Doğum Haritası Yorumları (Free Birth Chart Report's)

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
bumin__
Mesajlar: 10
Yaş: 41
Kayıt: Pzr 17 Ara, 15:52

Okunmamış mesaj gönderen bumin__ » Pzt 18 Haz, 17:13

:o :o yaa yalnız efecim 1 aydır bu konuya hemen hergün bakıyorum ancak bana sıra gelmiyor olmalı...nolur benim horoskopumuda yorumla.19 temmuz1982 sivas sabah 10 nolurrrrr :arrow:
Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Sal 19 Haz, 17:34

akreperka yazdı:YALNIZEFE Benim de doğum haritamı yorumlarsan çok sevinirim..
29.10.1985
İstanbul/üsküdar---05:50
Yükselen Burcu: Terazi
Güneş Burcu: Akrep
Duygu(Ay) Burcu: Boğa

Yükselen Terazi bir erkek karakteri giyinmeye, gösterişli gözükmeye özen gösterir..Yüz hatlarında yumuşaklık iyi bir görünüm sağlar..Kemikler karakter zayıf olsa bile pek kendini belli etmez..Daha çok dolgun bir yapısı vardır..Buna rağmen kilo almaya meyillidir..

Ay 7. evde Boğa'ya düşmüş..Bazı gezegenlerle yapılan kavuşumlar var..Bunlar eşinde anne tipinde bir kadını aramaya iter karakteri..Evlendikten sonra cinsellikten kaynaklanan sorunları olabilir..bu genelde kendisinden kaynaklanmayacaktır..Evlilikte beklenen canlılık ve hareket görülemez..Beklediği gibi şanslı bir evlilik olmayabilir..

Merkür Akrep'te 2. evde..Para konularında kafa makine gibi işler..Maddi konularda kazanma isteği had safhadadır..Karakterin bu evinde olumsuz bir açı gözlenmediğinden para kazanma konusunda şansı yaver gidecektir..Genelde sivri dillidir..Düşmanları onun yanında hata yapmak istemezler..

Satürn 2. evde Akrep'te..Yine maddi konularda göstereceğin cimrilikler yüzünden adın "varyemez"e çıkacaktır..Satürnün dünyaya ait olan maddi bilinci sende kendini kapalı bir kutu ve derin bir görünüm verecektir..Eğer terazi yükselen olmasa belki insani ilişkilerde sorun yaşabilirdin..Çünkü bu gezegen soğuk bir yapıya bürünmene işaret ediyor..

Uranüs 2. evde Yay'da..Şimdi buradan anlayacağın üzerinde 2. evin üzerinde çok fazla açılımlar var..Yani hayatının büyük çoğunluğunu maddiyat ilgilendirecek diyebilir..uranüs ise burada madde ötesi aklın simgesidir..Ahlak kurallarına gerçekci yaklaşır..Her konudaki sorunun eğitim ile çözüleceğini düşünür..Para konusunda bu ev kazanılanın har vurup harman savrulmasına sebep olacaktır..Yani bir nevi havailik kendini burada belli edecek..Kazanılan birikimlerin harcanmasına burası sebep olacaktır..Bu konuda aşırılığa kaçılmaması konusunda tavsiyelerim var..

Neptüm 3. evde Oğlak'ta..Sakin dikkatli ve sık eleyen bir kuşak olurlar..Neptünün aslında kişilik üstüne pek etkisi gözlenemez..Daha çok kuşaklar arasında farklılıkların oluşmasına sebep olacaktır..Bir işte zorlandığında çabuk pes edebilirler..Neptün Mars ile kare açısı gözüküyor..Bu konuda dikkat edilmesi gereken ise kişinin az öncede bahsettiğim gibi zor şartlarda aradığı enerjiyi bulmakta zorlanacaktır..Özellikle psikolojik durumlarda..Hayata dair öğreneceği bir çok şeyde sezgilerin gücüyle destek alır..Bu bazı konularda onu hayal kırıklığına uğratacaktır..

Jüpiter 4. evde Kova'da..Mesleki yönden 4. ev aile fertleriyle iyi uyum verecektir ama maddi açıdan pek fazla destek vermeyecektir..Toplumun iyiliğine dair idealist fikirleri vardır..Bazen ne yaptığını anlamak zor olabilir..Din konusunda ilim dahilinde bir şeyleri görebilir..Kendi aklını beğenmesi de çervresindekileri dinlememesine sebep olabilir..Arkadaş ve dost çevresi geniştir..

Mars 11. evde Terazide..Kalıplaşmış bir çok şeye ve geleneklere asi bir yapısı vardır..Kavgayı asla sevmez..Daha çok arabulucu bir yapısı vardır..Bu da onu çevresinde adil bir kişilik yapacaktır..

