Oğlak - Oğlak Uyumu

oğlak burcu oğlak burcu uyumu, oğlak oğlak uyumu nasıldır? oğlak ve oğlak anlaşabilir mi? oğlak oğlak uyumu, oğlak oğlak uyumlu mu, oğlak oğlak aşk uyumu, oğlak oğlak ilişki uyumu, oğlak oğlak ilişkisi, oğlak oğlak cinsel uyumu

oğlak burcunun uyum tablosu, oğlak burcu uyum tablosu, oğlak burcu en uyumlu burç, oğlak burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? oğlak burcu uyumu, oğlak burcu aşk uyumu, oğlak burcu cinsellik uyumu, oğlak burcu evlilik uyumu, oğlak burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Oğlak - Oğlak Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 16 Oca, 01:44

Resim

Oğlak - Oğlak Uyumu

Oğlak Oğlak Uyumu - Oğlak burcu ile Oğlak burcu anlaşabilir mi?

Oğlak Erkeği Oğlak Kadını Uyumu veya Oğlak Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Bu iki hırslı, pratik dağ keçisi birlikte gerçek aşkı bulabilir mi? Cevap büyük ihtimalle evet olacaktır. Bu ilişkideki tek sorun ikisinin de sürekli meşgul olmalarıdır. Ne yapıp edip cinsel hayatınıza zaman ayırmalısınız. Belki başta buna ihtiyaç olmayacaktır ama daha sonra ihmal etmemelisiniz.

Birbirinize ne kadar tutku duyarsanız duyun, kalbinizin derinliklerinde tanınma ve başarılı olma için daha büyük bir ihtiyaç vardır. Bunu ikinizde hissettiğiniz için bu konu sorun olmayacaktır. Her türlü fedakarlığı yaparak birbirinizin başarısı için destek olursunuz.

İlişkinizdeki zorluk ikinizin de işten eğlenceye zaman ayırmamanızdır. İkinizde fazla ciddisiniz, aşka, eğlenceye ve diğer şeylere zaman ayırmalısınız. Yatak odanızda işle ilgili hiçbir şey hatta televizyon bile bulundurmayın ki baş başa iken ekonomi programlarını seyretmeyin.

Evlenip çocuk yaptıktan sonra haftada en az bir kere baş başa yemeğe çıkmalısınız. Oğlak burçları sorumluluk altında ezilebilir ve işleri onların her şeyi olabilir. Çocuklar olduktan sonra hayatınız yoğun ve karmaşık bir hale gelse de birbirinizi üzmemeye özen gösterdiğiniz için büyük problemler yaşamayacaksınız. Sizin için eşiniz çok önemlidir, aynı özeni onda da bulacaksınız.

Bu ilişkiye hemen evet diyoruz. Bu ilişkide yatak odasında çözülemeyecek hiç bir zorluk olmayacaktır.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Oğlak Burcu Uyumu” sayfasına dön