Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Ücretsiz doğum haritası çıkarma, ücretsiz doğum haritası yorumlama

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*
Mesajlar: 5576
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 15 Haz, 12:51

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz (Salt Horoskop Yorumu)

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 05 Haz, 10:35

Sen benim düşüncelerimi mi okuyorsun.lotusun haritasını yorumlayacak baba yiği anasından doğmadı yazacaktım.benden önce ilk resimi değiştirdin;)


Lotus#MAVİ LOTUS

https://akreportal.com.tr

Akrep-Burcu.Com


Uchiha Sasuke
Mesajlar: 7
Yaş: 26
Kayıt: Prş 27 Tem, 19:10

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz (Salt Horoskop Yorumu)

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » Cum 28 Tem, 00:46

Yönetici yazdı:
Prş 27 Kas, 22:07
Akrep döneminin sona ermesiyle bölüm kapanmıştır.
O dönem ne oluyor acaba Yönetici Abi.. : )

O kadar bilgi çıkıyor çok zahmetli birşey herhalde bu. Çok zahmetli değilse birde ben yazayım.

08.10.1997
Saat: 16:40
Ankara/ Altındağ
Sami Ulus Hastanesi
(Nokta atışı yapmak için oda numarası, kaçıncı kat falan diye yazardım da maalesef bilmiyorum (: )
Cinsiyet: Erkek
En son Uchiha Sasuke tarafından Cum 28 Tem, 02:41 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2306
Yaş: 28
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 28 Tem, 02:07

08 gün mü ay mı
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Uchiha Sasuke
Mesajlar: 7
Yaş: 26
Kayıt: Prş 27 Tem, 19:10

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke » Cum 28 Tem, 02:10

Akrep yazdı:
Cum 28 Tem, 02:07
08 gün mü ay mı
Gün.
8 Ekim

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2306
Yaş: 28
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cum 28 Tem, 02:53

Resim

Resim

Ev konumları
Resim

YÜKSELEN BURCUN

Yükselen BURCUN karakter özellikleri ve yaşamda başkaları ile yarışmakta kullanılan yeteneklerimizi tanımlar. Ben'i oluşturur ve bize birey özelliklerini verir. Başka insanlardan farklılığı ve toplumdan özgürlüğümüzü gösterir. İnsanlar bizi yükselen burcumuzla görürler ve bizde dünyayı yükselen burcumuz ile görürüz.

Yükselen BURCUN Balık
Siz esrarlı, romantik ve hayal dünyası oldukça zengin birisiniz. Sizi diğer insanlar anlamakta zorluk çekecektir. Sizin görünüşte iki farklı yarınız vardır. Biri sevgiye bağlı kıskançlık ve kaygılı olmak, diğeri de mantık savaşı veren bir sağduyu çabası. Bir öyle bir böyle olmayı başaran ilginç birisiniz. Eğer sahip olduğunuz yaratıcı gücünüzü kullanırsanız çok şey kazanabilirsiniz. Çünkü sizin elinizden her iş gelebilir. Sizdeki acıma, şefkat, merhamet ve yardım etme duyguları çok gelişmiştir. Aslında muhtaç durumda olanlara yardım etme duygusu sizdeki en gelişmiş yandır. Eğer haritanızda sizi zorlayan zarar görmüş işaretler varsa karamsar, gerçeklerden kaçan ve keyif verici maddelere bağımlı birisi olmaya adaysınız. Yersiz korkular yüzünden hayatı kendinize zindan edebilirsiniz. Basit konularda bile dünyanın sonu gelmiş gibi üzülebilirsiniz.

BURÇLAR HANGİ GEZEGENLERDE

Gezegenler taşıdıkları enerjileri farklı yollarla ortaya koyarlar. Bir oyunun aktörler gibidirler. Burçlar ise gezegen enerjilerinin yollarını tanımlar. Motivasyonu ve aktörlerin rollerini gösterirler.

Güneş Terazi Burcunda (BURCUN Terazi)

Olumlu Özellikleri: Güzellik, güzel sanatlara yetenekli. Sevimlilik. Uyumluluk. Zarafet. Romantik. Diplomatik. İncelik. Çekicilik. İdealist. Tarafsız. İyi niyetli. İyi ortak. İyi siyasetçi. Kreatif ve alımlı. Akıllı.

Olumsuz Özellikleri: Kararsız. Alıngan. Hafiflik. Değişkenlik. Flörtçü. Dengesizlik. Aldatabilir oluşu. Tembellik. Çabuk fikir değiştirme. Tesir altında kalmak.

Ay Oğlak Burcunda
Duygular çok derinlerdedir. Soğuk ve donuk görünüşlüdür. İnsanlarla daima mesafeli, ölçülü ve ciddidir. Kimse ile çok samimi olma sınırına gelmek istemez. Sorumluluk almak ister. Böylece kendine güven duyar. Kendi amaçları uğruna pek çok kişiyi feda edebilir. Acımasız davranabilir. İnsanların incinebileceklerini dikkate almaz. Başkaları üstünde baskı kurarlar. Katı bir önder olur, ama kesin başarılıdır.. . Kimseye güvenmezler.

Merkür Terazi Burcunda
En iyi yeteneklerinizden biri bir meselenin bütününü görebilmek, anlaşabilmek ve (taraflar arasında) uyum ve denge getirebilmektir. Diplomatik, adil, mantıklı ve sosyal açıdan oldukça maharetlisiniz. Her türlü/gruptan insanla iyi çalışıyorsunuz. Objektif birisiniz ve duygularınız çok kuvvetli olmasa bile sizden mükemmel bir yargıç veya sosyal ilişkiler danışmanı olabilir. Adil davranmak ve olmak konusunda ısrarcısınız ve her durumda denge ve huzuru arıyorsunuz. Estetik hassasiyetleriniz sizin sanatsal veya kültürel faaliyetlerde bulunmanızı, yer almanızı sağlıyor. Israrcı, rasyonel ve sanata duyarlı birisiniz. Esnek birisiniz ve bir meseleyi çok taraflı dinlemeyi tercih ediyorsunuz. Düşünme yapınız olguları, nesneleri karşılaştırmak ve benzerlikleri, paralellikleri bulmak üzerine kurulmuş özellikle en iyi olduğunuz konulardan birisi de bu.