Venüs 12. evde Terazi'de..Aşka aşık bir yapısı vardır..İçindeki sevgiyi bir türlü açıklayamaz..Belki hayatının bir bölümünde aşkı tanımlama yoluna gitmiştir ama zorlanmıştır..Rahatlıkla söyleyebilirim ki bunu önce Satürn'deki Akrep etkisinden dolayı cinsel güdüler olduğunu sanacak ama yanıldığı olgunlaştıkça anlayacaktır..Onun için cinsel sevgi(aşk) tanımlanamayan bir zengin iç manevi sevgiden gelir..Bu kişiye Goethe'nin "Genç Werther'in Acıları" adlı eserini okumasını tavsiye ediyorum..

Pluto 1. evde Akrep'de..Olaylarla dolu hareketli bir yaşamı vardır..Güzellik daha çok cinsel cazibe konusunda kendini gösterecektir..Gözler bu konuda çok etkileyici ve dikkat çekicidir..Bu da onu çevresinde çapkın bir kişilik yapabilir..Ayrıca hırslı ve istediğini elde etmek isteyen bir yapı vardır..Cinsellik konusunda uyum sağlayacağın burcun ise Boğa olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim..

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Prş 21 Haz, 23:38

akrepcikkk yazdı:27.10.1989
10.40
ısparta
benimde yorumumu yaparsan sevinirim şimdiden teşekkürler
Yükselen Burcu: Yay
Güneş Burcu: Akrep
Duygu(Ay) Burcu: Terazi

Yükselen Yay kadınlarının en belirgin dış görünümü kalça bölgesidir..Adeta bir manken edasıyla yürür..Omuzlar kadında bile geniştir. Boy uzuncadır..İleride kilo almaya müsait bu tipler kalça bölgelerinde bir yoğunlaşma göreceklerdir..Yükselenin bazı gezegenlerle ile yaptığı uyumlu açılar var..Bazen etkileyici bazen de bakımsız bir görünüm verir..

Ay başucu noktasına çok yakın seyretmektedir..Bu durum kişiyi içe dönüklük ve aşırı duygusallık verecektir..Çok hassas bir yapısının olması muhtemeldir..Terazideki ay kişiyi sevgi odaklı yapacaktır..Hayatlarında aşksız yapamazlar..
Merkürün 10. evde yer alması iş alanlarında, politikada, insan ilişkilerinde yaratıcı düşüncelerle dikkat çekmeye sebep olur.Edebi konuşmalarla insanları etkileme gücü verir..Burada Mars ile yapılmış bir kavuşum gözlenmekte bu da hayatında bu konuda inişli çıkışlı devrelerin olacağını gösterir..Merkür Terazi de..Pek fazla bedensel çalışmadan hoşlanmazlar..Hukuk alanında çok başarılı işler yapar..Adildir, bir insana istediği bir şeyi sözleriyle yaptırabilir..
Mars 10. evde Terazide..Yükselmek, şan, şöhret sahibi olmak, zirveye göz dikme!..Yetki sahibi olma, önderlik yapma, meslek alanında tutkularını elde etme için gözü kara davranabilme, iftiraya uğrama tehlikesi de gözüküyor..Etrafa meydan okuyucu tavırlar olmazsa toplumsal ilişkilerde daha iyi bir uyum sağlayacağı muhtemeldir..Marsı Terazi de olan kişiler aşk konusunda havaidirler..Kavga ve çatışmaya karşı olduklarından kelimelerle uzlaşma yoluna giderler..
Pluto 3. evde Akrep'te..Zekaları ve iletişim güçleriyle insanları etkileyerek onların köklü fikirlerini değiştirebilme yetenekleri vardır..Değişik, gizemli konulara karşı ilgi duyarlar..Eğer bir fikir ortaya atacaksa buna sonuna kadar inanıyordur..Fikirleri yüzünden çevresiyle sorunlar yaşaması muhtemeldir..Akrepteki Pluton ise kişiye güçlü ol emri verecektir..Cinselliğe verilen önem artacaktır..Sessiz derinden ve patlamaya hazır bir haldedir..
Venüs 12. evde Yay'da..İçindeki dolup taşan özlemi ifade edememe..Zengin bir hayal gücü sayesinde bazen yaratıcı fikirler ortaya koyma ama çoğu zaman duygusallığa kayma..Yaydaki Venüs yine aşkta bir zenginlik ve maceraperest yapı verecektir..Kolay bağlanacak kolay sıkılacaktır..Çok fazla ilişkisi olur..
Uranüs 1. evde Oğlakta..Uranüs bu evde daima ileri bakma eğilimi verir..Mücadeleci ve muhaliftir..İnatçılık artacaktır bu evde..Kendine, aklına güvenir. Sorumlulukalmaktan,yüksekmevkilerde olmaktan ve kesinlikle yönetmekten hoşlanır. Yönlendirmede,pratik ve akılcı yollar göstermede başarılı. Ne konuda olursa olsun çalışma tekniklerine yenilik getiricidir. Bazen davranışlannda anlamsız, alışılmamış tuhaflıklar görülebilir. Meydan okuyucu bir tarafı da var. Dürüst olmayanlara düşman... Yalan hile, dalavere yapanı affetmez. Gereksiz konuşmaz. Sık meslek değiştirmek zorunda kalabilir. Surpriz gelişmelerden dolayı sıkıntılar yaşar.
Uranüs 1. evde Oğlakta..İrade sahibidir..Bilginin efendisi olmak ister..Zeki ve ne istediğini bilen tiptir..Maddesel değerlere önem artar..Disiplinli, pratik, maddecidir. İnsanları yönetmek, eğitmek, ders vermek sanki görevleridir. Otoritelerini sessizce uygularlar. Yapmak istediklerini büyük bir sabırla neticeye mutlak ulaştırırlar. Genellikle karamsar olurlar. İyi düşünürler fakat harekete geçmede ağır kalırlar...
Neptün 1. evde Oğlakta..Kuşkucu, kararlı disiplinli bir kuşak olur..Yalnız zorluklar karşısında çabuk pes edebilirler..Her şeyi bilmek isterler..Hassas, çekingen, duygusaldır. Fazla baskı altında rahatlık veren maddelere sığınmaya meyleder(Uyuşturucu, alkol v.s). Son derece nazik ve kibardır. Madde ötesi güçlerin etkisinde kalabilir. Kendine acıma ve kendini aldatma görülür.
Jüpiter 7. evde Yengeçte..Aileye karşı fazla ilgi gösterir..Geleneksel düzene iyi ayak uydurur..Çok iyi ev hanımı olur..Ananevi olayların bir diğer kuşağa aktarılması yolunda köprü vazifesi görürler..
Evlilikten yana şans verir. Kendinden daha yüksek eş, bu yolla gelen kazançlar kendini gösterir..Zıt açılar mevcut olduğu için insanlara kendini büyük göstererek, yüksek beklentiler içine sokar. Evlilik yoluyla maddi zararlar yaşatır..

