Akrep Olup Venüs'ü Akrepte Olan Ünlüler

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
alev

Okunmamış mesaj gönderen alev » Cum 25 Oca, 21:25

Resim

Yıkıcı olma kapasitesi
Özellikle Venüs'ü Akrep burcunda olan kadınlar aşkı bulmakta daha fazla zorlanabilir ve kıskançlıklarıyla ilişkilerini yıpratabilirler.

Buru Akrep, venüsü akrep Ünlüler: Demi Moore, Jodie Foster, Meg Ryan, Carl Sagan, Hillary Clinton, Marie Curie, Leonardo Di Caprio, Emel Sayın

Fiziksel özellik olarak resimlerde incelemenizi istediğim yerler:
Kemik yapısı, vücut (deri-kas) sıkılığı, göğüs dekolte, bakışlar ve dudak hepsinde aynı değil mi aşağı yukarı?

DEMI MOORE: "Bana bugüne kadar hayatınızda daima ilk sırada yer alan ne oldu diye sorsanız size rahatlıkla aşk diyebilirim. Anne olana kadar hiçbir şey ama hiçbir şey aşktan daha üstün olmadı. Ben aşk için yaşadım. Kime âşık olacağım konusunda hep doğal bir içgüdüm vardı. Bazen hissettiğim birine bakarak içimden; 'Seninle bir gün mutlaka yollarımız kesişecek' derdim ve kesişirdi. Aşkı hiçbir zaman zorlamadım. Sadece olacağını hissettim ve oldu. Aşkı yüz metreden tanırım."

"Geçmişe dönüp baktığımda en çok Emilo'yu unutamadığımı görüyorum. Elbette üzerinden çok zaman geçti, yeniden sevdim ve sevildim ama o günlere döndüğümde hissettiğim heyecanı yine aynı yoğunlukta hissedebiliyorum. Aldatıldığımı öğrendiğimde geçici bir hafıza kaybı yaşar gibi saatlerce bilinçsizce yürümüş ve şehrin ta öbür ucunda bir bankta otururken çevreyi yeniden algılamaya başlamıştım. Üşümüştüm, ağlıyordum. O kadar âşıktım ki onu affedebilirdim ama acı çekerek bunu yapmadım. Şimdi kendimi takdir ediyorum." Moore; Bruce Willis ile iş ve aşkta çok iyi partnerler olduklarını itiraf ediyor. "Hollywood'da geçen bir Collins romanı yazdık" diyor. Kutcher ise tamamen farklı.

"Eğer biri bana gelip 25 yaşında bir erkekle tanışacağımı, onunla çılgın bir aşk yaşayacağımı ve bu genç adamın üç çocuğumu kendi çocuğu gibi benimseyeceğini söyleseydi ona; 'Sen hayal kurmaya devam et' derdim. Evlilik düşünebileceğim en son şeydi ama şaşırtıcı bir
hızla gerçekleşti. Şimdi bu karardan ötürü çok mutluyum."

JODIE FOSTER: "Ben genelde yalnız, sessiz ve kapalı kadınları canlandırmayı seviyorum. Zaten oynadığım birçok filmde de aynı temayı görürsünüz. Travma ve aşırılık beni çekiyor. Çünkü korkuyu etüt etmeyi severim. Hayatta kalma tekniği kadar canlandırdığım kişinin yerine kendimi koyup "Benim başıma gelseydi ne yapardım?" sorusuna yanıt aramayı severim. Oynadığım film komedi olsa da canlandırdığım karakterde hayatıma ya da çocukluğuma dair mutlaka bir iz bulunur. Aslında ben zor bir insanım ve bunu her filmdeki karakterime yansıtırım. Beni güçlü kadınlar büyüler aslında. Bunun içinde bugüne kadar hiç güçsüz ve zayıf kadın rolünü seçmedim. Eğer kadınlar şiddet görürlerse, taciz edilirlerse, tecavüze uğrarlarsa içmeye başlarlar ve acısını çocuklarından çıkarırlar. Yakınlarına karşı hoyratça davranırlar. Aslında kendi kendilerini mahvederler. Ben Erica karakterinde provokasyonu tercih ettim. Seyircinin kişiliklerinin karanlık yanlarını sorgulamasını istedim. Erica rolü zaten sıra dışı bir kadın. Yaşadıklarından sonra depresyona girip kurtuluşu içkide bulmuyor. Yaşama küsmüyor tam tersi yaşama bağlanıyor. Tabii intikam açlığıyla. Gerçekte intikam kadını güzelleştirirken bir canavara da dönüştürebiliyor."

MEG RYAN: "Arkadaşlarım var, bunun için Tanrıya her gün şükrediyorum. Fakat hala kendimi bir arayış içinde buluyorum.Ne aradığımı ise bilmiyorum. Bu devamlı olarak korktuğunuz, bilmediğiniz bir şeye doğru hareket etmek gibi. Her zaman yapamadığım bir şeyler var, gitmediğim bazı yerler, tanışmadığım bazı insanlar var. Hiçbir zaman arkama yaslanıp İşte, bu deyip rahatlamadım. Dönüşüme inanırım. Hayatımda neredeyse herkes bir düğmeye basar ve hayatlarında bir dönüşüm yaşarlar. Yaşamımda tek pişman olduğum zamanlar korkunun beni yendiği zamanlardır. Bazen hayatım boyunca yalnız kalmaktan korkuyorum. Bazense söylediğim her şeyin birer saçmalık olmasından korkuyorum. Kesinlikle havai biri değilim. Hepimizin karanlık taraflarının olduğunu düşünüyorum. Bazen sadece düşüncelerimin susmasına ihtiyaç duyuyorum."

Hakan Kırkoğlu
astrokuki.blogspot.nl/2012/04/venusu-akrepte-olan-unluler.html

Kullanıcı avatarı
LeeCH
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen LeeCH » Prş 07 Şub, 01:02

Meg Ryan....
hayallerimin duygusal kadını...
We entry where you say to hell everynight....We're Mad as Hell, and We're Not Going to Take It Anymore...

Kullanıcı avatarı
cahraz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen cahraz » Çrş 05 Mar, 18:27

ya akrep burcunun sevdiği ünlülerde mi akrep olur,saşırdım şimdi,herkezin avatar resmi benim beğendiğin insanlar,meg ryan a bende hastayım lecch,öyle duygusal bir kadın olamaz,bi tane var zaten ondan.bu arada jodie foster ın son filmi içimdeki yabancı yı herkeze tavsiye ederim.harika bir film gerçekten,konusuyla herşeyi ile