Burçlara Göre Cinsellik

burçlara göre cinsellik

Burçlar Hakkında Genel Bilgiler
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Burçlara Göre Cinsellik

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Cum 26 Ağu, 09:11

Resim

Burçlara Göre Cinsellik

Her burcun cinsel konulara eğilimleri farklıdır. Bazı burçlar için aşk, öncelik taşırken bazıları için cinsel yaşamın aşkla yakından veya uzaktan alakası yoktur. Bazı burçların kadını ve erkeği farklı cinselyaklaşımları gösterirken, bazıları aynı özellikleri gösterebilir

Koç Burcunda Cinsellik

Koç Kadınında Cinsellik

Koç kadını için cinsel yaşam spor gibidir. İçindeki güçlü enerjiyi boşaltabileceği muhteşem bir egzersizdir. Bu yüzden Koç kadınları ilişkilerinde cinsel yaşamı ön planda tutarlar. Sevişme esnasında aktif rol oynamaktan, partnerini yönetmekten hoşlanırlar. Utangaçlık gibi bir sorunları yoktur. Bu yüzden loş ışıklar ve romantik ortamlara ihtiyaç duymazlar. Gündüz veya bol ışıkta sevişmeyi tercih ederler. Fazla aşk oyunlarına gerek duymadan sonuca gidebilirler.

Koç Erkeğinde Cinsellik

Koç erkekleri, her zaman, her yerde ve şartta cinsel yaşamın içerisinde bulunabilirler. Burcun kadınları gibi onlarda cinsel yaşamı spor gibi ele alırlar. Biraz egoist davransalar da partnerlerini mutlu etmeden bırakmazlar. Aşk oyunlarını fazla uzatmazlar buna karşın sonuca çok geç ulaşmaları ve kısa süre de tekrar sevişebilmeleri partnerlerini mutlu eder. Romantik kadınların bu erkekten uzak durmaları gerekir.

Boğa Burcunda Cinsellik

Boğa Kadınında Cinsellik

Boğa kadını için cinsel yaşam şık bir mekanda yenen lezzetli bir yemek gibidir. İyi dekore edilmiş bir yatak odası, lüks bir otel ve şampanya Boğa kadınını hemen harekete geçirir. Sevişme esnasında klasik pozisyonları tercih eder. Aceleden nefret eder. Sürprizleri sevmez. Her zaman denediği ve sevdiği şekilde sevişmek ister. Değişik mekan ve pozisyonlar bir anda zevkini kaçırır. Yine de zamanla yenilikleri kabul edebilir. Çünkü o, bu dünyada tadılacak her tür zevki tatmaktan yanadır.

Boğa Erkeğinde Cinsellik

Boğa erkekleri için cinsel yaşam, önce üremektir. Partneri ile bir çocuk sahibi olmak üzere seviştiği zaman inanılmaz bir performans sergiler. Bir gecelik ilişkilerden, alelacele sevişmelerden nefret eder. O da Boğa kadınları gibi klasik pozisyonları tercih eder. Partnerinden bolca sevilmek ve okşanmayı talep eder. Bu konuda koca bir bebek gibidir. Geç uyarılır ama bir kere uyarılınca saatlerce sevişebilir. Onu durdurmak zordur.

İkizler Burcunda Cinsellik

İkizler Kadınında Cinsellik

İkizler kadını için cinsel yaşam aktif zekasını kullanmadığı tek alandır. Çoğu zaman zihnini boşaltmak, sinirlerini gevşetmek amacı ile cinsel yaşama ihtiyaç duyar. Gülerek, konuşarak sevişmeye bayılır. Partnerinin kışkırtıcı konuşmalar yapmasından hoşlanır. Erotik telefon konuşmaları, yazışmalar onu kolayca baştan çıkarır. Romantizmden hoşlanmaz, hatta bu onu güldürür. Uzun süren entelektüel tartışmalardan veya bütün gece eğlendikten sonra cinsel birliktelik isteyebilir. Sürekli aynı partner, aynı yer, aynı teknikler ona göre değildir.

