Doğum Haritası Yorumları (Free Birth Chart Report's)

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Sal 08 May, 20:01

aleyna yazdı:07.11.1988
05.30
İSTANBUL KADIKÖY
bi yorumda ben alsam:))

Yükselen Burcu: Akrep
Güneş Burcu: Akrep
Duygu(ay) Burcu: Terazi

Duygusal olarak kırılmakdan korktuğun için fiziksel yakınlaşmalardan uzak durmuş olabilirsin..Ve dolaylı olarak bu cinsel yaşamını kötü yönde etki edecektir..İnanç konusunda kuzey ay düğümü balıkın seni geriletmesi muhtemeldir..İhtiyacını duyduğun evrensel istek tam anlamıyla inanmak meselesidir..Çok fazla aşırı bir gözlemleme yetin ön plana çıkıyor..Her şeyi irdelemek ve sorgulamak artık senin paradgiman oluyor dolayısıyla..

Yardımseverlik konusunda eli açık insan olma ihtimalin yüksek..Dış burcun akrebin teraziye olan yakınlığı sana bu özellik kazandırabilir..
Merkürün akrepde olmasının iletişimde konusunda akrebin sivri dilliğinini ön plana çıkaracağı aşikardır..Bu tutumun kiminin hoşuna gitse de kiminin sana düşman olmasını da sebep olabilir..

Yüz genellikle cazibeli. Ten rengi genellikle pembemsi beyaz. Kadında ekstra etki söz konusu değilse diğer su burçlarında olduğu gibi göğüsler ve kalçalar belirgin. Enerjisi kolay kolay tükenmeyen ve çevresine hükmeden bir tip. Her yerde yönetici tavırlar ve eleştiricilik ön plan çıkabilir..[Ahmed Hulusi'nin dış burç olan akrebin dış görünüşe kattığı özellikler makalesinden..]

İç ve Dış burcun aynı karakter olması ve su grubunda olması kişiyi aşırı duygusal ve fanatik yapabilir..Aşkın peşinden koşan ve onu kurumsallaştırmak isteyen bir kişilik..Aynı anda sabit bir aşkı bulmakta çekilen güçlükler de vardır..Aşk için evlenir genelde..5. evdeki Koç etkisi seni cinsel açlığa ve bu açlığın doyurulması için erken evlilik fikrine itecektir..Gururunun okşanması seni adeta tanrılaştırır..Seviyeli iltifatları geri çevirmeyeceğin kesin..Gizli aşk ilişkileri yaşamaya müsait bir açı gözüküyor venüs ile ayın arasında..Bu konuda paradigmayı gözden geçirmek gerekebilir..Duygusal ve reel hayatta dobralığın insanların dikkatini çekiyor..Çekinmeden içinden geçenleri anlatman seni daha tutarlı yapıyor..

Marsın Uranüs ile yaptığı ters açıdan dolayı kişilere karşı sert ve agresif görüntüler sergileyebilirsin..Bu arada kendini çok öven bir insanmısın? Bir de buna dikkat etmek lazım..Ne kendini öv ne de karşındakilerinin seni övmesine izin ver..
Her turlü kötülüğün ahlak eğitimi ile önleneceğini savunur. Körü körüne inanan değil akılcıdır. Fikirlerini sürekli yeniliyerek, yapıcı bir şekilde değiştirir. lleride olacakları sezebilir ve işlerini ona göre planlar.Gereğinde çok cesur, tehlikeleri önemsemez olur. Kendini çok önemli görmesi dezavantajıdır. Sürekli akıl verir, her konuda verecek bir bilgisi vardır. Samimiyetle yanaşması insanlar iyi etkiler. Sorumluluk almaktan kaçar, çünkü özgürlüğünü kaybetmek istemez.

Hayat hakkındaki düşüncelerin kendi kalıplarına göre biçimleniyor..Yani diyorsun ki benim hayat oyunumda benim hayat kurallarım geçer tarzı bir yaklaşımın var..Bu senin yeni ve pratik bilgiler edinmene engel olabilir..Daha toplumsal yaklaşman senin işleri kolaylaştıracaktır..

Parayı kontrol etmekte zorlanıyor olabilirsin..Bir yerden gelen para aniden anlayamadığın şekilde gidiyor olabilir..Mali devrim şart!


Satürn de Uranüs gibi Yay da ve 2. evde..
Geleneklere, kanuhlara, kurallara uyulmasından yanadır. İnançları güçlüdür, taviz vermek istemez. Belli ve sınırlı bir hayat görüşü verir. Bu yüzden gerici olarak kabul edilebilir. Kimseyi kırmaz. Eleştirilmekten çok incinir. Başkalarının üzülmesi onu da üzer. Anlayışlı ve iyi kalplidir. Samimi, özverili, düzenli ama hareketli bir yaşam ister. ,Her iki gezegende aynı anda ve evlerde konuşlanan harita yüzünden çevreyi algılama konusunda çok sık gel-git ler yaşanacaktır..Bu gel-gitleri çözebilmenin en güzel yolu bir hayat felsefesi belirlemek ve hayatı o paradigma üzerinden algılamaktır..

İleride ortaya çıkabilecek şiddetli baş ağrıları ve olası migrenin etkilerinden uzak kalabilmek için şimdiden bir önlemin alınması faydalı olacaktır..

1. evdeki pluton hayatınızı ağırlaştırabilir..Öyle ki dünyaya ve insanlara şüphe ile bakacaksınız..Korku bu yönde sizin içinizdekileri dışavurmanıza engel olacak..Bazen intihar hislerine kapılabilirsiniz..Bu normalde bir çok akrep burcu karakterinde olağan ve sık yaşanan bir şeydir..Ve dolayısıyla bazı zamanlar sırf merak için bile ölmeyi düşünebileceksiniz..

Aile konusunda gelince, krdeş, yakın arkadaş, komşular, akrabalarla ilgili aradığını bulamama, yanlış anlama veya anlaşılmadan doğan sorunlar olur... Neptünün 3. evdeki etkisidir bu..

Jüpiterin etkileri ise resmi daireler, mahkemeler, kanunlarla çok uğraştırması olacaktır zaman içinde..Pazarlama departmanı senin için çok iyi bir meslek bölümü..Tereciye tere satmada doğal olarak verilmiş bir yetenek..
Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Sal 08 May, 20:34

SelçukÖzcan yazdı:bende yorum isterim yazılı bulunsun bir yerde..
pm attım. değerleri.
Şimdi Selçuk doğum haritanı az buçuk bildiğin için burada terazinin yoğun etkisini işleyeceğim..

