Doğum Haritası Yorumları (Free Birth Chart Report's)

Doğum haritası analizleri, doğum haritası ile ilgili ayrıntılar
Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Çrş 12 Mar, 18:16

su yazdı:musait olduğunuzda bir yorumda ben alabilirmiyim
04.04.1975
12,00
ankara/altındağ
Yükselen: Yengeç
Güneş: Koç
Ay: Oğlak

Satürn’ü 12.evde olan kişide bilinçaltında gizlenmiş duyguların açığa çıkmasından, bu duyguların kendilerini kontrol altına almasından, duygularının içinde kaybolup gitmekten dolayı psikoloji üzerinde etki bırakır.

Başka insanların kabul etmeyeceği isteklerini, arzularını bastırırlar. Fakat bu yerleşime sahip bazı insanlar, sahip oldukları bilinçdışı faktörlerden sıyrılarak, hayata daha pozitif bakma eğilimine sahip olurlar ve isteklerini gerçekleştirebilirler.

Kişisel gelişimlerini sağlamak, kendilerini aşmak yerine, kendi bireyselliklerini fark etmekten, çözmekten kaçarlar.

Genellikle, ümitsizliklerinin, depresifliklerinin acısını çekerler. Potansiyellerini verimli kullanamadıklarını düşünürler. Bazen bir şeylerin veya birilerinin kendilerini yıprattığını düşünerek paranoyak olabilirler. 12.ev gizli düşmanlar evidir, kendi kızgınlıkları nedeniyle bilinçaltlarında düşman kişiler oluşturabilirler. Hoşlanmadıkları insanlarla bir arada olduklarında, ortamın barışçıl hissine kendilerini kaptırır fakat yalnız kaldıklarında gerçek hislerine dönerler. İnkar ettikleri ya da gizledikleri taraflarıyla uzlaşmadıkça her geçen gün kendi içlerinde farklılıklar yaratarak hayallerini gerçekleştirmeyi unuturlar.

Derin psikolojik korkularının güçlükle saptanması, kendilerinden şüphe etmelerine, güvensizliklerine yol açar.

Satürn´ün 12.evde bulunması, bir şekilde doğum öncesi zorluklar gibi düşünülebilir. Anne karnında hissedilen duygular, hayata geçildiğinde bilinçaltında yer eder. Satürn’ü 12.evde olan kişiler için, bu dönemi araştırmak pek çok şeye değer olabilir. Belki anne bir dönem bebek beklediğinin farkına varmamış olabilir. Belki babanın tutumundan veya maddi sorunlardan ötürü tereddüt içinde olabilir. Benzer çeşitli faktörler embriyonun büyüme esnasında anneyi ve bebeği psikolojik olarak etkilemektedir.

Başka insanların problemlerinden kendilerini sorumlu ve borçlu hissederler. Bu şekilde hissetmeleri onları başkaları için hizmet ediyor durumuna sokar. Hastanelerde, hapishanelerde, yardım kuruluşlarında çalışabilirler.

Satürn 12.evde, kişiyi samimiyetten uzaklaştırır. Bunun nedeni, çok yakınlaşarak kendi kimliklerini kaybetmekten korkmalarıdır. İnsanlardan uzak kaldıkları sürece kendileri gibi olduklarını düşünürler.

Satürn’ün pozitif tarafı, doğamızdaki sınırları fark etmemizi, görev ve sorumluluklarımızın bilincine varmamızı sağlamasıdır, böylece zorlukları aşmada dayanıklılık kazanırız. Satürn 12.evde kişiye iç bakış sağlar. Bu iç bakış kişiye hayatı boyunca edinebileceği en büyük rehberdir. Bununla birlikte, hayattan kopuk yaşamak, psikolojik problemlerine eğilmeyi reddetmek zamanla çeşitli acılara neden olur.

Satürn Yengeç'te düşük durumdadır. Kişi ruhsal olarak sürekli acı çekme eğilimi içindedir. Yengeç güvenlik ister fakat Satürn burada bu yönde kısıtlamacıdır. Kişi kendini güvensiz hisseder.

