Astrolojide 12 Ev

astrolojide 12 ev, evler ve anlamları, 12 ev ve anlamları, 12 ev neyi temsil ediyor

Doğum Haritasında Sizleri Etkileyen Burçlar ve Evler Hakkında Ayrıntılı Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
hulya
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen hulya » Prş 24 Nis, 00:00

intuition yazdı:dabe hep biliyonuz da beni idare ediyonoz de mi :o :o :o
nolur biri sevabına yorumlasın artık intu nun horoskopunu :o

Ne olursa olsun son gelir... Önemli olan nasıl öldüğündür ayaktamı, dizlerinin üstündemi?

elisa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elisa » Pzt 28 Nis, 18:20

Benimde Satürn üm 12.evde.
Üstelik yükselen burcumda.Satürn birkaç ay öncesine kadar benim için sadece Satürn.Bildiğimiz Satürn.
Yükselenimden geçip değişim döngüsünü yaşattığını bile bilmiyordum.Bilseydim rotamın yönü hakkında bir ipucu sahibi olabilirdim.Ama buna bile sahip değildim.

Birkaç sene önce okumuş olsaydım bu yazıyı sanırım çok kötü olurdum.

Bir insan ne kadar düşerse o kadar çıkar.Elinden ne alınırsa,o kadar verilir.Ne verilmişse, o istenir.Daha fazlası yada azı değil.

İnsanlar küçücük şeylerle mutsuz olabilirken,Satürn ün sıkıntılarıyla karşılaşanlar aksine küçücük şeylerle çok mutlu olurlar.

Bir insan herşey yolunda giderken değişime gereksinimi duyarmı?Yada ne kadar değişebilir/dönüşebilir?
Koşullar eski halini aldığı anda tekrar eski karakterimize bürünürüz çoğunlukla.Buna ''geçici değişimler'' de denebilir.
Birde koşulların asla eski haline gelmediği durumlar söz konusu.Bu da ''kalıcı değişim''.
Değişim o kadar zor ve çetrefil.Üstelik zorunlu.Seçenek dahilinde değil.Değişmemek mutsuzluk demek.
Ve Satürn bunu verdiği sıkıntılarla başarıyor.Değiş demiyor,illa ki değiştiriyor.

Mesela Satürn 12.evde olan bizler yardım etmeyi çok seviyoruz dime?En azından kendi adıma konuşayım.

''Ayrıca insanlığın ihtiyaçlarını karşılama konusundada bir sorumluluk duygusuna sahipsinizdir(cinsel-şefkat-dert dinlemek)''

Yardım etmekle kölelik arasında bir fark var.Balık tutup arkadaşının karnını doyuracağına,balık tutmasını öğretmek daha doğru bir yaklaşım.Çünkü yardım eden le yardım edilen bir süre sonra birbirlerine bağımlı kişiler oluyor ve terazinin kefesi kayıyor.

Satürn bana en başta denge yasasını öğretti.Alma ve verme arasındaki dengeyi.
Gülmenin,ağlamanın,eğlenmenin....herşeyin bir zamanı olduğunu.
Güneşin akşama kadar parlayıp,gecenin sabaha kadar süreceğini...

Ve bu bilgi yardım konusunda eğitmekle kalmayıp,hayatın diğer alanlarında da başarıyı ve mutluluğu nasıl yaşayacağımı öğretti.

İşime tam bir konsantrasyon sağlayıp,zihnimi dağıtan birşey sözkonusu olduğunda nasıl yeniden işime odaklanacağımı.Önce kendime yardım etmeyi.Sebat ve inatla çalışmayı.