Venüs Yay Burcunda
Aşkta macera arar, ciddi ilişkilerden kaçar. Ancak bağımsızlığını engellemeyeceğinden emin olursa yaklaşır. Bu kişi sizinle seruvenlere çıkmaktan hoşlanmalıdır. Hayatın her durumunda olduğu gibi, sevgi de ona yeni şeyler öğretebilmelidir. Birden fazla evlilik yapabilir. lyimser, umutlu, insanları harekete geçirebilen bir özellik verir. Göleryüzlü, eğlenceli, cömerttir.. .

Mars Yay Burcunda
Yaydan fırlamaya hazır bir ok gibidir. Maceraya hazırdır. Özgürlüğünü korumasını bilir. Sürekli aktiftir. Kendi sorunları yanında başkalarının pcoblemlerine de çözüm bulucudur. Zekası çok keskin, dili de oldukça sivridir. Inandığı konulann şiddetli savuncusudur. Ateşli, coşkulu, son derece enerjik, ani sinirlenir ve öfkelidir. "Etraf ne der" diye bir sorunu yoktur. insanların onunla ilgili düşüncelerden etkilenmez, denilenlervız gelir, tırs gider.. .

Satürn Koç Burcunda
Satürn’ün en iyi özelliği sistem olmakla birlikte Koç burcunun en iyi özelliği ise liderliktir. Dolayısıyla çok iyi ve yetenekli bir lider olabilirsiniz yani ne yapılması gerektiğini bilen ve ne pahasına olursa olsun hamlesini yapmaktan çekinmeyen bir lidersiniz. Savaşmak ve rekabet etmek sizi daha yüksek hedeflere ve başarıya yönlendirmekte. Özgüveniniz oldukça yüksek ve kendinizi etrafınızdaki insanlardan daha becerikli bulmaktasınız, üzerinize düşeni tamamladıktan sonra etrafınızdakilerin sorumluluklarını yeterince yerine getiremediklerine dair bir izlenime kapılabilirsiniz. Satürn’ün en kötü yönlerinden birisi bencilliktir aynı zamanda Koç burcu’da başkalarının işine burnunu sokmaktan çekinmez. Kısacası başkalarına müdahale edebilir onların özel hayatına ve ilişkilerine karışabilirsiniz hatta etrafınızdakileri kendi istediklerinden çok sizin isteklerinizi yapmaya zorlayabilirsiniz. Kimi zaman bir diktatör gibi olabilirsiniz. Size yapılacak herhangi bir kısıtlamadan ve başkalarının size tavsiye vermesinden hoşlanmıyorsunuz. Emirlerinizi yağdırırken bunu da aklınızda bulundurun. Öncülük ve liderlik edici çabalarınıza yönelik kısıtlamalar söz konusu. Özgürlüğe giden yol sadece ve sadece sorumluluk ve disiplinden geçmekte. Sabırsızlık gerçekleştirmeye çalıştığınız bütün iyi şeylere zarar verebilir. Planlarınızı gerçekleştirirken dikkatli bir biçimde davranmalısınız. İstikrar ve güvenlik sizin için oldukça önemli. Çok fazla şeyi başarma arzunuz sayesinde baş ağrılarınız artabilir. Koç burcundaki Satürn sizi biraz daha fedakar olmaya davet ediyor.

GEZEGENLERİN EVLERDEKİ KONUMLARI

Gezegenlerin sahip olduğu enerji bir çok değişken yolla ortaya çıkabilir. Evler ise bu enerjinin nasıl bir etki oluşturacağını gösterir. Eğer gezegenler bir oyunun aktörleri ise evler ise aktörlerin rollerini oynarkenki varyasyonlarını gösterir.

Güneş 7. evde
Saygıdeğer ve onunla gurur duyabileceğiniz bir eş arzu ediyorsunuz. Büyük ihtimalle bu kişi sizden daha üst konumda bulunan bir kişi olmadır. Bu sayede toplumda bu sayede saygı görmek istiyorsunuz. Ortak çalışmalarda saygılı ama otoritersiniz. Sağlam bir duruşunuz var ve isteklerinizi kabul ettirmede kararlısınız. Bencillik, gurur e kendi yolunu seçme isteği muhtemelen ilişkilerinizdeki başa çıkılması gereken en büyük problemdir.

Ay 10. evde
Saygın bir kariyer sahibi yapar. Seçtiği dalda tanınır.. . Sorumluluklarını iyi bilir, planlı, programlı çalışır. İş ahlakına, kurallara önem verir. Başarılı olmada annenin veya bir kadının desteğini görür. Uzun seyahatlerden hoşlanır. Uzak bir ülkeye yerleşebilir.

Merkür 7. evde
İnsan ilişkilerinde başarılı olma, ortakla çalışabilme, evlilikte fikirsel uyum arama, mantık evliliği, insanların arasını düzeltebilme.. .

Venüs 9. evde
Muhtemelen seyahat etmeye aşık ve bu seyahatlerden kendinize fayda sağlamayı bilen bir yapınız var. Doğduğunuz yerden farklı bir şehirde, ülkede yerde oturabilirsiniz. Farklı kültürleri anlama ve öğrenme isteğiniz var. Yapancı kültürlerin müziği, resmi size hitap eder. Hukuk eğitimi size hitap eder.

Mars 9. evde
Şevklisiniz düşer kalkar sıfırı tüketir ama genede çalışırsınız. Sizde her zaman birinci olma hırsı vardır. Düşünce özgürlüğünüzü savunur özgür düşünürsünüz. İnançlarınıza şevkle bağlısınız. Fakat hiçbir zaman fanatik değilsiniz. Güçlü fikirleriniz var ve birileri fikirlerinizi dinlemek istediğinde çok mutlu olursunuz. Hayat hakkında liberal ve geniş görüşlüsünüz başkalarının kendi görüşlerini size empoze etmesine dayanamazsınız. Sadece “Ben bilirim” yüzünden sık sık hatalara düşebilirsiniz.

Jüpiter 12. evde
Sizin iç aleminiz çok zengindir. Ruhsal gezintiler yapmak, evrensel boyutlara genişlemek, farklı şuur boyutlarında yaşamak isteği duyarsınız. Hümanistsinizdir. Herkesle dost olmak istersiniz. Kendini korumakta zorlanan kişilere yardım etmeyi çok seversiniz. Hastanede çalışabilirsiniz. Başarı size orta yaşlarda sessizce gelir. Gerçekçi olmayabilirsiniz fakat fikirlerinizi uygulamadan önce çok dikkatlice düşünürsünüz.

