JÜPİTER OĞLAK BURCUNDA (Talihsizlik mi?)

Astroloji ve Burçlarla İlgili Herşey.
Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

JÜPİTER OĞLAK BURCUNDA (Talihsizlik mi?)

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Cum 11 Oca, 19:11

Bu başlığı açmak zorunda kaldım..çünkü bundan önceki başlığa yazmam mümkün değil..hemde çok saçma bir nedenden..neyse benim jüpiterim 5.evde..bu güzel..ama jüpiter bende ne yazıkki oğlak burcunda..böylesine önemli bir gezegenin oğlak burcunda olması hayatımdaki birçok tersliğe neden..çünkü doğuştan gelen şsansımı çok kısıtlıyor..Doğuştan şansılıyım..çünkü ben jüpiterin çocuğuyum..yani bu gezegen insanın kısmetinde yazgısında çok etkili..yani horoskopta yazgıyı belirliyor..

özetle bana jüpiter oğlakta ikenki olumlu şeyleri yazabilirmisiniz?..yani biliyorumki bu konumun götürüsü getireceği iyilikten çok olmalı..yanılıyormuyum?..

"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

Kullanıcı avatarı
turna
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen turna » Pzr 13 Oca, 17:22

Lotus aştın sen kendini : ) Bu yeni halin daha güzel.. Demek jüpiter oğlak burcunda heee : )
''Her Sözümüz Dudaklarda Bir Gülüş Oldu, Dönme İhtimali Yok Artık... O GÜLÜŞLER DÜŞ OLDU''

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Pzt 14 Oca, 19:32

inan bana turna şuan eski ile yeni halim arasında fark göremiyorum desem:)..sence fark varmı?..şaka gibi güldüğüme bakma..gerçekten olumlu :D bir değişiklik görüyormusun?..

Ayrıca jüpiterin oğlak burcunda olmasına neden güldün?bu konuda farklı şeyler mi biliyorsun?..ben çok iyi anlamıyorum astroloji yorumlarından..ve bu konudaki tek kitabımı(astrolojil evlere dair)eşim bana sinirlenince yırtmıştıda..yani şu sizlere bahsettiğim msn konuşmamda..yenisini alamadım hala..çünkü bu nşehirde bulamam..ve param da yok bunun için..

Kullanıcı avatarı
turna
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen turna » Pzt 14 Oca, 20:57

Sen bana bakma lotus ben arada saçmalarım böyle.
''Her Sözümüz Dudaklarda Bir Gülüş Oldu, Dönme İhtimali Yok Artık... O GÜLÜŞLER DÜŞ OLDU''

Sun's GirL

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL » Pzt 14 Oca, 22:17

kankam oğlak ondan gülümsemiş sana lotusum.
bence sen şanslısın.

şöyle;

satürnün sert etkileri öğreticidir, ve jüpiterin şansı ile hayatta öğrenirken o sert atkileri çok hissetmezsin. yani daha sert olabilirdi.. şu haline şükretmen lazım...

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Cmt 19 Oca, 19:29

Astrolojideki hiçbir gösterge tek başına olumlu ya da olumsuz değil. Ve astroloji de hayatın bir aynası olduğuna ve doğum haritamızdaki sembollerin çok büyük bir kısmı bu dünyada yaşadığımız ya da yaşayacağımız deneyimlere işaret ettiğine göre, aslında yaşadığımız hiçbir deneyim de tek başına olumsuz olarak nitelendirilemez. Çünkü hayat o kadar karmaşık ve çok buyutlu ki...

Her sembolün bir olumlu bir de olumsuz tarafı var. Olumsuzu olumluya çevirmekse, doğum haritamızdan bağımsız olarak bizzat bizim ellerimizde.

Bu bakımdan Jüpiter'in Oğlakta olması, belki Jüpiter için bir sorundur, burada Jüpiter'in sembolize ettiği olgular(neşe, inanç, mutluluk vs.) kolay kolay açığa çıkmaz; ama hayat sınırsızca inançtan, neşeden, mutluluktan, Jüpiter'den ibaret değil! Hayatta bazen de inanmamak gerekir.

