Oğlak - İkizler Uyumu

oğlak burcu ikizler burcu uyumu, oğlak ikizler uyumu nasıldır? oğlak ve ikizler anlaşabilir mi? oğlak ikizler uyumu, oğlak ikizler uyumlu mu, oğlak ikizler aşk uyumu, oğlak ikizler ilişki uyumu, oğlak ikizler ilişkisi, oğlak ikizler cinsel uyumu

oğlak burcunun uyum tablosu, oğlak burcu uyum tablosu, oğlak burcu en uyumlu burç, oğlak burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? oğlak burcu uyumu, oğlak burcu aşk uyumu, oğlak burcu cinsellik uyumu, oğlak burcu evlilik uyumu, oğlak burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Oğlak - İkizler Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 16 Oca, 01:42

Resim

Oğlak - İkizler Uyumu

Oğlak İkizler Uyumu - Oğlak burcu ile İkizler burcu anlaşabilir mi?

Oğlak Erkeği İkizler Kadını Uyumu veya Oğlak Kadını İkizler Erkeği Uyumu

Astrolojik olarak klasik bir uyum içinde sayılmazsınız. İkizler burcunun sizden daha fazla hareket ve heyecana ihtiyacı vardır. Hiç şüphesiz sizi İkizler insanına ilk çeken onun keskin zekası ve becerisi olmuştur. İkizler burcu ciddi Oğlak burcunu gevşetebilir, bu da çok hoşunuza gidecektir.

İkizler insanı kimseyi sahiplenmez, zaten çok meşguldür. Kendisini sürekli oyalayacak bir şeyler bulduğundan sizin ofiste geç saatlere kadar çalışmanızdan şikayetçi olmayacaktır.

Kişiliğinizi her yönü ile çözmeye çalışması sizi endişelendirir. Sizi tamamı ile çözdükten sonra bıkıp gitmesinden korkarsınız ve bunda haklı olabilirsiniz. Sürekli kendinizi geliştirmeli ve değiştirmelisiniz, buna değebilir. İkizler burcu da sizi sürekli yeniliklerle tanıştıracaktır. Dünyadaki yenilikleri ve değişiklikleri yakından takip etmektedir.

İkizler insanı ile hayatınız boyunca ilginç konular hakkında tartışacak ve fikir alışverişinde bulunacaksınız. İkizler meraklı, hevesli, enerji toplarıdır ve çok çalışır. Onun bu yönlerini beğenirsiniz.

Yatakta İkizler burcu yapıcı, yeniliklere açık, esprili, çok yönlü ve az bulunan partnerdir. Kendisinin yapamayacağı şeyleri sizden beklemez. Fakat yatakta çok kabiliyetli olduğundan siz de yeni şeyler düşünmek zorunda kalabilirsiniz. Değişikliğe ihtiyacı vardır, terk edilmek istemiyorsanız değişken ve yeniliklere açık olun. Mesela onu evin farklı odalarında baştan çıkarın, aşk notları yollayın, onu yeni sürprizlerle şaşırtın.

Siz çaba gösterirseniz bu ilişki sürebilir. Değip değmeyeceğine ise siz karar vermelisiniz.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Oğlak Burcu Uyumu” sayfasına dön