Uranüs 12. evde
İç dünyasında sürekli arayış ve değişik düşünceler içindedir.. Duygusal rahatlama sağlayacak çalışmalara merak duyar. Kuvetli seziş ve aklını kullanma sayesinde geleceği bilme kapasitesi vardır. Dost kişiler umulmadık şekilde düşman çıkabilir. Huzursuz, iç gerginlikler yaşayan, ani değişiklikler gösterebilen bir yapıdır.. .

Neptün 11. evde
Arkadaşlık, dostluk, başkalarının ihtiyaçlarına cevap verebilme çok önemlidir. Yumuşak, sevecen, her yönden eli açıktır. Ama genellikle hayırsız kişiler dost gibi görünür. Kötü arkadaşlar, kötu yola düşme tehlikesi vardır. Hayal kınklıkları verir. Umutlar, arzular hep havada kalır, gerçekleşmez. Grup çalışmaları, çeşitli kuruluşlar, ruhsal bağlılık gerektiren çalışmalar ilgi çekici gelir.

Plüto 9. evde
Din konusu ilgisini çeker. Derinlerine girmeğe müsaittir. Zaman içinde araştırıp, deneyip, öğrenerek belli bir anlayışa ve idraka ulaşabilir. Yaşamın sırlarına ulaşabilmek için fikir yolculuklarına dalabilirler. Yeni ve farklı konular ortaya çıkarabilir. Vardığı noktada doğru veya yanlış, inancı çok kuvvetlidir. Bunu başkalarına yaymada zorlayıcı ve fanatiktir. Sosyal, ahlaki konularda önder olmak ister. Devrimci bir karaktere sahiptir. Dini önder olmaya adaydır. Kardeş ve arkadaş ilişkileri karşılıklı zarar verici olur. Uzun yolculuklarda zorlu deneyler yaşayabilir.

GEZEGENLERİN BİRBİRİYLE KONUMLARI

Gezegenler taşıdıkları enerjileri farklı yollarla ortaya koyarlar. Bir oyunun aktörler gibidirler. Gezegenlerin birbiriyle konumları ise enerjinin harekete geçip geçmiyeceğini gösterir.


Güneş Jüpiter ile uyumlu
İyimser ve şen şakrak haliniz hayatınızda başarılı olmanıza ve bir çok arkadaş edinmenize yardım eder. Bir çok tecrübeyle kazandığınız muazzam bir kendine güveniniz var. Kendinizi filozofi yahut benzer bir alanda geliştirmek isteyebilirsiniz. Doğum haritanızdaki bu yerleşim tehlikeden ve yaralanmalardan korunmanıza yardım eder. Ayrıca yardımsever ve düşünceli oluşunuz hayatta mutlu olacağınızı gösterir. Bunun dışında iyi bir şansınız ve sosyal olarak geniş bir çevreniz olacaktır. Kesinlikle maddi kazançlar elde edeceksiniz. Mevcut egonuzu bir parça din veya filozofiyi kullanarak kontrol altında tutuyorsunuz.

Güneş Satürn ile uyumsuz
Bencil, soğuk, duygusuz, endişeli, korku dolu, güvensiz olma eğilimindesiniz. Zalimce arzularınız olabilir. Tedbirli ve dikkatlisiniz sorumluluk ve görevlerinizi büyük bir disiplin içerinde yaparsınız. Gerekli olandan fazla çalışmaya meyillisiniz. Yeni aktiviteler tecrübe etmek yerine daha önce yapmış olduğunuz aktiviteleri tercih edersiniz.. Kendine güvensizlik, kişisel olarak kendini yetersiz hissetme, yalnız gibi düşüncelerle boğuşursunuz. Üzerinde çalıştığınız işleri projeleri zamanında teslim edemezsiniz ve muhtemelen yöneticilerinizle bu konuda problem yaşarsınız. Doğum haritanızdaki bu konum kolay bir yerleşim değildir fakat bu yerleşim size sabır, dayanıklılık, ve metanetli olma gibi özellikler vermiştir. Öğrenmeniz gereken insanlara karşılık beklemeden bir şeyler verebilmeyi öğrenmektir. Aşkınızı paylaşın kendinizi ve ilgi alanlarınızı insanlarla paylaşın. Şuana kadar çok bencil bir tavır sergilediniz.

Bundan sonra insanlarla paylaşımı ve işbirliğini öğrenmelisiniz. İkinci eleştireceğimiz konu ise çok yüksek standartlarınız ile mükemmeliyetçi bir yapınız var ve diğer insanlarında bu başarı kriterlerine uymasını istiyorsunuz. Birinci başarı kriterleriniz gerçek dışı, ikinci ise ulaşılması imkansız hedefler. Bu durum üzerinizde müthiş bir stres ve hayal kırıklığı yaratıyor.

Ay Merkür ile uyumsuz
Düşünce ve duygularını rahatça dile getirebilen, etkileyici ve espritüel birisiniz. Düşünce ve hareketlerde bir parça ısrardan yoksunsunuzdur. Hafızanız güçlü değildir. Herhangi bir konuda karar vermekte zorlanırsanız. Endişeli doğanız insanları rahatsız eder. İnsanların arkasından dedikodu yapmaya eğilimin vardır. Kendi amaçlarınız için gerçeği değiştirirsiniz. Doğuştan insanların yaşantılarına, deneyimlerine ve hislerine ilgi duyarsınız. Doğuştan iyi bir dinleyicisinizdir. Özellikle konu insanların rüyaları tutkuları ve yaşamları olduğunda…Bir parça geçmişe ve geçmiş yaşamlara dolaylı yoldan tarihe ilgi duyarsınız. Akıl ve duyguların dengede olması gerekir zira bezen tamamen duygusal bazen de tamamen mantıksal hareket ediyorsunuz. Keskin bir zekanız var fakat insanları kıran, üzen sert bir diliniz var. Konuşmadan önce iyice düşünün. Ayrıca sizin sevilmeye ve anlaşılmaya ihtiyacınız vardır.

Merkür Satürn ile uyumsuz
Ciddi, derin ve konsantre olabilen bir zihniniz var. Muhtemelen yavaş düşürsünüz fakat çok dikkatlisindir. Bir öneri sunmadan önce enine boyuna onu incelersiniz. Periyodik olarak depresyona girebilirsiniz ve bazı zamanlar doğanız gereği tedbirli ve ağır kaldığınız olabilir. Yeni fikirlere kapalısınız genellikle kuşkuyla bakarsınız. İnanmak için bilimsel bir kanıt ararsınız. Sosyal olarak ise çekingen ciddi ve iletişimi zayıf bir bireysiniz. Bunun yanında iyi organizasyon kapasitesi ve yöneticilik yeteneğiniz vardır. İnsanları etkilemekte zorlanırsınız. Dişleriniz çürümeye meyillidir.

