Ücretsiz Doğum Haritası

ücretsiz doğum haritası yorumu, ücretsiz doğum haritası analizi, ücretsiz doğum haritası nasıl çıkarılır

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
Kullanıcı avatarı
_destina_
Mesajlar: 64
Yaş: 41
Kayıt: Sal 19 Şub, 07:19

Okunmamış mesaj gönderen _destina_ » Cmt 23 Şub, 18:46

lotus2 yazdı:Sevgili destina barıştık :o mı?..

eğer barıştıksa sorularım var:"yaydaki stelyum"demişsin..

"stelyum" ne anlama geliyor..benim harita bilgilerim çok sınırlı çünkü..

Stelyum hakkında bir tahmin yürüteyim:hint astrolojisine göre:bir kaç gezegenin bendeki gibi bir burçta(ben de yay da)toplanması "yoga"oluşturuyorki..bu sanırım ciddi bir destek unsuru zorlu hayat yolunda..

ve bir soru daha:müthiş hayal gücü,sezgi,felsefe veren unsur nedir haritamda?..

ve BEN PORTALA GİRİŞİMDEN BERİ "ZOR"BİR HAYAT YAŞADIM DEDİM..Diğer yazdıklarımı geçelim tamam ama "buna"bile inanmadı çoğu insan..
Üç ve üstü gezegenlerin bir burçta toplanması demektir. Gezegenlerin toplandığı evin ve burcun altını çizer stelyum. Boyut Pedia'da da "Stelyum, burcun özelliklerinin ve yaşam boyunca gezegenlerin bulunduğu ev konularının çok etkin hale gelebileceğinin bir göstergesi... " demişler.. Ayrıca yeni tanıştığım bir sitede, Yay stelyumundaki birisi için; "Yoğun, renkli bir insan. İdealist fikirleri olan, değişik kültürleri merak eden, bu anlamda sıkı bir gezgin olabilecek bir kişi olarak görülüyor. Bu seyahatleri dış dünyada gerçekleştiremese bile hayalinde hep oralarda dolaşabilecek zengin bir hayal gücüne sahip. Dürüst, direkt, iyimser, neşeli ve hevesli bir kişi. Bir Yay burcu insanı için kendi yolunu bulabilmek için deneyimler yaşamak çok önemlidir. O da kendi doğrularını ve hayat görüşünü inşa edebilmek için içsel ve dışsal yolcluklar yapacak, hayatında anlam arayışında deneyimler yaşayacaktır. Bu yolculuklar sırasında da kendisini tanıyacaktır. Bir takım prensipler ve kurallar geliştirebilir. Kendi doğrularını dayatması adeta fanatikleşmesi de söz konusu olabilir. Öğrenmesi gereken herkesin bir doğrusu ve kendine özgü hayat felsefesi olabileceğini kabullenmek ve hoşgörü geliştirmektir. Abartıdan uzak kalmasında da yarar var. İyimserliği nedeniyle yapamayacağından fazlasına söz vermek, herşeyi geleceğe havale etmek ( bir miktar ihmalkar, son anda herşeyi halleden biri olabilir ) onu zora sokabilecek eğilimleri arasında. " denmiş..

Felsefe, hayal gücü, sezgi vs. demiştim.
Pluton 1.evde= sezgisellik,
Neptün konumu ve görünümleri=felsefe, edebiyat, hayal gücü ve sezgi yeteneği,
Yay stelyumu=felsefe, farklı kültürler arası dialoglar, araştırmalar, geziler.
Kullanıcı avatarı
_destina_
Mesajlar: 64
Yaş: 41
Kayıt: Sal 19 Şub, 07:19

Okunmamış mesaj gönderen _destina_ » Cmt 23 Şub, 18:55

Ayrıca Ay burcun Yengeç. Sezgilerinin güçlü olması için tek başına bu bile yetermiş zaten.

Pluto-Güneş ve Ay kareleri de yine sezgilerle alakalı, sezgileri güçlendiren bir görünümdür. Ancak biraz baskıcı bir yapı verebilir bu kareler sana.

