İkizler - Akrep Uyumu

ikizler burcu akrep burcu uyumu, ikizler akrep uyumu nasıldır? ikizler ve akrep anlaşabilir mi? ikizler akrep uyumu, ikizler akrep uyumlu mu, ikizler akrep aşk uyumu, ikizler akrep ilişki uyumu, ikizler akrep ilişkisi, ikizler akrep cinsel uyumu

ikizler burcunun uyum tablosu, ikizler burcu uyum tablosu, ikizler burcu en uyumlu burç, ikizler burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? ikizler burcu uyumu, ikizler burcu aşk uyumu, ikizler burcu cinsellik uyumu, ikizler burcu evlilik uyumu, ikizler burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

İkizler - Akrep Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:16

Resim

İkizler - Akrep Uyumu

İkizler Akrep Uyumu - İkizler burcu ile Akrep burcu anlaşabilir mi?

Aydınlık ve havai İkizler ile karanlık ve gizemli Akrep biraraya gelebilir mi? Tabi ki ama bu hiç bir zaman klasik bir ilişki olmayacaktır.

Önce farklılıklara bakalım, daha sonra ise sizi birbirinize çeken özelliklere.

Akrep, İkizler gibi konuşkan değildir. Yaptığı işten (gazete okuyordur, bir şey hesaplıyordur) başını kaldırmadan, hiç konuşmadan günler geçirebilir. Akrep herşeyi sonuna kadar araştırır, her konuda derinlere iner. Akrep sevgiliniz çok tutkuludur, size yabancı olan bu yoğunluk çok hoşunuza gider. Yatakta harikadır, bu konuda çok şanslısınız İkizler! Seksi, kendisinden emin, duyarlı, sofistike biraz da tehlikelidir. Akrep'in yoğun duyguları tüylerinizi ürpertebilir. Onun felsefesi her konuda ''ya hep ya hiç''tir.

Siz açıksınız, Akrep ise daima ketumdur. Kavga ettikten sonra siz öfkenizi bir kenara bırakıp barış isteseniz bile o günlerce somurtabilir. Onun bir sıkıntısı olduğunu günlerce anlamayabilirsiniz, bazen kendisi bile ne olduğunu anlamadan günlerce içi içini kemirebilir. Onu yavaş yavaş açmaya çalışmalısınız. Siz kelimeleri ustaca kullanarak, açık tarafsız ve net konuşursunuz. Sabit nitelik olan Akrep sizin açıklığınızı, kolay adapte olmanızı ve esnekliğinizi beğenir. Aynı zamanda çok beceriklisinizdir, zor durumda kaldığınız zaman, aklınızı kullanarak anında çözüm bulabilirsiniz. Akrep ise kendisini yanıltmayan sezgi ve içgüdüleri ile hareket eder. Altıncı hissi kuvvetlidir. Sizin başınız belaya girmeden o beladan kurtulmanıza yardımcı olur.

Akrep'in değişen ruh hallerine ve kıskançlığına dayanabilirseniz yıllarca sürecek keyifli bir beraberliğiniz olacaktır. Yalnız ona sadık kalmalısınız, aldatılmaya hiç tahammülü yoktur. Siz hava elementisiniz, Akrep ise su elementidir. Birarada çok mutlu olabilirsiniz.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“İkizler Burcu Uyumu” sayfasına dön