YAY GÜNCESİ..

Burçların Uyum Tablosuna Göre, Hangi Burç Hangi Burçla Daha İyi Anlaşır, Bilmek İster misiniz? Burçların En iyi Anlaştıkları Burçlar
Kullanıcı avatarı
akrep_S_26
*SiyahAkrep*
*SiyahAkrep*
Mesajlar: 1468
Yaş: 40
Kayıt: Pzt 28 Nis, 01:39

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen akrep_S_26 » Prş 04 Haz, 19:03

Merhaba lotusum. Bugün biraz vaktim oldu ve girebildim. Seni okuduğumu aklından çıkarma olur mu? Boş şeyler yazmak da bana göre değil, hissiyat gelince yazıyorum işte. Daha iyiyim.
Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Cum 05 Haz, 16:06

Herşeye rağmen yanımda durduğun için ne diyeceğimi bilmiyorum..hayatım boyunca "insanlar"aradım kalbime..ne olursa olsun gitmeyecek kadar yürekli ve "insan"kişiler aradım..tam da ümidimin bittiği yerde sen çıka geldin..ve tam da öldüğüm bir anda baktım ki sen hala orada duruyordun..ki o anda insanlar sevdiğini söyleyip arkamdan gülüp eğleniyordu...gülüp eğlenmek ne kelime yerin dibine kaç kere atıp çıkardılar beni..Ben onlara yalvaran gözlerle bakıyordum oysa..sevgi diye bakıyordum..oysa yaptıkları ettikleri sadece itip kakmaktı..güya yardım eli uzatılmıştı da ben nankör davranmıştım..

Herkes yardım edemez insana..herkes merhametli olamaz..Sakın ola eğer "hakiki"bir merhametiniz yoksa el uzatmayın yardım isteyen insanlara..çünkü bu bir insana yapılacak en büyük kötülüktür..bırakın kendi ayağa kalksın..ne olur bırakın yaralarını kendi sarsın!...çünkü O insanı "derdinden" çok onu öylece bırakıp giden insanlar yıkacaktır..derdine mi yansın vefasız insanlara mı?..

Sizlere yemin ederim ki ben bana uzanan elleri hızır gibi görmüştüm..

Meğer insanlardan yardım istemek en adi şeylerden sayılmaktaymış..adım koca bebeğe çıksa iyi..adım nanköre çıktı..

Bence en güçlü en sağlam insanların dahi yardıma ihtiyacı olan anlar olabilir..bu bence çirkin ve adi değil..Unutmayın düşmez kalkmaz bir Allah'dır..

Hayat insana öyle ağlar örerki..Bana da ördü elbette..ama bunu da iç dünyamdaki kargaşaya verdiler..oysa iç dünyamda çocukca bir cennetten,çocukça bir dünyadan başka bir şey yok benim..yok..kesinlikle yok..hiç olmadı..tersine etrafımdakilerin ve yaşamıma girenler kargaşalarına ortak olmak zorunda kaldım..o kargaşalar benim zannedildi..ve o kargaşalar zaman oldu ki benim çocuk dünyama zorla girmeye dahil olmaya dahi çalıştı..

Tüm bunları gönül rahatlığıyla yazıyorum..

Bugün bana inanmyacaksınız biliyorum..ama yarınlar bana inanmanızı sağlayacak nice mucizelerle dolu olacak..çünkü doğru söylüyorum..bu dünyada olmasada öbür alemde sözlerimin samimiyetine inanacaksınız..

**

Öyle zamanlar olur ki sayısız sözlerle öğütlerle o kişiyi daha da üzmek yerine sadece yanında durmak gerekir..sadece durmak..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Pzt 08 Haz, 19:08

Biliyorum..Aslında nette günlük tutmak çok tehlikeli..daha öncede tutmuştum..ama üyelere özel bölümde ve kendi alanımda tutmuştum..

ama dedimya iyi niyetle yapıyorum..sonu hayır olur inşallah..

zan zaman negatif algılanıyor belkide yazdıklarım..ama negatif yada pozitif içinden geldiği gibi yaşamak gereki diyorum..

