Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Ücretsiz doğum haritası çıkarma, ücretsiz doğum haritası yorumlama

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
Skahveci

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Skahveci » Sal 23 Oca, 00:53

Merhaba, benim bilgilerimi de yorumlayabilir misiniz?

Doğum tarihi : 20.07.1994
Doğum Saati : 14:20
Cinsiyet: erkek
Doğum Yeri : İstanbul/Fatih
Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2306
Yaş: 28
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Çrş 24 Oca, 01:39

Merhaba, Horoskop bilgileriniz aşağıdadır. Eğer ingilizceniz iyi ise orijinal metinlerini de iletebilirim. Orijinal analizi daha ayrıntılı.

Resim

Resim

Güneş Yengeç Burcunda

Olumlu Yanları: Nazik, Hassas, Sempatik, Merhametli Düş gücü yüksek. Analık ve babalık duygulan güçlü. Vatansever. Yuva sevgisi. Israrlı. Becerikli. İyi eş. Tutumlu.

Olumsuz Yanları: Aşırı duygusal. Züppe. Dağınık. Kuşkucu. Değişken. Kıskanç. Zayıf karakterli. Kendine acıma meyilli. Sabit olamamak. Değişken duygular.

Yükselen Burcunuz Akrep
İnatçı, bildiğinden şaşmayan, dayanıklı ve istediğini en sonunda elde eden birisiniz. Bazen sizin için renkler ya beyaz ya da siyahtır ! Kıskanç, hatta kinci birisiniz. Hedefiniz her şeyde derinleşmek ve sonunda zirveye ulaşmaktır. Ama her şey olursa olur diye kabul edilemez o da başka tabi !Siz başkalarının göremediği çok farklı ve gizli noktaları görebilirsiniz. Bunları birbiri ile bağdaştırıp başka boyutlar elde edebilirsiniz.

Analiz etmek, araştırmak sizi farklı noktalara taşır. Asla elindeki ile yetinmeyen birisi olursunuz. Hangi konuyu ve hangi alanı seçerseniz seçin sonunda başarıyı yakalayacaksınız. zaten başarılı olmak isteği sizde tam bir hırs kasırgası şeklindedir. Ancak, bu kasırga terse dönüp size de zarar verebilir

Ay Yay Burcunda
Baskıya dayanamaz. Özgürlük önemlidir. Sınır getiren ilişkilerden kaçar. Çok hareketlidir. Dar, sıkı giysilerden, kapalı yerlerden hoşlanmaz. Düşünsel ve hareketsel özgürlük ister. Kızınca alaycı olur. Enerjisi çoktur. Gün boyunca bir yerden bir yere yorulmadan gezebilir. Fazla konu ile ilgilenir ama çabuk bıkar. Sezgileri ve altıncı hissi kuvvetlidir. Çok duygusal değildir.

Merkür Yengeç Burcunda
Aklınız anılar, hisler ve geçmişte yaşananlarla dolu. Anıları taze tutmayı seviyorsunuz çünkü bu size huzur veriyor. İç dünyanızla alakadar, öznel şeylerle oldukça ilgilisiniz ve düşünme tarzınız hislerinize, kişisel tecrübelerinize ve ön yargılarınıza dayanıyor, mantık biraz geri planda kalıyor sizin. İçinde duyguları barındırmayan entelektüel veya kültürel başarılar, şeyler size çok bir şey ifade etmiyor. Hassas bir dinleyicisiniz ve kişilerin hisleri ve iç dünyasıyla oldukça ilgilisiniz.

Psikolojinin yanı sıra, eğitim, sanat, şiir, müzik veya mitolojiye de tutkun olabilirsiniz. Utangaç birisiniz ve toplum içinde konuşmaktan kaçınıyorsunuz fakat aile veya arkadaş ortamlarında, sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanların yanındayken açılıp, fikirlerinizi paylaşıyorsunuz. Yaşadığınız günlük olayları içeren ya da bu olaylara göre his ve düşüncelerinizin günlüklerini tutmaktan zevk almaktasınız.

İcatçı, içgüdüsel ve sempatiksiniz fakat yaşadığınız problemlerden dolayı depresyona girebilirsiniz. Problemlerin köküne inmekte zorlanabilirsiniz çünkü esas problem yerine duygusal oluşunuzdan ötürü insanlarla ilgilenebiliyorsunuz. Karar vermekte zorlanıyorsunuz veya verdiğiniz kararları sık sık değiştiriyorsunuz. Odaklanmayı ve zihninizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.

Venüs Başak Burcunda
İş konusundaki başarıyı aşkta gösteremez, aşk ve evlilikte düşlediğini bulamaz. Çünkü çok eleştirici, kusur bulucudur. . Romantik duygulardan ziyade, işlerliği olan bir sevgi arar. Yanındaki kişi deyamlı bakımlı ve temiz olmalıdır. Bu tipler kendi kendilerini severler. Sık sık aynaya bakarlar. Kusursuz olmağa dikkat eder. Saygılı davrandığı için saygı görür. Tuhaf ve farklı konularda titizlikleri vardır. Çok güzel rol ve taklit yapar. Ahlaki değerlere uymayan görüş ve davranışları başkalarına ters düşebilir.

Mars İkizler Burcunda
Fiziksel ve zihinsel açıdan durmadan çalışan arılar gibisiniz. Aynı anda birden fazla aktiviteye yoğunlaşıyorsunuz, meşgul olmayı seviyorsunuz ve sıkıntıdan nefret ediyorsunuz. Zihniniz her daim aktif ve alarm halinde ve sürekli yeni bir şeyler öğrenmek için çabalıyor. Bilgiyi adeta bir sünger gibi emiyorsunuz ve zihinsel aktivitelere adeta dalıyorsunuz, tartışmaktan münazara etmekten haz duyuyorsunuz. Fakat kendinizi çok germemeli biraz rahatlamalısınız.

Ellerinizle kendinizi ifade edebiliyorsunuz ve mekanik yeteneklere sahip olabilirsiniz. Fakat harekete geçmeden evvel düşünmeyi öğrenmelisiniz ve biraz sabırlı olmaya çalışarak kendinizi belalardan kurtarabilirsiniz. Bazen sırf bir şeyi yapmış olmak için yapıyorsunuz fakat bu her zaman iyi bir şey olmayabilir. Harekete geçmeden evvel biraz derine inmeye çalışın, irdeleyin. Seyahat etmek sizin için her daim güzel ve çekici çünkü neler öğrenebileceğinizi veya kimlerle buluşabileceğinizi kestiremiyorsunuz. Yanık veya kazalara dikkat etmelisiniz ayrıca kısa vadeli projelerde başarılı olabileceğiniz gibi uzun vadeli projelerde özellikle sabır ve kararlılık gerektirebilecek işler sizin için hiç kolay değil.

Enerjinizi birden çok şeye aynı anda vererek sonunu getiremeyeceğiniz işlere kalkışıyorsunuz. Değişikliğe, çeşitliliğe ihtiyacınız var. Zeka oyunlarını, yarışmalarını seviyorsunuz fakat itici gücünüz fizikselden çok zihinsel. Hedeflerinize ulaşmak için zekanızı, espri yeteneğinizi, iletişim becerilerinizi ve fırsatçılığınızı kullanıyorsunuz, fakat enerjinizi korumayı ve konsantrasyonunuzu toplamaya çalışın bu sayede vaatlerinizi gerçekleştirebilir, işlerinizi bitirebilirsiniz.

Jüpiter Akrep Burcunda
Körü körüne her şeye inanmaz, araştırıp, iyice anlamak ister. Değişik konularda kitap okur, bilgileri sentez ederek, bir noktaya bağlayabilir. Keskin görüşleri ve isabetli kararları vardır. Sezgileri kuvvetlidir. Mistik konular ilgisini çeker. Gerçek hayatta çıkan rüyalar görür. Bunların tesirinde çok kalıp, adeta gerçekmiş gibi inanabilir. Güvenilirdir. Kendine verilen sırları satmaz. Sinirleri, iradesi sağlamdır. Kolay kolay yoldan çıkmaz. İnançlarına bağlıdır. . Genellikle nazik, ince davranır ama gerekirse sert olmaktan çekinmez. Mistik hissedişleri, onları rahatlık verici maddeleh kullanmaya itebilir. Yaşamlarında esrarlı olaylar vardır. İyi bir ajan veya psikiyatris olurlar.

Satürn Balık Burcunda
Sizin için kendinize ve etrafınızdakilere sınırlar koymak veya istediğiniz ya da ihtiyacınız olduğu ölçüde disiplinli ve organize olmak zor olabilir. Günlük telaşlardan dolayı etrafınızdaki bir çok şey uçabilir ve siz onların bu hızına yetişmekte oldukça zorlanabilirsiniz. Bazen siste(bulanıklıklarda) o kadar çok kayboluyorsunuz ki önünüzü göremiyorsunuz. Hayal gücü kuvvetli, fedakâr, hassas, sempatik birisiniz. Pratik bir idealistsiniz ve bazen yaşamız gereğinden fazla ciddiye alabiliyorsunuz.

Ayrıca şu anda karşılaştığınız problemlerin geçmişteki hatalarınızdan kaynaklandığını düşünebilirsiniz ki bu doğru da olabilir. Yaşamınızın önceki evrelerinde ektiklerinizi biçmelisiniz ve işte tam bu noktada Satürn vaadini gerçekleştirmeye geliyor. Belki de bu yüzden herhangi birine kıyasla daha fazla hüzünlü olabiliyorsunuz.

Göz önünden uzak olduğunuz durumlarda başarıyı yakalayabiliyorsunuz belki de araştırma yapmak veya (bilimsel) enstitülerde çalışmak size göre olabilir. Fakat öte yandan kimi zaman kararsız ve kaprisli olabiliyor, olumsuz koşullara duygusal tepkiler verebiliyorsunuz. Eğer başarıyı yakalayamazsanız veya size adil biçimde yaklaşılmadığını düşünürseniz depresyona girebilirsiniz. Geleceğe güvenle bakmalı ve geçmişi geride bırakmalısınız. Tecrübelerinizden edindiğiniz dersleri paylaşmak manevi olgunluğa erişmeniz için oldukça güzel bir yöntem.

Gezegenlerin Evlerdeki Konumları

Gezegenlerin sahip olduğu enerji bir çok değişken yolla ortaya çıkabilir. Evler ise bu enerjinin nasıl bir etki oluşturacağını gösterir. Eğer gezegenler bir oyunun aktörleri ise evler ise aktörlerin rollerini oynarkenki varyasyonlarını gösterir.

