SİZCE AKREPLERİN EN FARK EDİLİR ÖZELLİKLERİ ?

Sizce Akrep Olmak ?
Kullanıcı avatarı
Desire
*GriAkrep*
*GriAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Desire » Pzr 15 Oca, 19:05

akreplik unutulur mu hiç? bahsettiğin heyecan, sıkıntı var ya, hiç sevmiyorum, bende oluyor bazen..

Sessiz sular derinlerdedir...

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Pzr 15 Oca, 19:36

bütün akrepler vardır selin.parmağını ısırarak heyecanını dindirebilirsin: ))

Kullanıcı avatarı
Elan_Vital
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen Elan_Vital » Pzt 16 Oca, 09:11

...ve hüzün;
canları yandığında, olayın etkisi ne olursa olsun verdikleri tepki inanılmaz ... sanki akrebin kendi kendini öldürmesi gibi akreplerde benzetmeli olarak bunu yapıyorlar...
aynı olayı akrep arkadaşımla beraber yaşadığımda benim tapkisizliğimden, ve onun aşırı hüzün tepkisinden dolayı bir süre görüşmeme kararı aldığıMIZI bilirim... lütfen bunu en aza indirin arkadaşlar derinlerde boğulmanızı istemez kimse emin olun...
Sarsılmaz Benim Derinliğim: ama yüzen bilmeceler ve gülüşlerle parıldar...

Kullanıcı avatarı
SeLiN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen SeLiN » Pzt 16 Oca, 10:08

isimleri karıştırdın galiba scorp:)
UTANDIĞIN ŞEYİ YAPMA,YAPIYORSAN SÖYLEMEKTEN UTANMA!

Kullanıcı avatarı
shellywebster
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen shellywebster » Çrş 01 Şub, 06:19

çoğunuzun değindiği gibi bir akrebin en önemli özelliği bakışlarıdır, gözlerinin rengi güzelliği çirkinliği değil mevzu ama o bakışlarda başka kimsede olmayan birşeyler vardır, ben bir akrebi nerede nasıl olsa tanırım hatta abarttım tv de reklamlarda gördüğüm insanların akrep olup olmadığını tahmin edebiliyorum :D
love is an act of blood and i am bleeding...

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Çrş 01 Şub, 06:30

Bundan hiç şüphem yok. : )
En son Yönetici tarafından Çrş 01 Şub, 06:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Kullanıcı avatarı
izden
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen izden » Çrş 01 Şub, 06:36

akrepleri tanımamak ne mümkün?gözlerine bakma şansınız yoksa kıyafetlerindeki tarzı renk seçimi herşeyi ele veriyo
ölmek için doğdum, yaşamak için öleceğim.

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Çrş 01 Şub, 11:28

SeLiN yazdı:
isimleri karıştırdın galiba scorp:)
herzaman aklımda olduğundan tüm üyelerde seni görüyorum: ))

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cmt 04 Mar, 16:23

: )

O zaman şunu da eklemek gerekir. Akrepler Tümevarımcıdır. Her yol Seline çıkar,
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

POİSON

Okunmamış mesaj gönderen POİSON » Cmt 04 Mar, 19:23

:x 2+2=selin: ))

franchuas

Okunmamış mesaj gönderen franchuas » Pzr 23 Nis, 05:14

aranıza yeni katıldım arkadaşlar.herkese slm. en önemli özelliğimiz hislerimizin kuvvetli olması.insanların ne düşündüğünü bizler çok kesin doğruluk payı olmasada hissedebiliyoruz.özellikle zorluklar karşısındaki direncimiz bence sonsuz.bizler yıkılabiliriz ama enerjimizde sonsuz.çok kolay ve çok güçlü bir biçimde tekrar ayağa kalkabiliyoruz.gözlerimiz zaten malum.sinirlenip bakarsak karşımızdakini titretiriz.Ayrıca gözlerimiz çok güzel ama bir amaca tutunduğumuzda...

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Sal 16 May, 11:04

...ve hüzün;
canları yandığında, olayın etkisi ne olursa olsun verdikleri tepki inanılmaz ... sanki akrebin kendi kendini öldürmesi gibi akreplerde benzetmeli olarak bunu yapıyorlar...
aynı olayı akrep arkadaşımla beraber yaşadığımda benim tapkisizliğimden, ve onun aşırı hüzün tepkisinden dolayı bir süre görüşmeme kararı aldığıMIZI bilirim... lütfen bunu en aza indirin arkadaşlar derinlerde boğulmanızı istemez kimse emin olun...
akrepler bunu özellikle yapmıyor mea.. eğer bir akrep hüzünlendiyse içnden bir şeyler kopuyordur. ve eğer o akrep ağlıyorsa, kendini öldürmüş demektir,söz konusu konu her neyse.. eğer bu duygusal bir film yada duygusal bir sahne değilse.. bir akrep sokaktaki bir dilencinin gözlerinde bile bir anda kendini yok eder.. bu yoketmeler onu var eder aynı zamanda. o yüzden bizim içn doğru olan hislerimizi azaltmak değil aksine salmak, önüne barajlar koymak değil ne çok akıtırsak kendimizi o kadar çok varoluyoruz. bir akrebe en aza indir lütfen demek ona artık var olma demek gibi bir şeydir... ve oda bunu yapacaktır.

Kullanıcı avatarı
huysuzakrep
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen huysuzakrep » Sal 16 May, 18:58

hiç bir zaman insanlar tarafından anlaşılmaması ve bakışları ve siyaha karşı olan tutkusu ve sezgi yeteneği ve kapkalın kabuğunun altında sakladığı o yumuşacık özü ve..
GÜVEN,AYRILIP GİTTİĞİ RUHA ASLA GERİ DÖNMEZ...

oria

Okunmamış mesaj gönderen oria » Çrş 28 Haz, 14:34

ben ce akrep burcu kadar güzel bir burç yok ben balık burcuyum ama akreplere herzaman ilgi dumuşum bitane akrep sevdiğim vardı 5 yıl beraberliğimiz oldu ondaki aşkı hiç kimsede bulamıyorum onun bakışları hiç aklımdan çıkmıyor gerçektende bakışları konusunda yapılan yorumların hepsi doğrudur şuan yanlızım ama bir akreple daha tanışmayı çok isterdim
adım orhan
msn:oavci2005@hotmail.com

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Çrş 28 Haz, 15:22

kalbi. herkes aklıyla konuşur var olur. fakat bir akreple konuşuyorsanız kalbini hissedersiniz.