İkizler Burcu Erkeği ve Özellikleri

ikizler erkeği, ikizler burcu erkeği, ikizler burcu erkeğinin genel özellikleri, ikizler erkeği ve özellikleri

İkizler Burcu Erkeği ve özellikleri
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2087
Yaş: 25
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03
Teşekkür etti: 0
Teşekkür edildi: 0

İkizler Burcu Erkeği ve Özellikleri

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 24 Tem, 00:02

İkizler Burcu Erkeği ve Özellikleri
Resim

Aşık olmak size hoş, sıcak bir güvenlik duygusu verir. Her zaman, birinin ne zaman kendisine ihtiyaç duysanız yanınıza koşacağını- bundan sonra hiç yalnız yürümeyeceğinizi bilmenin harikulade rahatlığını duyarsınız. Daha önce duyduğunuz tüm kuşkular erir gider. Ancak, eğer aşık olduğunuz kişi bir merküri erkeği değilse... O' nunla yaşanan bir romans, o " sıcacık güven duygusunu" yok edebilir. Aslında ikizler erkeğini Pazartesi bir somun ekmek almaya gönderir ve Perşembe' ye kadar geri dönmesini beklemezseniz, kendisine çok daha iyi intibak edersiniz. O' nün geldiğini görünceye kadar sakın kendisini aramayın- gitmek istediği zaman da paltosunun eteklerine yapışmayın.

Bir kez O' nün yerinde duramayan, ne yapacağı belli olmayan karakterini kabul etmeye hazırlandıktan sonra, ilişkinizin yürümesi için iyi bir şans kazandınız demektir. Ama, eğer şu " birinin her zaman yanınıza koşacağını bilmenin harikulade rahatlığına" kavuşmakta ısrar ederseniz, hiç şansınız yok. Bu adamın nerede olacağını kesin olarak belki de hiç bilemeyeceksiniz; ve bu da aşkınızın eriyip gitmesi kuşkularını tekrar canlandırabilir, ikizlere aşık olduğunuz zaman yalnız yürüyemeyeceğiniz doğrudur. Hiç kuşkusuz yalnız yürümeyeceksiniz. Yanınızda birlikte yürüyeceğiniz en az iki kişi olacak-ikisi de İkizler'in ta kendisi. Biliyorsunuz, O, İkizler Burcunda doğmuştur. Bu ikizler, hiçbir zaman birbirinin eşi olan ikizler değildir. O' nün çift yapısı birbirinden tamamiyle farklı iki kişilikten oluşur. Hattâ kendisiyle ilişki kurduğunuz ikizler erkeği, aslında üçüz veya dördüz de olabilir. Eğer öyle ise, kendisiyle yalnız olduğunuz zaman bile, size hatırı sayılır bir kalabalık eşlik edecek demektir.

Tipik bir ikizler, her ev sahibesinin gözdesidir. O, insanlardan hoşlanır. Ne kadar çok olursa, o kadar mutlu olur. Tatlı konuşmayan bir ikizler burcu insanı hemen hemen yok gibidir. Eşsiz bir zevki vardır, zekice esprilerle doludur ve komplimanları sıcak bir içtenliğin şaheserleridir. Genellikle, kusursuz sosyal davranışların ustası olarak, bir partinin çeşitli eğlencelerle hareketlenmesini sağlar.

Şu, çerçöp toplama oyununu bilirsiniz; hani insanlar çift çift ayrılarak, ünlü bir film yıldızının başından bir tutam saç, polis şefinin masasından bir parça sünger kâğıdı gibi saçma sapan şeyleri toplarlar da, en çok şey toplayan çift, ödül kazanır ya! işte, ikizlerin en çok sevdiği eğlence çeşidi budur. Çünkü, bol bol oradan oraya dolaşma fırsatını elde ederek, mümkün olan en çok sayıda her çeşit insanla tanışma olanağını bulur- bunlar da O1 nün bayıldığı şeylerdir.