Güneş 9. evde
Yabancı dillere ve yabancı kültürlere ilginiz var İleri gören bir kişiliksiniz. Dini inançlara bağlısınız. Başkalarının söylediklerine gözü kapalı inanmayı bırakmalısınız. Saygınlık getirecek dalda iyi bir eğitim olasıdır.

Ay 2. evde
Para ve maddeye sahiplenme. . Destekleyici etkiler varsa ve de bu evde boğa burcu bulunuyorsa bol para, servet verir ve ün vermesi beklenmelidir. Maddi bağımlılık ve toplayıcılık vardır ki, neticede bu zenginlik getirir. Yemekten iyi anlar, yapmayı ve yemeği sever. Ses güzel olur. Maddi şeylere sahip olma güven verir. Aksi halde güvensiz ve sinirlidir.

Merkür 8. evde
Madde ötesi konulara yöneliş, gizlilikten hoşlanma, olayların, kişilerin ardındaki sırları keşfetme; miras hukuk, devlet işleri ile uğraşma, yakın çevreden birinin erken ölümü, kızgın olduğu kışılerden lafla öç alma. .

Venüs 10. evde
Bulunduğu ortamda, iş çevresinde sevilen, sayılan nazik birisiniz. Sanatsal bir dalda çalışmak istiyorsunuz fakat bunun yanında aslında meslek dalı ne olursa olsun güzellik, denge ve uyum sizin için önemlidir. Kendini yormadan çalışma teknikleri geliştirmek istiyorsunuz fakat dikkat etmelisiniz bu sizi tembelliğe sürükleyebilir. Hayatınızda Şöhretli ve kariyerli olmanız muhtemeldir.

Mars 8. evde
Sizde enerji, tutku ve araştırma konusunda şevk var. Detektifçilik oynamayı çok seviyorsunuz. Finansal, miras konularında sorunlar olabilir. Muhtemelen bir evlilik yoluyla bir miras gelebilir. Aşk ve tutku uğruna anormal şeyler yapabilirsiniz. Tutkularınızı kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. Ayrıca cerrahlığa karşı bir ilginiz olabilir.

Jüpiter 12. evde
Sizin iç aleminiz çok zengindir. Ruhsal gezintiler yapmak, evrensel boyutlara genişlemek, farklı şuur boyutlarında yaşamak isteği duyarsınız. Hümanistsinizdir. Herkesle dost olmak istersiniz. Kendini korumakta zorlanan kişilere yardım etmeyi çok seversiniz. Hastanede çalışabilirsiniz. Başarı size orta yaşlarda sessizce gelir. Gerçekçi olmayabilirsiniz fakat fikirlerinizi uygulamadan önce çok dikkatlice düşünürsünüz.

Satürn 4. evde
Muhtemelen tutucu bir yapınız var. Yaratacağı bilenmezlik ve korkudan dolayı değişimleri sevmezsiniz. Aile üzerinde otorite sahibisiniz. Erken yaşta anne babaya bakmak yahut büyük sorumlulukları yüklenmek durumunda kalabilirsiniz. Endişeler ülsere yol açabilir. Erken yaştaki tecrübelerinizden dersler çıkarırsanız hayatınız ileri evresinde bunun mükafatlarına ulaşabilirsiniz. Eğer çıkarmazsanız ileri yaşlarda memnuniyet verici olmaz.

Neptün 3. evde
Öğrenmenin temelinde, fikirlerin, düşüncelerinin özünde sezgi gücü yatar. Edebiyat yönü kuvvetlidir. Hayal gücünün etkisiyle etkili bir konuşmacı olabilir. Telepatik hissedişler vardır. Kardeş, yakın arkadaş, komşular, akrabalarla ilgili aradığını bulamama, yanlış anlama veya anlaşılmadan doğan sorunlar olur.

Plüto 1. evde
Hareketli, olaylı, değişikliklerle dolu bir hayat verir. Yaşamlarının bir döneminde kendilerini tamamen değiştirirler. Olgunlaştırır. Hırslı, istediğini elde etmeğe kararlıdır ve iradesi güçlüdür. Yapıcı güç yanı sıra yıkıcılık da verir. Güzellik vermez ancak çekicilik ve etkileyicilik verir. Özelliklerini dışa pek yansıtmaz. Anlaşılması kolay değildir. Soğuk ve gizemlidirler. Gözler çok etkileyici olur.

Gezegenlerin Birbirleri ile Olan Konumları

Gezegenler taşıdıkları enerjileri farklı yollarla ortaya koyarlar. Bir oyunun aktörler gibidirler. Gezegenlerin birbiriyle konumları ise enerjinin harekete geçip geçmiyeceğini gösterir.


Güneş Jüpiter ile uyumsuz
Biraz fazla iyimser ve güvenli olma eğilimindesiniz. Rahatınıza düşkün ve müsrif bir yapınız var. Bencil yönünüz bazen başkalarına yardım etmenizi engelliyor. Dinsel inançlarınızda fanatik olabilirsiniz. Size yenilikçi diyemeyiz uğraştığınız projeleri eskilerin yoluyla halletmeye çalışıyorsunuz.

Hayattaki limitleriniz ve sorumluluklarınız için bazen yorulmak bilmeden çalışacaksınız. Hedefe giden yolda inancınız bazı noktalarda test edilecektir. Otorite ile yasal sorunlar olasıdır. Kendine güven ve egoizm çizgisini iyi dengelemeniz gerekir. Biliyorum kendinizi önemli hissetmek istiyorsunuz buda egonuzu tetikliyor. Önemli konularda kendinizi göstermek istiyorsunuz. Sosyal prestij sizin için önemlidir. Eğer dikkatli düşünüp öyle karar vermeyi öğrenirseniz spekülasyonlardan korunmuş olursunuz. Lüks yaşantıyı sevmeniz kilo problemini beraberinde getirir. Aktif olmalı ve egzersizi unutmamalısınız.

Güneş Uranüs ile uyumsuz
Özgür, liberal, farklı ve asi bir yapınız var. Doğum haritanızdaki bu yerleşim gurur, bencillik ve diğer insanlara yapancılaşma, kendini kontrol edememe, disiplinden yoksun olma gibi özellikleri beraberinde getirir. Bir şeyden bir şeye o kadar sık atlarsınız ki uğraştığınız hiç bir şey bitiremezsiniz. İnsanlar size itibar etmez çünkü verdiğiniz sözleri tutmazsınız.

Sabırsız ve aceleci hareketleriniz kazalara sebebiyet verebilir. Elektronik, motorlu araçlara ilgi duyabilirsiniz. Neye mal olursa olsun özgürlük sizin için vazgeçilmezdir. Risk, macera ve keşifler tam size göredir. Etrafınızdaki her şeyi değiştirmek istersiniz insanlar muhtemelen başka bir gezegenden geldiğinizi düşünüyordur. Diğer insanların ihtiyaçlarının farkında olmayı öğrenmelisiniz. Her zaman kendi arzularınızı ilk planda tutuyorsunuz. Size göre sadece siz haklı, tüm dünya yanlıştır. Karar vermeden önce diğer insanların da fikirlerini önyargısız olarak dinlemelisiniz.

Güneş Neptün ile uyumsuz
İradenize hakim birisi değilsiniz. Kolaylıkla kötülüğe çekilebilirsiniz. Alkol ve uyuşturucu size sorunlardan kaçışmış gibi gözükebilir. Fakat bu tür kötü alışkanlıklar size üzüntüden başka bir şey vermez. Büyüklük iddasında olmanız (megolamani) size zarar erir. Artık gerçek dünyaya dönmenin zamanı gelmedi mi?. Çok sempatik, merhametlisiniz, önünüze çıkan insanlara yardım etmek istiyorsunuz. Fakat sömürülmemek için karşınızdaki insanın gerçekten yardıma muhtaç birisi olup olmadığını iyi tartmalısınız. Daha metanetli olmalı ve insanlara hayır demeyi öğrenmelisiniz.

Hayatta gerçekte neye odaklanmanız gerektiğini ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Aşırı duygusal ve romantiksiniz. Maddiyata aşırı ilgi gözünü kör edebilir. İlaçlara karşı aşırı hassasiyetiniz var dolayısıyla ilaç dozlarını iyi ayarlamalısınız.

Kibar oluşunuz ve barıştan yola olmanız mücadele ruhunuzda olumsuz etkiler yaratabilir. İdeallerinizin başkaları tarafından belirlenmemesi için hayata karşı kendi duruşunuzu sergilemelisiniz. Başka insanların söyledikleri sizi kolayca incitebilir. Bir çok zaman tartışılamaz bir tavır sergileyip kolay yolu seçiyorsunuz. İnsanları olduğu gibi kabullenmeye ihtiyacınız var. Hayatta gizli düşmanlarınız olabilir bu sebeple arkadaşlarınızı iyi seçmenizi öneririz.

Güneş Plüto ile uyumlu
Kendinize ve yeteneklerinize çok güveniyorsunuz. Her türlü zorluğu yenebileceğinizi, hangi koşul altında olursanız olun hayatta kalabileceğinizi inanıyorsunuz. İradeniz sayesinde disiplinlisiniz bu nedenle başarı sizin için zor değil. Mevcut bütün yeteneklerinizi çevrenizde değişmesini istediğiniz şeyler için kullanırsınız. Bunların sizin veya diğerlerinin hakları olması tepkinizi değiştirmez. Hak aranması gerekiyorsa ararsınız. Liderlik yetenekleriniz var insanlar sizi yol göstermenizi beklerler. Zayıf karakterli ve hakkını aramaktan çekinen kişilere saygı duymazsınız. Kadere inanır, içinde bulunduğunuz konumları metanetle karşılarsınız. Sezgisel bir perspektif yeteneğiniz var. Olayların temelini hemen kavrarsınız. İnsanlar sizinle birlikteyken içgüdüsel olarak kendilerini kazanan gibi hissederler.

Merkür Venüs ile uyumlu
Güzelliğin be estetiğin kıymetini bilirsiniz. İyi bir dizayn ve güzellik anlayışınız vardır. Muhtemelen iyi bir sanatçı, heykeltıraş, moda tasarımcısı, dekoratör, mücevher tasarımcısı olursunuz. Doğum haritanızdaki bu yerleşim size genellikle sanat dallarında yetenek verir. Konuşmanızda bir ahenk vardır sözcüklerinizi özenle seçersiniz. Konuştuğunuzda gergin bir ortama huzur aşılarsınız. Doğuştan diplomatsınız. Müzikten anlayan kulağınız var. Espri anlayışınız ve kişisel cazibeniz hangi şartlarda çalışırsanız çalışın size fayda sağlar. Eğer sanata yeteneğiniz olmadığını düşünüyorsanız bile kesinlikle sanata değer veren birisiniz.

