Doğum Haritası Yorumları (Free Birth Chart Report's)

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Prş 24 May, 23:02

SEMAZEN yazdı:acilen yorum.. :?:
16.11.1981
saat:23.00civarı
SAKARYA SSK
hastane adı bile verdim
Bak seenn..Demek acil haa (:

Yükselen Burç: Aslan
Güneş Burcu: Akrep
Ay(Duygu Burcu): Aslan


Öncelikle dışa bir ateş burcu geldiği için benim gibi meczup yapılı olabilirsin (:
Yükselen Aslan'a göre fiziksel yapı şöyle olabilir:
Omuzlar bir bayana göre geniş olabilir, kalça dardır. Kemikler kalındır. Et yapısı serttir. Bu iri, uzun ve kuvvetli yapıya oranla baş küçüktür. Saçların gür olması özel bir çekicilik ve hava verir.

Çenede bir çukur veya çizgi olur ki bu da bir özellik verir. Hoştur, güzeldir, çekicidir ama ne yazık ki eller için aynı şeyler pek söylenemez.

Tipik aslan eli "pençe" gibi olur. Yani, kemikli, eklem yerleri çok belirgin, el çizgileri ben burdayım dercesine derindir. El sert ve çok güçlüdür. Kendinden emin ve kuvvetli oluşuna rağmen yürüyüşü yumuşaktır.

Senin doğumuna 5 ay kala iki tutulum yaşanmış bunlardan birisi 31 Temmuz 1981(Tam Güneş Tutulması) bunun senin sağlığına olan etkileri şunlar olabilir..Omurga ve omurilik etkilenebilir. Kalp ve omurilik sinirleri arasındaki iletişim aksar, beyinden gelen mesajlar yerine ulaşmada zorlanır ve böylece kişinin hayat enerjisi, canlılığı azalabilir.
Sevgi konusunda çeşitli sorunlar yaşanıyorsa sağlık üzerinde etkileri görülür. Kendini beğenmiyor, sevmiyorsa veya başkalarının sevgisine kayıtsız kalıyorsa kalp kaslarında zayıflama olur.

Olumlu ve dengeli hareket edebilirse fiziki güçlülük kazanır ve yaşlılıkda bile fiziksel durumu iyi olur...

Aşk ve sevgiye değer verir. Eğlence hayatından zevk alır. Yaratıcı konularda çalışmalar yapabilir. Önderlik alanında yeteneklidir..

Mars Başak'da ve 2. Evde
Öncelikle duyguları su yüzüne çıkamıyor ve zorlanıyor. Bu yüzden genellikle huzursuzdur. Hissettiklerini açıklamakta zorlanır. Öfkesinin altında açıklayamadığı çok farklı sebepler vardır. Neye ilgi duyuyorsa, ele aldığı bir konuda başarılı olmağa kararlıdır..Zorlanır, yıkılır, umutsuzluğa düşer ama o hep çabalar..Kazanma konusunda iddialı, dikkafalı, inatçı. Aklına koyduğunu yapmak için engelleri yıkma, kazandığı gibi çabuk yok etme, kendi işini kurma, başkalarının emrinde çalışamama. Vermeği kendi dilerse cömert, zorla istenirse cimri, sinirlenince küfürbaz. Para ve mal elde etme hırsı, yüksek çalışma kapasitesi had safhada..

Satürn 3. evde ve Terazi Burcunda
Sanatçı bir bakış açın var dünyaya.. Sürekli herşeyi dengelemeğe çalışırsın ama başarmakta zorlanırsın..Ayağına gelen fırsatlan çabuk karar verememe yüzünden kaçırır. Son derece kibar, nazik, iyi niyetlidir. Haksızlığa uğramışlann dostusundur. Yanlışları düzeltmek sanki senin baş görevindir. Neticeye ulaşmaya çeyrek kala başka bir konu ile ilgilenmeye başlar. Bu yüzden başarıyı yakalamak ona pek nasib olmaz.Aradığı romantizmi bulamaz. Kavgayı sevmez ama tartışmalardan hoşlanır. Zekasını kullanmayı iyi bilir..Düşünsel yönden disiplinli, ölçülü ve ağırdır.Okurken, yazarken, sorumluluk yüklenirken çok dikkatlidir. Arkadaşlar, kardeşler üzerinde hükmedici, sözünü dinleticidir. Fikirleri filozofçadır.