Kimi çirkin yaratılışlı olduğu, kimi fakir bir ortama doğduğu için kendini şanssız hisseder. Ama hayat o kadar basit değil, çok boyutlu bir perspektiften bakıldığında gerçeğin hiç de öyle olmadığı anlaşılır. En basitinden, sözümona dört dörtlük bir ortam içine doğan çocukların, hayatlarının ileriki evrelerinde bir "mücadele ve sorunlarla savaşma" sıkıntısı çektiğini hepimiz az çok biliriz.

İnsanoğlu yeryüzüne "ruhsal evrimi" için gönderilmiş. Bu bakımdan, ruhsal evrim yolunda ve aynı zamanda bizzat hayatın kendisi için de hiçbir astrolojik sembol bir diğerinden üstün, şanslılık belirtisi ya da olumlu/olumsuz değil. Misalen bir ev var astrolojide, adını "sıkıntı evi" koymuşlar: 12. Ev. Doğrudur belki çok sıkıntı çekersiniz, ama o sıkıntıların ertesinde nasıl bir zenginlik olduğunu yanlızca bilen bilir.

Yoksa Akrep burcunda doğduğumuz ve Akrep burcu da "yeryüzündeki cehennem"i temsil ettiği için hepimizin kendisini şanssız hissetmesi gerekirdi. Halbuki soralım bakalım, kaçımız öyle düşünüyor.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Kullanıcı avatarı
EffEndY
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen EffEndY » Pzr 20 Oca, 04:08

Tam da bu konuya değinen güzel bir hikaye...

"Kelebek gerçekten de şanslı mıydı?"

BİR KELEBEĞİN DERSİ

Bir gün, kozada küçük bir delik belirdi; bir adam oturup kelebegin saatler boyunca bedenini bu küçük delikten çikarmak için harcadigi çabayi izledi.

Ardindan sanki ilerlemek için çaba harcamaktan vazgeçmis gibi geldi ona. Sanki elinden gelen her seyi yapmis ve artik yapabilecegi bir sey kalmamis gibiydi.

Böylece adam, kelebege yardim etmeye karar verdi; eline küçük bir makas alip kozadaki deligi büyütmeye basladi.

Bunun üzerine kelebek kolayca çikiverdi. Fakat bedeni kuru ve küçücük kanatlari burus burustu.

Adam izlemeye devam etti; Çünkü her an kelebegin kanatlarinin açilip genisleyecegini ve bedenini tasiyacak kadar güçlenecegini umuyordu.

Ama bunlardan hiç biri olmadi! Kelebek hayatinin geri kalanini kurumus bir beden ve burusmus kanatlarla yerde sürünerek geçirdi.

Ne kadar denese de asla uçamadi.

Adamin iyi niyeti ve yardim severligi ile anlayamadigi sey, kozanin kisitlayiciliginin ve buna karsilik kelebegin daracik bir delikten çikmak için göstermesi gereken çabanin, Yüce Yaraticinin kelebegin bedenindeki siviyi onun kanatlarina göndermek ve bu sayede de kozanin kisitlayiciligindan kurtuldugu anda uçmasini saglamak için seçtigi yol buydu.

Bazen yasamda tam olarak ihtiyaç duydugumuz sey çabalardir. Eger yüce yaratici, yasamda herhangi bir çaba olmadan ilerlemenize izin verseydi, o zaman bir anlamda sakat kalirdik. O zaman olabilecegimiz kadar güçlenemezdik. Asla uçamazdik.

Güçlü olmak istedim. Ve Yüce Yaratici beni güçlendirmek için zorluklar yolladi.

Bilgelik istedim. Ve Yüce Yaratici bana çözmem için sorunlar yolladi.

Basari istedim. Ve Yüce Yaratici bana çalismam için zekâ ve kas gücü verdi.

Cesaret istedim. Ve Yüce Yaratici bana üstesinden gelmem gereken sorunlar verdi.

Sevgi istedim. Ve Yüce Yaratici bana, Yardimci olmam için sorunlu insanlar yolladi.

Iyilik istedim. Ve Yüce Yaratici bana firsatlar yolladi.