İkizler Erkeğinde Cinsellik

İkizler erkeği değişikliklerden hoşlanır. Bu değişikliklerin içinde partner değişikliği önemli bir yer tutar. Sürekli aynı kişi ile cinsel yaşam bir İkizler erkeğini iktidarsızlığa bile sürükleyebilir. cinsel yaşam onun için oyun gibidir. Bu yüzden aşk oyunlarını çok iyi bilir. Değişik mekanlar, pozisyonlar cinsel yaşam, hayatının vazgeçilmez parçasıdır. Kimi zaman bir yeni yetme gibi davranabilir. Kendini güçlükle kontrol eder.

Yengeç Burcunda Cinsellik

Yengeç Kadınında Cinsellik

Yengeç kadını için cinsel yaşam son derece doğal bir aktivitedir. O dünyaya bir sürü çocuk getirmek için gelmiştir ve her seviştiğinde doğurganlığını hisseder. Kimi zaman çocuksu ve pasif olur kimi zaman anaç ve sevecen. Mekan onun için çok önemlidir. Yumuşak ve büyük bir yatak, şömine ve yiyeceklerle dolu bir masa Yengeç kadının aklına bir bebek (sevişmek) yapmayı getirir. Sevilmekten, okşanmaktan, bir çocuk gibi öpülmekten çok hoşlanır.

Yengeç Erkeğinde Cinsellik

Yengeç erkeğine güzel bir yemek yapıp sarılıp kucaklarsanız kendini cinsel ilişkiye hazır hisseder. Biraz ana kuzusudur ama kurda dönüşmekte gecikmez. Son derece duygusaldır, aşık olduğu kadınla sevişmekten hoşlanır. Bunun aksi olursa kendini yetersiz ve güvensiz hissedebilir ve bütün şevki kaçar. Yengeç kadınları gibi o da mekana hassastır. Kendini sıcak yuvasının yatak odasında bir Aslan gibi hisseder. Yabancı mekanlar ise zevkini kaçırır.

Aslan Burcunda Cinsellik

Aslan Kadınında Cinsellik

Aslan kadını son derece ateşlidir ama onun ateşini körükleyecek bir partneri olursa. Bu da ne kadar güzel ve çekici olduğunun, hiçbir kadının onunla boy ölçüşemeyeceğinin söylenmesinden geçer. İnisiyatif almaktan hoşlanır, kendi yöneteceği pozisyonları tercih eder. Lüks ve ihtişamlı mekanlarda kendini daha iyi hisseder. Sevişme sonrasında mutlaka ne kadar muhteşem olduğunun söylenmesini bekler.

Aslan Erkeğinde Cinsellik

Aslan erkeği için cinsel yaşam ne kadar güçlü olduğunu gösterebileceği bir alandır. Bu yüzden kendine fazla güveni olan bir partner ile mutlu olamaz. O da burcunun kadını gibi pohpohlanmaktan ve ne kadar süper bir erkek olduğunun söylenmesinden çok hoşlanır. Çok sık ilişki istemeyebilir ama özellikle iş yaşamında bir başarı elde ederse performansı yükselir.

Başak Burcunda Cinsellik

Başak Kadınında Cinsellik

Başak kadını hayatının diğer alanlarında olduğu gibi cinsel yaşamında da titizdir. Hem kendisi hem de partnerinin hijyeni onun için çok önemlidir. Bu yüzden sık sık banyoda sevişmek isteyebilir. Çekmecesinde en iyi marka prezervatifleri bulundurur. Temiz ve kolalanmış beyaz çarşaflar onu uyarmak için yeterli olabilir. Partnerinin nelerden hoşlandığını hemen anlar. Kendisi de aynı ilgiyi bekler.