Eğer O' nunla ilk kez, o büyüleyici çift kişiliğini oynadığı sosyal bir faaliyette tanıştınızsa, hiç şansınız yok demektir. O' nün şimdiye kadar karşılaştığınız en heyecan verici, en ilginç, en zeki erkek olduğuna inanacaksınız. Bu gözleminizi hiç kimse tartışamaz. Herhalde öyledir. Heyecanlanmanıza ve etkilenmenize şaşmamak gerekir. Ancak, O' nün isminizi değiştirmesine izin vermeden önce, kaprisleri rüzgâr gibi değişen ve daha balayı bile bitmeden hayattaki amaçlan tümüyle değişebilecek olan bir erkekle, ne olacağı belli olmayan bir geleceğe katlanabileceğinizden emin olmanız gerekir, ikizler burcundan Walt Whitman bir vakitler şu satırları yazmıştı: " Kendimle çelişkiye mi düşüyorum?... Bende birçok kişilik var." Farkında olsun ya da olmasın, Whitman, Merküri karakterini özetliyordu.

Günün birinde sizin ikizler erkeği, omuzunda gevezelik edip duran bir maymunla ziyaretinize gelerek sirke gitmeyi önerebilir. Gelirken size çiçekler, parfüm, bir plak veya bir-iki kitap getirecektir. Kendi yazdığı bir kitabı da getirebilir. Siz O' nün neşeli davranışı karşısında mutluluktan güneş gibi ışıldar, parlak zeki şakalarına kahkahalarla güler ve o canlı, nazik.ilgili çekiciliği altında mum gibi erirken saatlerin nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Dünyada başka hiç kimsenin yapamayacağı biçimde, yüzlerce değişik şekilde, "Seni Seviyorum, " diyecektir.

Ertesi gün telefon ederek, hiçbir anlaşılır nedene dayanmadan, randevunuzu iptal edecektir. Bu durumda aklınıza her türlü şey gelebilir. Sizi sevdiğini söylerken sadece şaka mı ediyordu? Başka birini mi görmeye gidecek? Başı dertte mi? Korkularınız doğru olabilir. Ama, yanlış da olabilir. Bir hafta sonra, alaycı imalarla dolu, sıkıntılı ve sinirli bir halde tekrar ortaya çıkar. Sabırsız, eleştirici ve huysuzdur. Ayakkabılarınızı, rujunuzu, edebi zevkinizi eleştirir, ve birlikte mutlu olup olamayacağınız konusunda ciddi kuşkulan vardır. Ya da suratsız, canı sıkkın, dalgın, mesafeli ve soğuktur. Niçin diye sormanın hiçbir yaran yoktur, akla yakın bir cevap alamazsınız.

Bu denemeden sağ salim kurtulabilirseniz, sonraki birkaç gün sizi ikizler erkeğinizle ve O' nün bilgisi ve çeşitli ilgileriyle tamamen ipnotize olmuş bir halde sanat galerisini, tiyatroyu, müzeyi, kütüphaneyi ya da operayı gezerken bulacaktır. O da olağanüstü müşfik, geleceğiniz konusunda tatlı, renkli hayaller ve düşsel umutlarla dolu olacaktır. Sonra evlenme teklif eder. Birdenbire. Şimşek gibi çabuk. Daha önceki tüm gök gürültülerini, fırtına bulutlarım ve sağanak yağmuru unutarak, fikrini değiştirmesine fırsat vermeden " evet" dersiniz- işte olanlar oldu- bir bilmeceyle nişanlandınız.

