Burçlar ve Zayıf Noktaları

burçların zayıf noktaları, burçların zayıf yönleri, burcu zayıf yönü, zayıf tarafları

Burçlar Hakkında Genel Bilgiler
Kullanıcı avatarı
damla584
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1812
Yaş: 39
Kayıt: Cum 20 Nis, 09:42

Burçlar ve Zayıf Noktaları

Okunmamış mesaj gönderen damla584 » Cum 06 Tem, 14:05

Resim

Burçlar ve Zayıf Noktaları

Uzun süredir hoşlandığınız biri var ama hala konuşamadınız, ya da konuştunuz ama kendinizi ifade edemediniz veya ettiniz ama hiç etkili olmadı, işte size karşı cinsi etkilemenin yolları; hangi burç hangi beklentiler içindedir? Nelerden ve kimlerden etkilenir?

Koç Burcunun Zayıf Noktaları, Zayıf Yönleri

Koç burcu erkeği zayıf yanları: Ona hazır lokma olmayın, uğraştırın, peşinizden koşturun. Her zaman seksi görünün. Ne dediğinizi bilin lider ruhlu davranın.Onunla başedebilecek kadını sever.

Koç burcu kadını zayıf yanları: Cesur, atak, bonkör, dürüst davranın. Şık ve pahalı hediyeleri sever. Hareketli sportif hafta sonu planları ve renkli planlarla onu cezbedin.

Boğa Burcunun Zayıf Noktaları, Zayıf Yönleri

Boğa burcu erkeği zayıf yanları: Akıllı, bakımlı, hanımefendi olun, hafif seksapele hayır demeyecektir. Bırakın sanatsal konuşmalarını rahatça yapabilsin sizde ilgi alanlarını biraz araştırın.

Boğa burcu kadını zayıf yanları: Olduğunuz gibi davranın, ona güzel sözler söyleyin, hoş parfümler alın, bol bol kültür sanat programı yapın, bonkör olun, güzel bir araba ve lüks bir ev alın yanınızdan ayrılmayacaktır.

İkizler Burcunun Zayıf Noktaları, Zayıf Yönleri

İkizler burcu erkeği zayıf yanları: Seksi, spor, bakımsız,bakımlı ama mutlaka akıllı kadını sever.Eğlenceli olmaya hızlı hareket etmeye dikkat edin. Yoksa siz start alana kadar o çoktan tatile çıkmıştır.

İkizler burcu kadını zayıf yanları: Para harcamayı sevmiyorsanız yanına yaklaşmayın, tek düze bir hayatınız varsa uzak durun. Her zaman şık ve bakımlı görünmeye dikkat edin.

Yengeç Burcunun Zayıf Noktaları, Zayıf Yönleri

Yengeç burcu erkeği zayıf yanları: Akıllı, zarif, duygusal, sevgi dolu, şefkatli, her yerde destek olan alttan alan kadını sever. İnatçı, sabırsız ve maymun iştahlı iseniz aşkınız çok sürmez uzak durun.

Yengeç burcu kadını zayıf yanları: Sahip çıkan, sevgisini belli eden, hoş, hatırlatıcı armağanlar alan erkekleri tercih eder. Aradığı yaslanacak bir omuzdur.

Aslan Burcunun Zayıf Noktaları, Zayıf Yönleri

Aslan burcu erkeği zayıf yanları: Gösterişli, bakımlı, trendy, abartılı, karizmatik yanında gururla taşıyabileceği, havasını atabileceği kadınları sever. Hemen alışverişe çıkın ve kuaförünüze uğrayın.

Aslan burcu kadını zayıf yanları: Gösterişli, kendinden emin, karizmatik, kendi işi olan, bol para harcayan, pahalı hediyeler alan,sürekli iltifat eden biriyseniz ömür boyu sizi bırakmayacaktır.

Başak Burcunun Zayıf Noktaları, Zayıf Yönleri

Başak burcu erkeği zayıf yanları: Bakımlı, hanımefendi, sıcak, düz, abartısız kadınları sever. İddaalı, iddaacı ve inatçı iseniz meydan savaşına hazır olun ve bilin ki ufukta zafer görünmüyor.