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2702
Yaş: 51
Kayıt: Pzr 11 Şub, 07:13

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Cmt 23 Şub, 19:48

_destina_ yazdı:Ayrıca Ay burcun Yengeç. Sezgilerinin güçlü olması için tek başına bu bile yetermiş zaten.

Pluto-Güneş ve Ay kareleri de yine sezgilerle alakalı, sezgileri güçlendiren bir görünümdür. Ancak biraz baskıcı bir yapı verebilir bu kareler sana.
Kareler bildiğim kadarıyla "akrep"lerden daha güçlü sezgi yeteneği verirmiş..

ve bildiğim kadarıyla ay kare pluto da kişi "baskıcı"olmasa da baskıcı algılanırmış..

ve inan bana benden kaç kat baskıcısını gördüm..hemde epeyce çok..hayatım böyleleriyle çevrili..sonra tutup bi de bana baskıcı demezler mi?..Allah insaf versin..
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2702
Yaş: 51
Kayıt: Pzr 11 Şub, 07:13

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Cmt 23 Şub, 20:04

VE SEVGİLİ DESTİNA..

Tüm portal şahittirki bana "küfür"edenler oldu..bunlara bile kaba bir dil kullanmadım..sana da kullanmadım..neden öyle algıladın..hangi kelimeme veya cümleme takıldın inan bana anlayamadım..

ve benim "nezaketime"inanmıyormusun?..ay yengeçte..bu yeterli delil olurmu?..ayrıca hint asrrolojisine bu kibarlığım ve nezaketimi oldukça yüksek olduğuna dair gezegen konumları var..ve hint astrolojisini bundan seviyorum :D ..çünkü inan bana öyle güzel nıktalar yakaladımki bu astrolojiden..bana büyük moral oldu..ama daha bunu yeni yakaladım..daha dün gece..dün gece Yücel Sügen'in Hint astrolojisi"adlı kitabını okudum biraz..Hint yükselenim balık..yani Batı astroloji haritamın tam tersi.. :D

ve Yücel Sügen sanırım geçenlerde portala üye oldu..ama bir türlü giriş yapmadı..giriş yapsa "uzman"bir astrolog çok faydalı olurdu..belki de O da bundan(bitmeyecek sorularımızdan)korktuda gelmedi.. :D

Bahsettiğim kitapta arkada okura bir ödül vardı..bu kitabı okuyanın Yücel Sügen hint ve batı horoskop yorumunu yapacaktı..ben kitabın arkasındaki formu doldurup adresine gönderdim..ama ne yazıkki adres değişmişti..form geri geldi..Ona nasıl ulaşbilirim..çünkü çok merak ediyorum yapacağı yorumu..

ve hint felsefesine(özellikle reenkarnasyona)inanmasam da hint haritamın yorumunu sevdim.. :D haika gezegen yerleşimleri var..ve buraya yazsam"sen neymişsin be abi"denecek cinsten :D "

ama bence önce uzmanına danışalımda öyle yazayım..yoksa taşa tutar akrepler..zaten daha önceki yaralarım iyileşmedi..

Hint Astrolojisine göre benim çok mükemmel karmam varmış(yani eski yaşam kredisi)..batı astrolojisine göre bu karma ne şekilde tanımlanır acaba..sanırım bunu Arap astrolojisi açıklar..

Destina,Arap astrolojisine göre Arap noktalarımın yorumu nedir?..ve Arap noktaları hakkında hiç bilgim yok..mesela "şans"noktası bir Arap noktası mı?..Arap Astrolojisi hakkında hiç kitap okumadım..
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

Kullanıcı avatarı
_destina_
Mesajlar: 64
Yaş: 41
Kayıt: Sal 19 Şub, 07:19

Okunmamış mesaj gönderen _destina_ » Cmt 23 Şub, 20:06

Merhaba dark. Haritanı çıkardım ve şöyle bir baktım. Açılar hakkında yorum istemişsin. Sorunu özele indirgemediğin için yorumlarımda genel olacak.