Yükselen Burcu:Terazi
Güneş Burcu:Terazi
Ay Burcu:Koç

İnsanlığın oluş düzeni ve sistemi Astroloji ilminde mevcuttur. Nitekim Muhyiddin A'râbî de bu yüzden burçların tesirleri hakkında:

«Dünyada ve cennetlerde oluşan her şey burçların tesirleriyle meydana gelir» ifadesiyle konuya işaret etmiştir.

Bu tesirleri fark edip, ancak genel nizam ilâhî içindeki yerini değerlendiremeyen insanlar geçmişte ancak Ay'a, Güneş'e ve diğer yıldızlara tapınma durumuna girdikleri için, daha sonraki devrelerde bu konu kapatılmaya gidilmiştir.

YÜKSELEN BURÇ [DIŞ BURÇ]:

Dışarıdan görülebilen yönümüz olup tipimizi, bedensel özelliklerimizi, çevre ile olan ilişkilerimizi, mizacımızı, karakterimizi ve davranışlarımızı belirler. Ne tür bir hayat süreceğimiz, ne gibi olaylarla karşılaşacağımız, olayların bizi nasıl, ne zaman, nerede etkileyeceği ve bunlar karşısında ortaya koyabileceğimiz davranışlarımızı anlatır... "Kaderim buymuş" diye özetlenen, yaşdığımız olaylar, yükselen burcumuz itibariyle aldığımız astrolojik etkilerle oluşmaktadır....

Yükselen burç, kişinin kabiliyetini gösterir...
Burada çok önemli bir nokta var..

İnsan 30-35 yaşından itibaren ağırlıklı olarak dış (yükselen) burcunun özelliklerini yaşamağa başlar. Yani kişilikte, davranışlarda yükselen burç hakim olur. Özellikle iç ve dış burçları çok farklı yapılarda olanlar bu değişikliği daha çok hissederler. Eskiden böyle değildi, şimdi huy değiştirdi gibi sözler genellikle bu yüzdendir. 40`ından sonra degisti, derler bu etki dolayısıyla..

AY BURCU:

Duygularımızı, romantizmin ölçülerini ve duygusal tepkilerimizi belirler. Duygusal iniş çıkışlar, olaylar karşısında hissettiklerimiz, sevinç ve kederlerimiz, üzüntülerimiz, mutluluklarımız hep Ay burcumuz yönü ile aldığımız etkilerin neticesidir....


Hava grubundan olan bir beyinin en bâriz özelliği insanlığa yardımı, yararlı olmayı düşünen bir kafa sahibi olmasıdır. Yaşamı oldukça objektif olarak seyredip değerlendirmeye çalışır, hoşgörülüdür.

Uyumsuz terkip: İki burç arasında 90 ve 180 derecelik sert bir ilişki vardır. Zıt iki burcun veya ters iki yapının oluşturduğu terkiplerdir. İkizler - İkizler - Yay veya Boğa - Aslan-Aslan gibi...Nitekim sende de terazi-terazi-koç üçlüsü bir araya gelmiş bulunmakta..
Ve yorumu:

Zor bir yapıdır. Kendi içlerinde denge kurmada zorlanırlar. İkilemler, karşıtlıklar, isyanlar yaşarlar. Sabit burçlar arasında ise inatçılık verir. Hayatları mücadele içinde geçer. Hırslıdırlar. Ancak kontrol eden biri olmazsa bu hırstan zarar görürler. Yardım almayı bilirlerse hırslarım başarılı olabilecekleri bir alanda kullanabilirler.

Kendi içinde sürekli çelişki halinde olmaktan dışa açılmaları zaman alır veya mümkün olmaz. İki farklı dürtü arasında kendilerini sıkışmış hissederler. Bazen bir uca, bazen diğer uca çekilirler. Bu onlarda yorgunluk ve stres yaratır.

Karşıt burçların bir avantajı vardır, uyanıklık ve her şeyin farkında oluş yetişi verir. Fakat bunu değerlendirmeleri pek kolay olmaz.

Terazi'deyse doğru bildiğini dom dom söyleyen kimseden çekintisi olmayan bir tip ortaya çıkar. İç havaların genel bir diğer karakteristiği, zaman zaman kendilerini sanki bu dünyânın değil de başka bir dünyânın insanı imiş gibi hissetmeleridir.

Teraziye gelince. Yüz ister kadın olsun ister erkek, son derece güzel. Eller kemikliliğini yitirmiş, fakat tombul da değil; boy orta uzun arası!.. Vücut düzgün. Yanakta ben söz konusu. Konuşkan, canlı, sevecen, hareketli!..

İnsanların bütün huyları, karakterleri, mizaçları tamamıyla beyinlerinin ilk açılımında aldıkları açılımlar, programlanma istikâmetinde oluşur. Ve bu ilk tesirlerde ne kapasitede bir açılım ve yönlenmeye nail olmuşlarsa, artık yaşamlarında da o istikâmette bir çalışma içine girerler. Ama bu gene de nasıl başladılarsa öyle bitecektir, demek değildir. Zira, ilk açılımdan sonra, bir vesile ile o kişi şayet zikre başlar ise, bu defa beyninde yeni açılımlar oluşacağı için, huylarında, davranışlarında bazı değişiklikler olmaya başlar.


Ve gelelim koç etkisine..
Hareket özgürlüğü ister. Risk alır ve çatışmaya girer. Ebeveynlerden kolayca ayrılır. İnatçı ve aceleciliği ile dikkat çeker. Sürekli bir manipüle etme ve yıkım isteği baş gösterecek ve terazi bazen buna engel olabilecek..

ya-ye
Mesajlar: 61
Yaş: 50
Kayıt: Pzt 07 May, 11:42

Okunmamış mesaj gönderen ya-ye » Çrş 09 May, 09:45

günaydin yanliz efe,talepler cogaldi,sana baya is düsmüs görünüyor.:)
28.11.1973
saat 17.30 veya 18.30 olmali (yükselen burcumun yengec olduguna eminim)
Gehrden /Almanya
Suclar insanlarin yuzunde gorunseydi aynalar satilmazdi

metzelder60
Mesajlar: 2
Yaş: 36
Kayıt: Prş 05 Nis, 09:43

Okunmamış mesaj gönderen metzelder60 » Prş 10 May, 02:26

21 haziran 1990 saat 07,30

metzelder60
Mesajlar: 2
Yaş: 36
Kayıt: Prş 05 Nis, 09:43

Okunmamış mesaj gönderen metzelder60 » Prş 10 May, 14:16

bahçelievler istanbul dogumlu


Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 12 May, 02:56

çarpış yazdı:Merhaba yalnızefe..
daha önce az da olsa tıldız heritamın yorumu yapılmıştı ama bir de senin yorumunu almayı, isterim.. çok..

