Koç - Kova Uyumu

koç burcu kova burcu uyumu, koç kova uyumu nasıldır? koç ve kova anlaşabilir mi? koç kova uyumu, koç kova uyumlu mu, koç kova aşk uyumu, koç kova ilişki uyumu, koç kova ilişkisi, koç kova cinsel uyumu

koç burcunun uyum tablosu, koç burcu uyum tablosu, koç burcu en uyumlu burç, koç burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? koç burcu uyumu, koç burcu aşk uyumu, koç burcu cinsellik uyumu, koç burcu evlilik uyumu, koç burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Koç - Kova Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:37

Resim

Koç - Kova Uyumu

Koç Kova Uyumu - Koç burcu ile Kova burcu anlaşabilir mi?

Koç Erkeği Kova Kadını veya Koç Kadını Kova Erkeği Uyumu

Sevgili Koç, Kova burcu sanki sizin için yaratılmıştır. Kova ile macera dolu bir hayatınız olacaktır. Kova'nın gizemli ilgisiz tavırları, keskin analitik zekası ve yenilikçi tutumu size çok cazip gelir.

Kova sizin asi karakterinize çok uygundur. Birlikte dünya çapında işler başarabilirsiniz. Kova'nın rolü toplumların düşünce sistemlerindeki hataları ortaya çıkarmak ve dünyayı daha iyi yaşanabilir bir hale getirmektir. İkinizde toplum baskısını umursamadığınız için özgürce hareket edersiniz. Aynı dili konuşursunuz ve geleceğe dönüksünüzdür. Yarının geçmişten daha iyi olduğuna inanırsınız.

Kova burcu hava siz ateş elementi olduğunuz için çok iyi anlaşırsınız. İlişkinizde herşeyde olduğu gibi siz lider olmak istersiniz. Özgürlüğüne düşkün, kafası kendi işleri ile dolu Kova ise buna pek aldırmaz. İkiniz içinde özgürlüğünüz çok önemlidir. Kova evlenerek bireyselliğini kaybetmekten korkar. Koç'ta Kova'da birbirlerini sıkmazlar.

İkinizde esnek karaktere sahip olmadığınız için anlaşamadığınız bir konuda bir türlü orta yolu bulamazsınız.

Kova'nın sürprizlerle dolu cinsel hayatı sizi çok cezbeder. Aşığınızın size her gün başka bir sürpriz hazırlaması çok hoşunuza gider. Gene de ona yaklaşmak zor olacak ve kafanız karışacaktır. Cazibeli ve arkadaşça davranan Kova aslında aranızdaki mesafeyi korumaktadır. Bu, mesafeleri kolaylıkla aşabilen Koç burcu için aşılamayacak bir zorluk değildir.

Koç'ta, Kova'da ilişkilerinde özgür olmayı istediklerinden karşısındakilere de aynı özgürlüğü verirler. Baskıcı kişiler bu ilişkide klostrofobik etki yapabilirler. Ne zaman ne yapacağı belli olamayan Kova burcunu anlamakta bazen zorlanabilirsiniz. Unutmayın ki sizi başta ona çeken özelliklerinden biri de buydu. Kova ile olan beraberliğiniz canlı, neşeli ve harika olacaktır.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Koç Burcu Uyumu” sayfasına dön