Öncelikle 5.evdeki Terazi burcu vurgun dikkatimi çekti. Terazi'de stelyum oluşmuş. Jüpiter-Satürn kavuşumu güzel. 5.evde sade bir, Jüpiter, sürekli yeni aşklar peşinde koşan, eğlenceye aşırı düşkün kişilerde gördüğüm bir konum. Satürn'ün ile kavuşumda olması iyi çünkü Satürn kısıtlar, Jüpiter'ini verimli ve üretken bir şekilde kullanmanı sağlar. Örneğin; sanat dallarından birinde oldukça üretken olabilirsin. Yenilikler peşinde koşabilirsin o alanda. Ancak her ne kadar Satürn ile kısıtlanmış br Jüpiter'e sahip olsan da 5.evin dolu dizgin olması nedeniyle aşk hayatın baya yoğundur diyebilirim ((: Çapkın birisin muhtemelen. 5.evde hem de Terazi stelyumu ((:

6.evindeki Uranüs kısıtlanmayacağın işlerde çalışabileceğini adeta haykırıyor. Asla kısıtlanmaya gelemezsin iş hayatında. Sürekli kendi fikirlerin ve özgünlüğün ile hareket edebilmeyi istersin. Dolayısıyla rahat edebileceğin, özgür olabileceğin işler sana uygundur. Ya da kendi işin de olabilir bu.. Ksıtlandığın anda bütün şevkin kırılır ve senden performans beklemek hiç de akıllıca olmaz. Uranüs'ünün Ay ve Güneş'ine yaptığı olumlu açılarda özgürlük ihtiyacını -ve çapkınlığını (: - vurguluyor. Yine Uranüs'ün bu açıları nedeni ile, yenilikçi ve evrensel düşünen bir tarafın olduğunu da eklemeliyim.

Yükselen burcun İkizler, Alçalan burcun Yay. İlişkilerde çabuk sıkılan taraf olursun. Yeniliğe çok ama çok ihtiyaç duyarsın. Ayrıca 7.evindeki Neptün yüzünden "tam aradığım kişi" dediğin bir çok kişinin aslında aradığın kişi olmdığını gördüğünde hayal kırıklığı yaşarsın. Evlilik açısından zordur Neptün'ün 7.evde olması. Çünkü aşırı beklentilerin olur ve sevgilin bu beklentilerinden birini bile karşılayamasa hayal kırıklığına uğrarsın. Dolayısıyla farkındalık düzeyini artırmaya çalışmalısın. Ben Güneş burcun sayesinde bunu başarabileceğine inanıyorum. Birlikte olacağın kişi öncelikle ruhuna hitap etmelidir.

Ay burcun Yengeç ve 2.evinde. 2.evde Yengeç olması biraz cimriliğe yol açar gibi düşünülse de bence tutumlu olmak adına yararlı bir yerleşim. Para biriktirme ve biriktirdiğinin bereketi konusunda şanslı olursun. Ailene özellikle annene düşkünsündür. Gerçekten aşık olduğun kadına yürekten bağlanırsın ve herşeyini onunla paylaşırsın.

Pluto açıların dikkat çekici. IC, MC, ASC, DC hepsi ile etkileşimde ayrıca Jüpiter ve Merkür'ün ile kavuşumda. Baskıcısın ve idare etmeyi seversin. Düşünsel ve iletişimsel anlamda çok derin birisindir. Araştırma yapmaya bayılırsın. Her şeyin en dip noktasına kadar öğrenilmesini arzularsın. Kendi fikirlerini -hatta bazen kendini- zaman zaman gizlersin. Zaten Venüs'ün de Akrep. Sevgini de çokça dışa vuramassın. Venüs'ünün Mars ile karesi aşkta ve özel ilişkilerde saldırganlığına neden olabilir. Bir de Mars'ının Aslan olduğunu hatırlarsak, kabalaşmamaya çalışmalısın uyarısını yapmam oldukça yerinde olur. Pluto açıları ve Venüs'ünün Akrep olmasına dayanarak söyleyebilirim ki; dış görünüş olarak değil ama, seninle bir kaç kez -belki de ilk kez- konuşan biri seni muhtemelen Akrep burcu sanacaktır.


Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2702
Yaş: 51
Kayıt: Pzr 11 Şub, 07:13

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Cmt 23 Şub, 20:07

BUNU YAŞIMIN DA VERDİĞİ DOĞAL OLGUNLUKLA BİRAZ ÖĞRENDİM:"Herkesin bir doğrusu ve kendine ait bir hayat felsefesi vardır.."
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

Kullanıcı avatarı
_destina_
Mesajlar: 64
Yaş: 41
Kayıt: Sal 19 Şub, 07:19

Okunmamış mesaj gönderen _destina_ » Cmt 23 Şub, 20:13

Tamam lotus sen mükemmelsin anlıyorum seni.. Yorma ne kendini ne de bizi..

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2702
Yaş: 51
Kayıt: Pzr 11 Şub, 07:13

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Cmt 23 Şub, 20:20

_destina_ yazdı:Tamam lotus sen mükemmelsin anlıyorum seni.. Yorma ne kendini ne de bizi..
Sevgili Destina

Biliyorum iyi niyetliyazmışsın..ama horoskobumda:"kendimi anlatma tutkusu"var..umuttunmu?.. :o
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

Kullanıcı avatarı
_destina_
Mesajlar: 64
Yaş: 41
Kayıt: Sal 19 Şub, 07:19

Okunmamış mesaj gönderen _destina_ » Cmt 23 Şub, 20:22

Unutmadım merak etme haritan elimde senin ciğerini biliyorum ben ((:

Kullanıcı avatarı
_destina_
Mesajlar: 64
Yaş: 41
Kayıt: Sal 19 Şub, 07:19

Okunmamış mesaj gönderen _destina_ » Cmt 23 Şub, 20:25

_destina_ yazdı:Merhaba dark. Haritanı çıkardım ve şöyle bir baktım. Açılar hakkında yorum istemişsin. Sorunu özele indirgemediğin için yorumlarımda genel olacak.

Öncelikle 5.evdeki Terazi burcu vurgun dikkatimi çekti. Terazi'de stelyum oluşmuş. Jüpiter-Satürn kavuşumu güzel. 5.evde sade bir, Jüpiter, sürekli yeni aşklar peşinde koşan, eğlenceye aşırı düşkün kişilerde gördüğüm bir konum. Satürn'ün ile kavuşumda olması iyi çünkü Satürn kısıtlar, Jüpiter'ini verimli ve üretken bir şekilde kullanmanı sağlar. Örneğin; sanat dallarından birinde oldukça üretken olabilirsin. Yenilikler peşinde koşabilirsin o alanda. Ancak her ne kadar Satürn ile kısıtlanmış br Jüpiter'e sahip olsan da 5.evin dolu dizgin olması nedeniyle aşk hayatın baya yoğundur diyebilirim ((: Çapkın birisin muhtemelen. 5.evde hem de Terazi stelyumu ((:

6.evindeki Uranüs kısıtlanmayacağın işlerde çalışabileceğini adeta haykırıyor. Asla kısıtlanmaya gelemezsin iş hayatında. Sürekli kendi fikirlerin ve özgünlüğün ile hareket edebilmeyi istersin. Dolayısıyla rahat edebileceğin, özgür olabileceğin işler sana uygundur. Ya da kendi işin de olabilir bu.. Ksıtlandığın anda bütün şevkin kırılır ve senden performans beklemek hiç de akıllıca olmaz. Uranüs'ünün Ay ve Güneş'ine yaptığı olumlu açılarda özgürlük ihtiyacını -ve çapkınlığını (: - vurguluyor. Yine Uranüs'ün bu açıları nedeni ile, yenilikçi ve evrensel düşünen bir tarafın olduğunu da eklemeliyim.