Doğum yerim: Kapadokya - Nevşehir
Tarih: 25 Haziran 1983 saat: 23:15 ile 23:35 civarı.. (23:23 - 23:30 arasını alabilirsin) aslında da pek bi eminlik yok..
Ben 12 evimin şöyle olduğunu biliyorum.. bi bakar mısın ne kadarı doğru..
1.Balık
2.Koç
3.İkizler
4.Yengeç
5.İkizler
6.Aslan
7.Terazi
8.Akrep
9.Oğlak
10.Yay
11.Kova
12.Kova

yükselenim Koç mu Balık mı diye terddüt yaşarsan Balık derim..
Çok esnek bir haritan var..Tepe noktasını ve 8.evi baz alarak bir kaç yerde ayrıntılı kıyaslama yaptım ve en yakın ve güvenilir sonuçlara şu şekilde ulaştım..

1. Balık
2.Boğa
3. İkizler
4. Yengeç
5. Yengeç
6. Aslan
7. Terazi
8. Akrep
9. Yay
10. Oğlak
11. Oğlak
12. Kova


Her ne kadar Koçlar seni etkilese de haritanda bir koç etkisi olamaz..
Ama Koçun hükmetme ve otokontrol yeteneğine ilgin var.. "Koç"un bencilliği kadar senin Balık yükselenli olman bir o kadar "bensiz" liği ön plana çıkartıyor..Her ne kadar bencilliği sevmemiş olsanda o duyguyu sonuna kadar yaşama veya tatma isteği söz konusu..Zıt kutuplar birbirini kuvvetlendirir..

Öncelikle,
Yükselen Burcu: Balık
Güneş Burcu: Yengeç
Ay Burcu: Oğlak

Bir kere çok duygusal bir görünüm sergilediğini kabul edelim..Umarım yükselen balık'ın vermiş olduğu olumsuz hayalperest ve pembegözlüklere hayata bakmaktan kendini kurtarmışsındır..Yoksa mazoşistmisin gerçekten?
Bu utangaç insanların özellikle sanatla ilgili konularda birer deha olmaları muhtemeldir. Dikkatleri üzerine çekmekten hoşlanmadıkları için, hakettikleri ilgiyi görmeyebilirler. Başkalarına ve başı dertte olanlara yardımetmek isterler. Yardıma yönelik bir işle uğraşırlarsa, çok başarılı olurlar.

2. evde ise sahip olduklarımız yalnızca elle dokunulabilir, gerçek servetle sınırlı değildir. Duygularımız, iç dünyamız, yeteneklerimiz, ihtiyaç ve isteklerimiz de bu ev tarafından yönetilir..
2. ev boğada..Duygusal olarak açlık ve şehvete dayalı bir aşk anlayışı üzerinde hüküm sürmektedir.. Maddeye önem her ne kadar yükselenden dolayı görülemese de 10. evdeki Oğlakın 2. evdeki boğa ile yaptığı keskin uyumdan dolayı aslında korkunç bir maddeciliğin potansiyelini bünyede barındırmaktadır..

Merkürün 3. evde ve İkizlerde olması senin de bildiğin üzere bir gezegen kendi evinde bulunuyorsa güçlü enerji yayar hele de kendi burcundaysa akışkanlık hadsafhadadır..
Dilini, kelimeleri çok rahatlıkla ve büyük bir ustalıkla kullanır. Kelime oyunlarına yetişmek mümkün değildir. Espirili, alaycıdır. Asla köşeye sıkışmaz. Bilim, edebiyat gibi konulara çok ilgi duyar. Ellerini ustalıkla kullanır, maharetli ve yaratıcıdır. Zeka ve el becerisi birleşince ortaya dahiler çıkabilir. Bir konuda bilgili olmak yerine her konuda araştırıcı olmak ister. Gezmek yeni yerler ve kişilerle tanışmaktan zevk alır.
Venüsle Merkürün 60'lık açısı da sana duygusal zeka potansiyeli vermiş olmalı..
Bu konuda sana bir tavsiye: İletişime dayalı meslekler de hiç zorlanmayacaksın eğer meslek seçimi konusunda sıkıntılı isen bence Merkür'ün sana faydasını hiç gözardı edemezsin..
Aynı zamanda Marsın İkizlerde de bulunması sana kelimelerle savaşma yeteneği vermiş..Fiziksel olarak kendini çok güçlü hissetmeyebilirsin..

4. evdeki yengeçin etkilerden bahsetmeyeceğim..Çünkü güneşte ve kendi evinde olan bir burç..Dolayısıyla yengecin özelliklerini fazlasıyla barındıyorsun.. Aslanlarla olan ilişkilerinde problem yaşayabilmen çok yüksek..

5. ev eğlence gezegenidir..Bu evde Aslana güçlüdür ve aslana yakın olan yengecin bu burçtan az da olsa güç alması muhtemeldir..İleride anaç ruhlu bir insan olman ihtimalinden dolayı dolasıyla seni daha çok mutlu edecek olan şeyin çocuklar olduğu da muhtemeldir..

6.ev Aslan'da ve Venüs Aslan'da..
Çok efsanevi kapalı gişe oynayan, görkemli bir aşk oyununun baş rol oyuncusu gibi davranman olasıdır.. Romeo ya da Juliet'i oynuyorsun sankim (:
Cömert, sadık, sevmeyi iyi bilen, ateşli bir aşıksın.Cazibesi göz kamaştırır. Sevdiğini aynı zamanda yönetmelidir. Son derece gururludur.
Ayrıca bu ev sağlık gezegeni de olduğu için ciğerlerin temsilcisi aslanın etki alanıdır.. Kötü hava koşullarında ciğer hastalıkları ve sorunları yaşanmış veya baş göstermesi olası yüksektir..
Ve bu evde her hangi bir sert açı söz konusu olmadığı için sosyal ilişkilerde bir sorun yaşamaman sana ekstra kazançtır..