Başak Erkeğinde Cinsellik

Başak erkeği de kadını gibi hijyene çok düşkündür. Değişik tekniklerden hoşlanır ama bazen kendini o kadar çok tekniğe kaptırır ki duygularını yaşamakta zorlanır. Mükemmeliyetçiliğini yenebilirse cinsel yaşam onun için daha zevkli bir hale gelir. Çoğu zaman partnerini acımasızca eleştirebilir. Bu eleştirileri kendine yönelterek de acı çektiği olur. Aşırı detaycılığı bazen de onu mükemmel bir aşık haline dönüştürebilir çünkü partnerinin isteklerini eksiksiz yerine getirir.

Terazi Burcunda Cinsellik

Terazi Kadınında Cinsellik

Terazi kadını için bu konuda da uyum şarttır. Kendisi ile aynı yerde aynı şartlarda, aynı şekilde birlikte olabileceği bir partner bulamazsa cinsel yaşamı bir kabusa dönüşebilir. Onun için cinsel yaşam estetik bir ortamda estetik bir biçimde olmalıdır. Pornografik görüntülerden nefret eder. Erotizm daha çok ilgisini çeker. Vücuduna önem veren bakımlı bir eş ister.

Terazi Erkeğinde Cinsellik

Terazi erkeği ancak güzel bir kadın ile birlikte olmayı düşünebilir. Aksi taktirde karanlıkta sevişmeği yeğleyecektir. Zaman zaman içtenliğini kaybedip yüzeyselleşebilir. Genelde sevecen ve şefkatlidir. O da Terazi kadını gibi uyumu ön planda tutar. Herşeyin bir zamanı olduğunu düşünüp olur olmadık zamanda kendisine kur yapan bir eşten hiç hoşlanmaz. Narsist (kendine hayranlık) eğilimleri olabilir.

Akrep Burcunda Cinsellik

Akrep Kadınında Cinsellik

Akrep kadını vamp denilen cins kadınlardandır. Partnerini kolayca uyarabilir. Bu, onun doğal yeteneğidir. Onun için cinsel yaşam, yaş, yer, zaman gözetmeksizin yapabileceği zevkli bir iştir. Tabu nedir bilmez. Aşık olduğu kişi ile nasıl beraber oluyorsa nefret ettiği kişi ile de aynı şekilde beraber olabilir. Negatif duygular onu daha da çok heyecanlandırır. İhanete uğrayıp intikam almak isterse korkunç bir performans sergileyebilir.

Akrep Erkeğinde Cinsellik

Bir Akrep erkeği için cinsel yaşam her şeyden önce gelir. Aç kalabilir ama cinsel yaşam olmadan yaşayamaz. Cazibeli ve çekici tabir edilen kadınlara düşkündür. O da Akrep kadını gibi tabu nedir bilmez. Onun için güzel veya çirkin kadın kavramı yoktur. Her kadın çekicidir ve o hazırdır. Aşık olduğu zaman tuhaf bir biçimde cinsellikten uzaklaşır. Bu çok uzun sürmese de gerçek anlamda bunalıma girebilir. Bu yüzden aşk duymadığı kadınları tercih ettikleri görülür.[/b]

Yay Burcunda Cinsellik

Yay Kadınında Cinsellik

Yay kadını cinsel yaşam sever ve bu onu çok eğlendirir. Fakat bazen eğlence limitlerini öğle bir aşar ki partnerine zor anlar yaşatır. Değişik kültürlerin sevişme tekniklerini denemek ister. (Tao, Kamasutra). cinsel yaşam onun için yeni ülkeleri keşfetmek gibidir. Bu yüzden sık partner değiştirme riski vardır. Sevişme sonrasında patavatsızca sözler söyleyip eşini kırabilir. Veya cinsel yaşam üzerine saatler süren felsefi bir konuşma yapabilir.

Yay Erkeğinde Cinsellik

Yay erkeğinin cinsel yaşamı maceralar ile dolu olmalıdır. Fırtınalı bir gecede çadırda, denizin dibinde, çam ormanlarında ve aklınıza gelebilecek tüm egzotik ortamlarda birlikte olmaktan hoşlanır. Haftasonu duş alıp, biraz sohbet edip, müzik dinleyerek başlayan sevişmelerden nefret eder. O da uzak doğu tekniklerinden, Afrika kabilelerinin tekniklerine kadar uzanan ilginç metotlara meraklıdır.