Evet, bilmece dedim. Eğer başka birşey bekliyorsanız, örneğin, Venedik' teki romantik bir kanalda süzülen bir gondol gibi hayatınız ve aşkınız da sessizce kayıp giderken, size nazikçe Joan' m Derby' sini oynayacak dengeli ve sabırlı bir erkek umuyorsanız, dönme dolap gibi hep aynı yöne gidiyorsunuz demektir. Daireler çiziyorsunuz. Pirinç çıngırağa asılmaya bakmadan, hemen inin oradan. O güzel canlı müziğin sizi baştan çıkarıp da, sürekli değişen renklerin, gölgeler ve hüzünlü grilerle karışarak güneş şansına, mutlu maviye dönüştüğü renkli dünyanın peşine düşürmesine sakın izin vermeyin. Şifa bulmaz bir romantikseniz, kusursuz bir uyum arıyorsanız, küçümsenemeyecek bir tehlike içindesiniz demektir.

Doğum haritasının geri kalan kısmı ne derse desin, îkizler erkeğiniz doğduğu anda Güneş îkizler burcundaysa, bu adam yarın, bugün olduğu gibi olmayacak, dünden de hiçbir sürekli anı taşımayacaktır. Ne şekilde olursa olsun değişecektir. Neyse ki bu değişiklikler her zaman daha iyiye doğru olabilir ve O sürekli olarak daha yüksek bir hedefe yönelebilir. Ama şans payı her zaman vardır. Eğer kumar oynamaktan hoşlanıyorsanız, pek âlâ da on ikiden vurabilirsiniz ve O'nunla kafaca ve ruhsal olarak güzel bir uyum sağlayabilir, evliliğinizin altın yıldönümünü de birlikte katlayabilirsiniz. Siz de bunu bildiğinizden emin olmalısınız. Ne istediğini bilmeyen îkizler karakterinin iki ender istisnası, Başkan Kennedy ile İngiltere Kraliçesi Victoria' dır. Bununla birlikte, şunu da aklınızdan çıkarmayın ki, John Kennedy' nin her zaman, sürekli olarak değişen çeşitli ilgileri olmuştur. Kraliçe Victoria' ya gelince, ( yıldız durumlarına göre Boğa' ya çok yakındı ), ülkesinin geleneklerinde pek çok önemli, köklü değişiklikler yapmıştı. Zaten, koşulların olgunlaşmak ve belirli bir kalıba uymak zorunda bıraktığı krallar, kraliçeler ve devlet başkanlarıyla evlenmek pek az kimseye kısmet oluyor.

ikizler' in çift karakterli oluşunun en güzel örneği, bunu yakından tanıyan bir kadının itirafıdır. Merküri' nin hükmettiği erkek bir yapımcıydı; kadın da ünlü, siyah saçlı Balık aktristti. ikizler burcundan olan erkek, yatında arkadaşlarına verdiği hafta sonu partisinde eşine açıkça hakaret etmiş, kaba ve soğuk davranmıştı... Kadın çok üzgün ve şaşkındı. Sonradan şöyle söylemişti: " O'nun nesi var bilmiyorum. Herhalde benden nefret ediyor. O' na hiçbir şey yapmadım, ama hafta sonu boyunca benimle bir tek kelime bile konuşmadı. " Aaa, ama görmüyor musunuz, O' na birşey yaptı! O'nu kendisine âşık etti. Bu aşk öylesine ciddiydi ki, âşık olduktan kısa bir süre sonra onunla evlendi. Ama, bu kadına karşı duyduğu aşkın büyüklüğünü farkeder etmez nasıl bir tepki gösterdi? Sanki kadın Lucretia Borgia imiş gibi...

Bu ünlü aktrisin geçirdiği deneyim, herhalde sizi bir ikizler erkeği ile gönül ilişkisine atılmaktan alıkoymayacak. Gene de bu olay, çaresiz bir şekilde âşık olan ve bunu kendi anlaşılmaz nedenleri yüzünden zekice gizleyen bir ikizler' in soğuk davranışlarından acı çeken bazı kızların yaralarına merhem olabilir, ikizler, kendi gerçek arzularını gizlemek, başkalarının sorularına kaçamak cevaplar vermek ve kendi niyetlerini ikili davranışlarla örtmek için bilinç altı bir zorunluluk duyarlar. Genel olarak, aklınızı karıştırmaya çalışırlar. Sonra da gerçek bir ikizler tutarsızlığı ile tam bir dönüş yaparak, içtenlikleri ve açık sözlülükleri ile nefesinizi keserler.