7. ev Terazide ve Başak'da ve Alçalan Burç Çizgisi Başak ile kesişiyor..
Bu evde kendimizle başkalarını yer değiştiririz. Birlikte çalışarak, birlikte hareket ederek amacımıza ulaşmaya çalışırız. Amaç, yedinci ev için önemlidir. Başkası ile birleşerek değerimizi de arttırabiliriz. Ortaklıklar halinde çalışır, oynar, sever ve yaratarak bir bütün oluruz.
İş yaşamında göstereceğim sadakat ve adil iş yapma prensibiyle istediğin kariyere ulaşma imkanını bu etkiler sağlıyor..

8. evde Teraziye yakın bir akrep var..Aslında bu konuda kesin emin değilim..
Yeni başlangıçlar, ruhun yeniden doğuşu, cinsel, ölüm, yeni bir ilişkiye yol açan kopan ilişkiler v.s 8. evin alanına giriyor..
Aslında her ikisininde etkileri birbirine yakındır..Çok çabuk toparlanmayı ve dönüşümü bu evin içindeki gezegen ve burçlar sağladığı için ve Plutoda gözüküyor o halde yenilgi yaşadığın bir ilişki de ya da olayda Trakyalıların vurdumduymazlığı gibi çok çabuk toparlanma süreci yaşadığın kesindir..
Ama sakın bunu duygusal yönde de hızlı toparlanma sürecindeyim gibi anlama..Tam tersine duygusal yönde zorlanıyorsundur..

9. evde Yay ve Neptün ..
Anlayış, kabullenme, alçakgönüllülük, tutkular, felsefe, din, iç aydınlanma, uzun seyahatler, yayıncılık, çok uluslu işler (İthalat-ihracat gibi), torunlar, dünürler vb uzak akrabalar bu evin alanına girer..
İyimserlik, fedakarlık yönleri güçlü, olağanüstü şeylere inanır, hayalleri gerçek gibi kabul ederler.
Altıncı hisleri şaşırtıcıdır. Bedensel ve zihinsel güç veren sporları yaparlar. Yeni şeyler hissetmek, bulmak mutlu eder.
Çok rüya görülür ve rüyalar çıkar. Geleceği görebilme yeteneği vardır. Din felsefe, madde ötesi konulara ilgi ve bu alanlarda değişik görüşler verir. Ve ayrıca intihara meyillik görülebilir..

10. ev[Mc] ve Oğlak'da
İş hayatında güvenilir ve eli sıkı bir ortak..Oğlak ticaretin ve iş yapmanın gezegeni olduğu için hedeflediğin kariyere ulaşmana yardımcı olacaktır..

11. ev Oğlak
Bildiğin üzere arkadaşları temsil eden evdir..
Farklı, erdemli, hayat tecrübesi olan insanlarla dengeli arkadaşlıklara daha çok önem veriyorsun..Bu yönde devam et..

12. Evde Kova
Biilinçaltı evi..
Arkadaşlarınla olan ikili ilişkilerde zarar görebilmen ihtimalin var..

190 Birleşme, Güneşin - Mars ile yaptığı bu açını yakalayabildim kesin olarak..İşte senin Koça olan sempatin ve ilgin buradan geliyor..

Enerjik, kararlı, cesur ve kendine güvenli bir insandır. Kontrol etmeyi, emir vermeyi ve yönetmeyi sever. İrade gücü ile tüm zorluklarin üzerinden gelir. Dürüsttür.

İş Yaşamı ve Yengeç İlişkisi..
Bu yumuşak yaratık sert bir kabuğun içinde yaşamaktadır. Yengeç olgunlaştıkça tehlikelerden kaçınarak kendini korumasını öğrenir. Kararsızlıkta kararlı olan Yengeç bir duygusallık uzmanıdır. Tüm duygular avuçlarının içindedir. Neşe, hüzün, dehşet, merhamet gibi duyguları hem kendi hisseder hem de başkalarına hissettirir. Zayıf bir Yengeç, dikkat çekmek için olmadık şeyler yapabilir. Gurur ve özgürlük duygusu umarsızlık ve yalnızlık ile yer değiştirir. Güçlü Yengeç ise hayal gücünü doğru yolda kullanır. Tarihi kitaplara, tiyatroya, sinemaya yönelebilir. Yengeçler, evliliğe çok dikkatli yanaşırlar, çünkü çok özel eşlere gereksinimleri vardır. Eşleri çok anlayışlı ve olağanüstü sabırlı olmalıdır. Sevgi kapasiteleri yüksek olduğundan çok iyi bir anne, baba olurlar.

Kullanıcı avatarı
çarpış
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 162
Yaş: 40
Kayıt: Cmt 02 Eyl, 20:05

Okunmamış mesaj gönderen çarpış » Pzr 13 May, 22:16

yalnızefe,
memnun oldum...
çoookk.. teşekkürler..

anlatımının tamamını kabul ediyorum..

bi özet yapmışsın.. harita yorumu çok uzundur açıklansa anlamında..

http://www.akreportalnet.com/portal/kad ... t4385.html

bir de bu nedir.. ve bakabilirsen, benim nedir? Pluto ben de.. Akrep te mi, acaba?
*Su gibi olmalıyız. Her şeyden aşağıda, ama kayadan bile kuvvetli.
(Siyu Kabilesi)


*Doğum yapan herşey dişidir. Kadınların ezelden beri bildiği kainatın dengelerini erkekler de anlamaya başladıkları zaman, dünya daha iyi bir dünya olmak üzere değişmeye başlamış olacaktır.
(Mohawk Kabilesi)


çarpış - öpüş - seviş - çarpış

CELÖ
Mesajlar: 1
Kayıt: Pzt 14 May, 14:07

Okunmamış mesaj gönderen CELÖ » Pzt 14 May, 14:33

26 Ekim 1955
04,30
İstanbul
mümkünse oğiumunkini de cıkarırsan cok sevinirim
12 ağustos 1997
02.45
İstanbul
Şimdiden Teşekkürler

