YAY GÜNCESİ..

Burçların Uyum Tablosuna Göre, Hangi Burç Hangi Burçla Daha İyi Anlaşır, Bilmek İster misiniz? Burçların En iyi Anlaştıkları Burçlar
Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*
Teşekkür etti: 0

Re: YAY GÜNCESİ..

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Cum 08 Oca, 17:49

Akrep yazdı:
Cum 08 Oca, 17:39
Çok sevindim. İnşallah o zamana kadar bir kolaylık olur.

Amin amin.
Eşinin bir işi var. Ama ikisininde özellikle bayanın ciddi sağlık sorunları var. Sağlık sorunları yüzünden daha önce kredi çekmişler ve adamın aylığının bir bölümü bu kredi borcuna gittiği için bir türlü toparlanamıyorlar. Bu yüzden uzun zamandır madur durumdalar. Arkadaşım çok pahalı bir adrenalin iğnesi oluyor sürekli. Yani krizi gelince adrenalin yapmazsa alerjik şoktan ölüm tehlikesi var. Ve daha birçok rahatsızlığı var. Sanırım stresten bu hastalıklara yakalandı. Ama dayanmaya çalışıyor ve şikayet etmemeye çalışıyor. Birbirini seven güzel bir aileleri var gözlemlerime göre ve bu ailenin ilerde huzurlu olmasını çok isterim gerçekten..

diğer adım MAVİ LOTUS..

https://akreportal.net

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzr 10 Oca, 22:23

Sonları iyi olur inşallah. Aileleri ve akrabaları neden destek olmuyor peki?
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzr 10 Oca, 22:37

Daha önce bizde evsiz kaldık.O sıra eşimin ve benim ailelerimize sığındık.Üstelik eşimin de benimde bir mesleğimiz varken oldu bu. Neyse daha önce bahsettim kendimden defaatle; diyeceğim o ki ;aile desteği çok önemli. Ama bunların ikisininde ailesi destek olmuyor. Hatta telefon ettiklerinde telefonlar yüzlerine kapanıyor. Kızın babası çok iyi bir insandı. Hatta tanınmış köklü bir aileden geliyordu. Ama malesef vefat etti. Kız diyor ki babam sağ olsaydı bunlar başıma gelmezdi. Ailelerinin destek olmaması için sebep şu;insanlıkları yok. Yoksa bu iki gencin bir hatası yok ailelerine. Çok acı insanın ailesinin sahip çıkmaması. Kız sevinçten havaya uçtu biz para gönderince. Bize siz benim alemsiniz diyor. Kendi ailem sahip çıkmadı diyor. Bende güven verdim.Daima arkanızdayız dedim. Anne ve baba olarak kabul ediyor bizi. Ama isterim ki ailelerinden sevgi ve saygı görsünler.
diğer adım MAVİ LOTUS..

Kullanıcı avatarı
Akrep
Astroloji Editörü
Astroloji Editörü

Okunmamış mesaj gönderen Akrep » Pzt 11 Oca, 01:02

Çok iyi yapmışsınız. Siz darda kaldığınızda sizin de elinizden tutan olacaktır. Hiçbir şey kaşılıksız kalmaz mutlaka karşılığı olur.
Bu kullanıcılar mesajınıza teşekkür etti Akrep mesajı için:
güzin (Pzt 11 Oca, 22:18)
Değerlendirme: 16.67%
-Ya Hep Ya Hiç-

"Yayınlanan bazı yazıların kaynakları belirsiz, kaynak bilgisi olanlar lütfen iletin ekleyelim"

Kullanıcı avatarı
güzin
*AkrepKartal*
*AkrepKartal*

Okunmamış mesaj gönderen güzin » Pzt 11 Oca, 22:21

Bu kız çok saygılı ve bana karşı sanki bir kız evlatmış gibi sevgi dolu. Bundan daha büyük bir ödül olamaz bence. Ama birçok kez çok zor durumlar yaşayıp darda kaldığım için; böyle bir durumda tutan bir el olma ihtimalinin ne kadar önemli olduğunu iyi bilirim. Ayrıca bunu deneyimlememiş olsam bile buna en ufak bir insani duygusu olan biri empati yapabilir. Gerçek sevgi, dostluk ve dayanışma kadar hiçbir şey beni bu dünyada artık etkileyemez.
diğer adım MAVİ LOTUS..

“Burç Uyumları İlgili Genel Konular” sayfasına dön