Başak burcu kadını zayıf yanları: Zarif, dengeli, bakımlı ve şık, doğaya kültürel faliyetlere önem veren, insan ilişkileri gelişmiş, akıllı erkekleri tercih eder.

Terazi Burcunun Zayıf Noktaları, Zayıf Yönleri

Terazi burcu erkeği zayıf yanları: Güzel, estetik, bakımlı, akıllı, entelektüel, sevgi dolu, sevgisini gösteren kadın ideal kadını. Sporcu, Sorbonne mezunu iseniz ve Afrodit'e benziyorsanız durmayın harekete geçin.

Terazi burcu kadını zayıf yanları: Dürüst, zarif, dengeli, bol bol iltifat eden, akıllı, entelektüel, yalan söylemeyen eğitimli tipleri tercih eder.

Akrep Burcunun Zayıf Noktaları, Zayıf Yönleri

Akrep burcu erkeği zayıf yanları: Seksi, ateşli, itaate hazır, vefalı, özverili, bilgili mitolojik kadın tipi ilgisini çeker.Çok para harcayan, abartılı bir kadınsanız geçireceğiniz iki günün keyfini çıkarın çünkü çok uzun sürmeyecek

Akrep burcu kadını zayıf yanları: Ateşli, erkeksi, iş sahibi, sahip çıkan, sadık, kültürlü kaba olabilir ama onu ezmeyecek erkek bir de hoşuna gidecek armağanlar alıyorsa birlikte olabilir.

Yay Burcunun Zayıf Noktaları, Zayıf Yönleri

Yay burcu erkeği zayıf yanları: Onu eğlendirin, güldürün, gezdirin, aklını meşgul edin, şaka yapın. Asla yalan söylemeyin, asla oyun oynamayın. Sadace iki tüyo, dürüst ve eğlenceli kadını sever.

Yay burcu kadını zayıf yanları: Eğlenceli, konuşkan, akıllı, entelektüel, sosyal, sportif, doğaya meraklı, felsefeye edebiyata ilgi duyan, her konuda fikri olan dürüst erkekleri tercih eder.

Oğlak Burcunun Zayıf Noktaları, Zayıf Yönleri

Oğlak burcu erkeği zayıf yanları: Vefalı, bilgili, illede özverili mutlaka özverili, duyarlı, şefkatli, dürüst, planlı dayanıklı kadını sever. Zordur ama Oğlak'a değer.

Oğlak burcu kadını zayıf yanları: Aileye düşkün, sadık, efendi görünümlü, iş sahibi, erkeksi, çocukları seven, insan sevgisi olan, para kazanmasını bilen, onu hatırlayan erkek onun tipidir.

Kova Burcunun Zayıf Noktaları, Zayıf Yönleri

Kova burcu erkeği zayıf yanları: Uçuk, akıllı, entellektüel, trendy hatta tuhaf, merak uyandıran, hümanist, dünyadaki gelişmelere duyarlı, eğlenceli, teknolojiye yatkınsanız tamam Kova'yı kaptınız.

Kova burcu kadını zayıf yanları: Akıllı, uçuk, sosyal, konuşkan, kültürlü her ortama uyum sağlayabilen, bonkör, eğitimli erkekleri sever. Bir de bol bol tatil programı yaparsanız o sizin...

Balık Burcunun Zayıf Noktaları, Zayıf Yönleri

Balık burcu erkeği zayıf yanları: Güzel,bakımlı, estetik, gözleri parlayan, şefkatli, sevgisini vermeye hazır, trendy, kültürlü kadın ideal kadınıdır. Onu her zaman kollayacak destek olacaksanız o da sizinle olacak.

Balık burcu kadını zayıf yanları: Ona her zaman hoş sözler söyleyin yalanda olsa hoşuna gider. Hoş ortamlarda romantik yemekler, kırmızı güller, çikolatalar, renkli haftasonları tam ona göredir.
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Burçlar Hakkında Genel Bilgiler” sayfasına dön