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 19 May, 14:25

!CArtEL! yazdı:Merhabalar yalnızefe...
Görünüşe göre arkadaşlara yardımcı olmuşsun ve yorumların çok güzel ...
Acaba banada yardımcı olurmusun ?
28 10 1988 saat : 03.00 ( gece )
Konya / Sarayönü

Şimdiden Teşekkürler ...
Yükselen Burç: Başak
Güneş Burcu: Akrep
Duygu Burcu: İkizler

Öncelikle kuzey ay düğümü balıkta olan bir kişilik olarak çok fazla detaycı bir insan olduğunu söyleyebilirim..Fizik dünya ve metafizik dünya anlayışı arasında gidiş gelişler yüzünden hala bir hayat felsefesi edinememiş olabilirsin bu da senin geleceğe kaygı ile bakmana sebep olabilir..Maddeye olan bağlılık güneye düşen Başak'ın topraksı etkisi ile yoğrulmakta..Kendini serbest bıraktığın sürece enerji akışı kolaylaşacak ve kolay bir gelişim sağlayabileceksin..Maddi hayatta bir çok şeye ket vurma özelliği görülebilir..


Ay ikizler burcunda bu size hareket, girişkenlik ve konuşma kabileyeti verecektir..İnsanların gözünde aydın bir duruşunuz var..İçe çekilmelerinizde evinizi, işinizi ve arkadaşlarınız sık sık değiştirme yoluna gidebilirsiniz..

Venüs 1. ev-Başakta..
Zevk ve estetik incelik, kibarlık, sanatçı ruhlu, zevklerine, rahatına düşkün, bol para harcamayı seven, sevildiğini bilmek ve duymak isteyen bir kişilik. Fiziki güzellik, şarkı söyleme yeteneği, karşı cinsten yana şanslı olma...
İş konusundaki başarıyı aşkta gösteremez, aşk ve evlilikte düşlediğini bulamaz. Çünkü çok eleştirici, kusur bulucudur.. Romantik duygulardan ziyade, işlerliği olan bir sevgi arar. Yanındaki kişi devamlı bakımlı ve temiz olmalıdır. Bu tipler kendi kendilerini severler. Sık sık aynaya bakarlar. Kusursuz olmağa dikkat eder. Saygılı davrandığı için saygı görür. Tuhaf ve farklı konularda titizlikleri vardır. Tiyatro ve sahne yeteneği doğal olarak verilmiş bir yetenektir..

Mars 7. ev- Balık'ta
Hayal dünyasının renklerini yaşamda bulamamanın kırıklığı vardır. Huzursuzluk, kararsızlık içindedir. Sorunlardan kaçmaya meyilli olup, iç aleminde savaş verir. Ani öfkelenip, olmadık yere tartışmalara girebilir... Ama gecçek sebebini kendi de bilmez. Sezgilerine güvenir. Insanların iç alemlerini sezebilir. Resim, bale, perde, sahne gibi alanlarda başarılı olur.
İleride mutsuz bir evlilik görülebilir..Düşünce ve davranışlarda göstereceğin her tutarsızlık insanların gözündeki değere her an bir eksi değer olarak hanelerine yazılacaktır..

Satürn ve Uranüs 4. ev- Yay'da
Değişiklikler, seyahatler, mistik yolculuklar gözlenebilir..Ev, aile anlayışı çok farklıdır. Değişiklikten hoşlanır. Yaşadığı yeri, ortamı yenilemeyi sever. Ailesini düşünür ancak onlara tabi olmak istemez. Kuralları kendi koyar. Tartışmalar, anlaşmazlıklar yaşar. Kendi isteği ile veya şartların gereği olarak ebeveynlerinden erken yaşta ayrılabilir. Eleştirilmeyi bünye olarak kaldıramıyorsun..Geleneklere ve kanunlara uyulmasından yanasın..Belli ve sınırlı bir hayat görüşünden dolayı kalıplarını kıramamış olabilirsin..Eleştiriye açıksan açıkcası sana "gerici" diyenler olmuş olabilir..
Ebeveynlerle açık sorunlar yaşama olasılığı yüksek..Ticari hayatta gayrimenkul alımlarına önem veren bir zihniyet ortaya çıkabilir..Aile büyüklerinden birini erken yaşta bakma olasılığın yüksek..

Neptün 4. evde ve Oğlakta..
Aile ilişkilerinde hassasiyet, çabuk etkilenme, istediği ortamı yaratmada zorluklar olur. Derin duygusal bağlılık ihtiyacı, hayallere kapılma yüzünden tatminsizlik ve yalnızlık korkusunu yaratabilir..

Jüpiter 9. evde ve ikizlerde..
Konuşkanlık ve akıcılık verir. Aklına geleni tartmadan söyleyebilir ve çoğu zaman ikili ilişkilerde sorun yaşar.. İnsanların hoşlanacakları gibi konuşmada ve etkilemede becerikli olması pazarlamacılık gibi satış işlerinde başarı verir. Parlak fikirleri vardır ama uygulamada o kadar başarılı olamaz. Dini, felsefi konulara meraklıdır ama inceliklerine girmek için çaba harcamaz..

Yükselen Başak karakterinin hayatın zorluklarıyla savaşabilmek için entelektüelleri en büyük silahlarıdır. Fiziksel görünümleri çok özel ve farklı olmasa da ince bedenleri, hareketli konuşmaları ve derin bakışlarıyla dikkat çeker. Orta veya uzun boylu hoş kişilerdir.

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 19 May, 15:39

T.E.M.K yazdı:Değerli yorumlarınla acaba benimkinide yorumlayabilirmisin...
28.10.1990
Saat:05:30 (sabaha karşı)
Afyon/Merkez
Yorumların için şimdiden teşekkürederim
Yükselen Burç:Terazi
Güneş Burcu: Akrep
Duygu Burcu: Kova

Hoş bir zarafet yarış denge ve adaleti temsil eden Yükselen Terazi'nin en önemli özelliği, adil bir yarışçı olmasıdır. Her konunun iki yüzünü de görüp değerlendirmekte üstün yetenekleri vardır.
Her zaman nezakete önem verdiğinden, konuşmaları hep seviyelidir ve kavga etmesi de çok zordur. Bunun sonucunda tartışmalarda genellikle başarılı olur. Pek çok başarılı politikacının Yükselen burcu Terazi'dir. Yükselen Terazi, uyum ve düzen demektir. Karışıklıklardan uzak durmaya çalışır, zor bir durumda huzursuz olur, dengeleri bozulur. Yeniden dengesini sağlayabilmek için olayların muhakemesine girişecektir.