Yükselen burcun İkizler, Alçalan burcun Yay. İlişkilerde çabuk sıkılan taraf olursun. Yeniliğe çok ama çok ihtiyaç duyarsın. Ayrıca 7.evindeki Neptün yüzünden "tam aradığım kişi" dediğin bir çok kişinin aslında aradığın kişi olmdığını gördüğünde hayal kırıklığı yaşarsın. Evlilik açısından zordur Neptün'ün 7.evde olması. Çünkü aşırı beklentilerin olur ve sevgilin bu beklentilerinden birini bile karşılayamasa hayal kırıklığına uğrarsın. Dolayısıyla farkındalık düzeyini artırmaya çalışmalısın. Ben Güneş burcun sayesinde bunu başarabileceğine inanıyorum. Birlikte olacağın kişi öncelikle ruhuna hitap etmelidir.

Ay burcun Yengeç ve 2.evinde. 2.evde Yengeç olması biraz cimriliğe yol açar gibi düşünülse de bence tutumlu olmak adına yararlı bir yerleşim. Para biriktirme ve biriktirdiğinin bereketi konusunda şanslı olursun. Ailene özellikle annene düşkünsündür. Gerçekten aşık olduğun kadına yürekten bağlanırsın ve herşeyini onunla paylaşırsın.

Pluto açıların dikkat çekici. IC, MC, ASC, DC hepsi ile etkileşimde ayrıca Jüpiter ve Merkür'ün ile kavuşumda. Baskıcısın ve idare etmeyi seversin. Düşünsel ve iletişimsel anlamda çok derin birisindir. Araştırma yapmaya bayılırsın. Her şeyin en dip noktasına kadar öğrenilmesini arzularsın. Kendi fikirlerini -hatta bazen kendini- zaman zaman gizlersin. Zaten Venüs'ün de Akrep. Sevgini de çokça dışa vuramassın. Venüs'ünün Mars ile karesi aşkta ve özel ilişkilerde saldırganlığına neden olabilir. Bir de Mars'ının Aslan olduğunu hatırlarsak, kabalaşmamaya çalışmalısın uyarısını yapmam oldukça yerinde olur. Pluto açıları ve Venüs'ünün Akrep olmasına dayanarak söyleyebilirim ki; dış görünüş olarak değil ama, seninle bir kaç kez -belki de ilk kez- konuşan biri seni muhtemelen Akrep burcu sanacaktır.
Dark'ın doğum saatini yanlış aldığımdan yorumu iptal ediyorum. En kısa zamanda tekrar yeni bir yorum yapacağım inşallah.

Kullanıcı avatarı
lotus2
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2702
Yaş: 51
Kayıt: Pzr 11 Şub, 07:13

Okunmamış mesaj gönderen lotus2 » Cmt 23 Şub, 20:29

_destina_ yazdı:Unutmadım merak etme haritan elimde senin ciğerini biliyorum ben ((:
:o :o :o

:wink: :wink: :wink:

:twisted: :twisted: :twisted:
"ALEM HEPİMİZE YETER, BİR LOTUS MU FAZLA GELDİ?.."

VE YİNE DİYORUM: "İLLAKİ İNSAN OLMAK"..

Kullanıcı avatarı
mucize
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 173
Yaş: 45
Kayıt: Pzr 19 Ağu, 20:06

horoskop

Okunmamış mesaj gönderen mucize » Pzr 24 Şub, 00:52

arkadaşlar www.astrozoom.com ne kadar uğraştıysam java sorun verdi tekrar yükledim yine çalışmadı. o yüzden haritamı göremiyorum :( burayada ekleyemiyorum

Kullanıcı avatarı
dark
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1573
Yaş: 42
Kayıt: Prş 12 May, 23:46

Okunmamış mesaj gönderen dark » Pzr 24 Şub, 18:37

_destina_ yazdı:
_destina_ yazdı:Merhaba dark. Haritanı çıkardım ve şöyle bir baktım. Açılar hakkında yorum istemişsin. Sorunu özele indirgemediğin için yorumlarımda genel olacak.