Eğer çok fazla yaklaşmazsanız, bir ikizler erkeğini sevmek kolay ve eğlencelidir. O' nün yalnız kendisine ait olan ve başka hiçbir insanoğluyla, hattâ sizinle bile asla paylaşmayacağı bir iç yapısı vardır. Davranışlarınızı serin ve hafif tutun; çok ihtiraslı, ya da dramatik davranmayın. O'nu bıktırmayın, O' na her zaman heyecan verin. O zaman ikizlerle aranızdaki gönül ilişkisi çok özel bir gönül ilişkisi olabilir. O' nün değişkenliğine karşı çıkmayın. Siz de O' nunla birlikte değişin. O' mm kadar tetik olun ve yaşamla ilgilenin. Aksi halde, aşkınız, sıradan bir ilişki olmaktan Öteye geçemez. O» herşeyin üstünde, bir kafa arkadaşı aramaktadır. Kendi zekâ düzeyinde, hatta zaman zaman daha üstün birini istemektedir; çünkü O bir egoist değildir. O bir realisttir ve herşeyini zekâ yansında kazanmaktadır. Hayatta en son istediği şey paspas gibi kişiliksiz bir köleyle veya ahmak bir fareyle evlenmektir. Bırakın, kadınca görünüşünüzün yanısıra parlak zekânız da ortaya çıksın. Bu, bazı erkekleri korkutabilir, ama ikizler' i korkutmayacaktır. Aksine, bu O1 nü doğru yöne- size yöneltecektir.

ikizler, eski arkadaşlarını yenileri için başından savmak eğilimindedir, ama bunu kalpsiz olduğu için yapmaz. Kendi kişilikleri öylesine acımasızca değişir ve gelişir ki, zamanına göre kendileriyle aynı ilgilere sahip olan kişileri aramaları doğaldır, ikizler, şapkasını nereye asarsa, orası evidir. Eski anılara, yerlere, insanlara ve şeylere derin ve sürekli bir bağlılık duymaz. Uzun bir yalnızlık döneminde acı gözyaşları dökebilir; ama, bu gözyaşları geçmişe duyduğu büyük özlemden değil, kendi yalnızlığı için akar. O, topluluğu sever ve uzun süre yalnız kalmaktan nefret eder, hattâ korkar. Eğer O' na her zaman yanında olacak, ama O' na dayanmayacağı gibi O' nün da kendisine dayanmasını istemeyecek bir eş olacağınız mesajını iletirseniz, o zaman belki uzun süreli kontrat imzalamayı düşünebilir. Ama, şu sakıncaları aklınızdan çıkarmayın: Bir çok ikizler birden fazla kez evlenirler; ancak bu birden fazla evlenme, olgunluk çağını beklemeden çok genç yaşta evlenirlerse, olabilir. Her ikizler1 in iki eşi yoktur, ama hemen hemen başka her şeyleri iki tane olur- belki iki araba, iki daire, iki üniversite derecesi, iki iş, iki amaç, iki evcil hayvan, iki traş bıçağı, iki hobi, iki büyük iş hedefi, ikiye katlanmaktan hoşlanır.