şu dikkatimi çekti bugün..sanki gizli bir el tüm dostlarımı yavaş yavaş benden uzaklaştırmakta..ikna edilmekteler art niyetli olduğuma dair..dostluğu da hiçbirşeyi de haketmeyecek kadar boş biri ve kötü bir olduğma dair..ve görüyorum ki hemen herkes ikna olmuş durumda..

ama dedimya:Bu kara günlerin yarınları da var..

**

ve ben bir şey söylüyorsam art niyetlerle konuşmam..sezgiklerim güçlüdür..sezgilerimle konuşup yazıyorum..yani sezgilerime güveniyorum..keşke yanılıyor olsaydım..keşke bana güvenseydiniz..biliyorum hiçbiriniz umurumda değilim ama benim de sizinde yaptığımız ettiğimiz iyi yada kötü niyetlerimiz yaradana bir bir ulaşmakta..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 09 Haz, 15:28

Allah'a emanet yazmaya devam ediyorum bakalım..

Bir zamanlar bana güvenen insanların şimdi beni "nankör"olarak tarif etmesi çok zoruma gidiyor..

Bir de madalyonun öbür yüzünü görselerdi keşke..Ben nankörsem beni tam da en zor günlerimde bırakıp gidene ne denir acaba..hatta daha kötü bir sıfatı da olabilir nankörden başka..çünkü dikkat edin..en zor zamanda terkedilen benim..O değil..ama ne yazıkki bunu dahi farkedemiyor insan..

Neyse benim bir şeyleri izah etmem sanırım imkansız gibi..çünkü insanlar anlamak istemiyorsa anlamaz..anlamak ne kelime seni duymaz bile..

ve ben de hep insanlardan nankörlük görmüş biriyim..ama hiçbir insanı en kötü zamanında terketmedim..bu kadar da net konuşuyorum..

**

En kötü insan oldum..neymiş efendim bana el uzatmayan kalmamış..peki benim o el uzatanlara gösterdiğim sonsuz dostluğa ne oldu?..bundan hiç kimse bahsetmemiş.. :agla
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 09 Haz, 16:31

Bir üsteki yazımı okudunuzmu?..

Bir de şunları yazacağım bugün..şu durum dikkatimi çekti..

evet hala kendime inanıyorum insanlarca yok edilmiş olmama rağmen..var haklı tarafları ama benimde haklı taraflarım var..

**

Neymiş efendim ben normal davranışlı değilmişim..bir psikopat kadar bencilmişim..kendimi dev aynasında görmekteymişim..insanlardan biriymiş gibi davranmıyormuşum....kendimi onlardan çok üstte ve özel bulmaktaymışım..daha neler neler..

evet kendimi özel buluyorum..bunu hiç saklamadımki..ama hakettiğim kadar özel buluyorum..ama diğerlerini de küçümsemiyorum..işte bu noktayı kaçırmaktasınız..

diğer insanlara çok fazla önem veriyorum..vermesem BURDA NE İŞİM VAR?..

Hatta o kadar önem veriyorum ki beni yakınen tanıyanlar bana fazla alçakgönüllü olduğumu söylüyorlar..

Beni yalnış anladınız hep..ve niye bu ölçüde yalnış anlaşıldığımı hala aklım almıyor..bir insandan bu kadar nefret edilirmi?..ki o insan orada ondan nefret edenlere dahi değer vermişti..vermeseydi tüm o yazıları yazarmıydı?..vakit harcarmıydı..birgün bir şekilde anlaşılma ümidim var hala..çünkü ortada bir haksızlık ve tuhaflık var..hala o kadar şaşkın ve üzgünümki..seni istemiyoruz diyen dostlarımın sesleri hala kulaklarımda..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..


Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Prş 11 Haz, 16:41

Yağmur başladı!..ne güzel!

ne güzel..hala yalnız bırakılmadım sanırım..varsın insanb yalnız bıraksın..O bırakmadı..

ama hemen burdan çıkmalıyım..çünkü şemsiyem yok..ve gideceğim yol uzun..ve ıslanmak istemiyorum..çünkü hastayım zaten..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Cum 12 Haz, 15:55

