Hiç bir akrebin gözlerine baktınız mı?

akrebin gözleri, akrep burcu gözleri, akrep burcu ve gözleri, akrep burcu kadını gözleri, akrep kızının gozlerıne baktınızmı, akrep kızının gözlerine baktınız mı, akrep kadını gözleri, akrep erkeği gözleri, akrep burcu erkeğinin gözleri

Akrep Burcu Hakkında Genel Bilgiler.
Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi

Akrep burcunun gözleri

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 22 Kas, 03:58

Resim
Gözelerimin çok güzel olduğunu söylerler.Zaten ilk dikkat çeken gözlerim olur.Korktukları da oluyor bazen ya:)
plüton sende o zaman alıştıra alıştıra bak : ) zaten akrebin en belirgin yeri gözleri değil mi vede en mahrem yeri...

bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

akilyon

Okunmamış mesaj gönderen akilyon » Pzr 01 Tem, 04:25

en güzel yanı bizde insanların gözünün içine baktığımızdan bir bakışta yalanlarını anlıyoruz iyi ki akrebim yaa

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Pzr 01 Tem, 10:03

gece_akrebi yazdı:
Gözelerimin çok güzel olduğunu söylerler.Zaten ilk dikkat çeken gözlerim olur.Korktukları da oluyor bazen ya:)
plüton sende o zaman alıştıra alıştıra bak : ) zaten akrebin en belirgin yeri gözleri değil mi vede en mahrem yeri...
kesinlikle doğru gece en mahrem yeri .. gözlerimin içine bakmaya kalkışan özellikle benden izin almadan bakmaya kalkışan erkekler bunu ancak 1 defa yapmaya çalışıyor fakat içerde demirden bir kapı gördüklerinde yaptıkları hareket başlarını öne eğmek, ancak akrep erkekleri bu konuda ısrarcı.. bir akrep kadının gözlerine o demirden perdeyi delmek üzere en mahrem yerlere ulaşmak cesaretini ancak gene bir akrep erkeği gösterebiliyor.. tabi buna adım atan erkekte dürüstlüğünden emin olmalı. çünkü o gözler o yalanı anlayacaktır. akrepler yalanıda doğruyuda zihin okumayıda gözleri aracılığıyla yapar. bu ALLAH ın verdiği bir güçtür.. bu gücü şeytana destek olacak şekilde kullanmamak lazım... her yeteneğimizde olduğu gibi bizim güçlerimiz evrendeki şeytanın kendi amaçları için kullanmak isteyeceği güçlerin başında geliyor... gözlerimiz algı yeteneklerimiz konusu söz konusu olmuşken buda bir dipnot olarak kalsın...

Kullanıcı avatarı
kahve
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen kahve » Pzr 01 Tem, 18:32

bir akrep kadının gözlerine o demirden perdeyi delmek üzere en mahrem yerlere ulaşmak cesaretini ancak gene bir akrep erkeği gösterebiliyor..

buna katilmiyorum
Suclar insanlarin yüzünde görünseydi aynalar satilmazdi
P.Ustinov

Kullanıcı avatarı
serqet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen serqet » Pzr 01 Tem, 19:05

benim gözlerim çok iğrenç: akrep deil miim ben yoksa ????? :lol:
avuçlarımda aynalar...

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzt 02 Tem, 00:02

serqet yazdı:benim gözlerim çok iğrenç: akrep deil miim ben yoksa ????? :lol:
Akrepteki gözlerin derinliği göz güzelliği veya çirkinliği değil yüz ile gözlerin karşıya yakıcı bakışlarını atmasıdır...Bakış ile gözler arasında fark vardır..Yani karşıya verilen estetik değil hissiyattır..

Kullanıcı avatarı
serqet
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen serqet » Pzt 02 Tem, 00:14

latife yapıorum zaten yoksa gözlerime de bakışlarıma da bişi dedirtmem :D
avuçlarımda aynalar...

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Pzt 02 Tem, 23:48

sildim ...

VeNuS
En son dark_venus tarafından Prş 07 Şub, 04:36 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır

Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...

TheGirlofSuN

Okunmamış mesaj gönderen TheGirlofSuN » Cum 06 Tem, 21:33

akrep kadınının gözlerindeki anlamı çözebilmiş bir erkek ben tanımadım. :) o yüzden anlatabilecek erkek olacağını zannetmiyorum.. ama akrep erkekleri her kadın tarafından kolayca çözülür... anlatma ve ifade edebilme gayet basit bir konu dark venüs.. özellikle akrep erkeği için... akrep burcunda zaten zor olan erkeği değildir. kadınıdır..

Kullanıcı avatarı
selen

Okunmamış mesaj gönderen selen » Çrş 17 Eki, 11:11

Gözler; her şeyin aynasıdır zaten...

Gönül_Dostu

Okunmamış mesaj gönderen Gönül_Dostu » Çrş 17 Eki, 11:23

Akrebin gözlerinde hayat var ölümsüz bir hayat bu dişisi içinde erkeği içinde geçerli .Ama bir defa başlarsa o gözler zehirini saçmaya işte o zaman yandığının resmidir.

Kullanıcı avatarı
CaRLoS
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen CaRLoS » Çrş 17 Eki, 11:26

bu son söylediğiniz baya işe yarıyor :D

Sun's GirL

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL » Çrş 17 Eki, 11:28

ölümsüz bir hayatı görür akrep, gözlerindede bunu yansıtır. ihaneti görürsede onu yansıtır. kısaca akrep ne görürse onu yansıtır. hakettirir çünkü o da haketmiştir.içindeki his derecesine göre, gelişmişlik düzeyine göre de bunu bilir..

Kullanıcı avatarı
LeeCH
*Yılan*
*Yılan*

Okunmamış mesaj gönderen LeeCH » Prş 07 Şub, 01:24

arklarım özellikle sinirlendiğimde korkutucu baktıgımı soyluyo sevgililerim ise duygusal....şeker cocugum ya...
We entry where you say to hell everynight....We're Mad as Hell, and We're Not Going to Take It Anymore...

Kullanıcı avatarı
akrep_S_26
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen akrep_S_26 » Pzr 22 Haz, 22:44

işte bu muhabbete bayılıyorum yaa...hakikaten Allah'ım ne kadar güzel yaratmış gözlerimizi.. : )