Merkür Satürn ile uyumlu
Konsantrasyon gücünüz ve keskin bir organizasyon yeteneğiniz var. Disiplinli olarak çalışmak sizin ilkenizdir. Hızlı hareket eden çabuk kararlar veren biri değilsinizdir. fakat derinlemesine düşünüp öle hareket edersiniz. Problemi çözmek için detaylarıyla analiz edersiniz. Herhangi bir durumda yol gösterebilecek olmanız liderlik yeteneğiniz olduğuna işaret eder. İnsanlar sizi sayar sizde işinizle ve başarınızla gurur duyarsınız. Bir çok alana dağılmak yerine bir alanda uzman olmayı istersiniz. Düşüncelerinizi huzur içinde gözden geçirebileceğiniz yalnız olduğunuz ortamlarda çalışmayı seversiniz. İnsanların mantıksal zayıflıklarını çabukça görürsünüz. Planlı düşünmeyi gerektiren her işe uyum sağlayabilirsiniz. Düşünceleriniz de kontrollü disiplinli ve sorumluluk sahibisiniz.

Mars Satürn ile uyumsuz
Bu açı içerisinde kötü eğilimleri barındıyor. Siz zalim, soğuk ve duygusuz olma eğilimindesiniz. Öfkenizi her zaman koruyor ve size yapılan bir yanlışı asla affetmiyorsunuz. Aklınızda bu gibi insanlardan intikam almak ve yaptıklarını sizin yollarınızla geri ödetmek gibi bir düşünce var. Fakat bu açı bunun yanında size oldukça belirli ve hırslı bir doğa veriyor. Zorluklar karşısında Azim, dayanıklılık, zorluklarla savaşmak ve sıkı çalışma. Bu açı olağan olarak yolunuza taş koymak ve sizin neler yapabileceğinizi sınamak istemektedir. Dolayısıyla çok memnun edici bir açı değildir. Fakat bunun yanında size zorluklar karşısında gereken donanımıda vermiştir. Eğer baskıya dayanabilirseniz mükemmel bir karakter geliştirebilirsiniz.

Bir çok şeyi başarabilirsiniz. Fakat bazen bütün sorumluluklarla yalnız başınıza uğraştığınızı ve tüm yükün omuzlarınızda olduğunu düşünebilirsiniz. Mükemmel bir kontrol, disiplin kapasiteniz var. Kendinizden çok fazla şey beklediğiniz durumlarda kendinize karşı çok kaba olabilirsiniz. Dikkate değer bir gelişme sağlanamayan işlerde kendine güven bazen azalır. Bu gibi durumlarda harika bir direnç sergiler ve yılmayan iddialı yapınız ortaya çıkar. Sinirli yapınız bu anlarda daha çok ortaya çıkar. Patlamaya ramak kalmış bir durumda olmanız çalışma arkadaşlarınız açısından tehlikeli olabilir. Bu nedenle siz en iyi yalnız çalışırsınız. Bu açı kesinlikle sizin sabrınızı test eder.

Sorumluluklarınızı ve arzularınızı iyi ayırt etmeniz gerekmektedir. Eğer kendi arzularınız takip ederseniz sorumsuz ve bencil gözükebilirsiniz. Eğer hiç kendi arzularınızı takip etmezseniz bu seferde kendinize yazık etmiş olursunuz. Bu iki konuda dengeyi iyi ayarlamanız gerekiyor. Kendinize iki tane liste yapın. Birini sorumluluklarınızı yazarken bir diğerine de hoşlandığınız ve sizi rahatlatan şeyleri yazın. Her ikisinden eşit ölçüde yapmaya çalışarak dengeyi ayarlayabilirsiniz.

Şunu eklemeliyim ki bu açıya meydan okuyarak dünyanın güzelliklerinin etrafınızı çevirdiğini görebilirsiniz. Çünkü Bütün sorunlarda dünyayı zalim ve sıkıcı görme eğilimindesiniz. Aşkı elde etmek için öncelikle aşkı sizin sunmanız gerekmektedir. Biliyorum sizin için duygularınızı başkalarını açmak hiç de kolay değil. Geçmişte incitildiniz ve hiçbir şeyin duygusal açıdan incitilmek kadar acıtmadığını biliyorsunuz. Doğanız gereği duygularınızı açmak biraz zaman alabilir. Fakat açmalısınız. Çünkü insanların sizin duygularınızdan hiçbir haberi yok.

Öfkenizi içinizde tutmamalısınız. Eğer öfkenizi serbest bırakmayı öğrenmeseniz, ileride kontrol edilemeyen boyutlara ulaşabilir. Ayrıcı içinize attığınız öfkenin böbrek taşının birincil nedeni olduğunu unutmayın.

Jüpiter Yükselen ile harmanlanıyor
Cömert, iyimser, yardımsever dürüst ve içtensiniz. Doğruyu takdir eder ve öyle konuşursunuz (bazen insanları üzseniz de). Ne kadar mal mülkünüz olduğunun sizin için bir önemi yok ümitlisiniz ve her şeyi çalışarak elde edebileceğinize dair inancınız var. Zevk düşkünlüğü ve bireysel harcamalarınıza karşı savurganlık eğiliminiz var. Ayrıca kilo alma eğiliminiz olduğunu da söyleyebiliriz.

Uranüs Neptün ile harmanlanıyor
Mistik olayları tecrübe etmek istersiniz. Güçlü bir sezgiye ve/veya fen bilimlerine yatkınlık ardır. Sezgisel güç, hayal gücü psişiklik sizde mevcut veya kolayca geliştirilebilir. Gizlilik, sıra dışılık sizi cezp eder.

Uranüs Plüto ile uyumlu
Bu etkileşimde topluma iyilik yapmak için gereken yaratıcı ve yenilikçi yetenekleriniz var. Hayatınızda tecrübe ettiğiniz bazı değişiklikler size toplumun yenilenmesi için ilham kaynağı oluyor. Dünyada yanlış giden her şeyi değiştirmek istiyorsunuz. Fakat bunu kaba kuvvete kullanmadan, asi olmadan yapabilirsiniz

Neptün Plüto ile uyumlu
İnsanlığın iyiliği için onlara hizmet etme şansını sahip olacaksınız. Çevrenize yardım etmek için sezgilerinizi kullanın.


Ev ve Gezegen Konumlarının Ayrıntıları için Astrolojide Evler linkine bakabilirsiniz.

İçerik dogumharitasi.astroloji.org, yorumcu.com/astroloji/yildizharitasi.asp ve Allen Edwall Scripti ile oluşturulmuştur.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Sun. flower
Mesajlar: 2
Yaş: 52
Kayıt: Prş 25 Oca, 01:37

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Sun. flower » Prş 25 Oca, 01:41

Merhaba, 23.10.1971 konya sabah saat7 doğum saatim. Yorumunuzu bekliyorum

Skahveci

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Skahveci » Prş 25 Oca, 22:55

Merhaba,uzun zamandır bana yardımcı olacak kimseler arıyordum.Bu sitede çok güzel insanlar var.Benim doğum haritamı da yorumlayabilir misiniz?

Doğum tarihim: 20 Temmuz 1994
Doğum saatim: 14:20
Doğum yeri: Fatih/İstanbul/Türkiye

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2306
Yaş: 28
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 26 Oca, 03:45

Sun. flower yazdı:
Prş 25 Oca, 01:41
Merhaba, 23.10.1971 konya sabah saat7 doğum saatim. Yorumunuzu bekliyorum
Resim
Resim

Güneş Terazi Burcunda

Olumlu Özellikleri: Güzellik, güzel sanatlara yetenekli. Sevimlilik. Uyumluluk. Zarafet. Romantik. Diplomatik. İncelik. Çekicilik. İdealist. Tarafsız. İyi niyetli. İyi ortak. İyi siyasetçi. Kreatif ve alımlı. Akıllı.

Olumsuz Özellikleri: Kararsız. Alıngan. Hafiflik. Değişkenlik. Flörtçü. Dengesizlik. Aldatabilir oluşu. Tembellik. Çabuk fikir değiştirme. Tesir altında kalmak.

Yükselen Burcunuz Akrep
İnatçı, bildiğinden şaşmayan, dayanıklı ve istediğini en sonunda elde eden birisiniz. Bazen sizin için renkler ya beyaz ya da siyahtır ! Kıskanç, hatta kinci birisiniz. Hedefiniz her şeyde derinleşmek ve sonunda zirveye ulaşmaktır. Ama her şey olursa olur diye kabul edilemez o da başka tabi !Siz başkalarının göremediği çok farklı ve gizli noktaları görebilirsiniz. Bunları birbiri ile bağdaştırıp başka boyutlar elde edebilirsiniz. Analiz etmek, araştırmak sizi farklı noktalara taşır. Asla elindeki ile yetinmeyen birisi olursunuz. Hangi konuyu ve hangi alanı seçerseniz seçin sonunda başarıyı yakalayacaksınız. zaten başarılı olmak isteği sizde tam bir hırs kasırgası şeklindedir. Ancak, bu kasırga terse dönüp size de zarar verebilir.

Ay Yay Burcunda
Baskıya dayanamaz. Özgürlük önemlidir. Sınır getiren ilişkilerden kaçar. Çok hareketlidir. Dar, sıkı giysilerden, kapalı yerlerden hoşlanmaz. Düşünsel ve hareketsel özgürlük ister. Kızınca alaycı olur. Enerjisi çoktur. Gün boyunca bir yerden bir yere yorulmadan gezebilir. Fazla konu ile ilgilenir ama çabuk bıkar. Sezgileri ve altıncı hissi kuvvetlidir. Çok duygusal değildir.

Merkür Akrep Burcunda
Her ayrıntıyı görebilen, keskin bir görüşe sahiptir. Cin gibi uyanık ifadesi bu duruma çok uygundur. Çabuk öğrenir, hatta sanki doğuştan çok şey biliyor gibi, neyi ne zaman öğrediğini kestirmek zordur. Sezgileri kuvvetlidir. Adeta insanların içlerini okur. Maksatlarını, niyetlerini kolayca anlar. Ser verir sır vermez tiplerdir. Kafasında neler tasarladığını bilmek imkansızdır. Konuşmaları akılcı ve etkileyicidir. Az bir gayretle çok şey bilir. Adeta elektronik bir beyne sahiptir. Genellikle insanları kendinden aşağı görür. Sinirleri sağlamdır.