ikizler burcundan yakın arkadaşım, TV Bugün programındaki NBC muhabiri Frank Blair, yıllık iznini bile yılın iki ayrı zamanında alır. Hobileri mi? Kendi özel uçağının pilotluğunu, kendi teknesinin kaptanlığını yapar ve golf oynar. ( Pek emin değilim ama, Frank şu üçüz ikizler' den biri olabilir.) iki müzik aleti çalar, birçok çocuğu, NBC deki odasının duvarında birçok ödülleri ve nişanlan, birçok arkadaşı, televizyonda iki görevi, masasının gözünde iki elektrikli traş makinesi, ve her altı ayda bir değişen en az bir düzine amacı ve planı vardır. Yalnız bir eşi var. ( Yükselen burcu Yengeç veya Boğa olmalı.) Şuna da dikkat edin ki, tipik bir ikizler mesleğindedir- Televizyon yayıncılığı. Merküri, haberleşmeyi ve haberciliği yönetir. Kuşkusuz ikizler burcunun çekiciliğine ve el hünerine de sahiptir. Frank çoğunlukla, bir bardağa domates suyu doldurur, sekreterine dikte eder, eşine telefon eder, traş olur ve evrak çantasını hazırlar nasıl oluyorsa, bunların hepsini aynı zamanda yapar, ikizler el çabukluğunda uzmandır.

Malî konularda, ikilik gene ortaya çıkar. Bir Merküri erkeği önce son derece cömert, sonra da birdenbire cimri olabilir. Eğer O’nun ikiz davranışlarının ortalamasını alacak olursanız, cömertlik ağır basar. ikizler para veya bilgi biriktirmek hevesinde değillerdir. Her ikisini de emer, değerlendirir ve daha iyi bir şekilde geri verirler. O, hızlı çalışan, parlak zekâsının verimliliği sayesinde, yeni, orijinal fikirler üretip bunları başkalarının hizmetine sunan bir iletişimcidir.

Size sadık kalacak mı? Kendi anlayışına göre; evet, kalacak. Merküri söz konusu olunca, bu soruya verilecek bin türlü cevap vardır. O, konuşmayı ve insan içine karışmayı sever. Sonra O, kadınların gözünde, acaip şekilde çekici bir adamdır, o yüzden zaman zaman fısıltılar, kuşkular olabilir. Ancak şuna güvenebilirsiniz: Eğer sizin O' na güveniniz varsa, İkizler'in ruhuna kök salmış olan adalet duygusu, O' nün davranışlarında dürüstlükten ayrılmasına izin vermeyecektir. Burada gerçek bir sadakat ve gerçek bir güvenden söz ediyorum. Gizliden gizliye kuşku duyulan cinsinden değil. O, gizlice kuşku duyduğunuzu her zaman hissedebilir. Merküri kafaları çoğunlukla, gizli düşüncelerinizi sanki radyo yayım yapıyormuşunuz gibi algılar. Bununla birlikte, ikizler burcundan bir kocanın evli olduğu için bütün kadınlara soğuk davranmasını beklemek hiç de iyi bir fikir değildir. Kadınlar oyunun bir parçasıdır ve ikizler o oyunu oynamak zorundadır. Onlar ortalıkta oldukça, O da onlarla konuşacak- hattâ belki gülüşecek ve iç ki bile içecektir. Merküri için karşısındakinin cinsiyetine bakmadan, insanlarla iletişim kurmak doğal bir olaydır. Bu, onlarla romantik bir ilişki kurmak zorunda olduğu anlamına gelmez.