Zihinsel olarak bir eziyet olasıdır. Nedensiz korkularınız ve endişeleriniz vardır. İçinizdeki korkular yüzünden rasyonel kararlar veremezsiniz. İletişim problemleri yaşayabilirsiniz. İnsanlar ne demek istediğinizi anlamayabilirler. Düşüncelerinizde çok tutucusunuzdur. Yeni düşüncelere adapte olmak çok zordur.

Mars Jüpiter ile uyumlu
Kendinize güveniniz, şevkiniz ve yaşama gücünüz var. Aklınızda kurduğunuz her şeyi başarabileceğinize inanırsınız. Zamanlama anlayışınız iyi ve ne yapıp ne yapmayacağınızı önceden görme yeteneğiniz var. Yarışmalardan zevk alır ve genelde şakacı bir tutum sergilersiniz. Genellikle kendinizle yarışır ne kadar uzağa gidebileceğinize ve ne kadar başarabileceğinizi sınamak istersiniz. Sınırlarınızı zorlayacak şeylerden keyif alırsınız. Maceradan risk almaktan ve doğa sporlarından hoşlanırsınız. Hayata karşı genellikle pozitif ve iyimsersiniz. Bu açı size varlık getiriyor. Fakat aynı zamanda sahip olduğunuz varlığı kolayca harcama eğiliminiz var. Sahip olduklarınızı harcarken yarın hakkında endişelenmezsiniz.

Mars Uranüs ile uyumlu
Dinamik, kararlı, hızlı bir yapınız var. Her türlü durum karşısında hızlı hareket etme ve karar verme yeteneğiniz vardır. Güçlü bir enerji, zamanlama, reflex ve rithim gerektiren fiziksel aktiviteleri seversiniz. Sizde yaşama enerjisi bolluğu var. Projelere liderlik etmek ve başkalarına ilham vermek sahip olduğunuz özelliklerdir.
Başkalarının yaşamındaki doğru ve yanlışları izler ve kendinize ders çıkarırsınız. İyi bir sezginiz var sadece onu biraz daha çok dinlemelisiniz. Kişisel bir mıknatısınız var lider olabilirsiniz belki güçlü önsezileriniz size ayna olabilir.

Mars Plüto ile harmanlanıyor
Bu açı güçlüdür. İyi ve hastalıklı! Bir şey istediğinizde. Yani demek istediğim bir şeyi gerçekten istediğinizde onu elde etmek için ne gerekirse yaparsınız. Umarım böyle çok istediğiniz bir şeyle karşılaştığınızda hiçbir zaman doğruluktan ayrılmazsınız. Aslında kafanızın içine bir fikir soktuğunuzda çok fanatik olabiliyorsunuz. Buda sizi büyük reformlar, büyük yapımlar, yıkımlar yapmanıza sebeb olabiliyor (enerjinizi nasıl kullandığınıza bağlı olarak ). İradeniz kuvvetli ve inatçısınız ve hiçbir zaman ölümden sözetmezsiniz. Çevrenizdeki bir çok insandan daha sabırlı bir yapını var. Eğer liderlik pozisyonudaysanız bu size fayda sağlıyor.

Bazen hedeflerinize giden yolda tüm objektifliğini yitirerek tutkularınızın ve duygularınızın esiri olabiliyorsınız. Böyle zamanlarda yolunuza kimsenin çıkmasını istemiyorsunuz. Yaptığınız her işte ve her söylemde tamamıyle doğru olduğunuzda ısrar ediyorsunuz. O kadar geniş ve güçlü bir egonuz varki. bazen alçak gönüllük ve tevazu duygularını hatırlamanız gerekiyor. En azından yanınızda çalışanlar böyle düşünüyor. !

Güç sizi büyüler. Her zaman daha çok insan ve daha çok şey kontol etmek istersiniz. Bitip tükenmek bilmeyen enerjiniz ve sıra dışı eforunuz sizi tam bir işkolik yapıyor.

Başkalarını kontrol etme yeteneğiniz insanları kolayca kullanmanızı sağlıyor. 2 şeyi hatırlamanızı umarım. ”Kimse kullanılmaktan hoşlanmaz. ve unutmayın ki ne ekerseniz onu biçersiniz. Doğal olarak dedektifçi ve araştırmacısınız. Eğer iyi analiz ederseniz hiçbir şey gözünüzden kaçmaz. Bazen insanlara karşı sıcak olup sevginizi göstermekte zorlanıyorsunuz. Bu durumlarda ışığı sizin yakıp herkesin farklı olduğunu ve hayatı bu şekilde kabul edecek yeteneğin sizde olduğunu hatırlamanız gerekiyor.

Jüpiter Satürn ile uyumlu
Amaçlarınıza sabrınız, dayanıklılığınız, iyi plan yapma ve doğru yargı yeteneğiniz sayesinde ulaşıyorsunuz. Güvenilirsiniz. Sözlerinizin arkasında durmakla birlikte Gerçekleştiremeyeceğiniz sözlerde vermezsiniz. Bu özellikleriniz insanların sizi sevmesine yol açar çünkü size güvenirler. Sorumluluklarınız ve istekleriniz arasında iyi bir denge kurarsınız. Yalnız başına çalışırken daha iyi motive olursunuz. Bir konuya saplandığınızda onun ne kadar süreceğinin önemi yoktur. Başladığınız işi sonlandırmanın vereceği keyfin tüm eforlarınıza değeceğini düşünürsünüz.

Uranüs Plüto ile uyumlu
Bu etkileşimde topluma iyilik yapmak için gereken yaratıcı ve yenilikçi yetenekleriniz var. Hayatınızda tecrübe ettiğiniz bazı değişiklikler size toplumun yenilenmesi için ilham kaynağı oluyor. Dünyada yanlış giden her şeyi değiştirmek istiyorsunuz. Fakat bunu kaba kuvvete kullanmadan, asi olmadan yapabilirsiniz.