Venüs Akrep Burcunda
Arzuları, istekleri, aşkı, nefreti çok şiddetlidir. Kinci ve öç alıcıdır. Kadınlar çok şiddetli sever, reddedilirse zarar vermekten çekinmez. . Arkadan vurabilir!. Erkekte daha da tehlikelidir!. Çapkındır ve cinsel gücü fazla olur. Son derece sessiz, duygularını iyi gizleyebilen kişilerdir. Büyük bir sabırla intikam alacakları günü bekleyebilirler. Başka konularda sabırsızdırlar. Fanatik uçları vardır. Enerjileri çoktur. İradeleri kuvvetli olur. Yanlızlık onlar için sorun değildir. Sözleri de oldukça yaralayıcıdır. Patavatsız olabilirler. Nedensiz suçlamalar, bıktıran sorunlar, anlamsız kıskançlıklarla hayatı herkese zehir ederler. Kolay kolay karşı tarafın yolundan çekilmezler.

Mars Kova Burcunda
Kendi düşünceleri ve buluşları ile dünyayı adeta yönlendirmek ister. Sanki zaman kalmamış gibi, hızlı bir temposu vardır. Bu acelecilik ortalığı karıştırır. Sözünü sakınmaz, gerçekten nasıl düşünüyorsa öyle konuşur. Insanlar üzerinde nasıl etki bırakacağını düşünmez. Alışılmış, monoton kurallarla ilgilenmez. Hayatın yeni icatlarla ilerlemesi için, insanlara yenilikler verebilmek için tüm enerjisini kullanır. Akıl ve keskin zekası ile sorunları önceden tahmin edebilir. Giyimden yaşam biçimine kadar tuhaf, alışılmamış bir tarzı vardır. Özgürlüğü asla kaybetmek istemez.

Jüpiter Yay Burcunda
Güleç, neşeli, candandır. Huzursuz, ve canı sıkkın olmadığı zamanlarda çok esprilidir. Şanslıdır ama bu şans kendi ölçülerine uymaz.Kendini şanssız ve sömürülmüş gibi hisseder. Altıncı hissi çok kuvvetlidir. Nedenini bilmeden yaptığı şeyler isabetli olur. Aklına geldiği halde yapmadıysa sonradan pişman olur. Gündüzleri evde olup, gece gezmekten, eğlenmekten daha çok zevk alır. Çok çabuk arkadaş olup bunu dostluk boyutlarına çıkarır. Onları ziyaret etmekten hoşlanır. İstemeden birini incitmişse ondan daha çok üzülür ve tamir etmek için uğraşır. Dini kurallara uyulması gerektiğine inanır ve yerine getirmede titiz davranır. Bu konuda etrafındakilere de akıl verir.

Satürn İkizler Burcunda
Düşünceleriniz ciddi ve organizasyon yeteneklerine, konsantrasyona ve zihinsel denge gibi unsurlara sahipsiniz. Derin ve zor meselelere oldukça yoğunlaşıp, bunlara oldukça pratik çözümler getirebilirsiniz. Öğrenmeyi seviyorsunuz fakat karamsarlık, depresyon gibi eğilimleriniz bulunmakta. Oksijene ihtiyacınız var ve iyi havalandırılmış odalarda uyuyup istirahat etmelisiniz. Satürn size ruhsal durumunuzu kontrol altına almak konusunda yardımcı olacak ve ikizler burcunun doğasından kaynaklanan kararsız özelliğini bastıracak. İkizler satür için oldukça iyi bir konum fakat geleceğiniz için umutlarınızı kaybetmemelisiniz. Eğer bir şeyde başarılı olmak istiyorsanız, zihninizi disipline etmeniz ve sistematik bir biçimde düşünüp hareket etmeyi öğrenmelisiniz.

Gezegenlerin Evlerdeki Konumları

Gezegenlerin sahip olduğu enerji bir çok değişken yolla ortaya çıkabilir. Evler ise bu enerjinin nasıl bir etki oluşturacağını gösterir. Eğer gezegenler bir oyunun aktörleri ise evler ise aktörlerin rollerini oynarkenki varyasyonlarını gösterir.

Güneş 12. evde
Yaşamınız boyunca başka insanlara hizmet etme ihtiyacı duyarsınız. Yalnızlığı tercih eder, içine kapanır, zaman zaman sebepsiz sıkıntılar içinde bocalarsınız. Bence yeteneklerinize karşı güveninizi yitirmişsiniz. Silkinin ve kendinize gelin. Bunun dışında gizli ve bilinmeyen şeyleri merak edersiniz. Ayrıca sergilediğiniz davranışlarda gizli amaçlar olabilir.

Ay 2. evde
Para ve maddeye sahiplenme.Destekleyici etkiler varsa ve de bu evde boğa burcu bulunuyorsa bol para, servet verir ve ün vermesi beklenmelidir. Maddi bağımlılık ve toplayıcılık vardır ki, neticede bu zenginlik getirir. Yemekten iyi anlar, yapmayı ve yemeği sever. Ses güzel olur. Maddi şeylere sahip olma güven verir. Aksi halde güvensiz ve sinirlidir.

Merkür 12. evde
İç alemde hareketlilik, sürekli değişiklik…. Hissettiklerinizi zaman zaman sözle ifadede zorlanırsınız. Fikirlerinizde duygusal etkiler ön plandadır. Hayatta dost gibi görünen gizli düşmanlarız vardır. Sezgileriniz kuvvetlidir ve bu yolla isabetli karar verebilirsiniz.

Venüs 1. evde
Zevk, estetik, incelik, kibarlık, sanatçı ruhlu, zevklerine, rahatına düşkün, bol para harcamayı seven, sevildiğini bilmek ve duymak isteyen bir kişiliksiniz. Fiziki olarak güzelsiniz, şarkı söyleme yeteneğiniz de vardır. Hayatta karşı cinsten yana şanslısınız.

Mars 4. evde
Özgür olmak için aileden erken ayrılma kendi evine ve kendi gizli hayatına erken sahip olma isteği olasıdır. Ailenizle aranızda bir gerilim veya düşmanlık olabilir. İstediğiniz şeylerde çok ısrarcı olabiliyorsunuz. Mutlaka gizli düşmanlık duygularınızın üstesinden gelmelisiniz. Güçlü duygularınız kontrol altına alınmalı ve mevcut fazla enerjiniz bir yolla atılmalıdır.

Satürn 7. evde
Çok erken evlenmez. lyi düşünür, akılcı bir evlilik yapar. Ancak çok mutlu olamaz. Sıkıntılar, sorunlarla uğraşır durur. Ayrılma konusunda da terslikler ve engeller çok olur. Genellikle tüm ilişkilerde hak ve adalete dikkat eder. Sorumiuluklarını bilir. Düşmanlan vardır.

Uranüs 11. evde
Büyük umutlar, amaçlar peşindedir. Hedefi insanlıktır. Bilimsel araştırmalar, yaşamı kolaylaştıracak çalışmalar yapar. Dostlar arkadaşlar önemlidir. Zor zamanlarda yardıma koşan dostlar vardır. lyi bir akıl hocasıdır. Bağımsızlığına asla halel getirtmez. Aniden yön değiştirebilir. Hedefini anlamak zordur.

Neptün 1. evde
Hassas, çekingen, duygusaldır. Çabuk etki alır ve hemen kabuğuna çekilmeğe hazırdır. Fazla baskı altında rahatlık veren maddelere sığınmaya meyleder. Son derece nazik ve kibardır. Kendisine de böyle davranılmasını ister. Hayal gücü ön sezileri kuvvetlidir. Şekillendirme, yaratıcılık, sanatsal veya edebi değiri olabilecek yapıtlar ortaya çıkarabilme yeteneği vardır. Madde ötesi güçlerin etkisinde kalabilir. Kendine acıma ve kendini aldatma görülür.

Plüto 11. evde
Yüksek amaçları, erişilmesi güç hedefleri vardır. Hırsı hayal kırıklarına sebep olur. O zaman etrafına zarar verebilir. Küçük düşmeği, başkalarının kendine tercih edilmesine katlanamaz. Dostluklar, arkadaşlıklar önemlidir ama zaman içinde onlara üstünlüğünü gösterme ve hükmetme gibi davranışlar, onların uzaklaşmasına neden olur. Keskin zeka ve sezgi gücü çeşitli buluşlar yapmağa müsaittir. İnsanlık için çalışmaktan hoşlanır. Çok güçlüdür. Aklını ustalıkla kullanır. Planlarını varmak istediği hedefe ulaşana kadar belli etmez. İnsanların engeller çıkaracağından korkar. Erişemeyeceği arzularını gördüğü zaman, onlardan tamamen vazgeçip, yeni hedefler belirleyebilir. Emin olduğu konularda ise asla taviz vermez.

Gezegenlerin Birbirleri İle Olan Konumları

Gezegenler taşıdıkları enerjileri farklı yollarla ortaya koyarlar. Bir oyunun aktörler gibidirler. Gezegenlerin birbiriyle konumları ise enerjinin harekete geçip geçmiyeceğini gösterir.


Güneş Mars ile uyumlu
Gözü pek, kendinden emin, aktif ve enerjik bir karakteriniz var. Dostça rekabetleri sever, sahip olduğunuz sezgiler, kendine güveniniz sayesinde bu rekabetlerin çoğunlukla kazanan tarafı olursunuz. İradenizi kullanarak tutkularınız kontrol altına almayı öğrendiniz. Unutmayın kendini kontrol edebilen insan dünyayı da kontrol edebilir. Sahip olduğunuz fazla enerjiyi atmak için bir parça fiziksel egzersiz yapmanız yararlı olur. Liderlik ve yöneticilik yeteneğiniz var. Yorulmak bilmediğiniz için çevrenizdeki insanların saygısını kazanıyorsunuz.