Oğlak Burcunda Cinsellik

Oğlak Kadınında Cinsellik

Oğlak kadınları yaşamlarının diğer alanlarında olduğu gibi güvenli bir birliktelikten yanadır. Güven duymadığı kişi ile asla beraber olmaz. Cinsel yaşamını gizli tutar. Kendini de kolay kolay ele vermez. Soğuk ve mesafeli görünümü güven duygusu arttıkça değişir sevecen ve çekici olur. Başlangıçta belki çekingendir ama zaman ilerledikçe tabularını yıkar. Partnerine güven duyarsa tam bir Geyşa olabilir.

Oğlak Erkeğinde Cinsellik

Burcunun kadını gibi mesafeli ve soğuk görünür. Tatmin olması güçtür. Bir gecelik ilişkilerden hoşlanmaz. Bunu istese bile son anda vazgeçebilir. cinsel yaşamın ciddi bir iş olduğunu düşünür. Eşine karşı fedakardır. Sakin ortamlardan hoşlanır. Sorumluluk sahibidir. Doğum kontrol yöntemlerini uygular. Bazı Oğlak erkekleri ise aşırı güvensizlikten sürekli partner değiştirir ve bir türlü istedikleri gibi bir eş bulamadıklarından yakınır dururlar.

Kova Burcunda Cinsellik

Kova Kadınında Cinsellik

Kova kadını bağımsızdır. Bir gecelik aşklar, evli erkekler, sıra dışı kişiler ilgisini çeker. Evlilik cinselliğe olan ilgisini azaltır. Evlendiği zaman partnerinin onu şaşırtmasını bekler. Monotonluktan, klasik pozisyonlardan nefret eder. Kıskanç bir partnerle asla yapamaz. Yaratıcıdır. Eşini şaşırtabilir. cinsel yaşam onun için özgürlüktür.

Kova Erkeğinde Cinsellik

Onun için cinsel yaşam arkadaşlıktan sonra gelir. Arkadaş olabildiği kadınla birlikteliği düşünebilir. Cinsellik, yaşamında önemli bir yer tutmaz. Canı istediği zaman herhangi biri ile herhangi bir yerde beraber olur ve hemen unutur. Sevgi gösterileri ve romantizm ona göre değildir. Buna karşın cinsel ürün satan yerlere karşı ilgisi büyüktür. Mekanik oyuncakları sever. Erotik filmler, fotoğraflar ilgisini çekebilir. Sanal birliktelik favorisidir.

Balık Burcunda Cinsellik

Balık Kadınında Cinsellik

Balık kadını romantiktir. Bu yüzden aşık olmadan bir başkası ile birlikte olmayı düşünmesi mümkün değildir. Cinsel yaşam onun ayaklarını yerden kesecek muhteşem bir deneyimdir. Eşine karşı sevecen ve fedakardır. Kimi zaman hoşlanmadığı şeyleri sadece partnerini memnun etmek için yapar. Sevilmek okşanmaktan çok hoşlanır. Sert hareketlerden, kaba davranışlardan nefret eder. Denizde veya banyoda sevişmekten hoşlanır.

Balık Erkeğinde Cinsellik

Balık erkeği çok çabuk etkilenir. Bu yüzden sürekli partner değiştirebilir ve de vicdan azabı duyar. Cinsel yaşam onun için elinde olmadan kendini kaptırdığı dalgalara benzer. Romantiktir. Egzotik bir yerde yenen yemek, birlikte dinlenen hoş bir müzik onu hemen uyarır. Sevgi doludur. Eşini öpücüklere ve iltifatlara boğar (ilgisi başka bir yöne kaymadıkça). İçki içer içmez aklına cinsellik gelir.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 46
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Çrş 23 Kas, 09:08

kral ba bu doğru, akrep aşık olunca cinsel yoğunluğu cinsellik tutkusu azalıyor. cinsel gibi bir nimet varken neden aşkla acı çekelim.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1079
Yaş: 45
Kayıt: Cmt 20 May, 21:20