Program çıktısıdır. Genel içerikler barındırır. Hiçbir harita çevresel etkilerin sonucu insanın nasıl şekillendiğini gösteremez. İçsel özellikleri öğrenmek için idealdir.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"


Gzzzzzd
Mesajlar: 3
Yaş: 24
Kayıt: Prş 10 Ağu, 22:35

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Gzzzzzd » Prş 10 Ağu, 22:45

3.11.1999 kadın Çanakkale saat 22.30

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2306
Yaş: 28
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 10 Ağu, 23:12

Birazdan ekliyorum
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2306
Yaş: 28
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Prş 10 Ağu, 23:49

Resim

Resim

Güneş Akrep Burcunda

Olumlu Yanları: Sırdaş. Duygularım belli etmez. Gerçek dost. Cazibeli. Güçlü. cinsel sembolü. Çalışkan. Kararlı. Unutmaz. Güçlü sezgiler. Güçlü duygular. Yüksek imajinasyon. Anlayışlı. Dikkatli. Yüksek analiz gücüne sahip. Sevgi. Pişmanlık.

Olumsuz Yanları: Kindar. Kuşkucu. Kıskanç. alıngan. Dik kafalı. Suskun. Akrep gibi, zehirleyici. Alaycı. Ben merkezci. İhtiraslı

Yükselen Burcunuz Aslan
Siz kendine güvenen birisiniz. Başka insanların da sizi beğendiğini düşünürsünüz. Hatta bu konuda iddialı bile olabilirsiniz! İnsanlar sizi süzüyorsa "Ne kadar güzelim" diye düşünebilirsiniz. Aslında daima ilgi merkezi olmak istersiniz. Beğenilmek,ilgi görmek ve takdir edilmek sizin ruhsal ihtiyacınızdır. Bunun tersi durumda neşeniz kaçar ve küsersiniz. Ya meydandan kaçmak ya da ilgi çekmenin yollarını bulmak gerekir.Güçlü artistik kabiliyetiniz size her zaman yardım edecektir. Gayet inandırıcı olmayı başarıyorsunuz. Rakip tanımadan istediğiniz kılığa girebilirsiniz. Bunun amacı da krallığınızı kimseye kaptırmamaktır. Zirvede kalmak ve istediği amaçlara ulaşmak sizin için çok önemlidir.Yaratıcı yönleriniz,sanatsal alanlarınız ve kapasiteniz vardır

Ay Başak Burcunda
Konuşkan ve beceriklidirler. Dikkat çekme çabasında olan kişilerdir. Başkalarının imkanlarından faydalanmaktan çekinmez. Güzel yemek yapar. İyi bir ev kadınıdır. İsterse her türlü hizmeti kusursuz bir şekilde başarır. Giyiminden evine temiz ve şıktır. Kendi yapmasa bile yaptırmasını iyi becerir. Sağlığı konusunda hassastır. En ufak şeyleri bile büyüterek başkalarına alay konusu olablir. Ama o gene bildiğinden şaşmaz. Büyük ölçüde nankör tutumları olur. Biraz da dırdırcı ve kusur bulucudurlar. Duygusal ilişki için önce coşku ve heyecan duymak isterler.

Merkür Yay Burcunda
Neşeli, hareketli, ele avuca sığmaz biridir. Nükteci, mizahi, hatta alaycı olur. Sözleri ile insanları iğneler. Taklit yapma yeteneği vardır. Hayatın gülünç yönlerini iyi gözlemler, acı durumlarda bile hoş bir bakış açısı yaratabilir. Spor, dans gibi alanlarda başarılı olur. Zerafetli ve asildir. Derinlemesine değil ama geniş alanda düşünebilir. Dini, felsefi konulara meraklı. Geleceği görme, kehanette bulunma gibi özellik verir. Değişkendir.

Venüs Başak Burcunda
İş konusundaki başarıyı aşkta gösteremez, aşk ve evlilikte düşlediğini bulamaz. Çünkü çok eleştirici, kusur bulucudur. . . Romantik duygulardan ziyade, işlerliği olan bir sevgi arar. Yanındaki kişi deyamlı bakımlı ve temiz olmalıdır. Bu tipler kendi kendilerini severler. Sık sık aynaya bakarlar. Kusursuz olmağa dikkat eder. Saygılı davrandığı için saygı görür. Tuhaf ve farklı konularda titizlikleri vardır. Çok güzel rol ve taklit yapar. Ahlaki değerlere uymayan görüş ve davranışları başkalarına ters düşebilir.

Mars Oğlak Burcunda
Amaçlarını ve hedeflerini iyi belirleyip, yılmadan ona ulaşmak için çabalar. Kararlılığı sayesinde yavaş ama emin ilerler. Kendi koydukları kurallar doğrultusunda yurürler. Sessizce insanları kontrolleri altında tutup yönetmeye çalışırlar. . . Maddi değerler ön plandadır. Çok iyi düşunüp, çok iyi plan yapar ve kendini tek bir konuya kilitleyerek çalışabilir. Bu başarıya ulaşmada çok önemlidir. İnsanlara güvenmez, kimseyle fazla samimi olmak istemez. Yöneticilik için iyi bir konumdur.

Jüpiter Koç Burcunda
Reform ve yeni girişimlerden hoşlanırsınız. Gelenekleri ve kuralları takip edip uygulamak sizin lider yapınızla uyuşmaz. Kendinize özgü değerleriniz ve kurallarınız vardır. Kendinize güveniniz çok fazladır. Bazen bunu abartıp aşırılıklara kaçabilirsiniz. Özgürlüğünüze aşırı düşkün olduğunuz ve kendi başınıza olmaktan hoşlandığınız için haritanın diğer dinamikleri de desteklediği sürece kendi işinizde daha çok başarı elde edersiniz. Hayatınızın erken dönemlerinde pek çok güzel şeyi kendinize çekersiniz. Buradaki risk kendinize olan aşırı güveninizi abartmanız ve para ve iş konularında dikkatsiz davranmanız olacaktır. Düşünmeden hareket eden yapınız pratik tecrübenizi ezip geçecektir. Yapıcı ve üretkensiniz. Toplumsal konumun iyi olmasına rağmen yalnız yaşama isteğiniz ağır basabilir. Cömertsiniz, Risk almayı seversiniz, İyi vakit geçirmekten hoşlanan, çocuklara ve hayvanlara karşı ilgi duyan birisiniz. Olgunluk kazanmakta zorluk çeken eğlenceli bir yapınız var. Düşüncesizce yaptığınız veya çevrenize yenilikleri ispat etme isteğinizden dolayı yaptığınız yatırımlardan para kaybına uğrayabilirsiniz. Kendine güveniniz vardır, yeni fikirlere açıksınız.