AsrIn YakIşIkLIsI yazdı:lotus sen gerçekten çok iyi bir insansın,bunu geç te olsa anladım,beni affet kırıldıysanız.. çok ince bir ruha sahipsin sen,senin bu dünyada olma,bu insanldarın yanında olmak bence kendine haksızlık ben olsam mücadelemden çekilirdim,bilirsin bazen gerçekten de erdemliktir çekilmek değilmi? daha doğrusu istenmediğim yerde durmazdım ben olsaydım
yine ısrar edeceksin birsürü şey yazıcaksın biliyorum.. ama gerçekten diğer tüm arkadaşlara da hak veriyorum,bak bu yazılarını okuyan birtek kişi varmı burada? hani seni birkaç kişi iyi anlamıştı falan diyorsun ya,nerede onlar? yazılarını okuyorlarmı?
yalnız ben sana yemin edeyim inanman için,haline gerçekten acıdık mavi lotus.. kırmızıda olsan yeşil lotusta olsan acıdık inan ki.. keşke bukadar yıpratmasa kendisini dedik,keşke ewine kocasının yanına dönse dedik,keşke bir psikiyatr'a görünse diye düşündük ve isim verirsem inan ayıp olur ama herkes senin için üzülüyor inan ki... bak ben portaldan çekildim,buraya da hesap iptali için Kral'a ö.m attım ama ne zaman eserse gelicek buraya da.. en güzeli işte.. benim içimde kalan şeyde şu oldu,güzel ortamlar paylaşıldı,sanal bir ortam olmasına karşın reel duygularımda var olanları sanal duygularla karıştırmak.. ben gerçekten bunun mantıksal bilincindeydim ama duygusal olarak birşeyleri hissetmeye başlayınca,biraz da karşındakine değer vermeye meyillenince..
Bana git diyorsunya Asrın_Yakışıklısı..Senin bir sıfatın olsaydı ve onlar en beterinden şunlar olsaydı sen gidermiydin:Yalancılık,hilekarlık,düzenbazlık,ikiyüzlülük,kincilik,nefret,kıskançlık,sinsilik..daha çok varda yazmak sinir bozucu..

Ne olursa olsun ne sıfatlarım olursa olsun kendime saygımı yitirmeyeceğim..ümidimi de yitirmeyeceğim..demek beni sevip acıyorlar öylemi?..bu sıfatkları uygun gördülerse bir değerim varmıdır sence?..Çok canım yandı..bu kadarı fazla..ne yapmış olursam olayım fazla..hem yapıp ettiklerimin bedelini ödedim çok acı çekerek..hem zaten o yaptıklarım sadece bir hoş seda bırakmak içindi..yok etmek için değil herkes ile birlikte var olabilmek içindi..

Burda kalışım dediğim gibi hem kendime saygı hem de gelecek hakkında ümitli oluşumdur..inşallah o rahmete ulaşacağım..burda kalarak yada kalmayarak..çünkü hayattaki en büyük hedefim rahmete ulaşmaktı..ve hiçbirşey bunun önüne geçemedi..geçmeyecek..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Cum 12 Haz, 16:38

VE emekli sen de git diyorsun..ve yukarıdaki açıklama sana da gelsin..

Ve sanırım haklısınız..yaramadı akrep alemi bana..fazla mı iyiyim bu insanlar için acaba:)..

Ama neyse şimdilik buradayım..yani daha yeterince canım yanmadı sanırım..

Ama bu bir hata ise ve hatamda israr ediyorsam işte o rahmet kapısı kapanabilir..çünkü hatada ısrar rahmet kapısını bir daha hiç açılmamak üzere kapatabilir..ki bunu düşünmek bile istemiyorum..

**

Ama şu korkunç akrepler içinde rahmet dolu insanlarda var..yani herkes rahmetten uzak değil..peki onlar niye hala burada?..Onlar olmasa varlıklarına inanmasam burda kalamazdım..kaçar giderdim..yani onlar varken bende burdaki varlığımda sakınca görmüyorum..onlarda en az benim kadar birşeylerin bilincinde çünkü..onlar neden gitmiyor o zaman..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Cum 12 Haz, 17:04

ve emekli.."insanın değeri aşk ile ölçülür "adlı makale bir harikaydı..

ama yinede artık bu noktadan sonra buradaki varlığımın eskisi gibi bana zarar vereceğini düşünmüyorum..çünkü zulmet her yerde..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Pzt 15 Haz, 12:28

Dostlarım çok iyi bilir..Yağmuru ve onun habercisi kara bulutları çok severim..