Pluto Terazi de 3. evde..
Plüton bu burçta “Sev” komutu verir. Aşk hayatı özgürlük kazanır. Adil bir yaşam çabaları doğar.İnsan hakları ve insana verilen değer artar.
Sanat, müzik gibi alanlarda estetik güzellikler doğar. Müziğe ilgi artar. Bu neslin çocukları eşitlik için çabalayıp bunu yaymaya çalışacak, dengeyi kurmak için terazinin bir kefesinden diğerine koşacaklardır.
Farklı bir düşünce tarzı vardır. İlginç, esrarlı ve anlaşılması güç konular ilgisini çeker. Aklın ve zekanın zirvesine ulaşmak isterler. Anlatımı, sözleri sert ve etkileyicidir. Bir konuyu kabul ettireceğinden eminse ortaya atar aksi halde hiç söylemez. Etrafı ile pek geçinemez. Fikirleri yüzünden hayatının her döneminde zorluklarla uğraşmak durumunda kalır. Öğrenim yıllarının ilk devrelerinde olsun, yakın akraba, arkadaş, komşularla olsun sorunları hep olur. Ayrıca kendilerine yapılan kötülükleri de asla unutmazlar.

Jüpiter Terazi Burcunda ve 3. evde
İyi ilişkiler kurmada, isabetli dostlar seçmede şanslıdır. Adil, iyi niyetli, barış ve huzurlu bir yaşamın savunucusudur. İnsanların sevgisini kaybetmemek için elinden geleni yapar.
Manevi değerlerden de zengindir. Ancak kendine aşırı değer verip, çok üstün olduğunu hisseden biri olabilir. Sosyal çevresi zengindır.Konuşmak, öğrenmek, araştırmak, bilgi alışverişi yapmak, görüşlerini aktarmaktan hoşlanır. Düşünsel ve bedensel aktivite içindedir.


Merkür AKREP Burcunda ve 4. Evde
Sezgi yönünden kuvvet verir..Karmaşık bir olayda ayrıntıyı görmede üstüne yoktur..Adeta insanların içlerini okur. Maksatlarını, niyetlerini kolayca anlar. Ser verir sır vermez tiplerdir. Kafasında neler tasarladığını bilmek imkansızdır. Konuşmaları akılcı ve etkileyicidir. Tok bir ses ve emirvaki konuşmalar görülebilir..Bu Merkür 4. evde aile, ebeveynle ilgili konularda yoğunlaşma, akıl danışmanı, anne - baba ile iletişim kurabilme, geçmiş kuşaklarını araştırma gibi özellikler verecektir..7 ceddini merak ediyor olabilirsin (:

Uranüs Yay Burcunda ve 4. evde..
Sorumluluk almaktan korkan bir yapı görülür bunun sebebi özgürlüğüne set çekilmesini istememekten kaynaklanır..Sürekli akıl veren bir yapı gözlenebilir..Eğitim, ahlak ve felsefe anlayışı realist çerçeveler içine kuruludur..Bu bağlamda gerçekçidir..Kanunlara saygı duyar.
Ev, aile anlayışı çok farklıdır. Değişiklikten hoşlanır. Yaşadığı yeri, ortamı yenilemeği sever. Kendi isteği ile veya şartların gereği olarak ebeveynlerinden erken yaşta ayrılabilir.