''Onikinci evdeki Satürn,tek başınıza çalışma ve kendinizi adadığınız işleri sonuna kadar götürebilme kapasitesi verir''
En son elisa tarafından Sal 29 Tem, 16:14 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

elisa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elisa » Pzt 28 Nis, 19:11

''Baskıcı ve kısıtlayıcı enerjinizi başkalarından ziyade kendinize yönlendirdiğiniz için sempatik sosyal ve kendi sınırlarına hoşgörü göstermezken,başkalarınınkini kabul eden biri olursunuz''
En son elisa tarafından Cum 01 Ağu, 00:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Pzt 28 Nis, 19:58

teşekkürler paylaşımların için elisa,inşallah sonuç öyle olur

elisa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elisa » Pzt 28 Nis, 20:13

Açıkçası yazdıklarını okuduğumda çok etkilendim İntu.Çünkü yaşadıklarını yaşadığımı biliyorum.Maziye gidiverdim.Buraya yazabileceğim o kadar çok şey varki.

Sana bir kitap önermek istiyorum :''Düşüncelerimizin gücü''Louise Hay..
Sır dan seneler önce almıştım o kitabı.Pişman olmayacaksın.

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Pzt 28 Nis, 20:17

tavsiyen için teşekkürler,en kısa zamanda edineceğim. :P :P

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Pzt 28 Nis, 20:21

...
En son intuition tarafından Prş 08 May, 20:18 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

elisa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elisa » Pzt 05 May, 20:34

Benim bugüne değin yaşadığım tecrübelerden çıkardığım,

Değişim içselleştirilmediği sürece aynı deneyimler tekrarlanıyor.Sanırım hep dejavu dedikleri bu.Tabi bu sadece benim gözlemim.
Seni en iyi sen bilirsin..

Aslında Satürn sadece aslan burcuna geçtiğinde değil,yengeç burcuna geçtiğinde döngüyü başlatmıştı benim için.Sanırım güneş im in 4.evde doğmuş olmasının etkisi.

Elbette bende herşeyi tam tamına çözümlemiş değilim.Ama Satürn 12.evde olanların bu evle ilişkili hersorunu çözebileceğine inanıyorum.Sanırım tekrar tekrar yenileceğiz.Yenildikçe bileneceğiz.
Taki önceki yaşamımızı unutup nasıl biri olarak doğduğumuzu unutana kadar.

Felaket senaryolarını geçiyorum;bana güç ve desteği sadece kendimizden almayı hangi yollarla öğrettiğini anlatmak istiyorum.Çünkü birzamanlar olmakta herşeyin bir gün biteceğini duymaya ihtiyacım vardı.Ve banada kendime nasıl yardım edeceğimi gösteren bilgi ve insanlarla karşılaşmıştım.

elisa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elisa » Pzt 05 May, 21:20

''12.ev
Bilinçaltı,hapsedilme(eve/yatağa bağlı kalma),gizli düşmanlar,büyük hayvanlar(ör:fil),kurumlar,hastaneler,hapishaneler,kendini mahvetmek..''

Herşey artık çok güzel olacak derken...Bir anda hayatını değiştiren bazışeyler oluyor!
Ve çok sevdiğin ve hatta üstüne destek olduğun çok yakınındaki insanların aslında''gizli düşmanlar''ın olduğunu hayretle görüyorsun!

Herşey para için.Yani güç için.İnsanoğlu kendi verimli topraklarını sulamak yerine başkasının toprağına göz dikebiliyor!

''Bunları çözmek için birşey yapmayıp kurtarılmayı beklemek,devamlı şekilde''kötü talihin''kurbanı olmak ve şikayet etmek,kendine acımak ve mahvedicek davranışlar içine girmek söz konusudur''
En son elisa tarafından Sal 29 Tem, 16:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Pzt 05 May, 21:22

bende öğrenecem

elisa
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen elisa » Pzt 05 May, 21:35

''Yaşamda yeni bir yön tayininin ve yeni yaşam yapısının doğumuna yer açmak için eskiye ait ne varsa bu dönemde sona ermektedir.''

Ama ne temizlik!Senin için en özel insanlar bile.

Bir müzik öğretmeni şöyle demiş öğrencisine:
Bildiğin herşeyi unutucaksın
-Neden hocam
Çünkü eskiden bir parça dahi getirirsen yanında asla yenilenemez ve benim öğrettiklerimi alamazsın!
minnettarım.
En son elisa tarafından Sal 29 Tem, 16:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Sal 06 May, 08:08

temizlik,evet iyi bir temizlik gerek:)