Duygusal olarak çok hassastır ama çoğu zaman gerçek duygularını, saygınlığını korumak için saklar. Duyguları kolaylıkla incinebilir ve o da başkalarınınkini kırabilir. Bu da kişiyi yalnız ve dışlanmış hissettirir. Erken dönem aile yaşantısı ve ailevi ilişkileri çoğu zaman sert, hoşgörüsüz, soğuk ve problemli olmuş ve kişi uzaklaşmıştır. Sonuç olarak da duyguların ifadesinde çekingenlik yaratmıştır. Aile sorumluluklarını ciddiye alır. Aile yaşantısı çoğu zaman maddi kaynakların zorlanmasından dolayı tutarsız ve güvensiz olmuştur. İlişkilerden uzak kalmak ileriki yaşlarda kişinin yalnız kalmasına neden olabilir.

Venüs'ün 11. evdeki ifadesi daha çok toplumsal platformlarda açıklanabilir. Grup çalışmaları tam onlar içindir. Bu çalışmalarda ki dostluklar kurar, arkadaşlarıyla iyi geçinirler. Diplomat kişilerdir. Genellikle bu şahıslar eslerini de bu çevrelerden seçer, sevgili ve arkadaş ilişkisini onlarda birleştirirler. Arkadaşları daha ziyade müzik ve sanat çevresinden olan kişilerdir. Venüs kendi yönetici burcu Boğa'dadır. Doğal bir çekiciliği ve cazibesi vardır. Fakat aşırı sahiplenici ve hırslıdır. Sevdiklerine sahip çıkmak ve korumak ister. Aynı zamanda çok da kıskançtır. Zevklerinde tutucu ve gelenekçidir.

Venüs’ü Boğa’da olan bir kadın toprak grubunun verdiği kendine güven duygusuna ve çekiciliğe sahiptir. Ayrıca seksi ve ne istediğini çok iyi bilen biridir ama biraz da kıskançtır. Eşinin ona maddi güvence vermesini ister. Duyarlı ve romantik biriyle anlaşabilir.

Güney Ay düğümü 11. evde kişiyi hayatında engelleyen alandır. Bu alan toplumsallık ve sosyalliğin kişide yarattığı arzular idealler ve planların yaptığı tahribatlarla ilgilidir. Açıkcası kişi sosyal çevresine karşı "Hayır!" tepkisini veremediğinden dolayı enerjisini bu alanda harcar. Bu yönüyle hedefini yaratıcılık ve üretkenliğe döndürmelidir. Kişinin 10. evinde beliren Güneş iş hayatının ne kadar zengin ve dolu olduğunu bize göstermektedir. Belki de tasarım ve yaratıcılıkla ilgili bir alandan gelir elde etmektedir ve yönde bir ihtisaslaşma göstermiştir. Güneşin bu evdeki Satürn karesi kişinin yaşam enerjisinin düşük olduğuna ve melankolik bir yapıya büründüğünü bize gösterir. Meditasyon ve yoga gibi uğraşılar onlar için rahatlama kaynağıdır. Plutonun 180 lik açısı ise garip duyguların açığa çıktığını gösterir. Ani dürtüleri vardır. Sevgi ve ask konularında bu kişiler genellikle saldırgandırlar. Dünyayı değiştirmek en büyük idealleridir. Kendileri gibi düşünmeyenleri altetmeye çalışırlar.

Yine yükselen ile yapılan sert açılar ise kişide dışarıya gösterdiği yüzüyle gerçek yüzde başkalık uyandırır. Ruhsallığı devamlı değişik karakter gösterir. Başkaları tarafından zor anlaşılırlar. Beraber oldukları kimselere problem olurlar.Aile ilişkileri açısından uyumlu tiplerdir.
Satürnle ile yapılan diğer bir kavuşum ise kişinin kapalı karakteristik özellikler göstermesine işarettir. Tutucu olur, yeniliklere karşı koyarlar. Başkaları tarafından soğuk bulunan bu kişiler sevilmezler. Hayatlarının ilk yılları zorluklarla doludur. Genellikle kendilerini hislerinin akışına bırakırlar. Kemik yapıları iri veya ufak tefektir.

7. evdeki Ay bize annenin bu kişinin hayatında ne kadar önemli rol oynadığını da gösterir.
Anneye olan aşırı bağlılık ve onu yeterince kendi içine alamama, hayat boyu yanında bu karakterde bir kişi ile tamamlanma isteğine neden olacaktır. 7.evdeki Ay kişinin ilişkilerinde duygusal güvence istediğini gösterir. Koşulsuz sevgi verebilen, duygusal anlamda güçlü ve onları kanatları altına alabilecek eşler ararlar. İlişkilerinde anne sıcaklığı ve yakınlığı her zaman olmalıdır.