ikizler'in pek çoğunun herkesle dostluklar kurduğu doğrudur; gene de, ne duymuş olursanız olun, her zaman mutlaka bir nedeni vardır. Hangi alanda olursa olsun, güvenilmemek ve yanlış anlaşılmak bir Merküri erkeğini son derece üzer. Bu O1 nü düş kırıldığına uğratır ve mutsuz eder. Böyle mutsuz bir ikizler erkeği de, karmakarışık olan duygularından kurtulmak için, oraya buraya kaçabilir. Kafaca izole edildiğini hissetmekten kurtulup, hiç kimseye birşey kanıtlamak zorunda olmadığını anladıktan sonra, gereksiz deneyimler ve kaçışlar yapmak zorunluğunu duymaktan da kurtulacaktır, ikizler erkeğiyle kafaca kusursuz bir uyum içinde olan bir kadının, hiçbir zaman ruhsal ve fiziksel bir sadakatsizlikten korkmasına gerek yoktur. Bu erkekler için bu o kadar doğrudur ki, sanki kesilip biçilmiş kesin bir kuraldır. Ama mantıksız bir şekilde hareketlerinin kısıtlanmasına da izin vermez, ikizlere birisi gülümsediği zaman, isterse o bir çocuk, büyük, erkek ya da kadın olsun, O'nun bu gülümseyişine cevap vermemesini beklemek, güneşin ışık saçmamasını beklemektir. O' nün neşeli, arkadaş canlısı yapısı sürekli olarak arkadaşlık arar. Arkadaşça davrandığı kişi banliyö trenindeki kondoktör de olabilir, köşe başındaki sandviççide çalışan garson kız da... O'nun boğazını sıkmaya çalışmayın. Birisi ikizler erkeğinin ruhunu hapsetmeye kalkışırsa, O, rüzgar kadar anlaşılmaz ve ne yapacağı belli olmayan biri olabilir.

Çocukların yetişmesiyle yakından ilgilenecek, ama sert bir disiplinci olmayacaktır. Daha ana okuluna bile başlamadan, çocuklarına pek çok şey öğretecektir. Çocuklar babalarıyla sırdaş olmaktan çok hoşlanacaklardır; çünkü onların sırlarım öğrendiği zaman şok geçirmeyecek ve yargılarında katı olmayacaktır. O, karşısındakini baskı altına almadan nasıl seveceğini bilir, ikizler erkeğiyle çocuklar arasında genellikle çok yakın bir ilişki vardır; belki size çelişkili gelebilir ama, bu ilişki biraz gevşektir. Çocuklarına karşı sevgiyle dolu, heyecan verici ve neşeli bir baba olmakla birlikte, kendisi de rutinden pek hoşlanmadığı için, onların rutinlere uymasında ısrar etmeyebilir. Aynı zamanda, birgün eleştirdiği davranışlarım ertesi gün beğenebilir; bu da çocukların aklını karıştırabilir. Onlara iyi bir konferans çekmekte hiç de güçlük çekmediği halde, tokatlama ve gerçekten ciddi bir disiplin kurma işi, sizin payınıza düşer, ikizler burcundan babalar, çocuklarını şımartma eğilimindedir.

ikizler erkeğinin muhayyilesi O'nu yanıltabilir ve arada sırada tutamayacağı bir söz vermesine neden olabilir. O' na sözünde durmanın önemini anlatmak zorunda kalacaksınız. Tüm iyi niyetlerine karşın, düşünmeden aceleyle verdiği sözlerin bazılarım tutmayabilir. Eğer çocuklar O' nü herhangi bir şekilde bağlamazsa, ya da çeşitli faaliyetlerine engel olmazlarsa, onları pek çok sevecektir. Size bir uyan: ikizler baba çocuklarını fiziksel olarak cezalandırmaz ama, birdenbire batıcı, iğneleyici, alaycı konuşma huyu onların küçük kalplerinde derin yaralar açabilir veya ömür boyu unutulmayacak bir güceniklik yaratabilir. Aynı zamanda, doğal ikizler soğukluğunu kapatmak için bilinçli bir gayret sarfetmedikçe, çocuklar öpme, kucaklama gibi sevgi gösterilerinden de yoksun kalabilirler. Öte yandan büyüklere göstermedikleri sevgiyi çocuklarına bol bol gösteren ikizler anne-babalar da tanıyorum. Çocukların ikizler burcundan olan babalarını gereksiz şekilde eve bağlamamalarına dikkat edin. Siz bir yere giderken, kocanız açıkça istemedikçe, O' nün evde kalıp çocuklara bakmasını istemeyin. O zaman, ister tek çocuğu olsun, isterse düzineyle, babalığı severek benimseyecektir.