3. evdeki balık seni duygu yoğunluklu düşünmeye itecektir..
7. evindeki ikizler aşk ve evlilik hayatında değişikliklere ve huzursuzluklara yol açtığını gösterir.
8. evdeki aslan ciğerlerinde bir sorun olabileceğini gösterir..

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Sal 03 Tem, 00:13

scorpio yazdı:merhaba yalnız efe..haritamı buldum ama sadece şekilere bakabılıyorum ...yorumlarsan sevınırım

18/11/78 bursa saat 23,30-00 arası
tşk

Yükselen Burcu: Aslan
Güneş Burcu: Akrep
Duygu(Ay) Burcu: Yengeç
Davranış Burcu:Başak
Düşünce Burcu: Terazi

Öncelikle şunu söyleyeyim ki iç burcu akrep olan bir horoskopa dış burç olarak ateş burçlarından biri düşerse kişiye meczup bir yapı verir..Bu dışarıdan bakanlar için görünümü de bu şekildedir..Yani biraz daha tasavvufi düşünme ve engin bir iç alem verir..Haritada gezegenler sol tarafa doğru toplandığı için kişi sosyal ilişkilerinde dışa dönüktür..Bu da onun Aslan yükselen kişiliğiyle iyi uyum sağlayarak pek fazla sıkıntı yaşamamasını sağlar..
Karakterinin dış görünümü saçlar koyu ve aslan yelesini andırırcasına durur..Omuzlar genişe yakın ve baş buna oranla küçüktür..Buna nazaran el ayaları geniş ve parmaklar uzun olabilir..Fizik görünümü zodyakta en iyi olan yükselen tipidir..

Satürn Başak Burcunda ve 2. evde..
Çalışmak, hizmet etmek için varolmuştur. Çok kuruntulu, endişeli, kuşkuludur. Titiz ve planlıdır. Kendine hayatı zehir etmede ustadır. Sağlık, temizlik işlerine çok önem verir. Bu konuda bilgisi çok olur. Bilimsel konulara önem verir. Kendine özgü, faydalı olduğuna inandığı düşünceleri vardır.
Satürn Uranüs arasında yumuşak altmışlık açı özgürlüğe düşkün bir yapı verir..Buna nazaran değişik yaşam biçimlerini araştırmaya yönelik idealleri vardır..Bu kişi aslında bir kaşif olmalı..Gözlem yeteneğine de aynı zamanda enerji verir..

Ay Yengeçte 11. evde..Anaç bir yapı. Olması muhtemel şeylere karşı daima tedbirlidir. İhtiyacı olanın yardımına koşar. Yemek pişirme ve yemede maharetlidir (: Terbiyeli, nazik, çekingen, bulunduğu ortama kolay uyabilir. Çabuk anlar. Düşünsel veya maddesel, tuttukları şeyi asla bırakmazlar. Sadık bir sevgili veya mutsuz bir yalnızı oynar..Mideleri hassastır...


