Kova - Boğa Uyumu

kova burcu boğa burcu uyumu, kova boğa uyumu nasıldır? kova ve boğa anlaşabilir mi? kova boğa uyumu, kova boğa uyumlu mu, kova boğa aşk uyumu, kova boğa ilişki uyumu, kova boğa ilişkisi, kova boğa cinsel uyumu

kova burcunun uyum tablosu, kova burcu uyum tablosu, kova burcu en uyumlu burç, kova burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? kova burcu uyumu, kova burcu aşk uyumu, kova burcu cinsellik uyumu, kova burcu evlilik uyumu, kova burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4690
Yaş: 45
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

Kova - Boğa Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:47

Resim

Kova - Boğa Uyumu

Kova Boğa Uyumu - Kova burcu ile Boğa burcu anlaşabilir mi?

Kova Erkeği Boğa Kadını Uyumu veya Kova Kadını Boğa Erkeği Uyumu

Sevgili Boğa, Kova burcu ile anlaşmanız zor olacaktır. İkinizde sabit nitelik taşırsınız ve davranışlarınızı değiştirmezsiniz. Sadece inat bile bu ilişkiyi bitirmeye yeter.

Siz sevgi gösterilerinden hoşlanmazsınız, Boğa burcunun ise buna ihtiyacı vardır. Dokunmaktan ve dokunulmaktan çok zevk alır. Boğa'nın seksüel içgüdüleri gelişmiştir, duyarlıdır ve rahatına düşkündür. Siz de seksten zevk alırsınız ama bu her şey demek değildir. En baştaki heyecanlar geçtikten sonra Boğa'nın sizden çok şey beklediğini hissedebilirsiniz. Boğa çok sahiplenicidir, bu da sizi sıkacaktır. Siz özgürlüğünüze çok düşkünsünüzdür.

Sizin projeleriniz, amaçlarınız, yapmak istediğiniz şeyler vardır. Boğa burcu sizin bu kadar dış dünyaya konsantre olmanızı anlayamaz. Boğa sizin ilginizi çekebilmek için son çare pasif direnişe geçecektir, bu da üzerinizde hissettiğiniz baskıyı artıracaktır.

Boğa burcunun güçlü, pratik, güvenilir, sağlam olması sizi başta çekti ise aynı özellikler sizi daha sonra sıkacaktır. Boğa ile hayatı sıkıcı bulacaksınız. Boğa burcu tutucudur, siz ise geleceğe dönüksünüz. Politik görüşlerinizde bile tamamen zıtsınız.

Boğa sevgiliniz sizin yeniliklere olan merakınızı ve sürekli kavramlarla uğraşmanızı hiç anlamaz. O sizin gibi zamanını analiz yaparak geçirmez. Boğa burcu her türlü konforla donanmış evinde oturmayı sever, siz ise çıkıp dış dünyaya karışmak istersiniz.

Eğer Boğa burcunu seviyorsanız belli ki onu iyi özellikleri hoşunuza gidiyor. Karşılığında o da sizin bireyselliğinizi, açık görüşlerinizi, başkalarına yardım etme isteğinizi biliyor ve destekliyor olmalı. Kova burcunun bir insana değil ama tüm dünyaya ait olduğu söylenir. Sizin rolünüz, daha iyi bir toplum için lider olmak ve insanlara yol göstermektir. Eğer ilişkiniz hala devam ediyorsa siz az bulunan ve yıldızlara erişmenize yardımcı olan bir Boğa ile birliktesiniz demektir.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Kova Burcu Uyumu” sayfasına dön