Ay’ın 7.evde olması kişinin duygularını kontrol etmekte zorlanmasına neden olacaktır. Kişi duygusal yönüyle barışık olmayabilir ve gerçek duygularını kabullenip sahiplenmesi zaman alabilir. Bu da onun duygularıyla barışık, hislerini iyi ifade edebilen kişilere yönelmesine neden olur. Ay’ın yapısı nedeniyle bu kişiler için ilişkilerde alışkanlıklar çok önemlidir. Kişi sırf alışkanlıklar yüzünden ilişki içinde bulunduğu kişiden kopmakta zorlanır. Bu tabi ki Ay’ın bulunduğu burca ve açılarına göre değişecektir, fakat yine de haritalarında bu konuma sahip kişiler eşlerini bırakmakta zorluk çekerler.
Bunun en belirgin dışa vurumu, bu konuma sahip kişinin Yengeç Burcu ya da haritasında Ay’ı kuvvetli bir eşle beraber olmasıdır. Zaten 12. evdeki yapılanma bu söylediklerimizi doğrular niteliktedir. Yengeç teması yüksek bir erkekle birliktelik söz konusudur.
Mars 8. evde enerjisini ölüm ve cinsellik alanları üzerine harcar. Bu yerleşim kişinin Kova da bulunan Mars fikirlerini sonuna kadar savunmasına ve kendi fikrine aşırı derecede önem vermesine neden olur. Bu kişiler çok inatçıdır ve her zaman kendi inandıklarının en doğrusu olduğunu savunabilirler. Bu yerleşim idealizm verir ve kişinin enerjisini gruplar ve topluluk için gönüllü kullanmak istemesine neden olur. Bu kişiler gruplar içinde rahatlıkla lider konumuna gelebilirler.

Venüs ile Mars arasında kare açı ise tamamen cinsellik üzerine konuşulacak bir durumdur. Kişinin bu konuda aşırı denilebilecek konuda abartılı davranışları vardır. Bu yüzden ilişkilerinde sorun yaşayabilirler. Cinsel doyumsuzluk yanında keza aşırı cinsel libido görülür. Yatak ilişkileri belki de deşifre olmuştur bu kişilerin. 11. evdeki Venüs teknolojik aletlere de işaret ettiği için kesin olmamakla beraber "sanal cinsel" dürtüsü bu kişide var olabilir.
Kullanıcı avatarı
su
Mesajlar: 8
Yaş: 48
Kayıt: Çrş 22 Kas, 16:12

Okunmamış mesaj gönderen su » Cum 14 Mar, 21:38

teşekkürler yalnızefe

Kullanıcı avatarı
ZamaN
Mesajlar: 51
Yaş: 34
Kayıt: Çrş 30 Ağu, 10:27

Okunmamış mesaj gönderen ZamaN » Cmt 15 Mar, 01:48

YALNIZEFE, Çok teşekkür ederim, kolay gelsin..
Zaman, Mülayim Eliyle Yaranın Üzerine Merhem Sürer...

Kullanıcı avatarı
intuition
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 3551
Yaş: 46
Kayıt: Çrş 05 Eyl, 20:36

Okunmamış mesaj gönderen intuition » Cmt 29 Mar, 13:06

...
En son intuition tarafından Prş 08 May, 20:15 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
akrepberat
Mesajlar: 34
Yaş: 34
Kayıt: Pzr 11 Mar, 19:27

Okunmamış mesaj gönderen akrepberat » Çrş 09 Nis, 19:52

09/09/1989
06:00

istanbul-eyüp


Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Prş 17 Nis, 16:17

Löwe yazdı:selam yanliz efe
11.08.1980 Saat tam öglen 13.00 Istanbul,Okmeydani
Yükselen: Terazi
Güneş: Aslan
Ay : Aslan

Yükselen Terazi konumu bir çok kişinin bildiği üzere gerçekten diğer insanlar tarafından çekilmesi zor bir durumdur. Bu konum Terazinin bir çok yüzeysel ve maddesel zaaflarını kişiye yansıtacaktır. Karakter yemek yeme, sahip olma, tutku, cinsel, özgürlük isteği v.s gibi saplantılardan tutun da bir çok sıkıntılı durumla yüzyüze gelecektir. Bunların tatmini mümkün değildir. Eksikliğinde bir depresyon hali nükseder. Kişi açısından yaşanılan tüm bu durumlar normaldir ama eğer bir arkadaşı iseniz ya da ailesinden biri iseniz katlanılması zor durumlarla karşı karşıyasınızdır. Size göre insanlar yanlış yapıyor.. Karşınızdaki insan ise sizin yanlış olduğunuzu dile getirecektir. Ama biz astroloji boyutundan bakarsak konum gereği kusurlarını düzeltmesi gereken kişi yükselen Terazidir. Bu kusurlar giderildiğinde gerçekten Güneşe sağlıklı bir biçimde ulaşılmış olacaktır. Güneşi Aslan'da olan biri için Teraziyi vasıta olarak kullanmak aslında eğlencelidir. Çünkü Aslan oyunu sever. Duygular da oyuna hitap ediyor zaten.