Neptün YAY burcunda ve 5. evde..
Dini inançları olan, bunlan savunan kişilerdir. İyimserlik, fedakarlık yönleri güçlü, olağanüstü şeylere inarır, hayalleri gerçek gibi kabul ederler. Altıncı hisleri şaşırtıcıdır. Yetenekli, yaratıcıdır ama bunları doğru olarak kullanmakta zorlanır.Aşırı hayaller, boş umutlar peşinde koşarak düş kırıklığına uğrama ihtimali de vardır. Her şeyi yapabileceğini hisseder, hayalinde yapar ama ortaya genellikle birşey çıkmaz. Derin duygusal sevgı ihtiyacı onu bu konuda aldatabilir...

Venüs Oğlak Burcunda ve 6. evde
Duygulannı belli etmez, kısıtlayıcılık verir. Aşkı ciddiye alır. Eş ve evlilik ilişkilerinde sadıktır. Ama sevgide maddi çıkarlar arayabilir. Evlilik yoluyla zengin olmayı planlar. Soğuk görünümü yüzünden insanların uzaklaşmasına neden olur.Günlük uğraşılar yönünden hareketlilik; iş arkadaşları ile uyumlu, iyi, güzel, temiz bir çevrede yaşama..
Kullanıcı avatarı
SEMAZEN
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 570
Yaş: 42
Kayıt: Cum 23 Mar, 11:55

Okunmamış mesaj gönderen SEMAZEN » Prş 24 May, 23:24

çok teşekkürler,,zahmet oldu :P
GELİYORUM,YANINA YOLUNA YARAB.VARAMADIM HUZURA,ÇEKTİĞİM AZAB,NEYLEDİ AŞK BENİ BİR GÖR YARAB,,YAŞAMADIM DÜNYAYI,.SANKİ IZDIRAP..
Resim

Kullanıcı avatarı
ZamaN
Mesajlar: 51
Yaş: 34
Kayıt: Çrş 30 Ağu, 10:27

Okunmamış mesaj gönderen ZamaN » Cmt 26 May, 15:27

20.12.1989
saat: 07:15
Ankara/keçiören

Vakit bulduğunuzda yorumlarsanız çok memnun olurum... Kolay gelsin..
Zaman, Mülayim Eliyle Yaranın Üzerine Merhem Sürer...

Kullanıcı avatarı
cemucer
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 139
Yaş: 36
Kayıt: Cmt 08 Tem, 02:50

Okunmamış mesaj gönderen cemucer » Pzr 27 May, 14:18

sevgili efe benim haritamıda yorumlarsan sevinirim,kendim elimden geldiğince kaynaklardan fln yardım alarak yorumlamaya çalışıorum uzun süredir,eğer bir uzman olarak sende yorumlarsan ne derece kendimi geliştirmiş olduğumdan haberdar olurum şimdiden thnx...

13.04.1989
09:45
Ankara/Altındağ
Verecek ışığı olmayan karanlığı sever...

Kullanıcı avatarı
su
Mesajlar: 8
Yaş: 49
Kayıt: Çrş 22 Kas, 16:12

Okunmamış mesaj gönderen su » Pzr 03 Haz, 22:10

musait olduğunuzda bir yorumda ben alabilirmiyim
04.04.1975
12,00
ankara/altındağ


Kullanıcı avatarı
damla584
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1812
Yaş: 39
Kayıt: Cum 20 Nis, 09:42

Okunmamış mesaj gönderen damla584 » Pzt 04 Haz, 14:17

Ya anlaşılan bana sıra gelmicek :!: :!: :!:

Eminim çok yoğunsundur yoksa banada sıra gelirdi herelde...DİMİ

YANLIZEFE

bumin__
Mesajlar: 10
Yaş: 41
Kayıt: Pzr 17 Ara, 15:52

Okunmamış mesaj gönderen bumin__ » Sal 05 Haz, 16:48

selam :))) lütfen benimkinide yorumlarmısın.ugrastım kendım yapamadım...çok tşk
19.07.1982
saat 10
sivas

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Sal 05 Haz, 23:41

adonis yazdı:biliyorum yogunsun ama bir ara banada yardımcı olursan sevinirim.
16.11.1983
adana/merkez 15:35
Yükselen Burcu: Koç
Güneş Burcu: Akrep
Duygu(Ay) Burcu: Koç