Ay Jüpiter ile harmanlanıyor
Toleranslı ve affedicisiniz. İnsanlara ikinci bir şans verirsiniz. Böylece insanlardan iyi şeyler umar hatalarından ders almalarını istersiniz. İnsanları rahat ve mutlu hissettirmede çok hünerlisiniz. Duygusal olarak cömert oluşunuz sizi arkadaşlarınız arasında popüler yapmıştır. Doğum haritasındaki bu yerleşim size finansal açıdan olum yansır. Kendinize gülme ve kötü durumlarda bile olaylarda mizahi bir yön bulma yeteneğiniz var. İyimsersiniz, iyi bir dinleyicisiniz insanları anlar ve kendinizi onların yerine koyabilirsiniz. İnsanları yargılamadan onlara tavsiyeler verirsiniz insanlar tavsiyelerinize güvenir. İyi zaman geçirmeyi seversiniz fakat bazen çalışmanız da gerektiğini unutursunuz. Fiziksel ve duygusal olarak kendinize çok yüklenmeyin Hassas olduğunuz zamanlarda kendinizi yemeğe verirsiniz. Kilo problemleri yaşamamak için kendinizi kontrol etmeyi öğrenin.

Ay Satürn ile uyumsuz
Çok hırslısınız fakat asıl problem kendinizden şüphe etmenizdir. Kendinize ve kapasitenize yeteneklerinize güvenmezsiniz. İnsanların sizden hoşlanması için gerekli şeylerin sizde olmadığına inanmışsınız. Düşük bir özsaygı ve düşük bir kendine güveniniz var. Niçin bu kadar yoğun çalıştığınızın sebebi de aslında budur insanlara kendinizi kanıtlamak istiyorsunuz. Güvensizlik ve hata yapma korkusu ile dolusunuz. Sahip olduğunuz şeyleri kaybetme korkusu yaşarsınız. Yalnızsınız ve insanlara açılmakta zorlanırsınız. İnsanların güvenini satın alabileceğinizi düşünürsünüz. Fakat bunun en kolay yolu o güveni kazanmaktır. Ayrıca önce kendinizi sevmeden diğer insanların sizi sevemeyeceğini bilmeniz gerekir. Doğum haritanızdaki en güçlü yön hatalarınızdan ders çıkarmanızdır. Şuana kadar bir çok hata yaptınız. Sizin kurtuluşunuz bilginizdir.

Ay Uranüs ile uyumlu
Zihniniz; yenilikçi, atik, orijinal ve hayal gücünün yanı sıra iyi bir sezgiye sahiptir. Sanata da bilmede yeteneğiniz vardır. Astrolojiye, elektroniğe ve bilgisayara ilgi duyarsınız. . Hareketlerinizde oldukça özgür ve gayri ihtiyaridir. İnsanları gevşetmek ve oyuklarınsan çıkarmak için sık sık beklenmedik ve mizahi söylemlere başvurursunuz. Sürprizlere ve heyecana ve yeni olan her şeye bayılırsınız. Özgür hissetmeyi seversiniz. Hayatınızdaki sıra dışı deneyimler ani ve beklenmedik değişikleri beraberinde getirir. Bir çok orijinal fikir ve konseptiniz ve insanlar için çok yararlı olabilecek projeleriniz vardır. Duygusal patlamalarınızın kontrol edilmesi gerektiğinin farkında olun.

Merkür Venüs ile harmanlanıyor
Güzelliğin be estetiğin kıymetini bilirsiniz. İyi bir dizayn ve güzellik anlayışınız vardır. Muhtemelen iyi bir sanatçı, heykeltıraş, moda tasarımcısı, dekoratör, mücevher tasarımcısı olursunuz. Doğum haritanızdaki bu yerleşim size genellikle sanat dallarında yetenek verir. Konuşmanızda bir ahenk vardır sözcüklerinizi özenle seçersiniz. Konuştuğunuzda gergin bir ortama huzur aşılarsınız. Doğuştan diplomatsınız. Müzikten anlayan kulağınız var. Espri anlayışınız ve kişisel cazibeniz hangi şartlarda çalışırsanız çalışın size fayda sağlar. Eğer sanata yeteneğiniz olmadığını düşünüyorsanız bile kesinlikle sanata değer veren birisiniz.

Merkür Yükselen ile harmanlanıyor.
Yorulmak bilmeyen, gergin ve hareketli bir enerjiye sahip olmanız dinlenmenizi ve rahatlamanızı zorlaştırıyor. Aynı anda bir çok projede çalışmayı seversiniz. Zihniniz aktiftir ve sürekli yeni fikirler arayışındadır. Çok uzun süre yalız kalmayı sevmezsiniz. Buraya oraya koşuşturmaktan dinlenmeye fırsat bulamazsınız.

Jüpiter Satürn ile uyumsuz
Bazı korkularınız var. Hayatınızı iyi bir şekilde sürdürebilmek için yeterli kaynağınız olduğunu düşünmüyor buda endişe ve depresyonunuzun kaynağını oluşturuyor. Bu düşünceler sizi cimrileştiriyor. Hep kötü günleri düşünüyor ve o günler için birikim yapıyorsunuz. Bunlar yaşadığınız zamandan keyif alamamanıza neden oluyor. Şevkinizi ve cömertliğinizi kaybediyorsunuz. Aslında sadece ihtiyacınız olan şey kendiniz ve tanrının kötü günlerde sizinle birlikte olacağına inanıp birazda anı yaşamaya gayret göstermenizdir.

Başarı kriterlerinizi yüksek tutmak zorundasınız. Hedefe giden yolda küçük adımlara karşı sabırlı olun. Hedeflerinize ulaşmak için kendinize zaman tanıyın. Eğer kendinize hedef ler koymazsanız hiçbir şey kazanamazsınız. Hayalleriniz ve hırslarınızı yitirirsiniz. Bir çok yeteğiniz olabilir. Fakat sizin başladığınız işi bitirmeyi öğrenmeniz gerekir. Buda kendinizi disipline etmenizle olur. Hepsinden öte sizin kendiniz olduğunu gibi kabul etmenize ihtiyacınız var. Limitlerinizle, yeteneklerinizle oldunuz gibi…

Jüpiter Neptün ile harmanlanıyor
İdealist olma eğilimindesiniz ayrıca iyimser ve büyük bir inanç ve hayal gücüne sahipsiniz. Rüyalarınız hem çok hem de küçük değil. Bir fikriniz olduğunda, büyüktür. Belki de en büyük kusurunuz çok iyimser olmanız ve elde edebileceğinizden daha fazlasını ummanızdır.

Siz doğuştan bir promosyoncu veya satış elemanısınız. Bazı zamanlarda aşırı duygusal olup duyduğunuz acıklı hikayeler karşısında hıçkıra hıçkıra ağlayabilirsiniz. Başkalarına yardımcı olmakta isteklisiniz. Fakat böyle zamanlarda diğer insanlar sizin sempatinizden faydalanabilir. Bir yaşamaya inanır ve tüm insanlığın birbirine bağlı olduğunu düşünürsünüz. Size göre birine zarar vermek herkesi incitmek demektir. . Büyük kazanımlar beklenmedik kaynaklardan gelecek. . Fakat dolandırıcılara karşı dikkatli olmalısınız. Ayaklarınız yere basmalı borsa, iddaa gibi oyunlardan kaçınmalısın. Her olay karşısında güler yüzünü koruma eğiliminiz var. Geleceğe umutlu bakıyorsunuz. Sadece gerçekleri görmezlikten gelmeyin. Bir şey gerçekte öyle değilken onun mükemmel olduğunu düşünüp kendinizi kandırmayı bırakın. Cömert, sempatik ve sevgi dolu birisiniz.

Satürn Neptün ile uyumsuz
Korkularınızdan ve sorumluluklarınızdan kaçmaya meyillisiniz. Bu eğilim bazı aktiviteler ve kötü alışkanlıklar ile ortaya çıkıp sizin gerçek dünyadan kaçmanız şeklinde olabilir. Bilinmeyene duyulan korku, tanrı korkusu, ölüm korkusu duyarsınız. Şunu bilmelisiniz ki korkularınızın üstesinden gelmenin tek yolu onlarla yüzleşmektir. Onları görmezlikten gelmek yerine yüzleşin. Paraya güce, maddi şeylere çok önem verirsiniz. Bu gerçekte neyin önemli olduğunu size unutturabilir. Önceliklerinizi belirleyin ve gerekiyorsa onları yeniden planlayın. Sadece maddi zenginlik size mutluluğu getirmez. Bunu tecrübe ederek zor yoldan öğrenmek istemezsiniz.
İnsanlara güvenmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Bu geçmişte güvendiğiniz bir kişiden büyük bir darbe yediğinizi için olabilir.

Satürn Plüto ile uyumlu
Eğer isterseniz Reform, yenilenme, kişisel gelişim sizin için muhtemeldir. Hayatınızda bir çok değişim olasıdır. Bütün değişimler sizin olgunlaşmanız için ihtiyacınız olan dersler gibidir. Zor zamanlara göğüs gerecek disiplin sizde var. İnsanlar sizi lidermişsiniz gibi görürler çünkü sizi düşüncelerini kontrol edebilen, dürüst, disiplinli ve güvenilir bulurlar. Başarıya giden yolda yavaş ilerlerken kendinizi çok iyi hissedersiniz. Yalnız olmayı seversiniz çünkü başkaları sizin kafanızı karıştırabilir diye düşünürsünüz. Sizin başkalarından bişey öğrenmeniz çok zordur zira siz kendi deneyimlerinizden ders çıkarmak istersiniz.

Neptün Plüto ile uyumlu
İnsanlığın iyiliği için onlara hizmet etme şansını sahip olacaksınız. Çevrenize yardım etmek için sezgilerinizi kullanın.


Ev ve Gezegen Konumlarının Ayrıntıları için Astrolojide Evler linkine bakabilirsiniz.

İçerik www.dogumharitasi.astroloji.org, www.yorumcu.com/astroloji/yildizharitasi.asp ve Allen Edwall Scripti ile oluşturulmuştur.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2306
Yaş: 28
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 26 Oca, 03:46

Skahveci yazdı:
Prş 25 Oca, 22:55
Merhaba,uzun zamandır bana yardımcı olacak kimseler arıyordum.Bu sitede çok güzel insanlar var.Benim doğum haritamı da yorumlayabilir misiniz?

Doğum tarihim: 20 Temmuz 1994
Doğum saatim: 14:20
Doğum yeri: Fatih/İstanbul/Türkiye
Merhaba, Vakit bulduğumda eklerim.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Sun. flower
Mesajlar: 2
Yaş: 52
Kayıt: Prş 25 Oca, 01:37

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Sun. flower » Cum 26 Oca, 10:59

Çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldunuz haritam %90 beni anlatıyor😘

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2306
Yaş: 28
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 26 Oca, 17:09

Büyük keyifti :gul
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2306
Yaş: 28
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 26 Oca, 18:37

Skahveci yazdı:
Prş 25 Oca, 22:55
Merhaba,uzun zamandır bana yardımcı olacak kimseler arıyordum.Bu sitede çok güzel insanlar var.Benim doğum haritamı da yorumlayabilir misiniz?