Istedigim hiçbir seyi elde edemedim fakat ihtiyaç duydugum her seyi elde ettim.

Yasaminizi korkusuzca yasayin, zorluklarin tümüne gögüs gerin ve onlarin üstesinden gelebileceginizi açikça gösterin.
BİLİNÇALTINI HAPSET ki O SENİ HAPSETMESİN;
İÇGÜDÜLERİNE HAKİM OL ki ONLAR SANA HAKİM OLMASIN!!!

Kullanıcı avatarı
turna
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen turna » Pzr 20 Oca, 14:07

Çok güzeldi efendy hikaye için teşekkürler çıkarılması gereken derste çok anlamlı.

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Sal 29 Oca, 14:41

Sun's GirL yazdı:kankam oğlak ondan gülümsemiş sana lotusum.
bence sen şanslısın.

şöyle;

satürnün sert etkileri öğreticidir, ve jüpiterin şansı ile hayatta öğrenirken o sert atkileri çok hissetmezsin. yani daha sert olabilirdi.. şu haline şükretmen lazım...
bu yorum çok doğru Sevgili xlnx.Evet garip bir şansım var benim..düşünsene dünyada kaç kişi aylardır anlata geldiğim MSN olayından bu kadar az zararla kurtulabilirdi..yani kaç kadını böyle bir durumda eşi anlamaya çalışırdı..ve eşinden çok karşı tarafta aradı hatayı..olayı safça düşünme tarzıma verdi..ve böylece olayı anlamaya çalıştı..eşim oldukça tutucu biridir..ve bunu affetme ihtimali sıfıra yakındır..bana dediki:bu olayda Allah senin yanındaydı..ve sanırım kendince masum yanların var..Beni tutan sana zarar vermemi engelleyen bir güç var..ve nasıl oluyorda şuan bu kadar sakinim demişti olay anında..ve öylece sabaha kadar aynı koltukta ve odada öylece oturdu..(ve şu kararı aldı:yarın boşanma davası açalım..ve portalı inceletelimki bakalım daha ne hataların var..Ama sabah bundan vazgeçti ki ben bu tepkisini bunun için saymıyorum..)sadece kitaplarımı yırtıki bu tepki bile sayılmaz olayın ciddiyeti karşısında..

evet sanırım şükretmeliyim..ama bu olay bana her türlü şansıma rağmen çok acı vermişti..çünkü hayatta yaşayabileceğim en utanç verici durumdu..ama olması iyi oldu..çünkü eşimin bazı şeyleri bilmesi daha iyi ama hala o olayın etkisinde..ve bu etki sanırım ömür boyu sürecek..asıl korkum şu:Allahın tüm bunları affetmemesi..ama çekeceğim sonsuz acı günahlarımı biraz azaltır inşallah..
En son lotus2 tarafından Sal 29 Oca, 14:48 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Sal 29 Oca, 14:43

BU ARADA Sevgili xlnx..yaşın neden 7 olarak tanımlı şuanda?..benimkinide 3 veya 4 olarak mı değiştirsek?..bilirsin bebekten pek farkım yok da:)..

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Sal 29 Oca, 15:05

Ve Sevgili EffEndy

Yazdığın yorum ne kadar da doğru..(zaten genelde çok isabetli yorumların var..çünkü hayata bakış açın genelde çok mantıklı ve insaflı..bence balık_kova etkisi bu..çünkü ben balık_kova karışımının hayata yaklaşımını çok seviyorum..)

evet:güç,cesaret,bilgelik,başarı,sevgi,iyilik..özellikle sevgi ve bilgelik..bunları çok istedim ben..hatta kendimi bildim bileli bunların peşindeyim..ama dediğin gibi satürünün öğretici etkileriyle bunları ararken çok engelle karşılaştım..ve zaten satürün engeli olmasada bunlara emek ve sancı ile ulaşılıyor..bunun yolu acı ve emek..

yani çaba göstermeliyim..daha çok çaba,çalışma ve daha çok sorumlulukla daha sağlam adımlarla yürümeliyim..satürn demek:çalışmak ve disiplin demektir..şunu söyleyebilirim:hayatım boyunca yeterince çalışmadım..belki daha çok emek ve çalışma gösterseydim şuan daha iyi bir durumda olurdum:yani satürnden yeterince faydalanamadım..