Satürn Boğa Burcunda
Hedeflerinizi gerçekleştirmekte oldukça ısrarcısınız. Maddi şeylerle ve onları kesin suretle elde etmeye o kadar odaklanmışsınız ki en ufak belirsizliklerden bile kimi zaman fazlasıyla ürküyorsunuz. Maddiyata ve sahip olmayı istediğiniz şeylere o kadar odaklanmışsınız ki yarın ne olacak korkusuyla bugünün tadını çıkaramamaktasınız. Ama öte yandan hayatın bu kadar acımasız olduğunu düşünmemeli, kemerlerinizi biraz gevşetmeli rahatlamalısınız. İyi tarafından bakacak olursak hayata ve önünüze çıkabilecek zorluklara karşı hazırlıklısınız, etrafınızdaki insanlar başarısızlığı tadarken siz organizasyon yetenekleriniz, kararlılığınız, azim ve sabrınız sayesinde başarılara koşmaktasınız. Hislerinizde oldukça ciddi ve dürüstsünüz, sizin için bağlılık ve sadakat oldukça önemli fakat size yanlış yapanları kolay kolay affetmiyorsunuz.

GEZEGENLERİN EVLERDEKİ KONUMLARI

Gezegenlerin sahip olduğu enerji bir çok değişken yolla ortaya çıkabilir. Evler ise bu enerjinin nasıl bir etki oluşturacağını gösterir. Eğer gezegenler bir oyunun aktörleri ise evler ise aktörlerin rollerini oynarkenki varyasyonlarını gösterir.

Güneş 4. evde
Yardım sever birisiniz ihtiyacı olanlara yardım etmek istiyorsunuz. . Fakat hayat zorlaştığında toplumdan kendinizi soyutlamak isteyebilirsiniz. Otoriter bir yapınız var. Ailenizi ve evinizi her şeyden üstün tutmak istiyorsunuz. Fakat evinizde bu kadar ısrarcı ve otoriter olmamalısınız. Unutmayın kimse diktatörlerden hoşlanmaz.

Ay 3. evde
Konuşkanlık ve suskunluk. . . . Belli süre düşünür, belli süre susar. Duygularda geçmişin, hayali konuların etkisi vardır. Sürekli bir şeylerle meşgul olur ama belirgin bir amacı yoktur. Önemli olan aktivitedir. Kısa gezmelere fırsat verir. Kardeşler ve yakın çevre ile iyi ilişkiler sağlar.

Merkür 5. evde
Yaratıcı konuşma, artistik kabiliyet, sunuculuk, konuşma yeteneği, çocuklarla ilgilenmekten zevk alma; kumar, borsa gibi riskli konulara merak, birkaç sevgiliyi birden idare edebilme. . . .

Venüs 3. evde
Güzel konuşursunuz. Kaleminiz kuvvetlidir. Bir yazmaya başladınız mı şiir gibi yazı yazabilirsiniz. Kendinizi çok güzel ifade edebilirsiniz. Seyahat etmeye aşıksınızdır. Komşularla veya yakın çevreden kişilerle duygusal ilişkiler yaşamaya yatkınsınızdır.

Mars 6. evde
Çalışkan ve yorulmak bilmeyen bir kişisiniz, işinizde aktif bir kişisiniz. Bu özelliklerden yoksun çalışma arkadaşlarınız tarafından sinirlendirilme olasıdır. Zinde bir kişi olmakla birlikte mekanik bir zekanız var. Mars’in bu konumu kaza tehlikesini ve sağlık sorunlarını birlikte getirir. Acelecilik yüzünden bu kaza gerçekleşebilir.

Jüpiter 10. evde
Bu konum bazı fırsatları size getirebilir. Meslek yaşamında yükselmeği, iyi bir yere gelmeği, toplumda saygı gören, ve aranılan bir kişi olmanızı sağlar. Siz çalışma adabı, kuralları, ve dürüstlük konularında çok hassassınız. Ayrıca bu değerleri etrafına da vermeğe çalışırsınız. Amaçlarınız söz konusu olduğunda azimlisinizdir kolay vazgeçmezsiniz. Sizin için meslek aileden önce gelir. Fazla sakınılan göze çöp batar misali dikkat edin çalışma yaşamında haksızlıklara uğrayabilirsiniz.

Satürn 10. evde
Mesleğinde ilerlemek, zirve noktaya çıkmak, ünlü ve şeref sahibi olmak esas amaçtır. Ciddi, çalışkan ve otoriterdir. Hem zengin olmanın, hem de şöhretin peşinde koşar. Aşırı hırs tersliklere, kötü şöhrete neden olabilir. Her şeyi kaybederek yeniden başlamak zorunda kalabilir. . .

Uranüs 7. evde
Ani ve sürpriz evlilik verir. Seçilen eş genellikle farklı çizgileri otan, dikkat çekici veya tuhaf biridir. Genellikle sürekli ve dengeli bir evliliğiolmaz. Sert etkiler varsa evlilik gerçekleşmez. Her zaman ayrılık vermese bile, kopma noktasına kadar dayanır. Aynlmak için çok uğraştırır. Birlikte çalışmalar hep sorun çıkarır. Her çeşit ortaklıklar zarar getirebilir. ÖzgOrlük isteği daima ön plandadır.

Neptün 6. evde
Birlikte yaşanılan kimselerden çeşitli zararlar gelir. Çalışma hayatı sorunlu olur. Genellikle doğru kimseleri seçmede isabetli karar verilmez. Çok mükemmel olma isteği ters tepebilir. Aradığını bulamama aşarısızlığa neden olur. Sağlık konusunda endişe verir. Yersiz korkular, hastalanma endişesi, hastalık hastası olmağa yol açabilir. Sert etkiler varsa gerçek sağlık sorunları verir. Evcil hayvanlara sevgi ve koruma duygusu kuvvetlidir.

Plüto 5. evde
Sevdiklerine tam hakim olmak ister. Baskılı davranışlar yüzünden çeşitli sorunlar oluşur. Sevdiği kimselerin uzaklaşmasına sebep olur. Kendisinin çok olduğuna inanır ve herkesin de öyle görmesini isterler. Bu istek ihtiras haline bile dönüşebilir. Son derece gururlu olup, asla zayıf pozisyonlarda kalmağa dayanamazlar. Gençliğini kaybetmek onların büyük korkusudur. Değişik zevkleri, sanatsal görüşleri ve alışılmamış ifade tarzları vardır. Anlaşılması zor eserler yaratabilirler. Kumar gibi riskli bir atılım sonucu tüm varlığını kaybeder. Veya bu yollu umulmadık kazançlar elde edebilir. Dost bildiği kişilerden zarar görür. Çocuklardan kaynaklanan sıkıntılı tecrübeler yaşarlar.