cinsel sonrası en çok hoşunuz gidenler .burclara göre

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Pzr 10 Ara, 01:12

Yay: Yatak muhabbeti

Oğlak: Hediye

Kova: Yorganın çoğu

Balık: Partnerinin, nemli bir kumaş parçası üstünde uyumaya gönüllü olması

Koç: Bir daha orgazm

Boğa: Bir bardak ılık süt

İkizler: Romantik bir kitap

Yengeç: Güzel kokulu bir küvet

Aslan: Masaj

Başak: Kıyafetlerinizi yerden toplayıp, yerine asması

Terazi: Güzel bir uyku

Akrep: İç çamaşırınızı çıkarmak
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

*********************
Herşey göründüğü gibi değildir....

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1079
Yaş: 45
Kayıt: Cmt 20 May, 21:20

Favori mekanınız

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Pzr 10 Ara, 01:15

KOÇ: Acelecisiniz yatak odasına kadar bekleyemezsiniz.

BOĞA: Açık hava sizin için daha romantiktir.

İKİZLER : Burcunuz arabaları işaret ediyor.

YENGEÇ: Dalgaların üzerinize vurduğunu hissetmek, sahiller.

ASLAN: Aynalı mekanlar

BAŞAK: Maceracı ruhunuza hitap eden fanteziler

TERAZİ: Küçük lüks oteller

AKREP: Evim güzel evim ama mekanları değiştirerek.

YAY : Açık havayı ve riski sevenlerdensiniz.

OĞLAK: Saatler süren yorucu bir işgününden sonra ofis.

KOVA: Yatakta yorganın altında ve ışıklar açık.

BALIK : Söğüt ağacının altında romantizmin doruğunda.
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

*********************
Herşey göründüğü gibi değildir....

Kullanıcı avatarı
X_1
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1079
Yaş: 45
Kayıt: Cmt 20 May, 21:20

Favori pozisyonunuz

Okunmamış mesaj gönderen X_1 » Pzr 10 Ara, 01:17

KOÇ: Siz üstte olmayı seviyorsunuz. Bu yüzden size kovboy demek hiç de yanlış olmaz.

BOĞA: Sizin için en uygun yer buzdolabının önü. 9,5 Hafta filmiyle akıllara kazınan bu sahne sizin için de biçilmiş kaftan.

İKİZLER: Televizyonun karşısında koltuğun üzerinde bir çok şeyi bir arada yaparak.

YENGEÇ: Kaşık pozisyonunu deneyin. Bu sırada partneriniz erotik dokunuşlar yapabilir.

ASLAN: Burcunuz erojen bölgelerinizin vücudunuzun arka bölümünde yoğunlaştığını söylüyor.

BAŞAK: Partnerinize de şans tanımalısınız. En iyisini kendim başarırım demekten vazgeçin.

TERAZİ: Misyoner pozisyonu tam size göre. Sırtüstü yatarak kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

AKREP: Hayal gücünüzü çalıştırıp farklı fantezileri hayata geçirebilirsiniz.

YAY: En duyarlı yerler kalçalardır. Sevişme sırasında üstte olmayı deneyin.

OĞLAK: Bel bölgeniz sizin için önemlidir. Partnerinizi yönlendirin.

KOVA: Sekse yoga yapar gibi yaklaşmayı deneyin.

BALIK: Sizin için görüntü önemlidir. Değişik giysiler deneyebilirsiniz
TÜRKİYE ATATÜRK'TÜR
ATATÜRK TÜRKİYE'DİR.

*********************
Herşey göründüğü gibi değildir....


Kullanıcı avatarı
SelçukÖzcan
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 581
Yaş: 37
Kayıt: Çrş 08 Kas, 04:36

Okunmamış mesaj gönderen SelçukÖzcan » Pzr 10 Ara, 02:54

bunlara nasıl karar veriliyor_?
Şunu bilmek gerekir ki, bu nesnel, gerçek bir zorluk ve de bunun üstesinden ancak bilimsel kesinlik ve soyutlama çıraklığı ile gelinebilir. Bu çıraklık eğitimiyse bir günde tamamlanmıyor.