Yükselen Terazi insanının kendine özgü büyülü bir ifadesi vardır. Görünümleri çok etkileyicidir. Hayranlık uyandırmaktan büyük bir tatmin aldıklarını düşünebilirsiniz. Statüleri onlar için önemlidir. Dalgalanmalardan hoşlanmadıkları için, değişikliklere kapalıdırlar. Gerçekten düşündüklerini değil de, başkalarının duymak istediklerini söyleme eğilimindedirler.

Merkür ve Venüs 1. evde akrepte..
Zevk ve estetik incelik, kibarlık, sanatçı ruhlu, zevklerine, rahatına düşkün, bol para harcamayı seven, sevildiğini bilmek ve duymak isteyen bir kişilik..Aşk anlayışı acı çekmek üzerine kurulu olduğu için mazoşist eğilimler gözlenebilir..Ağır metal parçalar ya da arabesk müzik tarzı gözlenebilir..
Merkürüm benim de akrepte olmasından rahatça söyleyebilirim ki resmen elektronik bir beyne sahipsin..Her şeyi algılamada kolaylık ve kolay gaza gelme yaşarsın..Konuşma kabiliyeti, çabuk anlama, iyi ifade edebilme, düşündüğünü kabul ettirme çabası ve olan biten hiçbir şeyi gözden kaçırmama, çevreye ilgi ve merak...

Pluto akrep'te ve 1. Ev'de:
Bu evde Akrep olduğunda dünyaya şüpheyle bakabilirisiniz. Siz harekete geçmeye hazır olana dek ölçümler kendini korumak için gereklidir. Bilinçaltınızda izler ve duygusal bilgi biriktirirsiniz. Sizin işiniz (aslında olabilecekken) tatlı (sevimli) olmak değildir. Bizleri birbirimize bağlayan yeraltı sularında yüzmektir. Size duygularınızı ehlileştirmeniz öğretilmiş olabilir, ama küçük kabarcıklar biraraya gelir, lava dönüşür bunu ise patlama izler.Yüzeyin hemen altındaki gölge güçlerin şiddetle farkında olarak kendinize karşı sert olabilirsiniz. Karanlık yüzünüzle karşılaşmak (..yüzünüzü olumlamak/…hoş karşılamak) size yardımcı olabilir. Hoşnutsuzluk, kıskançlık ve şüphe, bunların amacını anladığınız sürece sizin için itici bir güç haline dönüşebilir. Psikoloji burada doğuştan vardır. Kendinizi ve motivasyonlarınızı keşfetmek onları yargılamaktan ve reddetmekten çok daha yardımcıdır.

Uranüs Oğlakta ve 3. evde..
Son derece kararlı ve disiplinli yönetmeyi seven bir lider potansiyelini barındırmaktasınız..Yalanı affetmesi görülmemiştir..Bu karakter iş hayatında pek sık konuşmayacak genelde son sözü söyleyecektir..Uyum sorunu yüzünden sık iş değiştirmesi gözlemlenebilir..Doğru bildiğini açıkca dolandırmadan söyleyen sivri dilli bir kişilik..

Neptün Oğlakta ve 3. evde
Öğrenmenin temelinde, fikirlerin, düşüncelerin özünde sezgi gücünün yattığına inanan bir kuşağın gelişmesine sebep olur..Edebiyat yönü kuvvetlidir..Yakın akrabalarla sorun yaşanabilir..

Satürn Oğlak'ta ve 3. evde
Son derece irade sahibidir, davranışları tutarlıdır. Erken olgunlaşır. İstediği konuda dikkatle ve sabırla ilerleyerek başarıya ulaşır. Araştırıp, inceleyerek köklü bilgiler edinir. Bilginin gerçek sahibi olmak ister. Maddesel değerlere önem verir. Bu yüzden sıkıntılar yaşar. Zekası keskindir, zor karmaşık şeyleri basite indirgeyerek ifade edebilme yeteneği vardır. İleride muhasebe departmanı tam bu kişiliğe göre bir iştir..

Mars İkizlerde ve 8. evde
Tutkulu, yıkıcı, yakıcı duygular, cinsel tatminsizlik, normal dışı cinsel arayışlar, aşk ve tutku uğruna her türlü anormal çarelere baş vurabilme. Istediği şeye mutlak olarak sahip olma.. Aradığı gücü bulmakta zorlanacaktır..Bu kişinin sürekli fiziksel kondisyon halinde bulunması onu kazalara ve sakatlanmalara karşı koruyacaktır..Marsı İkizlerde bulunan kişi şüphesiz söylemleriyle haklı mücadelesini savunma yoluna gidecektir..


Jüpiter Aslanda ve 10 .evde
Sevgiyle, sıcaklıkla, cömertlikle yoğrulmuş bir yapıdır. Gözden düşmemek, hep lider olmak, bulunduğu çevrenin en iyisi olmak ister. Kendi kendini çok iyi yetiştirir. Güven hissi veren, olgun ve asil bir kişiliği vardır. Herkesi düşünür, elinden geldiğinde yardım etmekten, yol göstermekten hoşlanır. İnsanların gülünç taraflarını kırmadan hicveder. Düşüncelerini sanatsal bir şekilde yazıya dökebilir.

Ay Burcu Kovada olan karakterin annesi duygusal yoğunluk olarak bireye karşılık vermemiş olabilir..Bu da karakterin aklını ve mantığını duyguların önüne geçirmesiyle dışa vurum gerçekleştirmesine sebep olur..Hava burçlarındaki mantık dışa vurumu buradan kaynaklanır ve dolasıyla duyguların onlara zararını en az düzeye indirir..

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 19 May, 16:43

elagozler yazdı:bende bir yorum rica edebilir miyim?
14.11.1988
saat:15:30-40
Erzurum
Simdiden tesekkur ederim...
Yükselen Burç: Boğa
Güneş Burcu: Akrep
Duygu Burcu: Oğlak

Asalet, uyum ve ihtiras Yükselen Boğa burcu, kır hayatından çok hoşlanır. Otlaklarda oturup, çiçeklerin kokusunu duymak, serin yaz esintilerini hissetmek.. Hayat bu kadar pastorik oluverir. Aslında son derece uyumlu ama çekingendirler, kolay tepki göstermez ve bir Yükselen Koç gibi öne atılmazlar. Fakat bir kez öfkelenecek olurlarsa gerçekten korkunç bir ifadeye bürünüverirler.