EVET dediğin gibi yıldız haritası sadece bir yol haritası..Asıl olan çalışmak..insan çok ciddi çabalarla bu haritanın olumsuzluklarını çok iyi değerlendirebilir..ve bu haritanın olumsuzluklarından kendi çabasıyla kurtulabilir..YANİ HAYATTA HERŞEY BİZE BAĞLI..Harita ne kadar da olumsuz olsa bundan en güzeli yaratmak bize verilmiş..

ve ben görüldüğü üzere bu haritamı iyi kullanamıyorum..sadece oturup her seferinde ağlayıp sızlıyorum..

EffEndy senin yazdıklarını kendi ifadelerimle tekrarladım ama zaten sen yorum yapmasaydında ben bunları yazacaktım..çünkü bende içten içe bunların farkındaydımda yazıya dökemiyordum..ne yapalım edebi yeteneğim malesef sınırlı..

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Sal 29 Oca, 15:15

turna yazdı:Sen bana bakma lotus ben arada saçmalarım böyle.
yok Sevgili Armi..güzel şeyler yazmışsın..değiştin demişlsin..keşke daha çok değişsem..

ve eğer gerçekten değişseydim portala artık girmezdim..neden mi?..çünkü cümle alem bilirki bilinçli ve ruhsal yönden yeterli insan ASllah'a yakındır..ve Allah'a yakın insan internette yazışma ortamı,televizyon vs..gibi MALAYANİ uğraşlarda bulunmaz..Yalnış anlaşılmasın ama..dedimya bu site çok seviyeli bir yer..yazdıklarımın seviye ile ilgisi yok..ne kadar da faydalı da olsa tv ve bilgisayar malayanidir..yani Allah'a kulluk noktasında düşünülürde..hayır bilgi edinmek elbetteki malayani değil tabi..ve benim dışımda hemen herkes bilgiye dayalı yazıyor..yani yine en malayani olanınız benim..ama benim demek istediğim başka..ve anlayanlar anlamıştır zaten..ve tekrar belirteyim:ben bu siteyi çok seviyorum..ve yararlı buluyorum..dedimya bu sitedeki en yalnış şey benim..

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Sal 29 Oca, 16:02

Sevgili kuki..

biliyorum öz saygısı olmayanların senin yanında hiç şansı yok..tek senin değil..akrebin yanında da şansı yok..ve ben bu siteye girerken zaten bu açıdan bir sıfır yenik başladım ve sizlerin sevgisini ve güvenini kazanma şansım bu yüzden çok azdı..

neyse ayrıca hep dediğim gibi ben karmaşık biriyim..bunu aylardır yazdım..yani karmaşıklığımı anlatmaya çalıştım..ama anlatamadım sanırım..yani hem öyleyim hem böyle..buna dengesizlik yada başka birçok açıklama getirildi..çoğul kişilik vs..ama ben bu düşüncelerden daha olumlu düşünüyorum kendi hakkımda..özetle doğuştan gelen çok kusurum var..güvensizliklerim var..Ama bir taraftanda bunları aşacak azmim ve iç donanımım var..sorun bunları bir türlü kullanamamam..

inşallah bu sefer anlatabilmişimdir..aqnlatabilmdimmi?..sorun ne o zaman dediğinizi duyar gibiyim:sorunlarımı aylardır yazdım zaten..sorun:yıldız haritamı iyi yönetemiyorum..ve sorun:bana çok acı veren karakterde insanlarla(yada kötü niyetli insanlarla) yaptığım mücadele beni çok yordu..ve kötü niyetli insan kapsamına sakın sitedeki herkesi koyduğumu sanmayın olurmu?..çünkü kötü niyetli derken sadece duygularımla vardığım sonuç değil bu:çünkü hakiki,somut kötü niyetten bahsediyorum..