Erken yaşlarda kişinin ebeveynlerinden biriyle yaşadığı olumsuz bir deneyim sonucunda bilinçaltında ilişkilerin tehlikeli olduğu mesajı yerleşir. Kiron aynı zamanda tedavi etmekle de ilgilidir, fakat kişinin bu erken dönemde edindiği yaralanmanın iyileşebilmesi için ancak uzun bir süreç gerekmektedir. Mitolojik öyküde de sonunda Kiron, tanrılara ölümlü olmak istediğini söyler. Tanrılar da onun bu istediğini kabul eder ve ölümlü olan Kiron yaraları sonucu ölür. Yani acılarından kurtulur. Kiron’u 7.evde olan bir kişi ilişkilerde üzüntü ve kalp kırgınlıklarıyla karşılaşmalar sonucunda zamanla kendine bir duvar örerek ilişkilerden soğuyabilir. Kişi belli bir dönem kendi başına kalır ve ilişkiye girmez. Bunun sonucu olarak da içe dönerek kendini aramaya başlar. Kendini aramaya başladıkça, yani kendi içindeki şifacıyla karşılaşınca ve onu kabul edince ilişkileri de iyileşir ve karşısına bu özellikleri olumlu olarak ona yansıtan kişileri bulabilir. Ruhsal olarak iyileştikçe kişi ruh eşine daha da yaklaşır. Bu konuma sahip birinin belli dönemlerde yalnız kalması ve yakın ilişkilere girmemesi, daha sonraki ilişkilerinin kalitesi açısından önemli olacaktır. Burada değinmek istediğim en önemli nokta ise kişinin bu süreci yalnız başına yaşamasıdır. Yoksa çekilen sıkıntılar her hangi bir ders alınması görülemez..

Venüs Yükselen 120 lik açısı sadece güzelliği ile tanınan kadınlarda bulunur.
12. evdeki Pluto aslında senin hayatına yeni bir sayfa açmak üzere farklı değişimler/dönüşümler geçireceğine işaret ediyor.
Burada aynı zamanda bir Mars var. Erkeklerle ilgili sorunlara da işaret ediyor. Ya da biraz daha açalım durumu; Bir caddede yürürken çok fazla erkeğin bakışları tarafından tacize uğrama deneyimini çok yaşama durumu..
Mars Pluto kavuşumu ise seni suça itici bir potansiyel yaratıyor.
Uranüsün 1. evde Güneş ile yaptığı kare açı senin disiplin ve pratikten yoksun aşırı havai bir karaktere büründüğünü gösteriyor. Bir iste uzun süre kalamazsın. Duyduğun her iyi teklife atılan ancak sonunu getiremeyen sinirli görüntüsü olan bir tipsin.
Ayın Uranüs ile yaptığı kare açı ise sağlık yönünden sıkıntılar olacağına işarettir ama ayın mars ile sekstili bu durumun biraz daha aksini idda ediyor. Sonuçta doğum haritaları dengelerle doludur.

Güneş ve Ay aynı burç ve ev içinde kavuşum yapmışlardır. Bu da anne ile baba arasında kalmak aynı zamanda çok güçlü bir ihtimal ile erkeklik ile kadınlık arasında kalmak gibidir. Bazen çok kibar olan şahıs aniden kükreyebilir bir erkek edasıyla kavgacı kişilik sergileyebilir. Bu da kimi değişik cinsel fantezileri olan erkeklere cazip gelirken kişinin Terazi karakterinde aradığı erkek için itici gelebilir.

Ay Aslanda ise kişiyi aile ve arkadaş ilişkilerinde olgunlaştıracaktır. Belki de son durak sevgilisi gerçekten olgun laflar eden mantıklı otoriter biri olacaktır. Ya da kişi böyle kişilerin arayışına girecektir.