Bir işe başlamadan önce ince eleyip sık dokuma gibi özellikleri vardır..İlk tanıştığı insana bir yandan ısınmaya çalışırken bir yandan da onu ateş çemberinin içine çekip arenaya almak isterler..

Cinsel arzuları güçlüdür ve güzel konuşma yeteneği baskındır.Venüs'ün temsil ettiği güzellik seslerine, yüzlerine ve bedenlerine yansımıştır. Venüs 1. evde veya Boğa yükselen, yuvarla çekici güzel yüzlü,hafif kilolu ve sağlıklı bir beden tipini yansıtır.

Aslında doğum haritası yorumlarına hep Venüs'ten başlamak isterim..Nitekim şimdi canım öyle istedi (:
Venüs Terazi'de..
Bu burçtaki venüs kişiye cazibe, güzellik, çekicilik, naziklik verir. Herkes tarafından sevilir, o da herkesi sever. Hoş bir aşıktır. Doğaya ve tüm güzelliklere aşıktır. Hatta aşka aşıktır. Uyumlu ve dengelidir. Başkalarının fikirlerine değer verir, dinler ve benimser. Tek başına yaşamak istemez. Ona göre, evlilik çok saygı değer bir müessesedir. Aşırı rahata ve lükse düşkünlük verir. İyi bir iş ortağı olurlar. Ve bu gezegenin 6. evde olması ve gözlemlediğim kadarıyla ay ile yaptığı kare açı yüzünden sosyal ilişkilerde ve sağlık yönünde sorunlar yaşatabilir..Kişi kendini duygusal yönden eksik ve cazibesiz görebilir..Ama durum dışarıdan gözlemlendiğinde başkaları için böyle değildir..Kişinin içine yansıtılan etki böyledir..

Jüpiterin karaktere 1. evde ve ikizlerde verdiği etkiler ise dobralık ve açık konuşma kabiliyetidir..Kendine değer verir, güvenilir, yardımsever, iyimser ve fedakardır. Her şeyi başarabileceğine inanç ve en iyi olma azmi vardır. Şanssızmış gibi görünebilir, bıçak kemiğe dayanmadan feraha çıkamaz.. Gizli bir güç sanki son anda imdada yetişir, inançları güçlüdür, çevresine bu konuda rehberlik yapabilir...

Merkür 6. evde ve Akrepte..
Çok fazla detaya inerek kendini ifade etme..Bu yüzden çevredeki insanlar seni boşboğaz olarak tanımlayabilirler..Ama çoğu zaman merkürdeki akrep ile onları yerden yere vuruyorsun..Sonrasında da bir pişmanlık söz konusu tabiki de..

Uranüs 8. evde Yay'da..
Hukukla ilgili konularda işler ters gider. Hak olan ele geçmez veya zor olur.. Doğa ustü, esrarengiz konuları bilimsel olarak keşfetmek yeteneği verir.Evrensel sistem gizemi, ölüm konusu gibi alanlara ilgileri fazladır. cinsel ve cinselliğe farklı bir bakışları olur. Cinselliğe değer verir fakat bu konuda kendi istekleri ön plandadır.

Satürn 8. evde Oğlak'da
Kendi emeğinin dışında paraya sahip olur. Ancak bunlardan gelen sıkıntılar yaşar. Hukuki konularda şanssızlığa uğrar. Haklı olduğu halde kaybeder. Ölümden korkar, rüyalarında bunu yaşar. Erken olgunlaştırır..Benim dediği şeylere tam sahip çıkar ve daima kendi ölçülerine uymasını ister. Maddesel değerlere önem verir. Bu yüzden sıkıntılar yaşar. Zekası keskindir, zor karmaşık şeyleri basite indirgeyerek ifade edebilme yeteneği vardır. Yazarak da güzel ifade edebilir.

Neptün 9. evde Oğlak'ta
Çok sık rüya görülür..Madde ötesi varlıklara olan merak ve gizem had safhadadır..Genellikle bilgilerini güncel tutan bir karakterdir..Gizemli konular her zaman onu kalp atışlarını yükseltmiştir..Böyle bir kişilik kendisini bir mabede kapatsa yıllarca orada sıkılmadan yaşayabilir..Meditasyon ve mistik akım onu rahatlatacaktır..

Mars Koç Burcunda ve 12. evde..
Mars yöneticisi olduğu bu burçta bütün marifetlerini ortaya koyar. Cesur, atılımcı, girişimci özellikler verir. Mücadele etmek için vardır adeta.. İnandığı şeyler için sonuna kadar savaşmaktan çekinmez..Aşk ilişkilerinde dengesizlik ve kendine söz geçirememe görülür..Gizliden ve sessizden kendisini kabul ettirmeye yönelik istekler toplumda kişiliğin soğuk karşılanmasına sebebiyet verir..
3. Evdeki yengeç nedeniyle davranışlarında bir hüzün ve içe kapanıklık hali görülebilir..1. evdeki boğa senin karakterinde görülecektir..

Kullanıcı avatarı
T.E.M.K
Mesajlar: 20
Yaş: 35
Kayıt: Çrş 13 Ara, 19:00

Okunmamış mesaj gönderen T.E.M.K » Pzr 20 May, 18:50

Yorumların için teşekkürler...

Kullanıcı avatarı
!CArtEL!
Mesajlar: 52
Yaş: 35
Kayıt: Sal 11 Tem, 16:53

Okunmamış mesaj gönderen !CArtEL! » Prş 24 May, 11:35

yalnızefe yazdı:
Yükselen Burç: Başak
Güneş Burcu: Akrep
Duygu Burcu: İkizler

Öncelikle kuzey ay düğümü balıkta olan bir kişilik olarak çok fazla detaycı bir insan olduğunu söyleyebilirim..Fizik dünya ve metafizik dünya anlayışı arasında gidiş gelişler yüzünden hala bir hayat felsefesi edinememiş olabilirsin bu da senin geleceğe kaygı ile bakmana sebep olabilir..Maddeye olan bağlılık güneye düşen Başak'ın topraksı etkisi ile yoğrulmakta..Kendini serbest bıraktığın sürece enerji akışı kolaylaşacak ve kolay bir gelişim sağlayabileceksin..Maddi hayatta bir çok şeye ket vurma özelliği görülebilir..