Ay denilince ilk akla gelen duygulardır.Tezlik, acelecilik, biriktirme, çoğalma, üreme ve tüm sıvılar, sular, denizler de Ay'ın etki alanı içindedir. Okyanuslarda gel-git olayını meydana getiren Ay, moralimiz üzerinde de iniş çıkışlar yapar.. Ayın Koç'da olması duygularında taşkınlık, acelecilik, depreşen hislere sebep olacaktır. Mesela yeni bir işe atılacağında eğer mantığınla hareket edemiyorsan enine boyuna düşünmeden o işe duygularını katıp daha sonra pişmanlıklara sebebiyet veren acele işler yapıyor olabilirsin..Bu hislere kapılıp pervasızca konuşup karşındaki kırıyor olabilirsin..Uyku sorunları başgösterebilir..Her yerde baş olma isteği, dediğim dedik bir yapı..Şimdi sana anlatacaklarımı dinleyecek belkide kendini tanıma yolunda kararlar alacaksın fakat yine aslında dinlediğin ben değil yine "kendin" olacaksın..

Dışa açılan bir ateş burcu kendisini anca su grubundan olan akreple dengeleyebilmiş..Aslında bu hal çok da avantajlı bir durum değildir..Çünkü dışa açılan bir ateş seni harekete ve sıçramaya iterken akrep bunu daha derinden ve gizli yapmak isteyecektir..O halde ruh hali meczupluğa doğru giden yolda bazı çetrefilli olaylardan geçecektir..Aslında bunlar bir nevi sınavdır..Çok fazla pişmanlıklar duyma, sürekli melankoli hali üzerinde görülebilir..
Ay 12. evde..Çok fazla duygusallık ve hüzün durumu..Aşk hayatında acı çekmeye meyilli bir yapı veriyor..Bu arada hala aradığın kişiyi bulamamışsındır..Kendini keşfetme isteğinde aslında buradan geliyor..Karakter kendisini tatmin etmek için sürekli kendisini zihinsel veya bedensel işkenceler yapabilir..
Kuzey Ay Düğümü İkizlerde..Toplum içinde kendini doğru ifade edebilmelisin, hayatı kaderci bir bakış açısıyla yorumlayıp bazı hedeflerden ve planlardan vazgeçmen kolaydır..O halde öğrenmen gereken şeylerden bir tanesi de elinde var olan değerleri en yüksek düzeyde geliştirmen olacaktır..Mesela aslında hiç ummadığın bir alanda çalışıyor veya okuyor olabilirsin ama burada senin için tek hedef bulunduğun yerde en iyisi olmaktır!
Mars 6. evde ve Başak'ta..Sürekli aranan kişi olmak sana huzur veriyor ve senin benliğini biraz da pohpohluyor..Hayat mücadelesinde duygular baskı altındadır..Sürekli huzursuzsun..Bir şeyleri istiyor ve bunun için mücadele ediyorsun..Başarısız oluyorsun düşüyorsun tekrar kalkıyorsun..Hayalini kurduğun bir yaşam tarzı var ve günlük yaşamda bu hayaline engel olacak başarısızlıklar senin huzurunu bozuyor..
Metodlu ve sistemli alanlar yani daha çok pozitif bilim dalları senin için uygundur..
Venüs 6. evde ve Terazide..Güzel bir yüz ve bütün güzel olan şeylere tutkunluk buradan gelir..Yükselen ile 180'lik karşıt açı yapmış durumda..Mc ile de kare açı yapmış durumda..Sosyal ilişkiler ve günlük uğraşılarda zorlanma görülebilir..Giyimde şıklık ve modayı takip etme görülür..
