Teoman[Akrep]-Balık Muhabbeti

Akrep Burcu Hangi Burçlarla Nasıl Anlaşır..?
Misafir_Akrep

Teoman[Akrep]-Balık Muhabbeti

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzr 21 Oca, 18:13

zamparanın ölümü (:

teo:Pardon sizi birine benzettim geçmiş yıllardan
Yemin ederim azıcık içtim bu halim doğuştan
Şampiyonum sanırken diskalifiye olduğumdan
İşte sevgili bayan tüm gevezeliğim bundan

Bir kız tanırdım eskiden hayat berbat derdi
Loş kalbinde hayal kırıklıkları biriktirirdi
Her filmden kitaptan bir rol seçerdi
Beğensin diye gelirse ölüm makyajsız gezmezdi

Tanırsınız benim gibilerini boş sokaklardan
Çizgilere basmadan yürümeye çalışan insanlardan ama
Dün akşam dedim ki kendi kendime
Düşünme düşünme kim anlamış ki sen anlayasın böyle

Bir şey söyledi ki bence de doğru bir bar filozofu:
"Çok kadın hiç kadındır olum yalnızlıktır sonu"
Kadehte yansımama baktım ayaklı bir kanıttım
Kadın dergileri testlerinde her soruya yanıttım

Tanırsınız benim gibilerini boş sokaklardan
Çizgilere basmadan yürümeye çalışan insanlardan ama
Dün akşam dedim ki kendi kendime
Düşünme düşünme kim anlamış ki sen anlayasın böyle

Öyle güzelsiniz ki galiba korkmaya başlamalı
Sizin kadar güzel olmak hemen yasaklanmalı
Durun tahmin edeyim balıksınız değil mi
Çok yalnızım n'olur size gidelim mi?

Bilirsiniz bu şarkıyı..Şahsen bende balıklara denk geliyorum hayatımda..Balıklar akreplerden çok etkileniyorlar.Daha doğrusu akrep ve balık etkileşiyor..
Dün bir cafede benim arkadaş çevremden bir kız ile tanıştım..İnanırmısınız daha ilk bakışmadan sonra acaip etkileşimler olmaya başladı..Kendi adıma bu manyetik alanı çok iyi hissettim ama karşıdan emin değildim ki taa burç muhabbetine gelene kadar..

Ben: Burcun balık mı?
O : (şaşkınla) Evvett!! nerden anladın?
Ben: Hissettim (:
O : Peki yaa sen?
Ben: Akrep!
O : (yine şaşkın) Aaa demek o yüzden........

Bu sözünün arkasından ben hemen gülümsedim ve susturdum..Çünkü o da akrep-balık ilişkisini ve manyetik alanını bir yerde okumuştu ya da duymuştu ama benim kadar bilgisi yoktu..

Ne gariptir ki balıklarla aramda böylesine şiddetli bir çekim var (:
Siz ne diyorsunuz??
En son Misafir_Akrep tarafından Pzr 21 Oca, 21:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzr 21 Oca, 18:20

doğru diyorsun, akrep-balık elektriği çok farklıdır diğerlerine göre. bendede bu böyle. akrep-balık birbirinin kankisidir zaten. ah şu yıldızlar insanları ne hallere sokuyorlar : )
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Pzt 22 Oca, 01:54

Şimdiye kadar balığa zaaf duymayan veya, bu ağır bir ifade oldu, yakınlık hissetmeyen bir akrebe rastlamadım. Ne bir akrebin bir balığı es geçtiğine, ne de bir balığın bir akrebi es geçtiğine de şahit olmadım. Balık bir akrebi gördüğü an gözleriyle adeta "Hükmet bana!" diye haykırır. Bu da bir akrep için çok yoğun bir tahriktir. Genelde kaçamazlar birbirlerinden. Gerçi balığın haykırdığına da pek şahit olunmamıştır; o genelde bir kumru gibi fısıldar. Yalnız burada şu parantezi de açayım. Güneş balık burcunda çok da güçlü değildir. Çünkü bilinçli egonun sembolü Güneş, egonun teslimini sembolize eden Balık burcunda çok da rahat değildir. Dolayısıyla Güneşin balık burcunda bulunma olgusu diğer doğum haritası etkenlerince rahatlıkla domine edilebilir. Burada kastedilen balıklar bu karakteri baskın bir şekilde taşıyan balıklardır.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzt 22 Oca, 20:40

