Kova - Yay Uyumu

kova burcu yay burcu uyumu, kova yay uyumu nasıldır? kova ve yay anlaşabilir mi? kova yay uyumu, kova yay uyumlu mu, kova yay aşk uyumu, kova yay ilişki uyumu, kova yay ilişkisi, kova yay cinsel uyumu

kova burcunun uyum tablosu, kova burcu uyum tablosu, kova burcu en uyumlu burç, kova burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? kova burcu uyumu, kova burcu aşk uyumu, kova burcu cinsellik uyumu, kova burcu evlilik uyumu, kova burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 46
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Kova - Yay Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:52

Resim

Kova - Yay Uyumu

Kova Yay Uyumu - Kova burcu ile Yay burcu anlaşabilir mi?

Kova Erkeği Yay Kadını Uyumu veya Kova Kadını Yay Erkeği Uyumu

Bu çok tatlı bir ilişkidir ve zamanla daha da iyi olacaktır. İkinizde hiç bir şeyin imkansız olmadığı, parlak ve idealist bir dünya görüşüne sahipsiniz. Siz Kova, toplumsal sorunlar, yeni teknoloji ve geleceğe ait planlarla ilgilenirsiniz. Yay sevgiliniz ise yüksek eğitime ilgi duyar.

Yay burcunun görevi insanlıkla ilgili anlamlar çıkarmaktır. Onunla canlı tartışmalarınız olacaktır. Farklı görüşlerde bile olsanız birbirinize bozulmazsınız. İkinizde farklı görüşlere, bireyselliğe saygı duyarsınız. Genelde görüşlerinizde siz daha sabit fikirlisinizdir. Yay burcu ise daha değişken ve esnektir. Bu özelliklerinizle birbirinizi tamamlar, uzun süre bir arada kalabilirsiniz.

Yay seyahat etmeyi çok sever siz de bu arada kendinize ait zamanınız olsun istersiniz. Ayrı tatil yapma fikrinde anlaşırsınız. Dikkatli olun: gözden ırak olan, gönülden de ırak olabilir. İkinizde evlilik yanlısı olmadığınız için, evlenme kararına varmadan önce uzun süre beraber olursunuz. Özgürlüğünüzü feda etmediğinizden emin olmak istersiniz.

Sekste uyumunuz nerede ise kusursuzdur. Umarız ki Yay burcu her zaman ki patavatsızlığına yatakta da devam etmez. Yay burcu ateş siz ise hava elementi olduğunuz için uyumlusunuzdur. Yay'ın düşüncesiz, açık konuşmalarına her burç tahammül edemez. Kötü niyet taşımadan yaptığı yorumlara tepki göstermenize çok şaşırır. Siz bir şey hakkında ki fikrini sormuşsunuzdur, o da söylemiştir! Onun kusur sayılacak patavatsız konuşma tarzına alışmanız gerekiyor. İkiniz de duygularınızı kin tutacak kadar bile ön plana almadığınız için bu sorunu halledebilirsiniz.

Astroloji'de burçlar birbirine fırsatlar oluştururlar. Yay, Kova'nın 11. evine yani arkadaşlık evine düşmektedir, size bir sürü yeni arkadaş ve bir iki yakın dost getirecektir. Bu insanlar sizin bazı organizasyonlarda görev almanıza yardımcı olabilir.

İkinizde ev işleri ile ilgilenmediğiniz için, mutlaka yardımcı tutmalısınız. Bunu ilişkinin başında halletmelisiniz. Sizlerin yapması gereken başka işler vardır. Eğer Yay burcuna aşık olmuşsanız devam edin, tam size göre!


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Kova Burcu Uyumu” sayfasına dön