Öncelikle 5.evdeki Terazi burcu vurgun dikkatimi çekti. Terazi'de stelyum oluşmuş. Jüpiter-Satürn kavuşumu güzel. 5.evde sade bir, Jüpiter, sürekli yeni aşklar peşinde koşan, eğlenceye aşırı düşkün kişilerde gördüğüm bir konum. Satürn'ün ile kavuşumda olması iyi çünkü Satürn kısıtlar, Jüpiter'ini verimli ve üretken bir şekilde kullanmanı sağlar. Örneğin; sanat dallarından birinde oldukça üretken olabilirsin. Yenilikler peşinde koşabilirsin o alanda. Ancak her ne kadar Satürn ile kısıtlanmış br Jüpiter'e sahip olsan da 5.evin dolu dizgin olması nedeniyle aşk hayatın baya yoğundur diyebilirim ((: Çapkın birisin muhtemelen. 5.evde hem de Terazi stelyumu ((:

6.evindeki Uranüs kısıtlanmayacağın işlerde çalışabileceğini adeta haykırıyor. Asla kısıtlanmaya gelemezsin iş hayatında. Sürekli kendi fikirlerin ve özgünlüğün ile hareket edebilmeyi istersin. Dolayısıyla rahat edebileceğin, özgür olabileceğin işler sana uygundur. Ya da kendi işin de olabilir bu.. Ksıtlandığın anda bütün şevkin kırılır ve senden performans beklemek hiç de akıllıca olmaz. Uranüs'ünün Ay ve Güneş'ine yaptığı olumlu açılarda özgürlük ihtiyacını -ve çapkınlığını (: - vurguluyor. Yine Uranüs'ün bu açıları nedeni ile, yenilikçi ve evrensel düşünen bir tarafın olduğunu da eklemeliyim.

Yükselen burcun İkizler, Alçalan burcun Yay. İlişkilerde çabuk sıkılan taraf olursun. Yeniliğe çok ama çok ihtiyaç duyarsın. Ayrıca 7.evindeki Neptün yüzünden "tam aradığım kişi" dediğin bir çok kişinin aslında aradığın kişi olmdığını gördüğünde hayal kırıklığı yaşarsın. Evlilik açısından zordur Neptün'ün 7.evde olması. Çünkü aşırı beklentilerin olur ve sevgilin bu beklentilerinden birini bile karşılayamasa hayal kırıklığına uğrarsın. Dolayısıyla farkındalık düzeyini artırmaya çalışmalısın. Ben Güneş burcun sayesinde bunu başarabileceğine inanıyorum. Birlikte olacağın kişi öncelikle ruhuna hitap etmelidir.

Ay burcun Yengeç ve 2.evinde. 2.evde Yengeç olması biraz cimriliğe yol açar gibi düşünülse de bence tutumlu olmak adına yararlı bir yerleşim. Para biriktirme ve biriktirdiğinin bereketi konusunda şanslı olursun. Ailene özellikle annene düşkünsündür. Gerçekten aşık olduğun kadına yürekten bağlanırsın ve herşeyini onunla paylaşırsın.

Pluto açıların dikkat çekici. IC, MC, ASC, DC hepsi ile etkileşimde ayrıca Jüpiter ve Merkür'ün ile kavuşumda. Baskıcısın ve idare etmeyi seversin. Düşünsel ve iletişimsel anlamda çok derin birisindir. Araştırma yapmaya bayılırsın. Her şeyin en dip noktasına kadar öğrenilmesini arzularsın. Kendi fikirlerini -hatta bazen kendini- zaman zaman gizlersin. Zaten Venüs'ün de Akrep. Sevgini de çokça dışa vuramassın. Venüs'ünün Mars ile karesi aşkta ve özel ilişkilerde saldırganlığına neden olabilir. Bir de Mars'ının Aslan olduğunu hatırlarsak, kabalaşmamaya çalışmalısın uyarısını yapmam oldukça yerinde olur. Pluto açıları ve Venüs'ünün Akrep olmasına dayanarak söyleyebilirim ki; dış görünüş olarak değil ama, seninle bir kaç kez -belki de ilk kez- konuşan biri seni muhtemelen Akrep burcu sanacaktır.
Dark'ın doğum saatini yanlış aldığımdan yorumu iptal ediyorum. En kısa zamanda tekrar yeni bir yorum yapacağım inşallah.

inş destina: )
Ey Hamza
Gördüğün Hiçbirşeyden Korkmazsın bu Doğru
Ama Heybetini Gizli Tut Zira
Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor.

