Kova - Başak Uyumu

kova burcu başak burcu uyumu, kova başak uyumu nasıldır? kova ve başak anlaşabilir mi? kova başak uyumu, kova başak uyumlu mu, kova başak aşk uyumu, kova başak ilişki uyumu, kova başak ilişkisi, kova başak cinsel uyumu

kova burcunun uyum tablosu, kova burcu uyum tablosu, kova burcu en uyumlu burç, kova burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? kova burcu uyumu, kova burcu aşk uyumu, kova burcu cinsellik uyumu, kova burcu evlilik uyumu, kova burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Kova - Başak Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:46

Resim

Kova - Başak Uyumu

Kova Başak Uyumu - Kova burcu ile Başak burcu anlaşabilir mi?

Kova Erkeği Başak Kadını Uyumu veya Kova Kadını Başak Erkeği Uyumu

Başak burcu dakik ve düzenlidir, Kova burcu ise karmaşık bir ortamda kendini daha rahat hisseder. Kova insanı deha ve orjinaliteyi temsil eder. Üretkenlikte ise israf ve uyumsuzluk vardır. Bunu Başak burcunun kabullenmesi zordur.

Bu beraberliğin en zor tarafı ikinizin birden romantik ve tutkulu olmayışınızdır. Başak burcu akılcı ve objektif Merkür tarafından yönetilir. Kova burcu ise farklı ve objektif Uranüs tarafından yönetilir.

Başak toprak siz ise hava elementisiniz. En başta onun pratik ve sağlam bakış açısı hoşunuza gitse de sonradan bu özelliği sizi sıkabilir. Başak burcu da en az sizin kadar meşgul olduğu için sizden ona zaman ayırmanızı beklemeyecektir. Burçların içinde en çok işkolik olan Başak burcudur.

Siz Başak burcunun üretken oluşunu takdir ederseniz ama o sizin beklenmedik, şok edici davranışlarınızı hoş karşılamaz. Başak insanı biraz tutucudur ve bir yere kadar topluma bağlıdır.

Bu ilişkinin başarılı olması zordur, ama diğer bütün beraberliklerde olduğu gibi gerçekten isterseniz hiç bir şey imkansız olmayacaktır. Doğum haritanızda daha uyumlu başka gezegenler olabilir.

Başak burcu, Kova'nın topluma yaptığı hizmetleri, teknoloji bilgisini, gelecekle ilgili görüşlerini, karizmatik liderliğini takdir eder. Karşılığında Kova burcu ise Başak insanının mantıklı, pratik, üreten özelliklerini beğenir. Başak sizden daha esnek ve uyumludur. Detaylara önem verir, keskin gözünden hiç bir şey kaçmaz.

İkinizde meşgul insanlar olduğunuz için birinin hayatınızı düzene sokması gerekmektedir. Başak bunu kusursuz yapacaktır. Başak burcu görünmeyen yöneticidir ve bu halinden memnundur. Sizin günlük programınızı yapacak, toplantılarınızı düzenleyecek ve anlaşmalarınızı gözden geçirecektir. Size bütçe hazırlayacak, işlerinizi düzene koyacak ve planınızı kusursuz hale getirecektir. Başak burcu yanınızda iken işte çok güçlüsünüzdür.

Başak'la beraberliğinizi ağırdan alın ve uyuştuğunuzdan emin olun. Eğer yukarıda bahsedilen uyumsuzluklar ilişkinizde yoksa, doğum haritanızda bu uyumsuzluğu bastıran başka gezegenler olabilir. Öyle ise güvenle devam edin!


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Kova Burcu Uyumu” sayfasına dön