Kullanıcı avatarı
SİYAH_AKREP
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 500
Yaş: 40
Kayıt: Cmt 25 Kas, 14:46

Okunmamış mesaj gönderen SİYAH_AKREP » Pzr 10 Ara, 12:17

burçların özelliklerine göre örneğin terazi lüxü severken bir anda her şeyden sıkılabilir o yüzden otelin büyük olmasına gerek yoktur nasılsa başka bir otele gitmeyi ilk otele gittiği anda kafasına koymuştur :)
"Metafizik açıdan dış dünyanla iç dünyan uyum içinde olduğu zaman, evren de rüzgarını senin kanatlarının altına üfler, sana yeni yeni hazineler yollar."

Kullanıcı avatarı
SİYAH_AKREP
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 500
Yaş: 40
Kayıt: Cmt 25 Kas, 14:46

Okunmamış mesaj gönderen SİYAH_AKREP » Pzr 10 Ara, 12:18

olabilir fakat yinede ruh haline göre değişebilir...
"Metafizik açıdan dış dünyanla iç dünyan uyum içinde olduğu zaman, evren de rüzgarını senin kanatlarının altına üfler, sana yeni yeni hazineler yollar."

KEDİ

Okunmamış mesaj gönderen KEDİ » Pzr 10 Ara, 15:46

evim güzel evim hiç bir yere degişmem kumandayıda elime geçirmişsem kimse beni bir yere kımıldatamaz

Kullanıcı avatarı
adamas
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1276
Yaş: 49
Kayıt: Pzr 06 Kas, 21:38

Okunmamış mesaj gönderen adamas » Pzr 10 Ara, 16:59

benim için pozizyon değil atmosfer çok önemli ayrıca cinsellik yaratıcılıktır zaten
Force Be With You

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 46
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzr 10 Ara, 17:04

kasım yağmuruna katılıyorum...
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Kullanıcı avatarı
gece_akrebi
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 5308
Yaş: 46
Kayıt: Pzt 17 Eki, 13:37

Okunmamış mesaj gönderen gece_akrebi » Pzr 10 Ara, 17:48

iki vazgeçilmez mekanım vardır kafamı dinlediğim, biri evim diğeri çayırlıklar.
bir yanımız ölüm bir yanımız düğün...

Misafir_Akrep

Okunmamış mesaj gönderen Misafir_Akrep » Pzr 10 Ara, 19:01

İç çamaşırı çıkarmak da heralde "daha yeni başladık" der gibi haşin bir davranış oluyor (:

Kullanıcı avatarı
onurxt
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 3446
Yaş: 45
Kayıt: Pzr 30 Eki, 23:42

Okunmamış mesaj gönderen onurxt » Pzr 10 Ara, 19:04

yalnızefe yazdı:İç çamaşırı çıkarmak da heralde "daha yeni başladık" der gibi haşin bir davranış oluyor (:
Sanırım öyle oluyor sevgili yalnızefe. : ))
Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla

1. Asra andolsun;
2. Gerçekten insan, ziyandadır.
3. Ancak iman edip salih amellerde bulunanlar, birbirlerine hakkı tavsiye edenler ve birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka. (ASR SURESİ)

Kullanıcı avatarı
rainbow85
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 466
Yaş: 38
Kayıt: Prş 07 Eyl, 15:49

Okunmamış mesaj gönderen rainbow85 » Pzr 10 Ara, 19:10

evet masaj süper olur : )
Can; atlarınızı eğersiz koyar, bu sır ölümün kardeşidir, sırrıdır. Ama gündüzün geri gelmesi için ayaklarını uzun bir bağla bağlar. Can; boşlukta astar gibi gizlidir, bedense yorgan altında döner durur. Sen bedensiz bir bedene sahipsin.


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Burçlar Hakkında Genel Bilgiler” sayfasına dön