İdealisttir. Hoşlanmadığı, ölçülerine uymayan şeyleri asla kabul etmez. Katı ve kırıcı olur. Sosyal ilişkileri güçlüdür. Duygusal rahatlama verir. Umutları, dilekleri, hedefleri değişkendir. Dost canlısıdır. Arkadaşlarına destek ve yardımcı olmayı sever. Psikolog gibidir. Rahatlatıcı özelliği vardır.
İç alemi çok zengindir. Ruhsal gezintiler yapmak, evrensel boyutlara genişlemek, farklı şuur boyutlarında yaşamak isteği duyar. Herkesle dosttur. Düşünce yoluyla istediklehni oluşturacağına inancı vardır. Zor durumlarda manevi destek aldığını hisseder. Fantazileri çoktur... Fikirlerini çok abartır ve gerçekmiş gibi inanır...
Sevgiyle, sıcaklıkla, cömertlikle yoğrulmuş bir yapıdır. Gözden düşmemek, hep lider olmak, bulunduğu çevrenin en iyisi olmak ister. Kendi kendini çok iyi yetiştirir.

Pluto 3. evde Terazide..Farklı bir düşünce tarzı vardır. İlginç, esrarlı ve anlaşılması güç konular ilgisini çeker. Aklın ve zekanın zirvesine ulaşmak isterler. Anlatımı, sözleri sert ve etkileyicidir. Bir konuyu kabul ettireceğinden eminse ortaya atar aksi halde hiç söylemez. Etrafı ile pek geçinemez. Fikirleri yüzünden hayatının her döneminde zorluklarla uğraşmak durumunda kalır. Zeka güçleri ile insanları etkileyip, görüşlerini değiştirebilirler. Öğrenim yıllarının ilk devrelerinde olsun, yakın akraba, arkadaş, komşularla olsun sorunları hep olur. Ayrıca kendilerine yapılan kötülükleri de asla unutmazlar.
Plüton bu burçta “Sev” komutu verir. Aşk hayatı özgürlük kazanır. Adil bir yaşam çabaları doğar. Hak, hukuk, adalet konularında gelişmeler olur. İnsan hakları ve insana verilen değer artar.

Sanat, müzik gibi alanlarda estetik güzellikler doğar. Müziğe ilgi artar. Evlilik, beraberlik, ortaklıklar değer kazanır. Bunların devamına ve muhafazasına önem verilir. Bu neslin çocukları eşitlik için çabalayıp bunu yaymaya çalışacak, dengeyi kurmak için terazinin bir kefesinden diğerine koşacaklardır.

Güzel konuşma, şiir gibi yazı yazabilme, yaratıcılık, el becerilerinde sanatsal ve estetik güzellik, yakın çevreden kişilerle duygusal ilişkiler, denge sağlamak için yalan söylemegörülebilir...
Patlamağa hazır bir bomba gibidir. Çevreyi, toplumu etkileme gücü var. Bunu acımasızcada yapabilir. Çok keskin bir zekaya sahiptir. Zekasını hangi yönde kullanırsa hedefine erer. Ya değerli, faydalı buluşlar yaparak insanlığa hizmet veya hile, zorbalık, yasa dışı, gizli işlerle zarar verme... Zayıf insanları kendi amaçlan uğrunda kullanabilir.Bılim, modern teknoloji fazlasıyla ilgisini çeker. Özgür düşünür ve öyle hareket eder. Yakın çevresi üzerindeidareedicidir. Konuşması coşkulu, canlıdır.Dilioldukça sivridir. Doğru bildiğini açıkça söyler. Idare edilmesi, kontrolü nerdeyse imkansızdır. Bilimsel, fikirsel iletişim sahalarında başarılı olur. Madde ötesine dönük düşünebilir.

Venüs Akrep'de 3. evde..Sevgi, aşk, ihtiras ve cinsel yönünde ağırlık kazanır. Duyguları kontrol etmek zorlaşır. Geçimi, beraber yaşanılması zor insandır. Antisosyal davranışlar görülebilir. Kendilerini daima, her yönden haklı görürler. Çok bencil olur, zevkleri ve alışkanlıklarından asla ödün vermezler. Onu ihtirasları yönetir... Herkesin onlara tabi olmasını ister ve bunda haklı olduktarına inanırlar. Eş olarak sanki bile bile zor kişileri seçer, adeta acı çekmekten zevk alırlar.

Güneş 4. evde..Aile içinde sayılan, sevilen biri olma. otoriterlik, evini ve ailesini üstün hale getirmek, vatan sevgisi, saygıdeğer anne baba, ihtiyacı olanlara sahip çıkma...

