Kova - Kova Uyumu

kova burcu kova burcu uyumu, kova kova uyumu nasıldır? kova ve kova anlaşabilir mi? kova kova uyumu, kova kova uyumlu mu, kova kova aşk uyumu, kova kova ilişki uyumu, kova kova ilişkisi, kova kova cinsel uyumu

kova burcunun uyum tablosu, kova burcu uyum tablosu, kova burcu en uyumlu burç, kova burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? kova burcu uyumu, kova burcu aşk uyumu, kova burcu cinsellik uyumu, kova burcu evlilik uyumu, kova burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4690
Yaş: 45
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Kova - Kova Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:49

Resim

Kova - Kova Uyumu

Kova Kova Uyumu - Kova burcu ile Kova burcu anlaşabilir mi?

Kova Erkeği Kova Kadını Uyumu veya Kova Kadını Kova Erkeği Uyumu

Bu ilişki iki özel insanın aşkla bir araya gelişidir. Başka bir Kova burcuna aşık olmuşsanız onda kendinizi gördüğünüz için olabilir. Karşılıklı saygıya dayanan başarılı bir beraberliğiniz olacaktır.

İkinizinde hayatla ilgili kuvvetli görüşleriniz var ve bazen fazla inatçı olabilirsiniz. Ama bu sizi endişelendirmeyecektir. Siz ve sevgiliniz farklı fikirler duymak istersiniz ve birbirinizin analizlerine değer verirsiniz. İkiniz içinde anlayışlı olmak zor olmayacaktır.

Birlikte anlamlı bir sebep için ya da siyasi bir parti için gönüllü çalışabilirsiniz. İkiniz de topluma faydalı olmak istersiniz. Bu, mahallenizde ki ilkokulun boyanması veya ifade özgürlüğü için yapılacak bir konuşma olabilir. Diğer insanların ve dünyanın acı çekmesine seyirci kalamazsınız. İnsan haklarına önem verirsiniz ve bu konuda bir şeyler yapmak istersiniz. Bu ikilinin beraberliği tüm dünyaya harekete geçirecek kadar kuvvetli olabilir, aynı Evita ve Juan Peron gibi.

Yatakta ki tek problem, çok yakın dost olmanızdan aranızda ki tutkunun çabuk sönmesi olacaktır. cinsel hayatınızı canlı tutmak için aranızda ki tutku ateşini canlı tutmaya bakın. Canlı, açık tutumunuzla sevgilinizi büyülemeye devam edin. Bu ilişkinin değeri on üzerinden on eder!


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Kova Burcu Uyumu” sayfasına dön