Ve Yağmur ve kara bulutlar geri döndü..özellikle bu cumartesi bardaktan boşanırcasına yağdı..ve şemsiyemiz olmadığından arkadaşımla sırılsıklam olduk..şemsiyesiz çıkmam bulutlu günlerde ama buralara yağmur nazla yağdığından beklemiyordum..bulutlar dağılır gider düşüncesindeydi..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Sal 16 Haz, 16:28

Diyorlarki yaşadığın zor hayat senin ruhundaki karmaşadan,kötülükten kaynaklanıyor..tüm hayatımı düşündüm bugün..ve dün..hayır öyle değil..o kadar basit değil..o kadar kötü insan değilim ki..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Çrş 01 Tem, 15:38

Çok şey istemişim meğer..

Sevmek ve sevilmek..

Aklım karmaşık şeylere çalışır..

Hayatta karmaşık..Ama aklım buna yetmiyormuş meğer..oysa dedimya aklım yeter karmaşaya..ama hayat karmaşadan öte tuhaf..hayır tuhaftan öte çirkin..çok çirkin..lotusdan çok daha çirkin..

işte insanların anlayamadığı da bu değilmi zaten..yani kalbimi yıkanların anlayamadığı..

Ne çirkin şeyler yazmışlar yine..keşke oyuncu olabilseydim..ben kim oyuncu olup rol yapmak kim..rol yapsaydım şuan burda olurmuydum..

tek rolüm şu:kötülüğe karşı rol yapıyorum..sadece kötülüğe..çünkü sanıldığı kadar kötü değilim..kötülükten korkuyorum..çok korkuyorum..

sanırım hiç bu rolden hiç kurtulamayacağım..çünkü kötülük kol geziyor..

özetle yalnızlık en iyi dostum benim..

anlamıyorum..bu kadar kalpten ve sevgiden uzak tutulmamı anlamıyorum..

hayat o karmaşıkki en kolayı işte bu kadar zor yapıyor..sevmek ve sevilmek ondan mı bu kadar zor..yoksa hayat sevgiyi yok etmek için mi var?..yada sevgi sadece benim için mi yok..

**

Parsel parsel eylemişler dünyayı
Bir dikili taştan gayrı nem kaldı
Dost elinden ayağımı kestiler
Bir akılsız baştan gayrı nem kaldı

Padişah değilem çıksem otursam
Saraylar kursam da asker yetirsem
Hediyem yoktur ki dosta götürsem
İki damla yaştan gayrı nem kaldı

Mahsuni şerif'im çıksam dağlara
Rast gelsem de avcı vurmuş marala
Doldur tüfeğini beni yarala
Bir yaralı döşten gayrı nem kaldı

**
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Çrş 01 Tem, 16:25

Biliyorum..yani artık bunu bilmeye başladım..neyi mi?..bunu uzun uzun yazmayacağım..

**

yazdıklarım duygu sömürüsü olarak algılanacak..

ne algılarsanız algılayın..duygulu olmak en güzel şey bence..yalnış değil bana göre..

**

yalnış olanları şuan görebiliyorum..

neymiş efendim ilim için yırtınıyorlarmış da birileri başka şeyler peşindeymiş..yapmayın etmeyin..vardır bu yazımda samimiyet..ama ben daha çok nefret görüyorum..ve daha birçok şey..yahu Allah için bir kerecik insan olun..yapmayın..etmeyin..vay be dünya hakikaten cehennemmiş..

**

çok şükür o kadar kötü değilmişim..şuan bunu daha iyi anlıyorum..

**

ilim sevdalıları..vay be..

meğer ne kadar iyi niyetliymişim..

ne güzel..hakikaten saf bir kalbim varmış..

**

ilimi yok etmek için kullanmayın..Allah aşkına bunu yapmayın..

**

vay be..ben neymişim..bildiğimden ne kadar da kötüymüşüm..kötülüğümü yaz yaz bitiremediler..vay be..

**

seveceğim..inadına seveceğim..kapkara kalbimi inadına seveceğim..anladımki dünya benim kalbimden çok daha kara..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Cum 03 Tem, 15:04

Meğer ne iğrenç ne fena bir yıldız haritam varmış..