Mars Yay'da 4. evde..Çabuk öfkelenme, duygulara kapılarak sonradan pişmanlık getirecek söz ve davranışlarda bulunma, çok çabuk değişşme, bir küskün, bir barışık, bir coşkulu, bir kızgın. Aile içi geçimsizlik, anne baba ile anlaşmazlık, erken yaşta evden ayrılma... Huzurlu olacağı yeri kurma savaşı, ev ve aile ile ilgili konularda kavgalar...
Yaydan fırlamaya hazır bir ok gibidir. Maceraya hazırdır. Özgürlüğünü korumasını bilir. Sürekli aktiftir. Kendi sorunları yanında başkalarının pcoblemlerine de çözüm bulucudur. Zekası çok keskin, dili de oldukça sivridir. Inandığı konulann şiddetli savuncusudur. Ateşli, coşkulu, son derece enerjik, ani sinirlenir ve öfkelidir. "Etraf ne der" diye bir sorunu yoktur. insanların onunla ilgili düşüncelerden etkilenmez, denilenlervız gelir, tırs gider...

Neptün Yay'da 5. evde..Filozof görüşlü, dini inançları olan, bunlan savunan kişilerdir. İyimserlik, fedakarlık yönleri güçlü, olağanüstü şeylere inarır, hayalleri gerçek gibi kabul ederler. Altıncı hisleri şaşırtıcıdır. Bedensel ve zihinsel güç veren sporları yaparlar. Yeni şeyler hissetmek, bulmak mutlu eder..
Yetenekli, yaratıcıdır ama bunları doğru olarak kullanmakta zorlanır. Edebiyat, sanat, müzik, tiyatro, sahne alanlan ilgisini çeker. Aşırı hayaller, boş umutlar peşinde koşarak düş kırıklığına uğrama ihtimali de vardır. Her şeyi yapabileceğini hisseder, hayalinde yapar ama ortaya genellikle birşey çıkmaz. Derin duygusal sevgı ihtiyacı onu bu konuda aldatabilir... Uygun olmadığı halde sevdiğini sanarak yanlış ilişkilere girebilir. Çocuklar konusunda aşırı hassastır. Bu durum problemlere neden olur.

Merkür Yay'da ve 5. evde..
Yaratıcı konuşma, artistik kabiliyet, sunuculuk, konuşma yeteneği, çocuklarla ilgilenmekten zevk alma; kumar, borsa gibi riskli konulara merak, birkaç sevgiliyi birden idare edebilme....
Neşeli, hareketli, ele avuca sığmaz biridir. Nükteci, mizahi, hatta alaycı olur. Sözleri ile insanları iğneler. Taklit yapma yeteneği vardır. Hayatın gülünç yönlerini iyi gözlemler, acı durumlarda bile hoş bir bakış açısı yaratabilir. Spor, dans gibi alanlarda başarılı olur. Zerafetli ve asildir. Derinlemesine değil ama geniş alanda düşünebilir. Dini, felsefi konulara meraklı. Geleceği görme, kehanette bulunma gibi özellik verir. Değişkendir.

Ay ile Venüs arasında oluşan üçgen açının karaktere etkisi ise dişi altkişiliklerdir ve birbiriyle uyumlu olduklarından çok huzurlu bir edilgenliği, alıcılığı ve duygular dünyasını yansıtırlar. Ki buna nazaran Güneş ile Mars arasındaki üçgen açıda tam tersine erkeksi bir kişiliği ortaya koyduğu için kişinin bir erkeksi ve bir kadınsı yanını görmek mümkündür..Ve bu açılar pek fazla kişiyi zorlamadığı için güçlü kişilik oluşmasında pek etkili değildir..Bu kişide biraz üşengeçlik biraz da rahatına düşkünlük verebilir..
Kovalar, senin Başaksı davranışların yüzünden dikkat kesilirler..Genelde kovaların ilgisini çekersin..Terazilerin düşüncelerini daha iyi anlarsın..Çünkü terazi karakterinde düşünürsün..
En son Misafir_Akrep tarafından Sal 03 Tem, 14:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
cemucer
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 139
Yaş: 35
Kayıt: Cmt 08 Tem, 02:50

Okunmamış mesaj gönderen cemucer » Sal 03 Tem, 00:17

cemucer yazdı:sevgili efe benim haritamıda yorumlarsan sevinirim,kendim elimden geldiğince kaynaklardan fln yardım alarak yorumlamaya çalışıorum uzun süredir,eğer bir uzman olarak sende yorumlarsan ne derece kendimi geliştirmiş olduğumdan haberdar olurum şimdiden thnx...

13.04.1989
09:45
Ankara/Altındağ

sabırsızlıkla ve azimle bekliorum teşekkürler .... :D
Verecek ışığı olmayan karanlığı sever...


Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1079
Yaş: 45
Kayıt: Cmt 20 May, 21:20

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Cum 06 Tem, 20:47

Teşekkür ederim yalnız efe
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

*********************
Herşey göründüğü gibi değildir....

estapiti
Mesajlar: 2
Yaş: 40
Kayıt: Pzr 22 Tem, 03:23

Okunmamış mesaj gönderen estapiti » Pzr 22 Tem, 03:30

..

aramca
Mesajlar: 1
Kayıt: Prş 19 Tem, 12:57

Okunmamış mesaj gönderen aramca » Cmt 28 Tem, 11:19

merhaba yalnızefe 3 temmuzdan beri yorum yapmamişsin bu kadar tatil yeter.. vatandaş senden görev bekliyor. horoskobumu yorumlarsan sevinirim.
20 kasım 1964 mardin saat:05:00-05:30

Kullanıcı avatarı
platonusss
Mesajlar: 16
Yaş: 42
Kayıt: Pzr 01 Tem, 14:09

Okunmamış mesaj gönderen platonusss » Cmt 28 Tem, 11:30

12 kasım 1981
maraş elbistan
04 :45 saatten emin degilim ama sanırım otuzdakikayı açmaz fark.