Kullanıcı avatarı
_destina_
Mesajlar: 64
Yaş: 41
Kayıt: Sal 19 Şub, 07:19

Okunmamış mesaj gönderen _destina_ » Sal 26 Şub, 16:58

Selam Dark ancak vakit bulabildim çünkü harita analizlerini bizzat kendim yapıyorum, programlarla çıkartılan analizlere güvenmiyorum, bu nedenle de analiz en aşağı bir saatimi alıyor.. Çok samimi bir şekilde açıklamam gerekirse durum bu. Alelade işleri sevmem.. İyi bir yorum yapmak için sakin kafa modunda olmam gerekiyor. Umarım anlamışsındır.

Gözüme çarpanları paylaşmaya çalıştım, iyi okumalar.Terazi burcunda stelyum 6. ve 7.evlerde.. Bu ne demek? Terazi burcunun ve 6.-7. ev konularının hayatın boyunca karşına çıkması.. İş çevresi, sosyal çevre, ikili ilişkiler, ortaklıklar, hizmet etme, yardımlaşma.. Ömrün boyunca üstünden geçeceğin -belki de özel bir çaban olmadan güzel yaşayabileceğin- alanlar..

Gezegenler horoskopun batısında toplanmış. Bu ne demek? Başkalarının onayına fazlaca ihtiyaç duyan ve onları dinleyen birisin demek. İstişare etmeden, fikir danışmadan rahat edemezsin. Psikologlar için iyi bir konumlanmadır. Daha iyi anlamak için şu yazıyı okuyabilirsin..

Eğer planetler haritanın Batısındaysa, ne kadar isterseniz isteyin, sizin kendinizle yaptıklarınız daima diğer insanların ne istediklerine, neye ihtiyaç duyduklarına veya sizden ne beklediklerine bağlıdır. Dolayısıyla yaşam alanınızın bütününde o kadar özgürlüğe sahip olamazsınız. Doğum haritalarının Batısında çok sayıda planetleri olduğu halde yaşamlarının başkaları tarafından yönetildiğini hissetmeyen bir çok insan tanıyorum. Bu bir bakıma doğru da. Ancak bunların da meslekleri doğrudan diğer insanlarla bağlantılı. Öğretmenler, psikologlar, doktorlar, çeşitli danışmanlar... Bunlar genellikle bir çeşit grup biçiminde çalışıyorlar ve çoğu bunu yaptıkları için mutlular. Bazıları mutlu değiller, ama bunun nedeni diğer insanların onlardan istediklerini, gereksindiklerini veya beklediklerini düşündükleri şeyi yansıtıyor olmaları.

7.evin dolmuş taşmış (: 3 gezegen bu evde.. Pluto, Terazi Merkür ve Akrep Venüs’e bakınca zeki, kıskanç ve tutkulu bir eşe ihtiyacın olduğunu anlıyoruz. Ayrıca evliliğin aşk evliliği olabilir ve çok tutkulu bir aşk olabilir aşkınız..

Venüs’ün Akrep’te olması sevgini, aşkını rahat dile getirebilen biri olmadığını düşündürdü bana. Yazık kızlara ama di mi, hep bana hep bana dememelisin (: Sen de sevgini/aşkını açıkça göstermelisin sevdiklerine..Aslında sen sevgini gösterirsin ama karşı taraf bunu pek anlamaz çünkü senin ayrı bir dilin vardır sevgini anlatma konusunda.. Biraz değişik davranışlar sergilersin mesela.. Ama dediğim gibi bunu çok az kişi anlar.. Bu nedenle gizlememelisin duygularını ve kendine güvenli bir şekilde sevgini haykırmalısın.. Sevilen bunu hak etmiyor mu sence?? Aşırı kıskançlıktan uzak durmalısın yoksa bu başına çok iş açabilir..

