Kova - Terazi Uyumu

kova burcu terazi burcu uyumu, kova terazi uyumu nasıldır? kova ve terazi anlaşabilir mi? kova terazi uyumu, kova terazi uyumlu mu, kova terazi aşk uyumu, kova terazi ilişki uyumu, kova terazi ilişkisi, kova terazi cinsel uyumu

kova burcunun uyum tablosu, kova burcu uyum tablosu, kova burcu en uyumlu burç, kova burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? kova burcu uyumu, kova burcu aşk uyumu, kova burcu cinsellik uyumu, kova burcu evlilik uyumu, kova burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Kova - Terazi Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:51

Resim

Kova - Terazi Uyumu

Kova Terazi Uyumu - Kova burcu ile Terazi burcu anlaşabilir mi?

Kova Erkeği Terazi Kadını Uyumu veya Kova Kadını Terazi Erkeği Uyumu

Bu benzer karakterlerin beraberliği çok heyecanlı olacaktır. İkinizde sosyal hayattan zevk aldığınız için birlikte gezersiniz ve evde yolunuzu gözleyen biri olmaz. Yoğun programınıza ayak uydurabilmek için evde olsanız bile dışarıdan hazır yemek alırsınız. Bu çok modern bir ilişki olacaktır.

En modern ilişkide bile çiftler geceyi aynı evde geçirir. Siz bunu takmasanız bile Terazi toplumun düşüncelerine önem verir. Eksantrik Uranüs tarafından yönetilen Kova burcunun görevi ilerlemek ve keşifler yapmaktadır. Bunu yaparken her türlü düzene ve kurala karşı çıkarsanız. Bu Terazi burcunu ürkütür. Venüs tarafından yönetilen Terazi'nin görevi ise zıt güçleri bir araya getirmektir. Terazi burcu popüler olmak ve ilişkilerine uyum getirmek ister. Rolleriniz çok farklıdır. Sizi aslında aşırılıkların burcusunuz.

Terazi burcunun arkadaşları çoğunlukla sanatla uğraşır, sizinkiler ise bilimle ama bir arada iyi kaynaşırlar. Terazi çok iyi davet verir, iyi bir ev sahibidir. Birlikte verdiğiniz davetler konuşulacaktır.

Terazi evlenmek ister ama Kova özgürdür, bağlanmak istemez. Yatakta beraberliğiniz muhteşem, eğlenceli, esprili ve yenilik dolu olacaktır. Terazi burçları -kadın ve erkek- parfüm seçiminde ustadır. Onun zevkine, seviyesine hayran olacaksınız. Terazi görüntüsüne önem verir ve kendisine iyi bakar bu yüzden yaşlandığı zaman bile hoş görüntüsünü korur.

Terazi burcu ilişkinizde romantik olan taraftır, onun romantik geceler planlamasına izin verin. Fiziksel olarak aynı düzeydesiniz ama siz Akrep, Yengeç yada Balık kadar duygusal değilsiniz. Sizin güneşiniz Terazi burcunun 5. evini yani gerçek aşk evini aydınlattığı için birbirinize çok bağlısınızdır. Dışarıdan bakıldığı zaman ilişkiniz soğuk, ilgisiz ve fazla mantıklı görünse de aslında daha sıcak bir ilişkiniz var. Terazi ise 9. evinize yani felsefi düşünceler ve uzak yolculuklar evinize düşmektedir.

Bu beraberlik iyi olacaktır. Eğer bir şeyler yanlış giderse bu birbirinize uygun olmadığınız için değildir. İkinizde hava elementisiniz ve aynı element olan burçlar birbiri ile iyi anlaşır. Birbirinizi açık, net ve tarafsız olarak anlıyorsunuz. Sizler doğrunun peşindesiniz. Birlikte hayatınız zengin, dolu ve gürültülü olacaktır. Yani eğlence dolu!


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Kova Burcu Uyumu” sayfasına dön