Kullanıcı avatarı
kahve
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 913
Yaş: 50
Kayıt: Sal 12 Haz, 13:52

Okunmamış mesaj gönderen kahve » Cmt 28 Tem, 20:49

tesekkurler yanlizefe,yorum istegimi geri cekiyorum.arkadaslarinkiyle devam yapabilirsin istersen.
Suclar insanlarin yüzünde görünseydi aynalar satilmazdi
P.Ustinov

Armageddon

Okunmamış mesaj gönderen Armageddon » Pzr 29 Tem, 17:24

Sayfaya ilginizden dolayı teşekkür ederiz. ancak yorumcumuz yalnızefe kısa bir süreliğini bu sayfaya hizmet verememektedir. isteği üzerine kendi gelinceye kadar sayfamız kilitli kalacaktır.. kendini yorumlara hazır hissettiği an tekrardan kaldığımız yereden devam edeceğiz...

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 19 Oca, 00:26

ya-ye yazdı:günaydin yanliz efe,talepler cogaldi,sana baya is düsmüs görünüyor.:)
28.11.1973
saat 17.30 veya 18.30 olmali (yükselen burcumun yengec olduguna eminim)
Gehrden /Almanya
Yükselen: Yengeç
Güneş: Yay
Ay : Oğlak

Kişinin hayatın anlamını bulmada Yengeç profilini kullanacağından yani aslında aileye ve evine olan düşkünlüğünün üstüne bir de romantik kişiliği de eklersek maceracı ve özgürlükçü bir Yayı ararken yaşadığı sıkıntılar da aslında kişiye katlanması zor bir kişilik yapısı verecektir.

Ayın etkisi Oğlak burcunda düşüktür. Kişinin çocukluğu sıkıntılı geçmiştir. Kişi hayata atılma mücadelesini çok erken yaşlarda vermiştir. Bu yüzden çok erken yaşlarda olgun tavırlar içerisine girmiştir. Ayakları yere sağlam basan bir kişilik oluşturmuştur. Fakat bu yapı bize ilişkilerinde problemler olacağına işaret eder. Kişi maddi yönden güçlü kişileri tercih edecektir.

7. evdeki Ay kişinin annesi modelinde biriyle ortaklık veya aile kurma yoluna gideceğine bize haber verir. Yani onu koruyacak ve kollayacak birine ihtiyaç duyar. Haritasında Yengeç etkileri kuvvetli bir erkek ile evlenebilir ya da evlenmiştir. Aile kişinin evliliğinde büyük önem taşımıştır. Özellikle anne evlilik ilişkisine çok karışmıştır. Kişi bu yüzden evliliğinde annesinin sözlerine kulak astığı için evliliğinde problemler yaşamıştır.

Plutonun 5. evde bize verdiği haber ise kişinin gerçek mutluluğu bulana kadar çok sayıda ilişki geçirebileceğidir..Pluton 5. evde iken çocuk düşürme veya doğurmayla ilgili problemlerin yaşandığına işaret eder. Bu konuma sahip kişinin ailesi aşk hayatında yanlış kararlar alacağından korktuğu için kişiyi kısıtlamış olabilir. Kişi de bu baskıdan kurtulmak için büyük mücadele vermiştir. Bu kişiler aile ortamının verdiği yumuşak ve ılımlı havaya alışmak zorundadırlar..
Plutonun Terazideki duruşu kişinin romantizmini giderecek ve daha çok cinsel tarafa yönlendirecektir.Kıskanlık ve sahiplenme duyguları daha yoğun olacaktır.

Venüs Oğlak burcundaki kişi ilişkilerde maddi güvence ve prestij arar. Kendinden yaşça büyük, olgun ve aklı başında kişilerden hoşlanır. Amaçları doğrultusunda da ilişkiye girebilir. Balıklama bir ilişkiye atladığı hiç görülmemiştir. Düşünüp taşınıp karşısındaki insanı tartar. Çalışmayı ve disiplini sever.

Para konusunu da çok ciddiye alır. Sorumluluk sahibidir. Tutkularında bile sorumlu davranır. Aşkta romantik sözlerden çok elle tutulur somut şeyler görmek ve yaşamak ister. Mantıklı ve temkinlidir. Boş sözlere pek kulak asmaz. Karşısındakinin duygularını bir şekilde görmek ister.