Ay ikizler burcunda bu size hareket, girişkenlik ve konuşma kabileyeti verecektir..İnsanların gözünde aydın bir duruşunuz var..İçe çekilmelerinizde evinizi, işinizi ve arkadaşlarınız sık sık değiştirme yoluna gidebilirsiniz..

Venüs 1. ev-Başakta..
Zevk ve estetik incelik, kibarlık, sanatçı ruhlu, zevklerine, rahatına düşkün, bol para harcamayı seven, sevildiğini bilmek ve duymak isteyen bir kişilik. Fiziki güzellik, şarkı söyleme yeteneği, karşı cinsten yana şanslı olma...
İş konusundaki başarıyı aşkta gösteremez, aşk ve evlilikte düşlediğini bulamaz. Çünkü çok eleştirici, kusur bulucudur.. Romantik duygulardan ziyade, işlerliği olan bir sevgi arar. Yanındaki kişi devamlı bakımlı ve temiz olmalıdır. Bu tipler kendi kendilerini severler. Sık sık aynaya bakarlar. Kusursuz olmağa dikkat eder. Saygılı davrandığı için saygı görür. Tuhaf ve farklı konularda titizlikleri vardır. Tiyatro ve sahne yeteneği doğal olarak verilmiş bir yetenektir..

Mars 7. ev- Balık'ta
Hayal dünyasının renklerini yaşamda bulamamanın kırıklığı vardır. Huzursuzluk, kararsızlık içindedir. Sorunlardan kaçmaya meyilli olup, iç aleminde savaş verir. Ani öfkelenip, olmadık yere tartışmalara girebilir... Ama gecçek sebebini kendi de bilmez. Sezgilerine güvenir. Insanların iç alemlerini sezebilir. Resim, bale, perde, sahne gibi alanlarda başarılı olur.
İleride mutsuz bir evlilik görülebilir..Düşünce ve davranışlarda göstereceğin her tutarsızlık insanların gözündeki değere her an bir eksi değer olarak hanelerine yazılacaktır..

Satürn ve Uranüs 4. ev- Yay'da
Değişiklikler, seyahatler, mistik yolculuklar gözlenebilir..Ev, aile anlayışı çok farklıdır. Değişiklikten hoşlanır. Yaşadığı yeri, ortamı yenilemeyi sever. Ailesini düşünür ancak onlara tabi olmak istemez. Kuralları kendi koyar. Tartışmalar, anlaşmazlıklar yaşar. Kendi isteği ile veya şartların gereği olarak ebeveynlerinden erken yaşta ayrılabilir. Eleştirilmeyi bünye olarak kaldıramıyorsun..Geleneklere ve kanunlara uyulmasından yanasın..Belli ve sınırlı bir hayat görüşünden dolayı kalıplarını kıramamış olabilirsin..Eleştiriye açıksan açıkcası sana "gerici" diyenler olmuş olabilir..
Ebeveynlerle açık sorunlar yaşama olasılığı yüksek..Ticari hayatta gayrimenkul alımlarına önem veren bir zihniyet ortaya çıkabilir..Aile büyüklerinden birini erken yaşta bakma olasılığın yüksek..

Neptün 4. evde ve Oğlakta..
Aile ilişkilerinde hassasiyet, çabuk etkilenme, istediği ortamı yaratmada zorluklar olur. Derin duygusal bağlılık ihtiyacı, hayallere kapılma yüzünden tatminsizlik ve yalnızlık korkusunu yaratabilir..

Jüpiter 9. evde ve ikizlerde..
Konuşkanlık ve akıcılık verir. Aklına geleni tartmadan söyleyebilir ve çoğu zaman ikili ilişkilerde sorun yaşar.. İnsanların hoşlanacakları gibi konuşmada ve etkilemede becerikli olması pazarlamacılık gibi satış işlerinde başarı verir. Parlak fikirleri vardır ama uygulamada o kadar başarılı olamaz. Dini, felsefi konulara meraklıdır ama inceliklerine girmek için çaba harcamaz..

Yükselen Başak karakterinin hayatın zorluklarıyla savaşabilmek için entelektüelleri en büyük silahlarıdır. Fiziksel görünümleri çok özel ve farklı olmasa da ince bedenleri, hareketli konuşmaları ve derin bakışlarıyla dikkat çeker. Orta veya uzun boylu hoş kişilerdir.
Çok mükemmel ! Tamamen ben .. Yeminederim ki her dediğinle benim .. Çok teşekkürler , astroloji beni birkez daha etkiledi .. Tabiki uzman ellerin elinde ...
[center] Sonsuzluğu düşünmediğim her an düşündüğüm tek bir Düşünce vardı o düşüncede Seni Düşünmekti..[/center]
Hissetmediğin Hisleri Hissettiğinde Hissettiğin His AşkTır .. Bu His için nelerimi Vermezdim ..

Kullanıcı avatarı
dark_venus
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 575
Yaş: 38
Kayıt: Cum 15 Ara, 22:41

Okunmamış mesaj gönderen dark_venus » Prş 24 May, 17:06

efe : )

senden bir yorum rica etsem vakit bulduğunda buna da bakarmısın çok teşekkür ederim şimdiden
not= bakmanı ümid ettiğimden teşekkürü borç bildim ehuehu =)

12.11.1985 saat 13:45 doğum yeri:İstanbul Rumuz:AKREP =) cinsiyet:erkek =)))

Sevgilerimle....
Bu bilgiyi aramakla bulamazsın.
Ama ne var ki bulanlar, yalnızca aramış olanlardır


Mucizeler olmaktadır.Doğaya aykırı olarak değil,bizim doğa hakkındaki bilgilerimize aykırı olarak...

Kullanıcı avatarı
pempe
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 328
Yaş: 39
Kayıt: Cmt 19 May, 18:16

Okunmamış mesaj gönderen pempe » Prş 24 May, 18:12

vakit buldugunuzda benim haritamada bakarsanız sevinirim..

02.11.1984
saat: 19:50
ankara
sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler.

yüreğine taş basarsın acılar birgün diner gider

gitsin aldırma yangınlarda söner

sakın bakma arkana KRALLAR önde gider


Kilitli
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Doğum Haritası” sayfasına dön