Evet Güneşi balık olan bu bayanın duygu burcunun Akrep olduğunu da öğrendim..Herhalde bu aradaki çekimin daha yoğun hissedilmesine sebep olmuş olabilir ((:

Kullanıcı avatarı
PLÜTON
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen PLÜTON » Prş 25 Oca, 17:24

Bencede balıkla akrep arasında büyük bir etkileşim var.Ben balığımı çok seviyorum:)

Kullanıcı avatarı
serqet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen serqet » Prş 25 Oca, 21:52

ben balıklara o kadar iyi yaklaşamıyorum ya.bende bi sorun var o zman(: duyguların mahremiyeti benim için çok önemli, onlar bana sanki açık açık ilan ediyorlarmış gibi geliyor duygularını.genelde rahatsız olurum balıklardan.ama ilginçmiş yani olabilir de böyle bi etkileşim.
avuçlarımda aynalar...

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Cum 26 Oca, 01:39

Sevgili Serqet, onlar, gözlerinin arkasındakileri senin gördüğünü hissedip, bir akrebin bu konudaki hassasiyetini de bildiklerinden, açık açık gösteriyorlardır sana. Yoksa benim bildiğim balıklar duygusallıklarını, hassaslıklarını açık açık belli ederler, ancak bu duyguların niteliklerinden kolay kolay bahsetmezler. Güven ihtiyaçları çok fazladır bu konuda. Yoksa uluorta kendinden bahseden insanlar gerçekten de çok itici olurlar. Zaten çoğu da samimi değildir bunların.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Prş 03 Oca, 05:28

bu balıklar kadar beni çileden çıkartanda yok diyebilirim ama yinede kıyamıyorum, o kadar ki evde (akvaryumda) balık besliyorum, balık balıktır : )
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

emekli

Okunmamış mesaj gönderen emekli » Pzr 04 May, 02:11

akrep burcu erkeği ve balık burcu kadını özelliklede bu düzende olan ilişkiler,
yani akrep kadını-balık erkeği değil zira şannssız bir durumdur kadın dominant erkek pasif zaman içerisinde akrep kadını sıkılır ve balık erkeğini karada bırakır,sonuç malum,balıklar karada ölür...

evet nerede kalmıştık balık kadını ,akrep erkeğinde,kadınların en mükemmeli balık kadınlarıdır,12 burç olmasından dolayı tüm kendisinden önceki burçların özelliğinden bir parça taşır,muhteşem bir özel dünyaları vardır,iç duyguları okuma,erkeğini sonuna dek herşeyiyle mutlu etme kendine bağlama vs..yetileri en gelişmiş burçtur.aynı zamanda dişilerde en zeki burçtur balık kadınları...
ve akrep erkekleri zodyağın en mükemmel erkeksi özelliklerine sahip,bir bayanın her zaman isteyeceği arzu edeceği,koruyan,kollayan,güven veren,gücünü ispat eden,korkusuz,ne istediğinden emin,gizemli iç dünyası,mistik eğilimleri olan,az konuşan ama öz konuşan vs...

akrep erkeği,dişisinde,en başta göz güzelliğine önem verir,ve akrepler için gözler çok önemlidir zira akrep erkeklerinin bakışları x ışınları gibidir insanın sadece bedenini değil ruhunuda görebilir,yani karakter yapısını bir bakışta analiz eden akrep erkekleri çoğunluktadır...

balık kadını en güzel bakışlara sahip ve bakışlarıyla aşka davet eden,kimi zaman tahrik unsuru olabilen kimi zamanda güvenilecek bir liman görünümü veren,çoğunlukla gizemli olan,pek çok sıralarla yüklü olan,mistk eğilimlere açık olan bu kadın akrep erkeği için en iyi partnerdir.