Haritamızdaki Mars etkileri, Güneşi yani ideal hayatı bulmaya çalışırken nasıl mücadele edeceğimizi gösterir. Marsın Koç'taki etkisi burcun kendi yönetici gezegeninde olduğu için kişiye sert, sinirli ve atılgan bir yapı verecektir. Öyle ki kişi iş ilişkilerinde bile atılgan olacaktır. Bu sert yapı ilişkilerinde cinsel temelli sorunları da beraberinde getirecektir.

Marsın MC ile yumuşak açısı kişinin hem aile hayatında hem de mesleki yaşamında hareketli ve mesleki açıdan yükselen bir yapı verecektir.
Yine Marsın Ay ile kare açısı çabuk kızan ve hislerini hemen belli eden yapı verecek ve kişi bu yüzden ilişki kurduğu ortamda kontrolü elden kaçıracaktır.

Venüsün zıttı olan Mars ile kare açısı kişiye cinsel yönden düşkünlük verecektir. Ayrıca cinsel yönden tatminsizliğe varan bir sürü problemleri olur. Haritada Mars, Venüsten daha güçlü yapıda olduğu için kişi sinirli ve agresif tavırlar gösterir.

Plüto yükselen ile kare açıdadır: Bu tiplerin şahsi düşünceleri, eşleriyle olan ilişkileri kötüdür. Başkaları onları anti sosyal olarak görür. Çeşitli düşünceleri vardır ancak hiç biri sağlam ve mantıklı değildir. Başkalarını değiştirmeye çalışırlar. Kavgacı, ölçüsüz ve uyumsuz kişilerdir.

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 3551
Yaş: 46
Kayıt: Çrş 05 Eyl, 20:36

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Cmt 19 Oca, 12:04

...
En son intuition tarafından Prş 08 May, 20:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 19 Oca, 15:43

metzelder60 yazdı:21 haziran 1990 saat 07,30
Yer : Bahçelievler

Yükselen:Yengeç
Güneş:İkizler
Ay:İkizler

Bilmeye öğrenmeye meraklı bir Ay etkisi söz konusudur. Kişi zeki ve anlayışlı görünmek isteyeceğinden duyguları ön planda tutmaz ve daha çok somut yanını ortaya döker bu yüzden çevresindekilere soğuk gelebilir. Kitaplara ve öğrenmeye pek meraklı bu ay burcu bilgiye doymayacaktır. Bu yönü ona dedikoducu ve insanların özellerini merak eden bir yapı da katabilir. Zihinsel yönden çok doyurucu bir partnerdir. Aynı şekilde karşı tarafında bir zihinsel olarak iyi olması gerekir. Duygusal yapıları inişli çıkışlı olacaktır..Değişken yapısı partnerine sıkıntı verecektir. Bu ilişkide karşı tarafın kıskançlık yapmaması ilişkinin süresini uzatacaktır. Çünkü o bir çok kişiyle entellektüel anlamda sohbete girmek isteyecektir.

Güneşin MC ile açılarında sertlik söz konusu..Kişi ilişkilerinde tutuculuk yapabilir ve bu ona psikolojik rahatsızlıklar verir..Güneşin 12. evdeki konumunu özellikle "baba"ya ya da diğer erkeklerin kişiye olan etkisine ve sorunlarına işaret eder.İlişkileri hep sorunlu bir şekilde sona ermiştir. Belki de babanın yetersizliği kişide çevreyi algılama da sorunlar yaşatmaktadır.Babanın kişiye olumsuz etkileri vardır. Ya da kişi öyle düşünmektedir.

Venüs'ü Boğada olan kişi cinsel yönden cazibe doludur. Ayakları yere basan ilişkilere sahip çıkarlar ve aslında maddi yönden sağlam bir ilişki onlar için baş tacıdır. Bunun yanında ilişkisinde kesinlikle romantizm olmalıdır. Sevdiklerini kıskanır. Boğazına düşkündür ve bu ona yapılı bir görüntü verebilir. Adolf Hitler'in de haritasında bu konum mevcuttur. O siyaset ve sanat arasında gel-git leri olan bir karakterdi. Ve sonunda tercihini yaptı. Venüsün 11. evdeki duruşu da bu kişinin çevresini daha çok sanata düşkün kişilerin oluşturduğuna işaret eder. Bu yönüyle oldukça renkli ve keyifli bir çevresi olacağına şüphe yoktur. Venüsün açıları bu kişinin müzisyen olduğuna ya da olacağına dair kesin bir harita gösteriyor bana..

