevi farklıdır.biri bilinçaltının derinlikleri diğeri ise tam tersi sahnenin önüdür,diğerinde bastırırsınız,diğerinde ise dominant özlelikler olarak meydan okursunuz...

elisa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elisa » Pzr 11 May, 00:11

Af buyur Lotus.Ben Akrep burcunda doğdum da ne oldu?Başım göğemi erdi?
Bence ne olmamız gerekiyorsa o olduk.Yay burcu kardeşimin yanında bir akrep olarak kendimi hiç de özel biri gibi hissetmiyorum.Neyse...

Kullanıcı avatarı
GizemScor

Diş Doktorları, Diş Hekimleri, Diş Hastaneleri, Diş Klinikleri

Okunmamış mesaj gönderen GizemScor » Pzr 11 May, 00:55

Medikal Astroloji

Medikal astroloji, astroloji ile tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini birleştirmeye çalışan bir yaklaşım veya inanç sistemidir. Ancak, medikal astroloji bilimsel tıp alanında kabul görmeyen bir yaklaşımdır ve modern tıp uygulamalarından büyük ölçüde farklıdır.

Medikal astroloji, astrolojik haritalar veya gökyüzü konumları kullanarak bir kişinin sağlık durumunu değerlendirmeye çalışır. Astrolojik inançlara göre, doğum anındaki gökyüzü konumları, bir kişinin sağlık durumunu etkileyebilir ve bu nedenle astroloji kullanılarak sağlık sorunlarının teşhis edilmesi ve tedavi edilmesi mümkün olabilir.

Ancak medikal astrolojinin bilimsel bir temeli yoktur ve bilimsel tıp standartlarına uymaz. Bilimsel tıp, sağlık sorunlarını teşhis etmek ve tedavi etmek için deneysel araştırmalar, klinik deneyler ve kanıta dayalı yöntemleri kullanırken, medikal astroloji gökyüzü konumlarına dayalı astrolojik inançlara dayanır.

Bilimsel topluluk, medikal astrolojiyi eleştirmiş ve bu tür yaklaşımların sağlık bakımı alanında güvenilir ve etkili olmadığını savunmuştur. Sağlık sorunlarını teşhis ve tedavi etmek için bilimsel yöntemlerin kullanılması, tıbbi astroloji yerine kabul edilen standart bir yaklaşımdır.

Sonuç olarak, medikal astroloji bilimsel tıp ile uyumlu değildir ve modern tıp uygulamaları tarafından kabul görmeyen bir inanç sistemidir. Sağlık sorunlarını çözmek ve tedavi etmek için bilimsel tıp yöntemleri kullanılması genellikle daha güvenilir ve etkilidir.

Diş doktorları, Diş hekimleri, Diş hastaneleri ve Diş Klinikleri

Küçükçekmece Diş Doktoru

İstanbul En İyi Ortodontist

Küçükçekmece implant

Sızlayan dolgu diş

Dolgulu diş ağrısına ne iyi gelir?

Başarısız implant belirtileri

Damaksız diş protezi

Yeni nesil diş protezi

Ataköy ortodonti

Bakırköy Şeffaf Plak

Halkalı Diş Hastaneleri