Boğa - Kova Uyumu

boğa burcu kova burcu uyumu, boğa kova uyumu nasıldır? boğa ve kova anlaşabilir mi? boğa kova uyumu, boğa kova uyumlu mu, boğa kova aşk uyumu, boğa kova ilişki uyumu, boğa kova ilişkisi, boğa kova cinsel uyumu

boğa burcunun uyum tablosu, boğa burcu uyum tablosu, boğa burcu en uyumlu burç, boğa burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? boğa burcu uyumu, boğa burcu aşk uyumu, boğa burcu cinsellik uyumu, boğa burcu evlilik uyumu, boğa burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Boğa - Kova Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:06

Resim

Boğa - Kova Uyumu

Boğa Kova Uyumu - Boğa burcu ile Kova burcu anlaşabilir mi?

İkinizin arasında bir çekim olduğu kesin olmakla birlikte ilişkinizin devam edip etmeyeceği kesin değil.

Kova sevgilinizin insanın aklını başından alan gizemli bir çekiciliği var. Kova, mesafeli, soğuk, analitik, entelektüeldir ve aklı hep başka yerlerdedir. Onun kafa yapısına ve işindeki üstünlüğüne hayran olursunuz.

Dahilerin burcu olarak bilinen Kova'lar ileri teknoloji ile ilgili konularda oldukça beceriklidirler ve hep geleceğe dönük yaşarlar. Kova'nın görevi süre gelen düzenleri daha iyisi ve yenisi ile değiştirmektir. Boğa ise tam tersi alıştığı düzeni korumaya çalışır ve geçmişte yapılmış şeylere bağlıdır. Kova doğuştan asi ruhludur ve alışkanlıklara karşı çıkar.Siz toplum dışında kalmak istemez ve toplum tarafından onaylanmak istersiniz., bu ise Kova'nın umurunda bile değildir.

Siz sıcak kanlısınız ve paylaşmayı seversiniz. Aslında Kova'da böyledir ama o duygularını başka şekilde ifade eder. Ne yaparsanız yapın bir süre sonra Kova'nın aranızdaki mesafeyi koruduğunu fark edeceksiniz. Kova, Uranüs yani bireysellik gezegeni tarafından yönetilmektedir. Aranızda hissettiğiniz uzaklık Kova'dan kaynaklanmaktadır. Kova bireyselliğini kaybetmekten korktuğu için çok yakınlaşamaz. Siz bunu anlamasanız da hoş görmeye çalışın. Aşk ve sevgi gezegeni Venüs tarafından yönetildiğiniz için böyle bir korkuyu anlayamazsınız.

Kova ise hayat boyu kendi kimliğini bulmaya ve geliştirmeye çalışır. Sizin sahiplenici ve kıskanç huylarınız onu uzaklaştıracaktır. Bu ilişkinin devamı için Kova'dan fazla bir yakınlık beklememeniz lazım. Siz çok daha samimi ve verici bir ilişki istersiniz, bu size yetmeyebilir.

İlişkinizde başka zorluklarda olacaktır. İkinizde sabit nitelik taşıdığınız için en ufak bir fikir ayrılığında bile anlaşmanız imkansız olacaktır. İkinizde şimdiye kadar ki tartışmaları ödün vermeden kazanmaya alışmışsınız. En azından birinizin yıldız haritanızda toprak ya da su burçları olmalı ki, hiç olmazsa biriniz uzlaşan taraf olabilsin. İkinizin de inatçılığınızdan vazgeçmeniz zor olduğu için anlaşmanız nerede ise imkansızdır.

Yatakta Kova heyecanlı ve yaratıcıdır ama sizi biraz tutucu bulabilir. Kova için cinsel, yaptığı diğer ilginç şeylerden bir tanesidir. Sizin içinse daha derin bir anlamı vardır. Kova burcu gerçek bir aşkla sevse de fazla bağlanmadan özgür bir ilişki yaşamak ister. Bu size göre değildir. Siz Kova ile beraberken başkaları ile birlikte olmak istemezsiniz. Boğa sadık olmak için söz verirken (özellikle ilişkinin başında), bu Kova'ya çok saçma gelmektedir. Birine ait olma fikri Kova'yı ürkütür.

Buradaki yorumumuz sadece güneş burçları içindir. Eğer Kova sevgilinizin doğum haritasında Oğlağa düşmüş gezegenler varsa (Ay, Merkür, Venüs Güneşe yakın dolaştıkları için olabilir) bu ilişkiyi yürütmek çok daha kolay olacaktır.

Sizi birbirinize bir şeyler çekmiş olmalı. Doğum haritanızda daha umut verici başka uyumlu gezegenler olabilir.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Boğa Burcu Uyumu” sayfasına dön