Ay Pluto sekstili de sürekli yenilenme arzusu içinde olduğunu gösteriyor..
Löwe ayrıca 7. evinde herhangi bir işaret göremiyorum. Yani sana evlilik ile ilgili bir şey söyleyemeyeceğim. Ama bu olmayacak anlamına gelmez..

Ama senin şans noktan 4. evde..Yani aile evinde.. Sana kuracak olduğun aileden bir mutluluk gelebilir..
Satürn 11. evde senin sosyal yaşamında bazı kısıtlamaların olduğunu gösteriyor.

10. ev aynı zamanda Anneyi temsil ediyor. Burada hem anne hem baba var.. Anne ve babanın iş hayatına etkisi olabilir. Aynı zamanda annenin vasıtasıyla bir iş de görülüyor. Tam kesinlik olmamakla birlikte anne ve babadan kalan bir miras ile yaşam sürdürebilir..

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Cmt 19 Nis, 18:13

bumin__ yazdı:selam :))) lütfen benimkinide yorumlarmısın.ugrastım kendım yapamadım...çok tşk
19.07.1982
saat 10
sivas
Yükselen: Başak
Güneş: Yengeç
Ay: Yengeç

Yükselen Başak olan kişiler son derece ayakları yere basan maddeci, analitik ve sağlam hesaplar yapan kişilerdir. Kendilerine özgü yöntemlerini yaşamlarına bir düzen vermek için kullanırlar. Öğrendiklerini zihinlerine, yavaş ama kalıcı yöntemlerle depo ederler. Başka insanların kaçtığı, titizlik gerektirenher türlü sıkıcı işle başa çıkmakta üstlerine yoktur. Hiçbir ayrıntıyı atlamadıklarından emin olmak için aynı işin üzerinden defalarca geçerler, oldukça işkoliktirler. İşleri listeler, kontrol eder, ölçmeden bir adım bile atmak istemezler. Rahat olabilmeleri için her şeyin düzenli, yerli yerinde olması gerekir. Gereğinden fazla alçakgönüllü davranabilir. Bu da hak ettikleri ödülü almalarını engeller. Zaten arka planda kalmayı tercih eden bir tavır içindedirler.

İçki ve deniz havası tam Yengeçlere göredir. Bazen girdiği melankolik havalar karşısındaki kişileri çileden çıkarabilir. Anneye düşkünlük hafsafhadadır. Aynı şekilde mükemmele yakın bir aile kurmaya ve onu daima güven altında tutmak için mücadele ederler..
Anne kişinin hayatında çok fazla önemli bir yer teşkil ettiğinden onlar için en uygun eş annesini aramadıkları bir eştir. Aşkta çok fedakardır ve sevdiği için her türlü fedakarlığı yapar. Bir ömür aynı kişiyi sevebilir. Fakat duygusal hayatında pek çok iniş - çıkışlar olur. Duyguları Ay’ın hareketlerinden çok etkilenir. Aşkta da finansal güvence ister. Aşk ve yoksulluk beraber yürümez. Amaçsız flörtlerden hoşlanmaz. İleride yuva kurabileceği bir birliktelik peşindedir. Bir an mutlu ve neşeliyken bir sonraki an hüzünlü ve mutsuz olabilir. Korunma ihtiyacı içinde olduğu için bunu yakınındakilere yansıtır. Duygusal ilişkilerde her zaman güvenlik arar.

Satürnün Terazide olması da senin uzun vadeli ilişkilerden yana olduğunu gösteriyor. Satürn birinci evde, hayatın her alanında tereddüde neden olur. Bu yerleşime sahip kimseler, her şeyin en kötüsünü düşünerek ihtiyatlı bir şekilde girişimde bulunurlar. Hedeflerine ulaşamayacaklarını düşünerek, endişelenirler. Kendileriyle mücadele etmelidirler. Bu bir gencin kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmesi için sürekli eleştirilmesine ve daha iyisini yapabileceğinin söylenmesine benzer. Onlar kendilerini, sürekli başkaları tarafından yargılanıyor, eleştiriliyor hissederler. Gerçekte bu insanların en büyük problemi kendi kendilerini eleştirmeleridir.

Fiziksel olarak kendilerini ifadede yaşadıkları rahatsızlık, onların sakarlık yapmasına, kusurlu davranışlarda bulunmasına neden olur. Ya da kendilerini sosyal inceliklerden yoksun hissederler.

