ne kadar kıskançsınız?

Kimse Akrep Kadar Kıskanç Olabilir mi? Yoksa Sahiplenici miydi? Aşırı Sahiplenmeyi İstemeyen mi Yoksa Sahiplenen mi Suçlu? Sahiplenilmemekten Şikayetçi Olanlar Daha Fazla Değil mi?
TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cum 02 Ara, 12:49

:wink:

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzt 09 Oca, 01:38

[glow=red]Akrepler burçlar arasında EN KISKANÇ burçtur,[/glow] hatta kıskançlığıyla ve tutkusuyla meşhurdur.. Bunun kim aksini iddia edebilir? İyi yada kötü özelliklerimizi kimseye kaptırmayız !
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 09 Oca, 02:09

Ben iddia ediyorum : )

Akreplerdeki "Kıskançlık" diye tabir edilen özelliğin Kıskançlıkla ilgili olmadığını kesin ve net olarak iddia ediyorum. Sanırım ilk sayfada açıklamıştım.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzt 09 Oca, 17:39

hırçınlıklara varan, nazar değdirir gibi bakışlara sebep olan, insanın her halinden okunan kıskançlıklara ben de karşıyım. herkes akrebi böyle zanneder fakat iyi bir akrep böyle değildir. sadece çok sahiplenicidir. birşey akrebe ya hep ait olmalıdır, ya da hiç olmamalıdır. böyle düşününce ister istemez, biraz ihtiras çıkıyor. ama herkes bunu kötü yönde kullamıyor tabi aslında bizi suçluyorlar devamlı ama diğer burçlarda çok gereksiz hırsları olanlar var. akrep kıskanıyorsa, çok seviyordur. sevgide kıskanç bence, sahiplenici. dürüst en azından. zaten kendinde taşıdığı üstün özellikleri bilir, başkalarını değişik yönlerinden dolayı kıskanmaz bence..en azından, kendini geliştiren akrepler böylesi davranışlarda bulunmaz bence..
onlar en olgun insanlardandır..hatta en olgun insanlar bile olabilirler..
Sessiz sular derinlerdedir...

Kullanıcı avatarı
SiPaHi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SiPaHi » Pzt 09 Oca, 18:10

Her ikinize de katılıyorum
Sipahi

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Çrş 11 Oca, 14:16

birşey akrebe ya hep ait olmalıdır, ya da hiç olmamalıdır.
Akrebin tüm hayat felsefesi bu işte. Kıskançlık diye eleştirildikleri noktanın özü de burda yatıyor aslında. Aşırı derecede sahiplendikleri için kıskanç diye bilinirler. Duygu dünyaları okadar yoğun ki Akreplerin.....
" LİDER, beyinde devrim yapan ve herkesi peşinden sürükleyen fikir ve ruhlar rüzgarıdır ... " Osman PAMUKOĞLU

.. ## ..Türkiye Cumhuriyeti 2007-2008 Turkcell Süper Ligi Şampiyonu Galatasaray Futbol Takımı .. ##..

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 11 Oca, 20:19

kıskançlıktan gözünü kırpmadan cinayet işleyebilecek tek burç diyebilirim.

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 11 Oca, 20:23

akrepler kıskançlık uğruna cinayet işleyip hapislerde sürünmeyecek kadar akıllıdırlar. o ruhsal olarak öldürür karşısındakini. bu hepsinden beterdir.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 11 Oca, 20:25

tabi senin gibi akıllı ve olgun akrepler istisnanın dışındadır canım dostum.

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Pzt 16 Oca, 20:01

gece_akrebi yazdı: o ruhsal olarak öldürür karşısındakini. bu hepsinden beterdir.
:) Aynen Gececi ben de aynısını yapıyorum ve şimdiye kadar işe yaramadığını görmedim...
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Sal 17 Oca, 17:28

kiskanclik he??....gece akrebi dogru söledin gardas,ben cinayetin esiginden döndüm se...sizim, Allah'ın bana verdigi sabirla kendimi tuttum ve *** ettim beni aldatan o ****, simdi yalnizbasima daha cok mutluyum nedense,bazi stresslerden bari uzagim,en azindan kiskancak biri yok etrafimda ...

Kullanıcı avatarı
SuPerisi
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SuPerisi » Sal 17 Oca, 17:43

kiskanclik he??....gece akrebi dogru söledin gardas,ben cinayetin esiginden döndüm ***, Allah'ın bana verdigi sabirla kendimi tuttum ve *** ettim beni aldatan o ****, simdi yalnizbasima daha cok mutluyum nedense, bazi stresslerden bari uzagim,en azindan kiskancak *** yok etrafimda ...

TEBRİKLER, sana yakışan da böyle bir anlatım Akrep22!
" LİDER, beyinde devrim yapan ve herkesi peşinden sürükleyen fikir ve ruhlar rüzgarıdır ... " Osman PAMUKOĞLU

.. ## ..Türkiye Cumhuriyeti 2007-2008 Turkcell Süper Ligi Şampiyonu Galatasaray Futbol Takımı .. ##..

Kullanıcı avatarı
ebruayse

Okunmamış mesaj gönderen ebruayse » Sal 17 Oca, 20:39

selam,

aynı gün doğumlu olduğum biriyle 8 ay beraber oldum geçmiş zamanda..iki akrebi varın siz düşünün bir arada:))
akrep kıskanç değil sahiplenicidir..bence kıskanacak kadar küçültmez kendini..öyle yüksek bir egosu vardır çünkü..şahsen ben kıskanmaya kendime yakıştıramıyorum..sahiplenme loayını abartınca da toplumsal ifadesi kıskançlık oluyo bunun..güç+ego+herşeyi kontrol isteği... hepsi bu.. kıskanmakta neymiş? neyi..kimi..neden?? :)))

en akrep ebru..sölemesi ayıp yükselenimde akrep...:))
svg..

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Sal 17 Oca, 20:46

hoşgeldin portala ebruayşe... biz akrepler birbirimize benzeriz. umarım katılımlarınla bir renkte sen katarsın.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

berdan

Okunmamış mesaj gönderen berdan » Çrş 18 Oca, 15:12

bence akrepler kesinlikle kıskanç değil. bu nerede çıktı çok merak ediyorum?...