Sun's GirL

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL » Sal 29 Oca, 16:42

bir kere kendini yanlış olarak değerlendirmen bütün varoluş alemine hata olarak bakmana yol açabilir. seninde ve herkesinde ve en en kötü olanında bir geliş görüş yaşayış amacı vardı bu amaç, bizlerin bilemediği ancak ALLAHın bildiği bir amaçki, o noktada yorum yapmaktansa itaat etmeyi ama bunu yaparkende imanı kaybetmemyi öneririm.

biri milyonkere hatta sonsuz kere kötülük yapsa o nasıl vazgeçmiyorsa kötülüğünden bizde iyiliğimizden vazgeçmemeliyiz. fakat özümüzü sömürmeye kalkışanları kapı dışarı etmeyide bilmeliyiz. bu nu yapan dost gibi yaklaşan biride olsa sınırını çizip,hatasını söylemeli,madalyona hep 2 taraflı bakmalıyız.. ikili görüş olabilecek herkonuda diğer konuyu elerken, en ufak bir risk bırakmadan elemek lazım. zira o en ufak ihtimal dünyanın sonunu getirir. bir zerre çok şeye sebep olur hem yıkabilir hemde yapabilir.. HANİ diyorsun ya nokta.. işte öyle..

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Çrş 30 Oca, 16:15

EVET ÇOK HAKLISIN:CENNETE GİDEN YOL İYİ NİYET TAŞLARIYLA DÖŞELİDİR..BUNU BİZZAT YAŞAYARAK GÖRDÜM..HATTA HAYATIMIN BİR KISMINA SİZLERİDE ŞAHİT EDEREK BİRLİKTE BUNU GÖZLEMLEDİK..

Şunları da yazacağım:Ben yıllardır öz değer duygusuna ulaşmaya çalışıyorum..yanibu konuda sandığınızdan fazla çabam var..yani bu konuda tembellik ve iyimserlik yapmadım..VE İNANIN BANA ALT YAPIM BİRİLERİNİ NE KADAR RAHATSIZ ETSEDE BUNDAN VE ÖZÜMDEN BENİ BEN YAPAN ÖZELLİKLERDEN HİÇ VAZGEÇMEDİM..GEÇMEYECEĞİMDE..ZATEN VAZGEÇERSEM BU BENİM SONUM OLUR..ÇÜNKÜ:BEN BİR KOVAYIM..VE Kova özünden ve insanlığı rahatsız eden farklılığından vazgeçerse bu onun sonu olur..bir kovanın farklılığını ve diğerlerinden çok ayrılan özelliklerini koruması diğer tüm burçlara göre daha hayati değer taşır..dedimya bundan vazgeçerse o yok olur..

Ve ZAAFLARIM VE YOKSUN OLDUĞUM ÖZGÜVEN DUYGUM BELKİ DE BENİM EN ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİM..VE BELKİ DE KURTULUŞUMU BUNLAR SAĞLAYACAK..Sevgili xlnx demişsinki asıl kurtuluş:ALLAH'A TESLİM OLMAKTIR..VE BELKİ DE BENİ ALLAH'A YAKIN KILAN:ZAAFLARIM,ZAYIFLIĞIMDIR..Düşünsene bu kadar yalnız olmasaydım(zaaflarım yüzünden)ALLAH'IN TEK VE GERÇEK DOST OLDUĞUNU NASIL ANLAYACAKTIM?..VE SADECE ONA AİT OLDUĞUMUZUN..ASLINDA ONUN YANINDA BİR VARLIĞIMIZIN OLMADIĞINI..BİZİM ONUN VARLIĞINA TESLİM OLMADAN BİR "HİÇ"OLDUĞUMUZU..

VE herkese müjde..eşim siteye girmemi asla istemiyor..sebebi herkesçe malum..diyorki hernekadar orada ilmi konuşmalar da yapılsa bu haramla iştigaldir..ve haramla iştigalde bu ısrarını hiç anlamıyorum...ONA haklı olduğunu söyledim..çünkü haklı..ama şunu da ekledim:ben gerçeğe alışılmamış yollarla gidiyorum..düşünce yapım birçok insandan farklı..ve dedimki tamam sitede yazmam..ama en azından oradaki yazıları okumama izin ver..elbetteki kabul etmedi..düşünsenize internette tehlikeli ve içi boş bir sürü site içinde sadece burayı yasaklıyor..ve tek izin verdiği site var.ama o sitede kendime zarar veremem..bana faydasıda çok olur..

