Oğlak - Başak Uyumu

oğlak burcu başak burcu uyumu, oğlak başak uyumu nasıldır? oğlak ve başak anlaşabilir mi? oğlak başak uyumu, oğlak başak uyumlu mu, oğlak başak aşk uyumu, oğlak başak ilişki uyumu, oğlak başak ilişkisi, oğlak başak cinsel uyumu

oğlak burcunun uyum tablosu, oğlak burcu uyum tablosu, oğlak burcu en uyumlu burç, oğlak burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? oğlak burcu uyumu, oğlak burcu aşk uyumu, oğlak burcu cinsellik uyumu, oğlak burcu evlilik uyumu, oğlak burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Oğlak - Başak Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzt 16 Oca, 01:40

Resim

Oğlak - Başak Uyumu

Oğlak Başak Uyumu - Oğlak burcu ile Başak burcu anlaşabilir mi?

Oğlak Erkeği Başak Kadını Uyumu veya Oğlak Kadını Başak Erkeği Uyumu

Eğer kusursuz bir çift varsa onlar Oğlak ve Başaktır. Sevgili Oğlak en sonunda çok çalıştığınız için başınızın etini yemeyecek bir eş buldunuz. Başak burcu da aynı sizin gibi işkoliktir. İkinizde toprak elementi olduğunuz için temel konularda çok uyuşursunuz.

Biriniz ihmal ettiği zaman diğeriniz yoğun çalışma hayatınızdan, cinsel hayatınıza daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini hatırlatacaktır. Başak için bazı Astroloji kaynakları mazbut kütüphaneci benzetmesini yapsa da bu en büyük yanlışlardan biridir. Başak burcu evrendeki en seksi yaratık olabilir. İyi bir iletişimci olduğu için nasıl zevk alacağını ve vereceğini çok iyi bilir.

Beraberliğinizin gücü geleceğe bakış açınız ve onu gerçekleştirebilme kabiliyetinizden gelmektedir. İki toprak elementi olarak hedefleriniz, amaçlarınız, bitirmeniz gereken işler ve sizi motive eden sebepler vardır.

Güvenlik sizin için çok önemlidir ve Başak sevgilinizle başarınız garantilenmiştir. Bu beraberlik on üzerinden on eder. Devam edin!


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Kullanıcı avatarı
akrepberat
Mesajlar: 34
Yaş: 34
Kayıt: Pzr 11 Mar, 19:27

Okunmamış mesaj gönderen akrepberat » Pzt 13 Ağu, 12:05

tşkr

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Oğlak Burcu Uyumu” sayfasına dön