Terazi burcundaki Pluto’nun, Merkür ve Jüpiter ile kavuşumu.. İnanılmaz bir araştırma hevesi, konuşmada ketumsal özellikler. Fikir alma, ama fikir vermeme (: Kendini gizleme eğilimlerin olabilir ama fikirsel anlamda.. Yoksa konuşkan ve dobra birisindir..

8.evdeki Uranüs’ün Güneş ve Ay’a olumlu açıları..Araştırmaya ve keşfetmeye meraklı bir yapı..Yenilik peşinde koşma.. Bireyliğe inanma.. Haklara saygılı olma.. Astroloji, teknoloji vs. konusunda süper yetenek (:

Yükselen yöneticisi Mars 5.evde Aslan burcunda ve Venüs-Mars karesi: Mars’ın Aslan burcunda ve yine Aslan burcunun evi olan 5.evde konumlanmış. Ayrıca yükselen yöneticin olduğundan –ve yükselene trine açı yaptığından dolayı- ayrı bir öneme ve güce sahip. Kısacası Mars’ın çok güçlü haritada. Dolayısıyla böyle bir Mars’ın Venüs’e kare açı yapması, sinirlendiğinde aşırı kaba, acımasız ve kibirli bir karakter sergileyebileceğini işaret etmekte. Aşkta fazla hızlı olabilirsin (Mars’ın güçlü ve ayrıca 5.evde konumlanmış) Bu hızın yüzünden bazı problemler yaşaman da olası. Mars’ının Aslan burcunda ve 5.evde olması ilk çocuğunun haşarı, yaramaz ve atak bir çocuk olacağını çağrıştırıyor bana (:

Neptün 9.evde Güneş’in ile kare açıda: Mistizme/felsefeye ve/veya dini konulara meraklısın, bazen akrabalarından yana sorunlar yaşıyor olabilirsin ya da yaşamış olabilirsin. Yüksek öğreniminde problemler olmuş olabilir ya da yüksek öğrenimini yarıda bırakmış da olabilirsin. Yurt dışı konusunda hayal kırıklıkları yaşamış olabilirsin.. Ayrıca Neptün-Güneş kare açısı, bazen hayal dünyasında yaşamaya sebeptir. Bu nedenle bazı girişimlerinden eli boş döndüğün olmuştur..

Ay’ın, Pluto, Merkür ve Jüpiter ile kare açıda..Kendini duygusal anlamda güvensiz hissetmene ve duygularını gizlemene sebep olur.. Baskıcı bir karakterin vardır, başkalarını değiştirmeye çalışır bu konuda sorunlarla karşılaşırsın, dediğim dedik davranırsın çünkü.. (Ay-Pluto karesi) Sinir sistemin zayıftır, depresyon meyli görülebilir.. (Ay-Merkür) Yabancı ülkelere gitmen ya da yüksek öğrenimin seni mutlu etmez ve/veya tatmin etmeyebilir.. (Ay-Jüpiter)

Ailenle ilgilenmek seni bunaltabilir bazen.. Çünkü ailenle aşırı ilgilisindir ve onlar da seninle aşırı ilgilidir (Ay 4.evde)

Şans noktan 11.evde Kova burcunda.. Arkadaşlarından, elektronikten/elekrikten, teknolojiden ve/veya astrolojiden yana ekstra maddi gelirin olabilir.

Kullanıcı avatarı
dark
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1573
Yaş: 42
Kayıt: Prş 12 May, 23:46

Okunmamış mesaj gönderen dark » Sal 26 Şub, 17:45

destina çok tşk ederim anlatım tarzında çok hoş olmuş=)
Ey Hamza
Gördüğün Hiçbirşeyden Korkmazsın bu Doğru
Ama Heybetini Gizli Tut Zira
Yürüyüşün Ölümü Korkutuyor.


Kilitli
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Doğum Haritası” sayfasına dön