Rahat olamadıkları için abartılı davranışlardan kaçınırlar, içine kapanık tavırlar sergilerler. Aptalca görünmemek için çok dikkatli olurlar, ağırbaşlı davranırlar. Kişisel güvensizlikleri soğuk görünmelerine ve samimi olmadıkları hissini uyandırmalarına neden olur.

Genellikle sorumluluk sahibi, çalışkan insanlardır. Bunun nedeni, kendi değerlerini dünyaya ispatlamak, insanların onayını almak istemeleridir. Böylece çok hırslı olabilir, çelik gibi sağlam bir kişilik sergileyebilirler.

Çoğunlukla, hayatın ilk dönemleri zorluklarla geçer. Çocuklukları, kendilerini geliştirebilecekleri bir ortamda geçmez. Erken çağda sorumluluk edinir, kendilerinden vazgeçerler. Çocukluklarındaki kaybı, hayatın ileri yıllarında giderebilirler.

2.evdeki 3 oluşum bize senin hayatında maddi değerlerden yana bir çok olayın gerçekleşeceğini işaret ediyor. Burada Jüpiter fazla para kazanmak için mücadele edeceğini bunun için çalışacağını ve kazandığın değerleri biriktiremeden harcayacağını gösteriyor.
Güneşin ve Ayın Yengeç'te.. Bu bize aşırı güvenlik ihtiyacı hissettiğini gösteriyor. Buradaki Pluto senin bu maddi hırs ve isteklerini daha da arttırıyor. Ki büyük bir mal varlığı elde edeceksin ama bunun büyük bir bölümünü de kaybedebilirsin. Çünkü Pluto aynı zamanda bize bu evinde bir yıkım yaşanacağı gösteriyor. Pluto seksüel isteklerini de had safahaya çıkartıyor.

Kuzey Ay düğümü Yengeç'te. GAD ise Oğlak kişiden çok toplumun ihtiyaçlarını önemser. Toprak burcu olarak maddi ve pratik seviyededir. Yapısallık sayesinde motive olur. Fiziksel ve sosyal, yani görünür alanı sever. Toplumsal yapıyı korumak ve insanların fiziksel ihtiyaçlarını karşılama sorumluluğunu almak ister.

Yengeç-Oğlak ekseni kişiye kendinin ve başkalarının sorumluluğunu almayı öğretir. Bir kere ailevi zorluklar ve sorumluluklarını dengelemeyi öğrenince artık toplumun bir üyesi olur. Bununla birlikte her iki durumda da kişinin gerçekten bencil olmanın ne demek olduğunu öğrenmesi gerekir. Gerçekten bencil olmak, kendi kişisel ihtiyaçlarının bilincine sahip olmak ve kendi kaynaklarını başkalarına yardım etmeden önce kendisi için kullanabilmek demektir. Dolayısıyla kişinin kendine yardım ederken başkalarına yardım etmesi beklenemez. Bir kere kendine yardım etmeyi öğrenince de, diğer kişilere, kendi ihtiyaçlarını kendilerinin sağlayabilmesi için yardım edebilir. Böylece kendi yaşamlarının sorumluluklarını kendileri elde etmeyi keşfederler.
Venüs 90 Yükselen: Bu açı diğer insanlarla olan ilişkilerde bir sürü zorluklar getirir. Kişinn her bakımdan pek çok sorunları vardır. Aşırı hassasiyetleri ölçüsüz olduğundan başarısızlıklara problemlere sebep olur. Bazen toplumsallık onlara şans getirebilir.

Kişi aslında bu dersini çok fazla zorlanmadan atlatacaktır. Çünkü Natal Haritada iki konumda da güçlü bulunan KAD ve GAD kişinin toplumsal ve bireysel görevlerinin farkına varmasında ona zorluk çıkarmayacaklardır.

Kullanıcı avatarı
Okyanusya
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 102
Yaş: 42
Kayıt: Çrş 25 Tem, 23:16

Okunmamış mesaj gönderen Okyanusya » Cmt 19 Nis, 18:19

12 şubat 1982 11:30 ile 12:20 arası kocaeli(izmit) emin değilim doğum saatimden ortalama bir saat alabiliriz yükselenim bazı yerlerde ikizler bazı yerlerde boğa çıkıyor ama fiziki yapı bakımından ikizlerim.
Çalışan kadın başarır,başaran kadın sevilir ve sevilen kadın güzelleşir


Kilitli
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Doğum Haritası” sayfasına dön