ikizler burcundan bir kocayla hiçbir zaman üzüntü çekmeyeceğiniz bir konu da, kıskançlıktır. Çünkü ikizler' in aşın sahip çıkma huylan yoktur. Arada sırada kuşku kulağına birşeyler fısıldasa da, O bunlara kulak asmaz ( doğum haritasında ters yıldız etkileri yoksa ). Herkesin bir dereceye kadar kıskanç olması doğaldır, kuşkusuz; ancak bu duygu ikizler' de aşın değildir. Bu adam için aşk, sadece fiziksel bir ilişki değildir. Çok hassas olan duyu organlarıyla herkesten daha çok işitir, daha çok görür ve daha çok hisseder. Merküri O'nun en hafif etkileri canlı olarak algılamasına yardım eder. O' nün aşkı öyle havalı, uçan cinsten bir aşktır ki, başka burçlardaki erkekçe ihtirastan yoksunmuş gibi görünür. Ancak, sizi saçlarınızdan yakalayarak ormana sürükleyecek vahşi bir mağara adamı aramıyorsanız, ikizler erkeği yeterli bir aşık olmanın da ötesinde, size çok şey verecektir. Duygularını romantik, hayal dolu sözlerle anlatacak ve kalbinizin açlığını kendi idealizminin alışılmamış güzelliğiyle dolduracaktır.

Şunu unutmayın ki, Merküri' nin tipik duygusal soğukluğu, eğer O' nunla aynı müziği işitiyorsanız ve aynı düşleri görüyorsanız, büyük ölçüde ısınacaktır. O'nda fiziksel ihtirasın yoğunluk kazanması için, aklıyla ruhunun tam bir uyum içinde birleşmesi gerekir. Bu her zaman olacak bir şey değilmiş gibi görünebilir, ama O' nün kalbine giden tek gerçek yoldur.

"Eğer" sözüne alışmak zorundasınız. O, " Eğer seni sevseydim, şöyle yapabilirdik..." " Eğer seni sevseydim, şöyle olabilirdi..." diyecek ve bazen cümleyi asla tamamlamayacaktır. O' nü bütün kalbinizle dinlemek ve cümleyi O' nün yerine siz tamamlamak zorundasınız. "Eğer" sözünü çıkarıp atın. O, bu sözü yalnızca bir siper veya güvenlik önlemi olarak kullanmaktadır. Sert, eleştirici dırdırlar ve bitmez tükenmez duygusal sahneler, ikizlerin hassas aşkını hiç kuşkusuz köreltecektir. Bir parça cıvayı elinizde sıkıştırmaya çalışın. Ne olur? Hemen dağılır ve sımsıkı sıktığınız parmaklarınızın arasından kaçışan yüzlerce parlak gümüş topa dönüşür. Bir ikizler erkeği, kendisini çok iyi tanıdığını sanan eşini terketmeden önce, boşandıktan sonra karısının O' nün kağıtları arasında bulduğu şu dizeleri yazmıştı:

" Düşüme girdin
Ve dalgınlığımın yumuşak halısı üzerinde Altları çivili çizmelerle yürüdün..."

ikizlerin her zaman aynı anda iki aşkı olduğunu sık sık bir yerlerde okumuş, ya da duymuşunuzdur. O' nün çift karakteri konusunda sık sık tekrarlanan bu yanıltıcı söz, aslı olmayan üzüntülere yol açabilir. Bu tarifi ben değiştirebilir miyim? ikizler' in iki aşka ihtiyacı vardır. Bunun mutlaka iki kadın olması gerekmez. Bu bir bilmecedir. Eğer O' nü gerçekten tanıyorsanız, bilmecenin cevabını da bileceksiniz.


-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“İkizler Burcu Erkeği” sayfasına dön