Pluto 7. evde Akrepte..Evlilik ve ortak iş ilişkileri sorunlu olur..Etkisi altına aldığı insanları hükmetme ve ezme isteği görülecektir..Kendi işinin patronu olması onu daha başarılı kılacaktır..Güçlü bir cinsel enerji ve cinsel yaşam etkisi görülür..Hiç kendinde gözlemlediğin kötü hallerin başkalarında varmıdır acaba diye sorduğunu oldu mu? Eminim olmuştur..Hatta bu kötü özellikleri örtbas etmek için ikili laf sürtüşmelerinde silah olarak başkalarında kendinde gördüğün kötü özellikleri onların suratına söyleme yanlışını yapıyor olabilirsin..
Satürn 7. evde ve Akrepte..Aşk ve evlilikle ilgili sorunlar burada da gözüküyor..Fakat Satürn maddeci aklın temsilcisi ve bu eve düşen satürn bilinci sezgi ve gözlem yeteneği üzerinde çok fazla kendisini hissettirecektir..Ama Satürn'ün 7. evde olması senin mantık evliliği yapmana yardımcı olacak..
Merkür 8. evde ve Yay..Mizahi ve alaycı bir dil..İronik konuşmalar, laf sokuşturmalar içini rahatlatıyor öyle değil mi? (:
Madde ötesi konulara yöneliş, gizlilikten hoşlanma, olayların, kişilerin ardındaki sırları keşfetme..
Uranüs 8. ve Yay..Uranüs ise madde ötesi aklın simgesidir..Fikirlerini sürekli yeniliyerek, yapıcı bir şekilde değiştirir. lleride olacakları sezebilir ve işlerini ona göre planlar.Gereğinde çok cesur, tehlikeleri önemsemez olur. Kendini çok önemli görmesi dezavantajıdır. Sürekli akıl verir, her konuda söyeleyecek bir şeyleri olduğuna inanır..Cinselliğe değer verir fakat bu konuda kendi istekleri ön plandadır.
Jüpiter 8. evde ve Yayda..Kendini şanssız hissetmene sebep olan bu burçtaki Jüpiter aynı zamanda insanların senden faydalanıyormuş hissine kapılmana sebep olur..Telepati yeteneği dedikleri özellik sende de mevcut..Genelde farkında olmadan yaptığın işler cuk! diye oturur yani genelde yaptığın işler doğrudur farkında olmadan..Bu da seni aslında şanslı yapıyor ama sen bunu istemiyorsun..
Neptün 9. evde ve Yayda..Ölüm ve ötesini merak ediyor ve bazı gecelerin bu hafakanlar yüzünden cehenneme dönüşüyor olabilir..Sürekli gizemli olana kafa yoruyor ve merak üstüne merak geliştiyorsun ve bir çoğuna cevap bulmakta zorlanıyor olabilirsin..Bu konuda kendine sağlam bir hayat felsefesi çizmeni tavsiye ederim ki ayakları yere basmalı..Çok fazla rüya görülür ve genelde çıkar bu rüyalar..Fazla rüya iyi değildir..Bunun için uykularını düzene sokmalısın..
3. evdeki burç olan İkizler senin hızlı düşünmene ve çabuk karar alma yeteneğini gösteriyor..Aynı zamanda bir Boğa gibi davranıyor bazı zamanlar aç olmasan bile yemeklerin üzerine saldırıyor olabilirsin..Dış görünüş ise bir Koç bayanınki kadar kaslı ve zarif..Ve Mc yani tepe noktası Oğlak burcunda..İş hayatında daha çok duygusal konularda sorun yaşaman muhtemeldir..Bunlar dedikodu, rivayetler, birilerinin seni çekememesi v.s Kare açılar Mc'nin Ay ve Venüs ile yaptıklarında..

Kullanıcı avatarı
akkrep
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 250
Yaş: 53
Kayıt: Pzt 21 Kas, 14:26

Okunmamış mesaj gönderen akkrep » Prş 07 Haz, 21:16

merhaba yanlızefe!
Bugüne kadar hep birileri benden istemişti şimdi bunu senden isteyebilmek çok güzel..eğer sıra gelirse tabii:)

17.kasım.1970 / K.ören Ankara / saat: 12:00

şimdiden teşekkürler
Kaçıncı ölmem ? Kaçıncı dirilmem bu? Bir Anka Kuşu gibi kendimi külümden yarattım....

