Kova - Yengeç Uyumu

kova burcu yengeç burcu uyumu, kova yengeç uyumu nasıldır? kova ve yengeç anlaşabilir mi? kova yengeç uyumu, kova yengeç uyumlu mu, kova yengeç aşk uyumu, kova yengeç ilişki uyumu, kova yengeç ilişkisi, kova yengeç cinsel uyumu

kova burcunun uyum tablosu, kova burcu uyum tablosu, kova burcu en uyumlu burç, kova burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? kova burcu uyumu, kova burcu aşk uyumu, kova burcu cinsellik uyumu, kova burcu evlilik uyumu, kova burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Kova - Yengeç Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:52

Resim

Kova - Yengeç Uyumu

Kova Yengeç Uyumu - Kova burcu ile Yengeç burcu anlaşabilir mi?

Kova Erkeği Yengeç Kadını Uyumu veya Kova Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Duygusal su elementi Yengeç, akılcı, objektif, hava elementi Kova burcu ile gerçek aşkı bulabilir mi? Pek değil!

Yengeç burcunun evde oturma merakı sizi daraltacaktır. Çocukları ile geçirdiği zamandan sonra ailesine zaman ayırır. Siz ise kendinizi dışlanmış hissedersiniz. Onun ailesi ile birlikte geçireceğiniz bir pazar dahi sizi çıldırtabilir. Yengeç insanı, sizin neden aile bağlarına önem vermediğinizi, siz ise onun neden bu kadar geçmişine bağlı olduğunu sorgulayacaksınız.

Yengeç sürekli sizden ilgi bekler ama sizin buna zamanınız yoktur. Sizin burcunuz enerjisini bütün dünyaya yöneltmiştir. Eğer onu seviyorsanız gün boyu enerjinizi dışarı yöneltseniz de akşamları hassas sevgilinize zaman ayırmalısınız.

Yengeç burcu sadakati ile sizi onurlandıracak, sevecenliği ile sizi doyuracaktır. Size inanılmaz yemekler hazırlayacak, hala varolduğuna inanmadığınız, sıcak bir aile hayatı sağlayacaktır.

Sevgili Kova siz romantik Yengeç gibi hassas değilsiniz farkına varmadan onun duygularını incitebilirsiniz. İlişkinizin en zor yanlarından biri de evde oturmanız için size yalvarması olacaktır.

Bu beraberliğin sürmesini istiyorsanız, üzerinde çalışmalısınız. Duyarlı olduğunuz konular tamamen farklıdır ama isterseniz ilişkiniz sürebilir.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Kullanıcı avatarı
huysuz
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2631
Yaş: 42
Kayıt: Pzr 08 Oca, 12:20

Okunmamış mesaj gönderen huysuz » Pzr 15 Oca, 22:06

YENGEÇ ile KOVA : Yalnız Kurt Kova, Yengeç'in savunmasız egosunu çok fazla incitir. Yengeç durgun ve sebatkardır, Kova ise maceracı. Kova duygusal isteklere sırt çevirecektir. Bu da Yengeç'i mutsuz eder. Kısa süreli bir yatak odası heyecanı olabilir ; ancak oturma odasına geçince ilişki sona erecektir
Cevap yazarken düşün ve öyle yaz. Konuşmadan önce anla ve öyle konuş.

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Kova Burcu Uyumu” sayfasına dön