İkizler - Boğa Uyumu

ikizler burcu boğa burcu uyumu, ikizler boğa uyumu nasıldır? ikizler ve boğa anlaşabilir mi? ikizler boğa uyumu, ikizler boğa uyumlu mu, ikizler boğa aşk uyumu, ikizler boğa ilişki uyumu, ikizler boğa ilişkisi, ikizler boğa cinsel uyumu

ikizler burcunun uyum tablosu, ikizler burcu uyum tablosu, ikizler burcu en uyumlu burç, ikizler burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? ikizler burcu uyumu, ikizler burcu aşk uyumu, ikizler burcu cinsellik uyumu, ikizler burcu evlilik uyumu, ikizler burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 46
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

İkizler - Boğa Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:19

Resim

İkizler - Boğa Uyumu

İkizler Boğa Uyumu - İkizler burcu ile Boğa burcu anlaşabilir mi?

Bu ilişki zıt karakterlerin çekimi olacaktır. Birbirini izleyen burçlar genelde çok farklı olup birbirlerinin eksiklerini tamamlarlar. İkizler zeki, hazır cevap, entelektüel ve burçların en hızlısıdır. Siz İkizler her şeyden çabuk sıkılırsınız, hareket, iş, aktivite ile dolu yaşamaktan zevk alırsınız. Değişken nitelik taşıdığınız için yeni şartlara adapte olma kabiliyetiniz inanılmazdır.

Gazete, haber kanalları ve dergilerin haber odaları, tarafsız bir şekilde gerçeğin peşinden koşan İkizler burcu insanları ile doludur. Bilgi dolu olmanıza rağmen detaylara inecek vaktiniz olmadığı için o iş çalışkan Boğa'ya kalmaktadır.

Siz dışarı çıkmak isterken, Boğa evde oturmak isteyecektir. Siz esneksinizdir ve duygularınızı açıkça dile getirirsiniz. Boğa ise inatçı ve içe dönüktür. Boğa insanı yaptığı işe tamamen konsantre olur ve sırasına göre, yavaş ve dikkatli olarak işini yapmak ister. Siz ise bir çok şeye dağılmış, hızlı ve dikkatsizsinizdir.

Hızlı başdöndürücü hayat tarzınız bazen size bile fazla gelmektedir. Boğa insanı ile sakinleşeceğinizi düşünseniz de buna fazla dayanamayabilirsiniz. Boğa'ya fazla itiraz etmezseniz size çok iyi davranacaktır. Buna rağmen sizin gibi biri ile birlikte olmaktan sinirleri bozulabilir ve tükenebilir. Size göre ise Boğa ne zaman ne yapacağı çok belli ve çok tedbirlidir. Onun gücü dengeli oluşundadır bu da size çok sıkıcı gelebilir.

Yatakta çok iyi anlaşırsınız. Boğa yavaş, duyarlı, harika bir aşıktır. Dikkatli, ilgili, düşüncelidirler ve cinsel onun için çok önemlidir. Onun ilgisini çekti iseniz çok şanşlısınız. Boğa tam sadakat bekleyecektir. Siz ise bunu yapamayabilirsiniz.

Beraberliğinizin şansı yüzde ellidir. İlişkinizin başarısı birbirinizi ne kadar çok sevdiğinize ve doğum haritanızdaki diğer gezegenlerin konumuna bağlıdır. İkinizde buna inanıyorsanız devam etmelisiniz.

Sevgili İkizler eğer yerinizde durmayı öğrenirseniz Boğa sizi sakinleştirecek ve tatmadığınız duyguları öğretecektir.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“İkizler Burcu Uyumu” sayfasına dön