Kullanıcı avatarı
glms_09
Mesajlar: 18
Yaş: 45
Kayıt: Cmt 02 Haz, 22:22

Okunmamış mesaj gönderen glms_09 » Prş 07 Haz, 22:26

yorumunu merakla bekliyorum
sevgiyle kal

02.11.1978
13:18
aarau/isviçre
evrende herşey yolunda.. olumsuzluklara takılıp hayatı kendimize zorlaştırmayalım

heromemo
Mesajlar: 1
Yaş: 36
Kayıt: Prş 21 Ara, 18:11

Okunmamış mesaj gönderen heromemo » Cum 08 Haz, 11:31

merhaba yorumlarınızı bekliyorum
02.07.1988
10.30
muğla/milas

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cum 08 Haz, 15:44

damla584 yazdı:05/08/1984
sabah(08,30)
siirt
Şimdiden TEŞŞEKKÜRLER :)
Yükselen Burcu: Başak
Güneş Burcu: Aslan
Duygu Burcu: Akrep

Duygu burcu akrep olan kadınların arzuları, istekleri, aşkı, nefreti çok şiddetlidir. Entrika dolu oyun kurucudur.. Çok şiddetli aşkları olur reddedilirse zarar vermekten çekinmez.. Arkadan vurabilir!. Erkekte daha da tehlikelidir!.Son derece sessiz, duygularını iyi gizleyebilen kişilerdir. Büyük bir sabırla intikam alacakları günü bekleyebilirler. Başka konularda sabırsızdırlar. Fanatik uçları vardır. Enerjileri çoktur. İradeleri kuvvetli olur. Yanlızlık onlar için sorun değildir. Sözleri de oldukça yaralayıcıdır. Patavatsız olabilirler. Nedensiz suçlamalar, bıktıran sorunlar, anlamsız kıskançlıklarla hayatı herkese zehir ederler. Kolay kolay karşı tarafın yolundan çekilmezler.
Ay 3. evde..Konuşkanlık ve suskunluk.... Belli süre düşünür, belli süre susar. Duygularda geçmişin, hayali konuların etkisi vardır.
Sürekli bir şeylerle meşgul olur ama belirgin bir amacı yoktur. Önemli olan aktivitedir.
Yükselen Başak tipi ise gayet ince ve zarif bir dış görünüş verir..
Bedenleri zerafetini hiç bir zaman kaybetmez.Sanki giysi taşımak için vardırlar. Genelde çok tipik özelliği olmayan vasat fakat hoş tiplerdir.
Ten rengi koyudur. Cilt muntazam ve pürüzsüzdür. Makyaj için müsaittir. Yüz hatları düzgün görünür. Gözlerde hafif alaycı bir bakış vardır. Belli etkiler varsa eller çok güzel olur.
Pluto terazi burcunda ve 2. evde..Pluto terazi burcuna geçtiği zaman toplumda cinsel özgürlük ve farklılık arayışları çabası devreye girer..Toplumlar demokrasi ve kişiye özel hak tanınması adına büyük mücadelelere girerler..Maddi değerleri elde etme hırsı verir. Paranın güç olduğu düşüncesi vardır. Geliştirdiği ve sıkı sıkıya bağlı olduğu değer yargılarına sahiptir. Hayatı anlamlı bir şekilde yaşamak ister. Genellikle içlerinde, belli etmedikleri bir korku hep pusudadır..
2. evdeki pluto bizim yeneteklerimizi geliştirme alanındaki mücadelemizi ve maddi-manevi konularda yaşanan sıkıntıları dile getirir..
Yaşamımızın bir çok sıkıntının kaynağında Satürn'ün ders verici etkileri yatar..Karamsarlık, hüzün hali, başarı, umut, maddeci aklın önderliğidir Satürn aynı zamanda 2. evde kendini cimrilik ve hesapçılıkla kendini belli eder..Geleceği güvence altına alma isteği had safhadadır..Kendini beğenmiş biri olmamana rağmen aşk ve sevgi kökenli sıkıntılar yaşaman doğaldır..
Mars Akrep ve 3. ev..
Her an kızmağa, tepki göstermeğe, öfkelenmeğe, meydan okumaya hazırdırlar. Ancak sakin görünmeyi becerirler..Kontrollü ve kararlı olur. Sanki her şey, herkes onların düşmanıdır. Aslında onlar kendileri ile barışık değildirler. Menfaatleri daima ön plandadır. Acıma duyguları sanki yoktur. Zirveye ulaşmak için herşeyi yapar. Operatörlük için çok ideal bir konumdur. Iradeleri, cinsel yönleri çok güçlüdür. İnatçılıkları ile kimse yarışamaz.
Daima lider olma tutkusu yüzünden arkadaş bulmada zorlanır; kaygacı, kırıcı... Politik bir yorumcu.. Kardeşler, yakın çevre ile ilişkilerde sorunlar; hep dediğim olsun savaşı içinde... Bilimsel konulara meraklı, araştırıcı, keşfedici, cesur ifadelerle yazabilme... Keskin zeka, uzunca bir dil, yerli yersiz münakaşaya hazır olma...