Eşim hayatımdaki:SATÜRN..TAMAM DİSİPLİNİ VE SINIRLAMALARI ÇOK BİR GEZEGEN..AMA HAYATTAKİ EN BÜYÜK VE EN İYİ ÖĞRETMEN O..EVET O BENİM DOSTUM..EVET SATÜRN DOSTUM..JÜPİTER BANA ZARARLI..TAMAMEN İNKAR EDEMEM JÜPİTERİ..AMA XLNX İN DE DEDİĞİ GİBİ "EN UFAK RİSK BİLE GÖZDEN KAÇMAMALI.."VE BU GEZEGENİN BENİM İÇİN ÇOK BÜYÜK RİSK TAŞIDIĞI BİR GERÇEK..AZ DAHA TÜM HAYATIMI MAHVEDİYORDU..

VE siteye girmeyeceğime dair yine eşime bir söz vermedim..çünkü yalana sığınacak konumda değilim..ama eskisi gibi de sayfalar dolusu yazamam tüm bunlardan sonra..hele bu sıralar..VE YÖNETİM KURULU KARARIYLA SİTEDEN UZAKLAŞTIRMA ZAHMETİNE GEREK KALMADI..SATÜRN ÇOKTAN O KARARI VERDİ..YANİ TANRI..VE SUNU DA GÖRDÜKKİ O'NUN İZNİ OLMADAN YAPRAK KIMILDAMAZ..VE YÖNETİM KURULLARIDA DÜNYANIN EN BÜYÜK KURULLARI DA KALEM OYNATAMAZ..ALLAH'IM BENİ AFFET..VE BENİ AFFEDİN SEVGİLİ DOSTLARIM..VE BUNCA ŞEYE RAĞMEN BANA KULAK VERDİĞİNİZ HATTA KUCAK AÇTIĞINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..KAHRETSİN YİNE AĞLIYORUM..ÜSTELİK NET CAFEDE HERKESİN GELİP GEÇTİĞİ BVİR NOKTADA OTURUYORUM..VE BU NET TUTKUM(PORTAL TUTKUM)YÜZÜNDEN TÜM ŞEHRE REZİL OLACAĞIM BİRGÜN..

VE HAYIR SEVGİLİ KUKİ..YANILIYORSUN..HAYIR AKREP KAFAMA VURMADI..BUNA KAFA VURMAK MI DİYORSUN..HAYIR KUCAK AÇTI..VE LOTUS KENDİNE GEL DİYE DİL DÖKTÜ..BIKMADAN USANMADAN..TAMAM ARADA SIRADA KAFAMA BALYOZLAR İSABET ETTİ..O KADAR OLACAK ARTIK:)..NEDE OLSA BURASI AKREPLERİN YUVASI:)..VE DÜNYADA HİÇ KİMSE BÖYLE HATALARA GÖZ YUMMAZ..BEN HEP DİYORUM YA:SİZLER VE BU SİTE ÇOK ÖZEL..VE DEDİMYA BURASI FARKLI BİR BOYUT..VE BURADAKİLERİN SANIRIM HEPSİ KORUYUCU MELEKLER..SİTE SİYAH-BEYAZ MELEKLERLE DOLU..

VE BURADAN Giderim birgün ama benim gibi geçmişin köklerine sıkı sıkıya bağlı bir yengeç için bunun ne kadar zor olduğunu bilirsiniz..ve bu bağlılık bilkiyorum ki yine normal bir durum değil..ama sadece şunu bilin:burada kalış nedenim:aşk meşk değil..öyle olsaydı hiç düşünmez giderdim..ve zaten bu sitenin en büyük faydası şu oldu benim için:AŞK SANDIĞIM GİBİ HAYATIMDAKİ en büyük eksik değildi..ben öyle sanıyordum..hatta aşk benim için en büyük zehirdi..ve boşuna TANRI aşk evime(5.ev)SATÜRNÜ yerleştirmemiş..TEŞEKKÜR EDERİM SATÜRN..