Boğa - İkizler Uyumu

boğa burcu ikizler burcu uyumu, boğa ikizler uyumu nasıldır? boğa ve ikizler anlaşabilir mi? boğa ikizler uyumu, boğa ikizler uyumlu mu, boğa ikizler aşk uyumu, boğa ikizler ilişki uyumu, boğa ikizler ilişkisi, boğa ikizler cinsel uyumu

boğa burcunun uyum tablosu, boğa burcu uyum tablosu, boğa burcu en uyumlu burç, boğa burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? boğa burcu uyumu, boğa burcu aşk uyumu, boğa burcu cinsellik uyumu, boğa burcu evlilik uyumu, boğa burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Boğa - İkizler Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:04

Resim

Boğa - İkizler Uyumu

Boğa İkizlerUyumu - Boğa burcu ile İkizlerburcu anlaşabilir mi?

Zodyak'ta her burç bir öncekinin eksiklerini tamamlamaktadır. Boğa'dan sonra gelen İkizler ise onun eksiklerini tamamlar. İkizler burcu, sizin karar verirken çok uzun zaman düşündüğünüzü ve bu yüzden önünüze çıkan fırsatları kaçırdığınızı, fazla tedbirli olduğunuz için de hayallerinizi gerçekleşemediğinizi bilir. Bu yüzden bazen dikkatsizce hareket etse bile, İkizler hep ileriye gider ve karşısına çıkan fırsatları anında değerlendirmeye çalışır.

İkizler sevgiliniz, zeki, hazır cevap, espirili, çok yönlü, düşüncelerini açıkça ifade edebilen ve yeni durumlara kolay uyum sağlayabilen biridir. İkizler burcu iletişim, yayımcılık, satış, halka ilişkiler, insan kaynakları ve seyahatle iligili işlerde çok başarılıdır.

Boğa insanı ise risk almayı sevmez, her konuda uzun uzun düşünmek ister. Boğa'nın hayali şehir dışında, yeşillikler içinde bir eve sahip olmak ve burada kök salmaktır. İkizler insanı için bu son derece sıkıcıdır. O, dizüstü bilgisayarı, cep telefonu ve bavulu ile seyahat ederek yaşamaktan, özellikle hareketli, kalabalık şehirlerde bulunmaktan çok zevk alır.

İkizler fikir insanıdır, yeni bilgiler, haberler peşinde koşar. Onun mutlu olması için konfora ya da lüks eşyalara ihtiyacı yoktur, tam tersi fazla eşya ona ağırlık verir. Boğa'nın ise hayattan zevk alabilmesi için konforlu bir evi ve içinin güzel eşyalarla dolu olması gerekir. Boğa, İkizler'in koltukta iki saat uyuduktan sonra bile sabahın köründe kalkıp yeni işler peşinde koşabilmesine akıl erdiremez. İkizler ise Boğa'nın nasıl bu kadar çok uyku uyuyabildiğine inanamaz. Aynı şekilde çözümü belli olan bir konu üzerinde, Boğa'nın neden bu kadar çok düşündüğünü de anlayamaz. Aranızda halletmeniz gereken konulardan biri de Boğa'nın sonsuz sabrına karşı İkizler'in sabırsızlığıdır.

Aşk hayatınızda İkizler adapte olma yeteneği ile size ayak uydursa da burada da sabırsız ve aceleci olabilir. Boğa bunu anlayamadığı için üstüne alınabilir. İkizler ise Boğa gibi duygusal ve erotik olmadığı için sizin neden bozulduğunuzu anlamayacaktır. İkizler'in sizin gibi sahip olma ve elde tutma içgüdüleri yoktur, hatta evlilik onlar için ürkütücü bir sondur. İkizler insanı eninde sonunda evlilik fikrine alışsa bile sizin için çok geç olabilir. İkizler için cinsel, hayatta ki birçok şey gibi heyecan vericidir. Onun yeniliğe ve farklılığa, sizin ise alıştığınız şeylere ihtiyacınız vardır. İkinizin hayata yaklaşımınız tamamen farklıdır, orta yolu bulmanız gerekiyor.

Siz fiziksel dünyaya eşya, mal-mülk ile bağlıyken, İkizler fikirleri ile bağlıdır. Siz tutucusunuz, İkizler modern. Siz cevap vermeden uzun uzun düşünürsünüz, İkizler çok hazır cevaptır. İkizler sizi kırdığı zaman özür dilemezse, kırgınlığınız uzun sürecektir. Kırıldığınız zaman bunu hemen İkizler'e söylemelisiniz, konuşmak bu ilişkiye yardımcı olacaktır.

Boğa'nın hissederken düşünmeyi, düşünürken de hissetmeyi öğrenmesi gerekiyor. Boğa burcu ikisini aynı anda yapamaz. Bu ilişkide sorunlar olduğu zaman Boğa'nın inatçılığından vazgeçmesi gerekiyor.

Bu devam etmesi zor bir ilişkidir, eğer hala birlikte iseniz farklı yeteneklerinizi paylaşıyor olmalısınız. İkizler'i seviyorsanız ve o da sizi seviyorsa en azından birşeyleri paylaşmaya başlamışsınız demektir.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Boğa Burcu Uyumu” sayfasına dön