Uranüs 3. evde Yay'da..Değişikliği sever. Eğitim, öğrenim, din, felsefe, ahlak kurallan ve yasalara gerçekçi olarak yaklaşır. İnandığı değerlere körü körüne bağlanmaz..Bağnaz değildir..(Her nedense portalda biraz bağnaz bir görüntü sergiliyorsun düşüncelerinde..)Fikirlerini sürekli yeniliyerek, yapıcı bir şekilde değiştirir. lleride olacakları sezebilir ve işlerini ona göre planlar.Samimiyetle yanaşması insanlar iyi etkiler. Sorumluluk almaktan kaçar, çünkü özgürlüğünü kaybetmek istemez. Bilimsel, fikirsel ve iletişimsel meslek alanları ona uygundur..Dili 3. evdeki Uranüs'ten nasibini almıştır..Sivri dilli ve biraz patavatsızdır..Hatta bunun bedelini kırgınlıklarla ödeyebilir..Düşünceler bazı zamanlar geleneği ve ahlakı aşan tavırlara girebilir..
Neptün 4. ev ve Yay'da..Aile ilişkilerinden çabuk etkilenmek..Onları üzmemek için hafakanlar basması..İstediği ortamı yaratmada zorluklar.. Derin duygusal bağlılık ihtiyacı, hayallere kapılma yüzünden tatminsizlik ve yalnızlık korkusunu yaratabilir.. Annelik yapma duygusu çok fazladır. Içe dönük, sır dolu kapalı bir kutu gibidir.Bedensel ve zihinsel faaliyetlerde bulunmak bünyeye iyi gelecektir..Bu evdeki kusuru ise hayalleri gerçek gibi görmesidir..Öyle hayaller kurulur ki kafasında yarattığı konumdan hiç uyanmak istemez..Bu zaafıdır genelde iş yapmaktan ve çalışmaktan alıkoyar insanı..Hayallerle tatmin olma yoluna gider karakter..
Jüpiter Oğlak Burcunda ve 4. evde..Öğretici ve eğitici bir anlayışı vardır.. Jüpiter'in verdiği coşku, ıstek Oğlak'ın kararlılığı ile birleşince seçilen hedefe ulaşmak demektir. Dikkatli ve ağır adımlarla da olsa, sağlam temellere dayalı yükseklere erişir..Kitap okumaktan, yüksek düzey konularla ilgilenmekten zevk alır..Buradaki evde kusuru ise çalışma konusunda kendine güveninin olmamasıdır..Başkalarının onu bu çalışmalarında takip edeceği ve kusur bulacağı izlenime kapıldığı için çalışma konusunda asıl hedefe bir türlü yoğunlaşılamaz..4. evde Jüpiter mesleki yönden pek şans vermez ama ailevi ilişkileri sağlam olur..Bu evde din ve ahlak üzerine yoğunlaşmalar görülür..Sağlamlaştırmak istediği dini inançları olur..
Venüs Aslan'da ve 12. evde..Aşkta gururludur ve yönetmek ister..Kendisini bir aşk kahramanı gibi görme eğilimleri yüzünden yine kafasında yarattığı hayalindeki aşkı kendi kendisine yaşama yoluna gider..İçinde yanardağa dönüşmüş olan aşkı ve sevgiyi bir türlü partnere açıklayamama..İçte hüzün; dışta neşe..Yalnızlığı dolu dolu yaşama...
Merkür Aslan ve 12. ev..
Kendi fikirlerini çok beğenir.Başkalarına pek kulak vermez.“Ben“ kelimesini çok fazla kullanır.. Bir konuda insanları ikna etme, inandırmada başarılıdır...Sesleri de güzeldir..Pek fazla sert açı yok bu da dokunaklı konuşmaya vesile olur..
Şimdi biraz daha genel anlatımlar yapsam daha hoş olacak..Aşk hayatında bir çok çelişkiler yaşadın bugüne kadar ve hatta tam olarak aradığın insanı bulamadın..Dış görünüşe önem veren bir insan olduğun seçeceğin insanı beğensen bile başka yönlerde eksik arama yoluna gidersin..Yükselenindeki başak sana bunu telkin eder..Bazı zamanlar çok neşelisindir bazı zamanlar ise kabuğuna çekilirsin..Aslında kimseye zararın da olmaz bu melankoli zamanlarında..Hayatında eksik gördüğün yanları kapatmak üzere bazı plan ve programlar yaparsın bunu uygulamak için sabırsızsındır acele devreye sokarsın ama 3 gün sonra sıkılır vazgeçersin..Çok nazik, kibar ve hanımefendisin..Dostluklara önem veren insan olduğun için sana dostlarından asla bir vefasızlık beklemezsin ama bir akrep gelir sana tos! yapar ondan sonra şok olursun (: Daha çok arkadaşlık ettiğin insanlar aslan, başak, boğa ve akrepler olur..
Kova erkeklerinin sana ilgisi yoğun olur..Bunlar genelde sana cinsel yönden yaklaşacaklardır..Sana bazı tavsiyelerim olacak..Hayatında olmak istediğin vizyonunu bul ve ona ulaşmak için yoğunlaş..Yoksa içinde bulunduğum durum kaosa dönüşecektir..