Doğum tarihim: 20 Temmuz 1994
Doğum saatim: 14:20
Doğum yeri: Fatih/İstanbul/Türkiye
Resim
Resim

Güneş Yengeç Burcunda

Olumlu Yanları: Nazik, Hassas, Sempatik, Merhametli Düş gücü yüksek. Analık ve babalık duygulan güçlü. Vatansever. Yuva sevgisi. Israrlı. Becerikli. İyi eş. Tutumlu.

Olumsuz Yanları: Aşırı duygusal. Züppe. Dağınık. Kuşkucu. Değişken. Kıskanç. Zayıf karakterli. Kendine acıma meyilli. Sabit olamamak. Değişken duygular.

Yükselen Burcunuz Akrep
İnatçı, bildiğinden şaşmayan, dayanıklı ve istediğini en sonunda elde eden birisiniz. Bazen sizin için renkler ya beyaz ya da siyahtır ! Kıskanç, hatta kinci birisiniz. Hedefiniz her şeyde derinleşmek ve sonunda zirveye ulaşmaktır. Ama her şey olursa olur diye kabul edilemez o da başka tabi !Siz başkalarının göremediği çok farklı ve gizli noktaları görebilirsiniz.

Bunları birbiri ile bağdaştırıp başka boyutlar elde edebilirsiniz. Analiz etmek, araştırmak sizi farklı noktalara taşır. Asla elindeki ile yetinmeyen birisi olursunuz. Hangi konuyu ve hangi alanı seçerseniz seçin sonunda başarıyı yakalayacaksınız. zaten başarılı olmak isteği sizde tam bir hırs kasırgası şeklindedir. Ancak, bu kasırga terse dönüp size de zarar verebilir.

Ay Yay Burcunda
Baskıya dayanamaz. Özgürlük önemlidir. Sınır getiren ilişkilerden kaçar. Çok hareketlidir. Dar, sıkı giysilerden, kapalı yerlerden hoşlanmaz. Düşünsel ve hareketsel özgürlük ister. Kızınca alaycı olur. Enerjisi çoktur. Gün boyunca bir yerden bir yere yorulmadan gezebilir. Fazla konu ile ilgilenir ama çabuk bıkar. Sezgileri ve altıncı hissi kuvvetlidir. Çok duygusal değildir.

Merkür Yengeç Burcunda
Aklınız anılar, hisler ve geçmişte yaşananlarla dolu. Anıları taze tutmayı seviyorsunuz çünkü bu size huzur veriyor. İç dünyanızla alakadar, öznel şeylerle oldukça ilgilisiniz ve düşünme tarzınız hislerinize, kişisel tecrübelerinize ve ön yargılarınıza dayanıyor, mantık biraz geri planda kalıyor sizin. İçinde duyguları barındırmayan entelektüel veya kültürel başarılar, şeyler size çok bir şey ifade etmiyor.

Hassas bir dinleyicisiniz ve kişilerin hisleri ve iç dünyasıyla oldukça ilgilisiniz. Psikolojinin yanı sıra, eğitim, sanat, şiir, müzik veya mitolojiye de tutkun olabilirsiniz. Utangaç birisiniz ve toplum içinde konuşmaktan kaçınıyorsunuz fakat aile veya arkadaş ortamlarında, sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanların yanındayken açılıp, fikirlerinizi paylaşıyorsunuz.

Yaşadığınız günlük olayları içeren ya da bu olaylara göre his ve düşüncelerinizin günlüklerini tutmaktan zevk almaktasınız. İcatçı, içgüdüsel ve sempatiksiniz fakat yaşadığınız problemlerden dolayı depresyona girebilirsiniz. Problemlerin köküne inmekte zorlanabilirsiniz çünkü esas problem yerine duygusal oluşunuzdan ötürü insanlarla ilgilenebiliyorsunuz. Karar vermekte zorlanıyorsunuz veya verdiğiniz kararları sık sık değiştiriyorsunuz. Odaklanmayı ve zihninizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.

Venüs Başak Burcunda
İş konusundaki başarıyı aşkta gösteremez, aşk ve evlilikte düşlediğini bulamaz. Çünkü çok eleştirici, kusur bulucudur. Romantik duygulardan ziyade, işlerliği olan bir sevgi arar. Yanındaki kişi deyamlı bakımlı ve temiz olmalıdır. Bu tipler kendi kendilerini severler. Sık sık aynaya bakarlar. Kusursuz olmağa dikkat eder. Saygılı davrandığı için saygı görür. Tuhaf ve farklı konularda titizlikleri vardır. Çok güzel rol ve taklit yapar. Ahlaki değerlere uymayan görüş ve davranışları başkalarına ters düşebilir.

Mars İkizler Burcunda
Fiziksel ve zihinsel açıdan durmadan çalışan arılar gibisiniz. Aynı anda birden fazla aktiviteye yoğunlaşıyorsunuz, meşgul olmayı seviyorsunuz ve sıkıntıdan nefret ediyorsunuz. Zihniniz her daim aktif ve alarm halinde ve sürekli yeni bir şeyler öğrenmek için çabalıyor. Bilgiyi adeta bir sünger gibi emiyorsunuz ve zihinsel aktivitelere adeta dalıyorsunuz, tartışmaktan münazara etmekten haz duyuyorsunuz. Fakat kendinizi çok germemeli biraz rahatlamalısınız.

Ellerinizle kendinizi ifade edebiliyorsunuz ve mekanik yeteneklere sahip olabilirsiniz. Fakat harekete geçmeden evvel düşünmeyi öğrenmelisiniz ve biraz sabırlı olmaya çalışarak kendinizi belalardan kurtarabilirsiniz. Bazen sırf bir şeyi yapmış olmak için yapıyorsunuz fakat bu her zaman iyi bir şey olmayabilir. Harekete geçmeden evvel biraz derine inmeye çalışın, irdeleyin. Seyahat etmek sizin için her daim güzel ve çekici çünkü neler öğrenebileceğinizi veya kimlerle buluşabileceğinizi kestiremiyorsunuz.

Yanık veya kazalara dikkat etmelisiniz ayrıca kısa vadeli projelerde başarılı olabileceğiniz gibi uzun vadeli projelerde özellikle sabır ve kararlılık gerektirebilecek işler sizin için hiç kolay değil. Enerjinizi birden çok şeye aynı anda vererek sonunu getiremeyeceğiniz işlere kalkışıyorsunuz. Değişikliğe, çeşitliliğe ihtiyacınız var.

Zeka oyunlarını, yarışmalarını seviyorsunuz fakat itici gücünüz fizikselden çok zihinsel. Hedeflerinize ulaşmak için zekanızı, espri yeteneğinizi, iletişim becerilerinizi ve fırsatçılığınızı kullanıyorsunuz, fakat enerjinizi korumayı ve konsantrasyonunuzu toplamaya çalışın bu sayede vaatlerinizi gerçekleştirebilir, işlerinizi bitirebilirsiniz.

Jüpiter Akrep Burcunda
Körü körüne her şeye inanmaz, araştırıp, iyice anlamak ister. Değişik konularda kitap okur, bilgileri sentez ederek, bir noktaya bağlayabilir. Keskin görüşleri ve isabetli kararları vardır. Sezgileri kuvvetlidir. Mistik konular ilgisini çeker. Gerçek hayatta çıkan rüyalar görür. Bunların tesirinde çok kalıp, adeta gerçekmiş gibi inanabilir. Güvenilirdir. Kendine verilen sırları satmaz. Sinirleri, iradesi sağlamdır. Kolay kolay yoldan çıkmaz. İnançlarına bağlıdır. Genellikle nazik, ince davranır ama gerekirse sert olmaktan çekinmez. Mistik hissedişleri, onları rahatlık verici maddeleh kullanmaya itebilir. Yaşamlarında esrarlı olaylar vardır. İyi bir ajan veya psikiyatris olurlar.

Satürn Balık Burcunda
Sizin için kendinize ve etrafınızdakilere sınırlar koymak veya istediğiniz ya da ihtiyacınız olduğu ölçüde disiplinli ve organize olmak zor olabilir. Günlük telaşlardan dolayı etrafınızdaki bir çok şey uçabilir ve siz onların bu hızına yetişmekte oldukça zorlanabilirsiniz. Bazen siste(bulanıklıklarda) o kadar çok kayboluyorsunuz ki önünüzü göremiyorsunuz.

Hayal gücü kuvvetli, fedakâr, hassas, sempatik birisiniz. Pratik bir idealistsiniz ve bazen yaşamız gereğinden fazla ciddiye alabiliyorsunuz. Ayrıca şu anda karşılaştığınız problemlerin geçmişteki hatalarınızdan kaynaklandığını düşünebilirsiniz ki bu doğru da olabilir. Yaşamınızın önceki evrelerinde ektiklerinizi biçmelisiniz ve işte tam bu noktada Satürn vaadini gerçekleştirmeye geliyor. Belki de bu yüzden herhangi birine kıyasla daha fazla hüzünlü olabiliyorsunuz.

Göz önünden uzak olduğunuz durumlarda başarıyı yakalayabiliyorsunuz belki de araştırma yapmak veya (bilimsel) enstitülerde çalışmak size göre olabilir. Fakat öte yandan kimi zaman kararsız ve kaprisli olabiliyor, olumsuz koşullara duygusal tepkiler verebiliyorsunuz. Eğer başarıyı yakalayamazsanız veya size adil biçimde yaklaşılmadığını düşünürseniz depresyona girebilirsiniz. Geleceğe güvenle bakmalı ve geçmişi geride bırakmalısınız. Tecrübelerinizden edindiğiniz dersleri paylaşmak manevi olgunluğa erişmeniz için oldukça güzel bir yöntem.

Gezegenlerin Ev Konumları

Gezegenlerin sahip olduğu enerji bir çok değişken yolla ortaya çıkabilir. Evler ise bu enerjinin nasıl bir etki oluşturacağını gösterir. Eğer gezegenler bir oyunun aktörleri ise evler ise aktörlerin rollerini oynarkenki varyasyonlarını gösterir.

Güneş 9. evde
Yabancı dillere ve yabancı kültürlere ilginiz var İleri gören bir kişiliksiniz. . Dini inançlara bağlısınız. Başkalarının söylediklerine gözü kapalı inanmayı bırakmalısınız. Saygınlık getirecek dalda iyi bir eğitim olasıdır.