GEZEGENLERİN BİRBİRİYLE KONUMLARI

Gezegenler taşıdıkları enerjileri farklı yollarla ortaya koyarlar. Bir oyunun aktörler gibidirler. Gezegenlerin birbiriyle konumları ise enerjinin harekete geçip geçmiyeceğini gösterir.


Güneş Mars ile uyumlu
Gözü pek, kendinden emin, aktif ve enerjik bir karakteriniz var. Dostça rekabetleri sever, sahip olduğunuz sezgiler, kendine güveniniz sayesinde bu rekabetlerin çoğunlukla kazanan tarafı olursunuz. İradenizi kullanarak tutkularınız kontrol altına almayı öğrendiniz. Unutmayın kendini kontrol edebilen insan dünyayı da kontrol edebilir. Sahip olduğunuz fazla enerjiyi atmak için bir parça fiziksel egzersiz yapmanız yararlı olur. Liderlik ve yöneticilik yeteneğiniz var. Yorulmak bilmediğiniz için çevrenizdeki insanların saygısını kazanıyorsunuz.

Güneş Satürn ile uyumsuz
Bencil, soğuk, duygusuz, endişeli, korku dolu, güvensiz olma eğilimindesiniz. Zalimce arzularınız olabilir. Tedbirli ve dikkatlisiniz sorumluluk ve görevlerinizi büyük bir disiplin içerinde yaparsınız. Gerekli olandan fazla çalışmaya meyillisiniz. Yeni aktiviteler tecrübe etmek yerine daha önce yapmış olduğunuz aktiviteleri tercih edersiniz. . Kendine güvensizlik , kişisel olarak kendini yetersiz hissetme, yalnız gibi düşüncelerle boğuşursunuz. Üzerinde çalıştığınız işleri projeleri zamanında teslim edemezsiniz ve muhtemelen yöneticilerinizle bu konuda problem yaşarsınız. Doğum haritanızdaki bu konum kolay bir yerleşim değildir fakat bu yerleşim size sabır, dayanıklılık, ve metanetli olma gibi özellikler vermiştir. Öğrenmeniz gereken insanlara karşılık beklemeden bir şeyler verebilmeyi öğrenmektir. Aşkınızı paylaşın kendinizi ve ilgi alanlarınızı insanlarla paylaşın. Şuana kadar çok bencil bir tavır sergilediniz.

Bundan sonra insanlarla paylaşımı ve işbirliğini öğrenmelisiniz. İkinci eleştireceğimiz konu ise çok yüksek standartlarınız ile mükemmeliyetçi bir yapınız var ve diğer insanlarında bu başarı kriterlerine uymasını istiyorsunuz. Birinci başarı kriterleriniz gerçek dışı, ikinci ise ulaşılması imkansız hedefler. Bu durum üzerinizde müthiş bir stres ve hayal kırıklığı yaratıyor.

Güneş Uranüs ile uyumsuz
Özgür, liberal, farklı ve asi bir yapınız var. Doğum haritanızdaki bu yerleşim gurur, bencillik ve diğer insanlara yapancılaşma, kendini kontrol edememe, disiplinden yoksun olma gibi özellikleri beraberinde getirir. Bir şeyden bir şeye o kadar sık atlarsınız ki uğraştığınız hiç bir şey bitiremezsiniz. İnsanlar size itibar etmez çünkü verdiğiniz sözleri tutmazsınız. Sabırsız ve aceleci hareketleriniz kazalara sebebiyet verebilir. Elektronik, motorlu araçlara ilgi duyabilirsiniz. Neye mal olursa olsun özgürlük sizin için vazgeçilmezdir. Risk, macera ve keşifler tam size göredir. Etrafınızdaki her şeyi değiştirmek istersiniz insanlar muhtemelen başka bir gezegenden geldiğinizi düşünüyordur. Diğer insanların ihtiyaçlarının farkında olmayı öğrenmelisiniz. Her zaman kendi arzularınızı ilk planda tutuyorsunuz. Size göre sadece siz haklı, tüm dünya yanlıştır. Karar vermeden önce diğer insanların da fikirlerini önyargısız olarak dinlemelisiniz.

Ay Venüs ile harmanlanıyor
Sıcak kalpli, sevecen, sempatik bir kişisiniz. Yardıma ihtiyacı olan kişilere her zaman yardım edersiniz. Evliliğe değecek bir kişi bulmak istersiniz. Mükemmel bir ev sahibisinizdir, insanları her zaman rahat ettirmeye çalışırsınız. Aynı zamanda mükemmel bir dinleyicisiniz. İnsanları yargılamadan ve onları kontrol etmeye çalışmadan onları dinlersiniz. Muhtemelen sanata ve müziğe yeteneğiniz vardır. Ve muhtemelen çok güzel şarkı söylüyorsunuz. Bir parça kendinizi beğenmiş bir tipsiniz. Zengin olmaya ve tatlı yiyeceklere müthiş bir istek duyarsınız. Nefsinize bir parça hakim olmayı öğrenmelisiniz. Bir parça utangaç olsanız bile sıcak ve arkadaş canlısı karakteriniz sizi çevrenizde popüler yapmıştır. Genellikle doğum haritasındaki bu yerleşim iyi bir sağlık, iyi bir ilişki ve maddi olarak iyi durumlar verir.

Ay Satürn ile uyumlu
Disiplinli , duygularınız en kötü durumlarda bile kontrollünüz altındadır. İnsanların şuurlarını kaybettikleri bir ani durumda siz sakin ve bilinçli hareket etmeyi başarırsınız. Sorumluluk sahibi birisiniz. İnsanlar verdiğiniz söz ve vaatlere inanırlar. Arkadaşlarınız içinde sevilen ve desteklenen birisiniz. Geleneklerinize bağlı ve ciddi düşüncelere sahipsiniz. Kendine güvenen sorumluluk sahibi, dürüst ve onurlu, sistematik ve organizeli çalışan , nerde nasıl davranılacağını bilen diplomat vasıflarına sahip birisiniz. Sabrınız ve ısrarınız hiç bitmeyecek gibi gözüküyor.

Merkür Neptün ile uyumlu
Sıra dışı bir hayal gücünüz ve vizyonunuz var. Bunları gerçek hayata aktarmada da başarılısınız. Mantıklı ve pratiksiniz. Telepati gibi metafizik konularına açıksınız. Sanatsal bir dünyayı bilimsel bir dünyaya tercih edersiniz. Zihniniz sanattan ilham alır.