Kullanıcı avatarı
damla584
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1812
Yaş: 39
Kayıt: Cum 20 Nis, 09:42

Okunmamış mesaj gönderen damla584 » Cum 08 Haz, 16:12

çok teşşekkür ederim yalnızefe zahmet oldu gerçekten....

:P :P :P
Hiç Kimse Duymak İstemeyen Kadar Sağır Olamaz....

Kullanıcı avatarı
heaven
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 2192
Yaş: 43
Kayıt: Cmt 29 Eki, 16:23

Okunmamış mesaj gönderen heaven » Cum 08 Haz, 17:50

beni unuttunuz...
05/11/1980 - 02:30 - TRABZON
+
27/04/1977 - 05:00 - İSTANBUL

şimdiden teşekkür ederim... benim gibi meraklı bir insanın merakını giderirsen sevinirim, bir de uyumluluğa da bakabilorsan daha da çok sevinirim...
:P :P :P
Ben gelmedim davi için,
Benim işim sevi için,
Dostun evi gönüllerdir,
Gönüller yapmaya geldim...

Kullanıcı avatarı
adonis
Mesajlar: 16
Yaş: 40
Kayıt: Cmt 11 Mar, 19:08

Okunmamış mesaj gönderen adonis » Cmt 09 Haz, 16:56

merhaba yalnızefe;
ilgine ve yorumlarına teşekkür ederim.


Kilitli
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Doğum Haritası” sayfasına dön