Kova - Balık Uyumu

kova burcu balık burcu uyumu, kova balık uyumu nasıldır? kova ve balık anlaşabilir mi? kova balık uyumu, kova balık uyumlu mu, kova balık aşk uyumu, kova balık ilişki uyumu, kova balık ilişkisi, kova balık cinsel uyumu

kova burcunun uyum tablosu, kova burcu uyum tablosu, kova burcu en uyumlu burç, kova burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? kova burcu uyumu, kova burcu aşk uyumu, kova burcu cinsellik uyumu, kova burcu evlilik uyumu, kova burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Kova - Balık Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:45

Resim

Kova - Balık Uyumu

Kova Balık Uyumu - Kova burcu ile Balık burcu anlaşabilir mi?

Kova Erkeği Balık Kadını Uyumu veya Kova Kadını Balık Erkeği Uyumu

Birbirini izleyen burçlar birbirinden çok farklı olur ve sonradan gelen öncekinin eksiklerini tamamlar. Balık sizden sonra gelen ve eksiklerinizi tamamlayan bir burçtur. Balık burcunun sizden çok farklı olması sizi çekmiş olabilir. İlişkinin nasıl olacağı sizin elinizdedir.

Balık insanının yakınlığı ve etrafındakilere sevecen davranışları sizi cezbetmiş olmalı. İkinizde zor durumda olanlara karşı duyarlısınız ama bunu farklı şekilde ifade edersiniz. Balık içe dönüktür ve başkalarına bire bir yardım eder. Siz ise onun gibi mesela yaşlı bir kişinin alışverişini yapmazsınız ama yaşlılara yardımcı olmak için organizasyon kurabilirsiniz. Farklı yaklaşımlarınıza rağmen aynı derece duyarlısınızdır.

Duygu yoğunluklarınızda ki farklılıklar yüzünden çalkantılı zamanlar geçirebilirsiniz. Balık insanı ilişkisine her şeyini verir ama karşılığında siz meşgul olduğunuz için onu ihmal ederseniz, çok mutsuz olacaktır.

cinsel Balık burcu için önemlidir, bu onun için iki ruhun kutsal buluşmasıdır. Sizin yaklaşımınız daha farklıdır. Sizin için cinsel o kadar manevi değil ama daha çok eğlenceli bir şeydir. Balık için sizin ilginiz, övgünüz, güveniniz ve onunla gurur duymanız cinsel kadar önemlidir. Balık insanı bunları hissedemiyorsa aranızda cinsel ilişkisi başlamayacaktır. Onu yanıltabileceğinizi düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Balık beden dilini okumakta ustadır ve sezgileri çok gelişmiştir.

Balık burcuna ihtiyacı olan duyguları veremeyecekseniz bu ilişki fazla sürmeyecektir. Onun için herkes her zaman sevgilisinden tutkulu duygular beklemelidir. Bu sizin kişiliğinize bağlı olarak harika ya da berbat bir özellik olabilir.

Diyelim ki siz ona isteğinden fazlasını vermeye hazırsınız. Balık insanı o zaman sizi her konuda cesaretlendirecek, ilgili, sadık bir sevgili olacaktır. Balık burcunun sizin düşüncelerinizi okuması karşısında hayrete düşebilirsiniz, çoğu Balık insanının doğuştan telepati duygusu gelişmiştir. Arkalarında Balık burcu sevgilileri olan şanslı kişiler başarı ve şöhretin en tepelerine tırmanabilirler, size bir kez inandıktan sonra sizin için yapamayacağı fedakarlık yoktur.

İyi niyetli Balık kullanıldığının farkına varsa bile bir süre daha kalır ve vericiliğine devam eder. Sonra ani bir dürtü ile hiç uyarmadan dönmemek üzere gidecektir. Bu ani hareketi ile Kova sevgilisini şok edebilir. Sürprizlere alışkın olan Kova, Balık'tan hiç bir uyarıcı sinyal almadığı için gafil avlanacaktır. Balık burcu yüzleşmeyi sevmez ve kavga etmek yerine terk eder. Bu durumun farkında olun ve geç olmadan iletişim kabiliyetinizi kullanarak onunla yüzleşin.

Nazik ve kibar olmayı unutmayın hepsinden önemlisi ona sıcak davranın. Kova burcunun doğal soğukluğu onu incitebilir. Bu ilişkide kazanmakta kaybetmek de size bağlıdır.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Kova Burcu Uyumu” sayfasına dön