Mars Satürn ile uyumlu
Hedeflerine ulaşmak için otokontol, dayanıklılık, azim, sabır, organize yeteğiniz var. Gücü yönetmeği bilir baskı altında pes etmezsiniz. Bir şeyler yapabilmek için zaman gerektiğini bilirsiniz. Niyet ettiğiniz amaçlarınız pratik, gerçekçi bunun yanında iyi planlamış olmalıdır. En iyi çalışma zamanın yalnız çalışırken olduğunu düşünürsünüz. Genellikle hızlı değilsinizdir. Yaptığınız işe özen gösterir ve tam olmasını istersiniz. Ayrıca öfkenizi içinizde tutan bir yapınız var. Serbest bırakmayı öğrenmelisiniz.

Jüpiter Neptün ile uyumsuz
Çok duygusal olma eğiliminiz var. Periyodik olarak bazen çok romantik bazen çok duygusal bazen de çok idealistisiniz. Bazen hayal gücünüz sizden kaçar. Rüyalarınız ve fikirleriniz müthiştir. Fakat günün sıradan sorumlulukları tarafından engellenmektedir. Ağlamaklı hikayelere çok çabuk kanıyorsunuz. Bazı insanlar bu yönünüzden faydalanmak isteyebilirler. Bazen ilgi ve sempatiyi çekmek için kurbanı oynamaktan hoşlanırsınız. Bazen insanların sizden istediklerini yapmama da bir usta olabiliyorsunuz. Özellikler bu kişi ailenizin bir ferdi ise. Gerçeği çarptırırsınız. Kafanızda kurduğunuz ile gerçek birbirinden tamamen farklı olabilir. Bütün bunlar gösteriyor ki akılsal ve duygusal yönlerinizi disipline edip ayaklarınızın yere basmasını sağlamalısınız.

Çabuk zengin olma sevdanız dolandırıcılar karşısında sizi açık bir hedef haline getiriyor. İyimser olarak gerçekleri değiştiremezsiniz. İnsanları hatalarıyla kabul etmeyi öğrenmeli onların sizin dilediğiniz gibi olamayacaklarını öğrenmelisiniz. Hipnoz seansları ve medyumlardan kaçınmalısınız. Bu gibi şeyler sizin için tehlikelidir. Uyuşturucu ve aşırı alkol kullanımından uzak durun.

Jüpiter Yükselen ile uyumsuz
Diğer insanlarla işbirliği yapmayı öğrenmelisiniz. Diğer insanlar sizi ben merkezcil ve egoist görebilirler. Diğer insanlara birazcık daha yardım ederseniz büyük fırsatlar elde edebilirsiniz. Yeni fikirlere karşı daha tolereli olun, hatalar ve insanlardaki noksanlıklarda insanlarla iletişim halinde olun. Kendi kabuğunuza çekilmeyin. Yeme ve içmede aşırıya kaçmamaya çalışın.

Satürn Uranüs ile uyumsuz
Engellemelerden ötürü İnsanlarla işbirliğinde zorluklar yaşayabilirsiniz. Bu engellemelerin çoğu sizin kendi ihtiyaçlarınızı öne çıkarmanızdan kaynaklanır. Eğer gerçekten ihtiyaç duyulan şeyi yaparsanız emin olun kendi ihtiyaçlarınızı da gerçekleştirecek zamanı bulacaksınızdır. Küçücük şeyler bile sizi ateşleyebilir diğer insanlara karşı daha anlayışlı olmalısınız. Bağışla ve Unut. ! Mevcut gerilimi daha çok arttırmak yerine nasıl rahatlayacağınızı ve ortamı nasıl gevşeteceğinizi öğrenmeniz gerekir

Uranüs Plüto ile uyumlu
Bu etkileşimde topluma iyilik yapmak için gereken yaratıcı ve yenilikçi yetenekleriniz var. Hayatınızda tecrübe ettiğiniz bazı değişiklikler size toplumun yenilenmesi için ilham kaynağı oluyor. Dünyada yanlış giden her şeyi değiştirmek istiyorsunuz. Fakat bunu kaba kuvvete kullanmadan, asi olmadan yapabilirsiniz

Program çıktısıdır. Genel içerikler barındırır. Hiçbir harita çevresel etkilerin sonucu insanın nasıl şekillendiğini gösteremez. İçsel özellikleri öğrenmek için idealdir.
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Gzzzzzd
Mesajlar: 3
Yaş: 24
Kayıt: Prş 10 Ağu, 22:35

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Gzzzzzd » Cmt 26 Ağu, 15:04

03.11.1999 da Çanakkale'de 10.40 ta doğdum

Gzzzzzd
Mesajlar: 3
Yaş: 24
Kayıt: Prş 10 Ağu, 22:35

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Gzzzzzd » Cmt 26 Ağu, 15:07

03.11.1999 Çanakkale 22.40

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü
Mesajlar: 2306
Yaş: 28
Kayıt: Cum 03 Mar, 20:03

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Cmt 26 Ağu, 15:13

Gzzzzzd yazdı:
Prş 10 Ağu, 22:45
3.11.1999 kadın Çanakkale saat 22.30
İki kez mi doğdunuz
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 27 Ağu, 02:27

Gzzzzzd yazdı:
Cmt 26 Ağu, 15:04
03.11.1999 da Çanakkale'de 10.40 ta doğdum
post142930.html#p142721 İlk girdiğiniz bilgilere göre analiziniz yayınlanmış. Silinen mesajınızda zamanı tekrar 22:40 girmişsiniz. 22:40 mı 10:40 mı?
"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"

Zoe
Mesajlar: 2
Yaş: 53
Kayıt: Pzr 17 Eyl, 23:27

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen Zoe » Pzt 18 Eyl, 00:02

Resim

Kullanıcı avatarı
elemor
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 412
Yaş: 41
Kayıt: Sal 21 Kas, 15:17

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen elemor » Pzt 18 Eyl, 00:30

bu harita gerçek mi?

göksev
Mesajlar: 2
Yaş: 40
Kayıt: Prş 05 Eki, 17:16

Re: Ücretsiz Türkçe Horoskop Yorumunuz

Okunmamış mesaj gönderen göksev » Prş 05 Eki, 17:29

merhaba.benim doğum horoskobumuda yorumlarsan sevinirim tabii uygunsan?
doğum tarihi: 12/07/1983
doğum saati: 07:15
yer: kayseri/turkey


Kilitli
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Doğum Haritası” sayfasına dön