Ay 2. evde
Para ve maddeye sahiplenme. Destekleyici etkiler varsa ve de bu evde boğa burcu bulunuyorsa bol para, servet verir ve ün vermesi beklenmelidir. Maddi bağımlılık ve toplayıcılık vardır ki, neticede bu zenginlik getirir. Yemekten iyi anlar, yapmayı ve yemeği sever. Ses güzel olur. Maddi şeylere sahip olma güven verir. Aksi halde güvensiz ve sinirlidir.

Merkür 8. evde
Madde ötesi konulara yöneliş, gizlilikten hoşlanma, olayların, kişilerin ardındaki sırları keşfetme; miras hukuk, devlet işleri ile uğraşma, yakın çevreden birinin erken ölümü, kızgın olduğu kışılerden lafla öç alma.

Venüs 10. evde
Bulunduğu ortamda, iş çevresinde sevilen, sayılan nazik birisiniz. Sanatsal bir dalda çalışmak istiyorsunuz fakat bunun yanında aslında meslek dalı ne olursa olsun güzellik, denge ve uyum sizin için önemlidir. Kendini yormadan çalışma teknikleri geliştirmek istiyorsunuz fakat dikkat etmelisiniz bu sizi tembelliğe sürükleyebilir. Hayatınızda Şöhretli ve kariyerli olmanız muhtemeldir.

Mars 8. evde
Sizde enerji, tutku ve araştırma konusunda şevk var. Detektifçilik oynamayı çok seviyorsunuz. Finansal, miras konularında sorunlar olabilir. Muhtemelen bir evlilik yoluyla bir miras gelebilir. Aşk ve tutku uğruna anormal şeyler yapabilirsiniz. Tutkularınızı kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. Ayrıca cerrahlığa karşı bir ilginiz olabilir.

Jüpiter 12. evde
Sizin iç aleminiz çok zengindir. Ruhsal gezintiler yapmak, evrensel boyutlara genişlemek, farklı şuur boyutlarında yaşamak isteği duyarsınız. Hümanistsinizdir. Herkesle dost olmak istersiniz. Kendini korumakta zorlanan kişilere yardım etmeyi çok seversiniz. Hastanede çalışabilirsiniz. Başarı size orta yaşlarda sessizce gelir. Gerçekçi olmayabilirsiniz fakat fikirlerinizi uygulamadan önce çok dikkatlice düşünürsünüz.

Satürn 4. evde
Muhtemelen tutucu bir yapınız var. Yaratacağı bilenmezlik ve korkudan dolayı değişimleri sevmezsiniz. Aile üzerinde otorite sahibisiniz. Erken yaşta anne babaya bakmak yahut büyük sorumlulukları yüklenmek durumunda kalabilirsiniz. Endişeler ülsere yol açabilir. Erken yaştaki tecrübelerinizden dersler çıkarırsanız hayatınız ileri evresinde bunun mükafatlarına ulaşabilirsiniz. Eğer çıkarmazsanız ileri yaşlarda memnuniyet verici olmaz.

Neptün 3. evde
Öğrenmenin temelinde, fikirlerin, düşüncelerinin özünde sezgi gücü yatar. Edebiyat yönü kuvvetlidir. Hayal gücünün etkisiyle etkili bir konuşmacı olabilir. Telepatik hissedişler vardır. Kardeş, yakın arkadaş, komşular, akrabalarla ilgili aradığını bulamama, yanlış anlama veya anlaşılmadan doğan sorunlar olur.

Plüto 1. evde
Hareketli, olaylı, değişikliklerle dolu bir hayat verir. Yaşamlarının bir döneminde kendilerini tamamen değiştirirler. Olgunlaştırır. Hırslı, istediğini elde etmeğe kararlıdır ve iradesi güçlüdür. Yapıcı güç yanı sıra yıkıcılık da verir. Güzellik vermez ancak çekicilik ve etkileyicilik verir. Özelliklerini dışa pek yansıtmaz. Anlaşılması kolay değildir. Soğuk ve gizemlidirler. Gözler çok etkileyici olur.

Gezegenlerin Birbirleri ile Olan Konumları

Gezegenler taşıdıkları enerjileri farklı yollarla ortaya koyarlar. Bir oyunun aktörler gibidirler. Gezegenlerin birbiriyle konumları ise enerjinin harekete geçip geçmiyeceğini gösterir.


Güneş Jüpiter ile Uyumsuz
Biraz fazla iyimser ve güvenli olma eğilimindesiniz. Rahatınıza düşkün ve müsrif bir yapınız var. Bencil yönünüz bazen başkalarına yardım etmenizi engelliyor. Dinsel inançlarınızda fanatik olabilirsiniz. Size yenilikçi diyemeyiz uğraştığınız projeleri eskilerin yoluyla halletmeye çalışıyorsunuz.

Hayattaki limitleriniz ve sorumluluklarınız için bazen yorulmak bilmeden çalışacaksınız. Hedefe giden yolda inancınız bazı noktalarda test edilecektir. Otorite ile yasal sorunlar olasıdır. Kendine güven ve egoizm çizgisini iyi dengelemeniz gerekir. Biliyorum kendinizi önemli hissetmek istiyorsunuz buda egonuzu tetikliyor. Önemli konularda kendinizi göstermek istiyorsunuz. .

Sosyal prestij sizin için önemlidir. Eğer dikkatli düşünüp öyle karar vermeyi öğrenirseniz spekülasyonlardan korunmuş olursunuz. Lüks yaşantıyı sevmeniz kilo problemini beraberinde getirir. Aktif olmalı ve egzersizi unutmamalısınız.

Güneş Uranüs ile Uyumsuz
Özgür, liberal, farklı ve asi bir yapınız var. Doğum haritanızdaki bu yerleşim gurur, bencillik ve diğer insanlara yapancılaşma, kendini kontrol edememe, disiplinden yoksun olma gibi özellikleri beraberinde getirir. Bir şeyden bir şeye o kadar sık atlarsınız ki uğraştığınız hiç bir şey bitiremezsiniz. İnsanlar size itibar etmez çünkü verdiğiniz sözleri tutmazsınız.

Sabırsız ve aceleci hareketleriniz kazalara sebebiyet verebilir. Elektronik, motorlu araçlara ilgi duyabilirsiniz. Neye mal olursa olsun özgürlük sizin için vazgeçilmezdir. Risk, macera ve keşifler tam size göredir. Etrafınızdaki her şeyi değiştirmek istersiniz insanlar muhtemelen başka bir gezegenden geldiğinizi düşünüyordur. Diğer insanların ihtiyaçlarının farkında olmayı öğrenmelisiniz. Her zaman kendi arzularınızı ilk planda tutuyorsunuz. Size göre sadece siz haklı, tüm dünya yanlıştır. Karar vermeden önce diğer insanların da fikirlerini önyargısız olarak dinlemelisiniz.

Güneş Neptün ile Uyumsuz
İradenize hakim birisi değilsiniz. Kolaylıkla kötülüğe çekilebilirsiniz. Alkol ve uyuşturucu size sorunlardan kaçışmış gibi gözükebilir. Fakat bu tür kötü alışkanlıklar size üzüntüden başka bir şey vermez. Büyüklük iddasında olmanız (megolamani) size zarar erir. Artık gerçek dünyaya dönmenin zamanı gelmedi mi?. Çok sempatik, merhametlisiniz, önünüze çıkan insanlara yardım etmek istiyorsunuz. Fakat sömürülmemek için karşınızdaki insanın gerçekten yardıma muhtaç birisi olup olmadığını iyi tartmalısınız. Daha metanetli olmalı ve insanlara hayır demeyi öğrenmelisiniz.

Hayatta gerçekte neye odaklanmanız gerektiğini ve ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Aşırı duygusal ve romantiksiniz. Maddiyata aşırı ilgi gözünü kör edebilir. İlaçlara karşı aşırı hassasiyetiniz var dolayısıyla ilaç dozlarını iyi ayarlamalısınız.

Kibar oluşunuz ve barıştan yola olmanız mücadele ruhunuzda olumsuz etkiler yaratabilir. İdeallerinizin başkaları tarafından belirlenmemesi için hayata karşı kendi duruşunuzu sergilemelisiniz. Başka insanların söyledikleri sizi kolayca incitebilir. Bir çok zaman tartışılamaz bir tavır sergileyip kolay yolu seçiyorsunuz. İnsanları olduğu gibi kabullenmeye ihtiyacınız var. Hayatta gizli düşmanlarınız olabilir bu sebeple arkadaşlarınızı iyi seçmenizi öneririz.

Güneş Plüto ile Uyumlu
Kendinize ve yeteneklerinize çok güveniyorsunuz. Her türlü zorluğu yenebileceğinizi, hangi koşul altında olursanız olun hayatta kalabileceğinizi inanıyorsunuz. İradeniz sayesinde disiplinlisiniz bu nedenle başarı sizin için zor değil. Mevcut bütün yeteneklerinizi çevrenizde değişmesini istediğiniz şeyler için kullanırsınız. Bunların sizin veya diğerlerinin hakları olması tepkinizi değiştirmez.

Hak aranması gerekiyorsa ararsınız. Liderlik yetenekleriniz var insanlar sizi yol göstermenizi beklerler. Zayıf karakterli ve hakkını aramaktan çekinen kişilere saygı duymazsınız. Kadere inanır, içinde bulunduğunuz konumları metanetle karşılarsınız. Sezgisel bir perspektif yeteneğiniz var. Olayların temelini hemen kavrarsınız. İnsanlar sizinle birlikteyken içgüdüsel olarak kendilerini kazanan gibi hissederler.

Merkür Venüs ile Uyumlu
Güzelliğin be estetiğin kıymetini bilirsiniz. İyi bir dizayn ve güzellik anlayışınız vardır. Muhtemelen iyi bir sanatçı, heykeltıraş, moda tasarımcısı, dekoratör, mücevher tasarımcısı olursunuz.

Doğum haritanızdaki bu yerleşim size genellikle sanat dallarında yetenek verir. Konuşmanızda bir ahenk vardır sözcüklerinizi özenle seçersiniz. Konuştuğunuzda gergin bir ortama huzur aşılarsınız. Doğuştan diplomatsınız. Müzikten anlayan kulağınız var. Espri anlayışınız ve kişisel cazibeniz hangi şartlarda çalışırsanız çalışın size fayda sağlar. Eğer sanata yeteneğiniz olmadığını düşünüyorsanız bile kesinlikle sanata değer veren birisiniz.