fakat ve fakat işin aslı doğurganlığında simgesi olan balık kadını,akrep'in bilinçaltında sürekli yer alan cinsel dürtüsünü uyardığı için diğer burçlarda bu enerjiyi alması çok nadirdir,cazip gelir,balık kadını akrep'in ne istediğini iyi bilir akrepî yormaz ve gerektiğinde gereği kadar kendini sunar,akrep gizem ister bilinmezlik ister balık kadını doğası gereği neptün yöneticisi malum,esrarengiz,gizemli olabilir,akrep'in ilgi alanını sürekli tetikler kendine çeker ,gizemli davranışlar sergiler,ona kendini ne tam sunar ne de tam çeker bu akrep erkeğini dahada kamçılar vazgeçilmez kılar...

çok uzattım sanırım:)bunlar benim izlenimlerim,çok açık yazmamaya gayret ettim umarım forum kurallarına aykırı birşeye temaz etmedim...

Kullanıcı avatarı
ÇÖL_AKREBİ
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen ÇÖL_AKREBİ » Pzr 04 May, 10:37

balığı, hem denizde hem karada da
hemde mangalda çok severim: )
latife bir yana,
süper yaratıklardır.
onlarda derin duygular bir başka.
Resim
AKILLI İNSANLAR AYRI FİKİRDE OLSALARDA,
UYUM İÇİNDE YAŞARLAR.
CAHİL İNSANLAR AYNI FİKİRDEDE OLSALAR,
UYUM İÇİNDE YAŞAYAMAZLAR. .....
(japon)
Resim

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Sal 06 May, 17:54

Benim Çin Astroloji'sinde yükselenim balık:)..tabi bu etkiyi var sayarsanız..yani çin astrolojisine inanıyorsanız..

Bunu niye mi yazdım..malum buraya baıklar hakkında çok iyi şeyler yazılmıştı..ben de bu sınıfa mensup olmak istedim..en mükemmel hanım sınıfına..

Ama bence şu nokta da yanılıyorsunuz..Yani "GİZEM" noktasında..

Gizem noktasını nasıl açıklayacağımı bilmiyorum ama şöyle bir örnek vereym:Örnek aklıma gelmedi şuan iyi mi?..İyi bir örnekti..ikna ediciydi üstelik..

Neyse bence Gizem koca bir yalan..Çünkü hiç kimse sonsuza dek gizemini koruyamaz..korur belki ama koca bir yalancı sıfatını da korur..haksızmıyım..kendini saklamak koca bir yalan değil de nedir?..Yay burcu olduğumdan mıdır nedir gizem beni hiç çekmedi..aksine ne olup olmadığı belli insanlar bana özel geldi hep..çünkü bana katılmayacaksınız ama GİZEMLİ olmak değil marifet..bence açık ve net olmak "kendi olmak"gizemli olmaktan çok daha zor..ve çok daha özel..ve inanın bana asıl bunu "benim diyen başaramaz"..

Gizem denilen o güçlü silah olmadan da başarın sevmeyi ve sevilmeyi sonsuza dek de göreyim..gizem çok şey başarır..ama başarısı sabun köpüğü gibi kısa sürer..oysa yukarıda bunun tam tersi yazılı..deniyorki gizeminiz yoksa sevginiz sonsuz olamaz..kalıcı olmaz ilişkileriniz..

Hiç de değil..asıl gizem yalanıyla kurulan ilişkiler sabun köpüğü gibidir..sanırım gizemin büyüsü hepinizi sarhoş etmiş..biliyorum bu şarhoşlukla beni anlamazsınız şimdi..neyse siz uyanın..uyanınca tekrar konuşuruz..
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

Kullanıcı avatarı
cahraz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen cahraz » Sal 06 May, 20:21

benim universitede yakın bi erkek arkadaşım balıktı,duygusallıgı beni hasta ederdi adeta kız gibiydi,herkezin ortasında kız arkdaşına o kadar duygusal hareketler yapardı ki diğer erkekler nerdeyse dövecekti aslında sebeb hariç kavga etmek hoş olurdu.