Mars Koç burcunda 10. ev(kariyer evi)de kuvvetli açılarıyla sert bir şekilde çalışıyor. Kişi iş hayatında sabır, dayanma ve mücadele gücünü fazlasıyla gösterecektir ve sonunda kafasında kurduğu kariyer çizgisine ulaşacaktır. Fakat bu sert açılar ona kendisiyle ve cinsel hayatıyla ilgili bir çok sorunu da beraberinde getirecektir.
Din konusunda fanatik bir yapı sergileyebilir bu da onun sosyal çevresinde çatışmalara yol açabilir.Sabırsızlığı ve yıkıcılığı yüzünden hiç düşünmeden tehlikeli işlere atılırlar. Elektronik aletlerden bir zarar gelebilir. Elektrik kazası yaşanabilir. Ölümleri kaza sonucu veya ani olur.Cinsel hayatı sıradışı olacaktır. Bu yönden saptırılmış cinsel ilişki yaşama olasılıkları fazladır. Alkolik olabilirler. Bu etkiler yaşı itibariyle daha ortaya çıkmamış olabilir. Ebeveynin bu konuda önlemler alması şarttır.

Satürn 7.evde kısıtlamalar getirir. Satürn döngüsünün etkisini hissedecektir. 30 yaş bunalımına girecektir.Bu yaştan sonra ciddi önlemler alacaktır. Evliliği ileride sıkıntılı olacaktır. Kişi ilişkide boğulurmuş hissine kapılır. Hayatı ilişkileri sayesinde öğrenecektir. Bu yönden 7. evdeki Jüpiter etkisi gibi burada da fala sayıda ilişki içerisine girebilir. Kişi ilişkisinde onu koruyup kollayacak birini arar..

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzr 20 Oca, 00:30

CELÖ yazdı:26 Ekim 1955
04,30
İstanbul
mümkünse oğiumunkini de cıkarırsan cok sevinirim
12 ağustos 1997
02.45
İstanbul
Şimdiden Teşekkürler
Oğlumuz büyüsün ondan sonra gelsin burada kendisi bir talepte bulunsun..Böylesi daha iyi olacaktır.

Yükselen:Terazi
Güneş:Akrep
Ay:Kova

Yükselenin Mars ile yaptığı açılar dışa sert ve sinirli bir görüntü yansıttığınıza işaret ediyor. Kolayca kavga çıkarmakta üstünüze yok gibidir. Karşı tarafın onayını almadan yaptığınız agresif tutumlar huysuz bir kişilik sergilemenize neden olabilir. Yükselen Terazi Güneşe Boğa burcu gelmediği sürece diğer insanlar için çekilmez bir hal alacaktır. Kişinin bir çok insani duyguyu yoğun ve tutku dolu yaşamasından dolayı çevreyi algılamakta zorlanacaktır. Bu yönden aslında pek fazla dostu da olmaz.
1. evdeki Neptün sezgisel anlamda görüntünüze çekicilik verecektir. Diğer taraftan bir çok şeyin tesiri altında kalmanız da mümkündür. Dışarı yansıttığınız görüntü sufi veya abdal tarzında olabilir.
Merkürün 1. evdeki görüntüsü de sizin üzerinizde entellektüel ve zeki bir izlenim olacağına dair haber verir.Merkürün araştırmacı yazarlarda gözlenen bir açısı da sizde mevcut. Marsın bu kavuşumu sizina atak ve hemen anlayan bir yapıya büründüğünüzü gösterir.
Güneşin 1. evdeki konumu bize kişiniz Güneşin doğuşundan hemen önce dünyaya geldiğini gösterir. Güneşin doğuşuyla birlikte doğa ve üzerinde yaşayanlar yeni bir güne başlarlar. Vücudumuzdaki hormonlar güneşin doğuşundan hemen önce salgılanmaya başlar ve yenilenir. Tabi bunun kişisel etkisi de biraz daha uç noktada olacaktır. Kişi ego ve gurur perdesini ilişkilerinde hep kullanacaktır. Bir yandan neşe ve enerji yayarken kendini bulunduğu ortamda üstün görecektir. Bu da insanlara sığ ve basit gelebilir.İnsanların takdirini kazanması gerektiğini öğrenmelidir.

Ayın Kovadaki konumu kişinin özgürlüğüne düşkün olmasında önemli faktördür. İş saatlerini kendi ayarlayabileceği ve ilgi duyduğu alanlarda yoğunlaşabileceği ve kendini zorlamayan işleri seçmek isterler.. Aşkın duygusal yönü sizi etkilemez. Size göre aşk entellektüel paylaşımların olduğu alanlarda aşktır. Duygularını gizlemesi onun aşka hayatındaki gelişmelerin süresini uzatacaktır. Aşkın fiziksel yönü asla yeterli gelmeyecektir. O yüzden zamana yayılmış uzun süren ilişkiler size cazip gelecektir. Venüsünüz haritanızda düşük bir konumdadır. Aşk ilişkilerinizde zorlandığınız sorun yaşadığınız alanlar olacaktır. Ya partnerinizi aşırı sahiplenecek ya da sadece ilişkinin duygusal bölümlerini es geçeceksiniz.
Satürnün Akrep'teki ve 2. evdeki konumu da maddi alanlarda azim ve inat göstererek istediğiniz başarıya ulaştığınızın da göstergesidir.


Kilitli
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Doğum Haritası” sayfasına dön