İkizler - Balık Uyumu

ikizler burcu balık burcu uyumu, ikizler balık uyumu nasıldır? ikizler ve balık anlaşabilir mi? ikizler balık uyumu, ikizler balık uyumlu mu, ikizler balık aşk uyumu, ikizler balık ilişki uyumu, ikizler balık ilişkisi, ikizler balık cinsel uyumu

ikizler burcunun uyum tablosu, ikizler burcu uyum tablosu, ikizler burcu en uyumlu burç, ikizler burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? ikizler burcu uyumu, ikizler burcu aşk uyumu, ikizler burcu cinsellik uyumu, ikizler burcu evlilik uyumu, ikizler burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

İkizler - Balık Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:17

Resim

İkizler - Balık Uyumu

İkizler Balık Uyumu - İkizler burcu ile Balık burcu anlaşabilir mi?

İkizler ve Balık birçok yönden zıttır, fakat zıt kutuplar her zaman birbirini çeker. Bu ilişkinin bir çok iniş ve çıkışı olacaktır, sonuç ise size bağlıdır.

Balık derinden sever ve bağlanır, siz ise fazla derine inmeden ilişkinizi yaşarsınız. Bu, ruhen ve bedenen sevilmek, hem de anlaşılmak isteyen Balığı tatmin etmeyecektir. Balık hayatının aşkını ararken siz bu olasılığı düşünecek kadar bile aynı ilişkide kalamazsınız. Sizin kalbiniz kafanızın içindedir o ise aşk söz konusu olduğu zaman sadece kalbi ile hareket eder. Duygusal, hassas Balık sizi hayal bile edemeyeceğiniz duygu derinliklerine götürüp tatmadığınız duyguları tattıracaktır.

Balık için cinsel kutsal bir ayin gibidir, mumlar, çiçekler, kokularla dolu, iki bedenden çok iki ruhun bir araya gelişidir. Yataktaki deneyiminizin unutulmaz olması içinde çok yavaş hareket edecektir.

Balık insanının kendi dünyası da dolu olduğu için sizin sürekli dışarıda meşgul olmanızdan rahatsız olmayacaktır. Arada bir ayrı olmanızın aşkınızı alevlendirdiğini düşünür. Balık kendi fantezileri ile dolu bir rüya aleminde yaşar ve zaman zaman yalnız kalıp meditasyon yapmaya, düşünmeye ihtiyaç duyar.

İkinizde meşgul insanlar olduğunuzdan birbirinize uygunsunuzdur. Siz hava, Balık ise su elementi olduğu içinde uyumlusunuz.

Sevgili ikizler, duygusal kapasiteniz onu gerçekten sevmeye yeterli ise ve ondan faydalanmaya kalkmayacaksanız Balığın peşini bırakmayın. Aksi takdirde dönmemek üzere uzaklara yüzecektir. Onun arkasından karşılıksız aşkını ve evrende az bulunan Neptün'sü ışıltısını özleyeceksiniz.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Kullanıcı avatarı
gizem_mash
Mesajlar: 6
Yaş: 41
Kayıt: Cum 26 Eki, 15:57

Okunmamış mesaj gönderen gizem_mash » Cum 26 Eki, 22:57

çok güzel teşekkürler
lordiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“İkizler Burcu Uyumu” sayfasına dön