O kadar ki bir foruma sanırım daha uzun süre ilham verecek kadar iğrenç,fena..

Sanırım tüm kötü şeylere insan nedense daha çok tutunuyor..çünkü böylece kendini umutuyor..kendini aklıyor..

**

yaz yaz yoyumla yorumla bitmiyor bu haritada ki iğrençlik..

insan kendini bilirde bu kadarını ben dahi bilmiyordum..tutunacak tek dalı yok belki de bu haritanın..düşünsenize anafikri "aldatmak"olan bir haritanın neresinden tutulur!..

**

en dikkatimi çekeni yaydaki venüs..ve tabiki de uranüs..hiç şansı yok bu ikisinin..

ev kurmaya yuva kurmaya hiç şansı yok..

**

Çok şükür ki yaradan yarattıklarından çok daha insaflı..çünkü en iyi O biliyor kullarını..kusursuz kul yaratmadığını en iyi O biliyor..Ve bir şans veriyor..hatta binlerce şans veriyor yarattığı bu kusurlu varlıklara..mutluluk için,anlamlı düzgün bir yaşam için binlerce şans veriyor..mutlu sıcak bir yuva için şans veriyor..

Tıpkı lotus'a verdiği gibi..venüse rağmen,uranüse rağmen çok şükür ki hala şu dünyadaki en güzel şeye sahibim..mutlu bir yuva yaratma şansına..

**

hala bir çocuğum yok..biliyorum ki O olunca işte o zaman mutluluğum katlanacak..eşimin küçük yiğenleriyle sevdim çocukları..Sümeyye sayesinde..Dün o kadar kişinin içinde gelip ilk önce benim boynuma sarılışına nasıl sevinmem..en sevdiği insanım onca insan arasında..bu benim için çok büyük umut bir çocuk yetiştirmek adına..bir çocuğun güven ve sevgisini kazanmak benim için büyül umut ve büyük başarı..

inşallah güzel bir insan yetiştirip harika bir anne ve çok sevilen bir eş olmayı bir gün başaracağım..çünkü bu hayatımın en büyük amacı oldu hep..

**

hem de yaydaki venüs'e,güvenilmez uranüs'e rağmen başaracağım..

**

ve en büyük yardımcım bence harika bir yerleşim olan 10.ev satürn olacak..ve 1.ev pluton..ve aydaki yengeç..7.ev şiron..

**

Başaracağım..bu iğrenç haritadan bir sevgi yaratmayı başaracağım..evet çok mutlu ve sıcak o yuvayı yaratmayı başaracağım..

**

dün mesela eşim beni çok sevdiğini söyledi..Belki O'nu haketmedim hiç..ama haketmeyi başaracağım..O'na dünya iyisi çocuklar vermeyi ve çok sıcak bir yuva olmayı başaracağım..

**

hem de tüm olumsuzsuzluklara rağmen..o insafsız insanlara rağmen..hatta kara büyülere rağmen..tüm kara kalplere rağmen..ve herşeyden önce kapkara ve karmakarışık yıldız haritama rağmen..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..

Kullanıcı avatarı
MAVİ LOTUS
*GriAkrep*
*GriAkrep*
Mesajlar: 447
Yaş: 51
Kayıt: Çrş 06 May, 13:29

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen MAVİ LOTUS » Pzt 06 Tem, 14:26

SÜMEYYE(eşimin küçük yiğeni)..Kimse beni bu küçük kız kadar özden ve gerçek ve sonsuz bir sevgi ile sevmedi desem abartrmış olurmuyum bilmiyorum..

Bu kızı ne zaman görsem yada ne zaman Türkiye'ye gelseler hayata bir başka bakıyorum..daha doğrusu eski küçük lotus'un gözleriyle yada kalbiyle bakıyorum..hayat çok şeyimi alıp götürdü ama eski küçük ve binbir türlü iyimserlikle dolu o küçük lotus'u silemedi..üç-beş hatırada olsa hayat silemedi onu..ve silmesine de asla izin vermeyeceğim..
"BAZI KİŞİLERİN FİKİRLERİ SENİN GERÇEĞİN OLAMAZ"..


Cevapla

“Burç Uyumları İlgili Genel Konular” sayfasına dön