Merkür Satürn ile Uyumlu
Konsantrasyon gücünüz ve keskin bir organizasyon yeteneğiniz var. Disiplinli olarak çalışmak sizin ilkenizdir. Hızlı hareket eden çabuk kararlar veren biri değilsinizdir. fakat derinlemesine düşünüp öle hareket edersiniz. Problemi çözmek için detaylarıyla analiz edersiniz. Herhangi bir durumda yol gösterebilecek olmanız liderlik yeteneğiniz olduğuna işaret eder.

İnsanlar sizi sayar sizde işinizle ve başarınızla gurur duyarsınız. Bir çok alana dağılmak yerine bir alanda uzman olmayı istersiniz. Düşüncelerinizi huzur içinde gözden geçirebileceğiniz yalnız olduğunuz ortamlarda çalışmayı seversiniz. İnsanların mantıksal zayıflıklarını çabukça görürsünüz. Planlı düşünmeyi gerektiren her işe uyum sağlayabilirsiniz. Düşünceleriniz de kontrollü disiplinli ve sorumluluk sahibisiniz.

Mars Satürn ile Uyumsuz
Bu açı içerisinde kötü eğilimleri barındıyor. Siz zalim, soğuk ve duygusuz olma eğilimindesiniz. Öfkenizi her zaman koruyor ve size yapılan bir yanlışı asla affetmiyorsunuz. Aklınızda bu gibi insanlardan intikam almak ve yaptıklarını sizin yollarınızla geri ödetmek gibi bir düşünce var. Fakat bu açı bunun yanında size oldukça belirli ve hırslı bir doğa veriyor.

Zorluklar karşısında Azim, dayanıklılık, zorluklarla savaşmak ve sıkı çalışma. Bu açı olağan olarak yolunuza taş koymak ve sizin neler yapabileceğinizi sınamak istemektedir. . Dolayısıyla çok memnun edici bir açı değildir. Fakat bunun yanında size zorluklar karşısında gereken donanımıda vermiştir. Eğer baskıya dayanabilirseniz mükemmel bir karakter geliştirebilirsiniz.

Bir çok şeyi başarabilirsiniz. Fakat bazen bütün sorumluluklarla yalnız başınıza uğraştığınızı ve tüm yükün omuzlarınızda olduğunu düşünebilirsiniz. Mükemmel bir kontrol, disiplin kapasiteniz var. Kendinizden çok fazla şey beklediğiniz durumlarda kendinize karşı çok kaba olabilirsiniz. Dikkate değer bir gelişme sağlanamayan işlerde kendine güven bazen azalır. Bu gibi durumlarda harika bir direnç sergiler ve yılmayan iddialı yapınız ortaya çıkar.

Sinirli yapınız bu anlarda daha çok ortaya çıkar. Patlamaya ramak kalmış bir durumda olmanız çalışma arkadaşlarınız açısından tehlikeli olabilir. Bu nedenle siz en iyi yalnız çalışırsınız. Bu açı kesinlikle sizin sabrınızı test eder.

Sorumluluklarınızı ve arzularınızı iyi ayırt etmeniz gerekmektedir. Eğer kendi arzularınız takip ederseniz sorumsuz ve bencil gözükebilirsiniz. Eğer hiç kendi arzularınızı takip etmezseniz bu seferde kendinize yazık etmiş olursunuz. Bu iki konuda dengeyi iyi ayarlamanız gerekiyor. Kendinize iki tane liste yapın. Birini sorumluluklarınızı yazarken bir diğerine de hoşlandığınız ve sizi rahatlatan şeyleri yazın. Her ikisinden eşit ölçüde yapmaya çalışarak dengeyi ayarlayabilirsiniz.

Şunu eklemeliyim ki bu açıya meydan okuyarak dünyanın güzelliklerinin etrafınızı çevirdiğini görebilirsiniz. Çünkü Bütün sorunlarda dünyayı zalim ve sıkıcı görme eğilimindesiniz. Aşkı elde etmek için öncelikle aşkı sizin sunmanız gerekmektedir. Biliyorum sizin için duygularınızı başkalarını açmak hiç de kolay değil. Geçmişte incitildiniz ve hiçbir şeyin duygusal açıdan incitilmek kadar acıtmadığını biliyorsunuz. Doğanız gereği duygularınızı açmak biraz zaman alabilir. Fakat açmalısınız. Çünkü insanların sizin duygularınızdan hiçbir haberi yok.

Öfkenizi içinizde tutmamalısınız. Eğer öfkenizi serbest bırakmayı öğrenmeseniz, ileride kontrol edilemeyen boyutlara ulaşabilir. Ayrıcı içinize attığınız öfkenin böbrek taşının birincil nedeni olduğunu unutmayın.

Jüpiter Yükselen ile Harmanlanıyor
Cömert, iyimser, yardımsever dürüst ve içtensiniz. Doğruyu takdir eder ve öyle konuşursunuz (bazen insanları üzseniz de). Ne kadar mal mülkünüz olduğunun sizin için bir önemi yok ümitlisiniz ve her şeyi çalışarak elde edebileceğinize dair inancınız var. Zevk düşkünlüğü ve bireysel harcamalarınıza karşı savurganlık eğiliminiz var. Ayrıca kilo alma eğiliminiz olduğunu da söyleyebiliriz.

Uranüs Neptün ile Harmanlanıyor
Mistik olayları tecrübe etmek istersiniz. Güçlü bir sezgiye ve/veya fen bilimlerine yatkınlık ardır. Sezgisel güç, hayal gücü psişiklik sizde mevcut veya kolayca geliştirilebilir. . Gizlilik, sıra dışılık sizi cezp eder.

Uranüs Plüto ile Uyumlu
Bu etkileşimde topluma iyilik yapmak için gereken yaratıcı ve yenilikçi yetenekleriniz var. Hayatınızda tecrübe ettiğiniz bazı değişiklikler size toplumun yenilenmesi için ilham kaynağı oluyor. Dünyada yanlış giden her şeyi değiştirmek istiyorsunuz. Fakat bunu kaba kuvvete kullanmadan, asi olmadan yapabilirsiniz

Neptün Plüto ile Uyumlu
İnsanlığın iyiliği için onlara hizmet etme şansını sahip olacaksınız. Çevrenize yardım etmek için sezgilerinizi kullanın.


Ev ve Gezegen Konumlarının Ayrıntıları için Astrolojide Evler linkine bakabilirsiniz.

Konumlarınıza bakarak Paranormal kabiliyetlerinizi belirlemek isterseniz Doğrum Haritasında Ruhsal Kabiliyetler linkine bakabilirsiniz.

Dilerseniz "Orb konumları"nı ve ayrıntılı ingilizce analizleri gönderebilirim.


İçerik www.dogumharitasi.astroloji.org, www.yorumcu.com/astroloji/yildizharitasi.asp ve Allen Edwall Scripti ile oluşturulmuştur.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

visenya
Mesajlar: 1
Yaş: 39
Kayıt: Cmt 27 Oca, 10:09

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen visenya » Cmt 27 Oca, 10:25

Merhaba ..
18 Kasım 1984 (23:52) Mersin/Silifke doğumluyum, rica etsem benimde ücretsiz horoskopumu inceleyebilirmisiniz ?

Kullanıcı avatarı
sagittarius85
Mesajlar: 4
Yaş: 38
Kayıt: Pzt 29 Oca, 19:55

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen sagittarius85 » Pzt 29 Oca, 20:00

merhaba bu sayfayı yeni keşfettim.benim gibi astrolojiye takıntılı biri için harika bir site! :b doğum haritamı yorumlarsanız çokk minnettar olacağım.sevgilerimle... 19/12/1985 saat 22.45 yer Ankara :s

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2306
Yaş: 28
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 01 Şub, 00:26

visenya yazdı:
Cmt 27 Oca, 10:25
Merhaba ..
18 Kasım 1984 (23:52) Mersin/Silifke doğumluyum, rica etsem benimde ücretsiz horoskopumu inceleyebilirmisiniz ?
Özelden ilettim. Gecikmenin nedeni sonuçların 4 farklı hesaplama programında ayrı ayrı sonuçlar çıkmasından kaynaklandı. 3. Ev değişebilir, Yükselende farklılıklar çıktı. En ideal olanı ek açıklamaları ile gönderdim.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2306
Yaş: 28
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 01 Şub, 00:53

sagittarius85 yazdı:
Pzt 29 Oca, 20:00
merhaba bu sayfayı yeni keşfettim.benim gibi astrolojiye takıntılı biri için harika bir site! :b doğum haritamı yorumlarsanız çokk minnettar olacağım.sevgilerimle... 19/12/1985 saat 22.45 yer Ankara :s
Merhaba Hoş geldiniz. Gecikme için özür dilerim. Özelden ilettim. :gul
Harika ve uyum içerisinde bir haritanız var. Herkese nasip olmaz bu kadar yüksek uyum. Yaşantınızda hakkını verin lütfen. :b
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

çakıl
Mesajlar: 1
Yaş: 46
Kayıt: Cum 16 Şub, 15:56

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen çakıl » Cum 16 Şub, 16:17

Yönetici yazdı:
Cum 24 Eki, 21:53
Üstersiz Türkçe Horoskop Yorumunuz (Yalnızca Çıktı Halinde Ek Yorum Yok)

Arkadaşlar Doğum tarihinizi (Gün, Ay ve Yıl), Doğum Yerinizi (İl ve İlçe Olarak), Doğum Saatinizi (Doğum Saatiniz Önemlidir) ve Cinsiyetinizi Yazarak Horoskobunuzla ilgili (Doğum Haritanız) Genel bilgileri edinebilirsiniz. Bilgileriniz gene bu sayfada yayınlanacaktır. Lütfen horoskopla ilgili ayrıntı sormayınız. Horoskop içerisinde yeterince ayrıntı verilmektedir. Horoskop içerisindeki terimler ve yorumlamaların nasıl yapılması gerektiği ile ilgili bilgiler site içerisinde mevcutturNot: Horoskop geleceği gösteren harita değildir. Yalnızca kişinin kendisini tanımasına yardımcı olabilecek bir araçtır.
Merhaba ben de aranıza yeni katıldım bilgilerimi yazıyorum. Çook teşekkür ederim. Sevgiler

Doğum Tarihi: 18 Kasım 1977 Doğum Yeri: Bursa-Osmangazi Doğum saati: 20:45 Cinsiyet: Kadın

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2306
Yaş: 28
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 19 Şub, 23:14

Özelden ilettim. Gecikme için özür dilerim.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Kilitli
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Doğum Haritası” sayfasına dön