Kova - Koç Uyumu

kova burcu koç burcu uyumu, kova koç uyumu nasıldır? kova ve koç anlaşabilir mi? kova koç uyumu, kova koç uyumlu mu, kova koç aşk uyumu, kova koç ilişki uyumu, kova koç ilişkisi, kova koç cinsel uyumu

kova burcunun uyum tablosu, kova burcu uyum tablosu, kova burcu en uyumlu burç, kova burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? kova burcu uyumu, kova burcu aşk uyumu, kova burcu cinsellik uyumu, kova burcu evlilik uyumu, kova burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Kova - Koç Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:48

Resim

Kova - Koç Uyumu

Kova Koç Uyumu - Kova burcu ile Koç burcu anlaşabilir mi?

Kova Erkeği Koç Kadını Uyumu veya Kova Kadını Koç Erkeği Uyumu

Koç burcu zeki, hevesli ve yeni fikirlerle kaynamaktadır. Kova burcu için çok uygundur. Koç insanı yeni işler peşinde koşmaktan, hiç bir zaman üstünüze düşmeye vakit bulamayacaktır. Bu, sizin hoşunuza giden bir özelliktir. Siz hava elementisiniz, Koç ise ateş bu yüzden beraberliğiniz enerjik olacaktır.

İkiniz içinde dürüstlük ve açık olmak önemlidir. Bu sayede ilişkiniz uzun süreli olabilir. Yatakta Koç burcu kendine güvenli, tutkulu ve aşırı duygusal değildir. Siz de fazla duygusal olmadığınız için uyumlusunuz. Kova burcu Uranüs tarafından yönetildiği için yeniliklerden hoşlanırsınız. Koç burcu ile aranızdaki kıvılcımlar heyecan verici olacaktır.

Koç burcunu seviyorsanız devam edin. Hayatınız çok eğlenceli olacaktır. Siz gönül işlerinde bile akılcı ve objektifsiniz, Koç ile çok uyuşacaksınız.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Kova Burcu Uyumu” sayfasına dön