Boğa - Akrep Uyumu

boğa burcu akrep burcu uyumu, boğa akrep uyumu nasıldır? boğa ve akrep anlaşabilir mi? boğa akrep uyumu, boğa akrep uyumlu mu, boğa akrep aşk uyumu, boğa akrep ilişki uyumu, boğa akrep ilişkisi, boğa akrep cinsel uyumu

boğa burcunun uyum tablosu, boğa burcu uyum tablosu, boğa burcu en uyumlu burç, boğa burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? boğa burcu uyumu, boğa burcu aşk uyumu, boğa burcu cinsellik uyumu, boğa burcu evlilik uyumu, boğa burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Boğa - Akrep Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 21:00

Resim

Boğa - Akrep Uyumu

Boğa Akrep Uyumu - Boğa burcu ile Akrep burcu anlaşabilir mi?

Boğa ile Akrep beraberliği çok güçlü bir karışımdır. İkinizin de güçlü arzuları, fikirleri var ve çok kararlısınız. Hiç bir şeyi hafife almazsınız. Akrep sevgilinizin ilk tanıştığınız an ne kadar etkileyici olduğunu fark etmişsinizdir. Belki de kendinizde bulunmasını arzu ettiğiniz özelliklere sahip olduğunu düşünmüşsünüzdür. Zodyak'ın iki zıt burcusunuz, çok farklı olmanıza rağmen benzer yönlerinizde çoktur. Siz Akrep'ten daha maddecisinizdir.

Akrep sevgiliniz sizden daha derin ve gizemlidir. Su burcu olan Akrep sizin toprak burcunuzla uyumludur. Akrep kendisini açığa vurmadan sizi tanımak ister. Kendisi hakkında bilgi vermek kendisinden bir parça koparılması gibidir. Bu yüzden kolay kolay açılmaz, kendisini çok güvende hissetmek ister. Onu yıllarca tanısanız bile zaman zaman içine kapanacaktır.

Akrep burcu görünen yüzeyin altındaki gizli gerçeklerin yöneticisidir. Bu yüzden her olayın derinine inerek gizli kalmış gerçekleri keşfedebilme özelliği vardır. Dıştan fark edilmese bile, sakin görüntüsünün altında duygu fırtınaları eser. Akrep tutkulu duygularını kontrol altında tutmakta zorlanır. İniş çıkışlı, yoğun, ihtiraslı duyguları ile başa çıkmaya çalışırken, Boğa'nın sakin ve dengeli yapısı ona çok cazip gelir.

Akrep burcu duygularını dile getirmediği için kırgınlıkları içinde birikebilir. Sevgili Boğa buna çok dikkat edin. Anlaşmazlıklar, kırgınlıklar ve alınganlıklar ikinizinde içinde kalmasın. Bunlar birikerek tamir edilemez, bir biçimde ilişkinizi zedeleyebilir.

Akrebin sezgileri çok güçlüdür. Kendisi bile buna şaşırır ama tahminleri yüzde doksan doğrudur. Doğuştan psişik özellikleri gelişmiştir.

İkinizde sabit burçlardansınız yani son derece kararlı ve sabit fikirlisinizdir. İkinizi de yolunuzdan hiç bir şey döndüremez. Anlaşmazlığa düştüğünüz konularda bir türlü uzlaşamazsınız, ikinizde esnek olmadığınız için işin içinden çıkamazsınız.

Finans konularında Akrep harikalar yaratır. Akrep sekizinci evin, birleşik kazançlar evinin, siz ise ikinci evin yani kişisel servet evinin yöneticisisiniz. İkinizde maddi olarak güvende olmak istersiniz. Boğa satın almayı, Akrep ise yatırım yapmaya sever. Akrep burcu sizin gibi pahalı restoranlara yada lüks şeylere para harcamaktan hoşlanmaz, onun zevkleri daha basittir.

Her hangi bir resmi anlaşmada Akrep çok başarılıdır, karşısındakinin can alıcı noktasını bilir ve onu ilgilendirmeyen konularda çenesini yormaz. Bu sizinle ilgili konularda da böyle olacaktır, üstünüze alınmayın. Mantıklı yaklaşımı ile sizinde saygınızı kazanacaktır. İşinizle ilgili önemli konularda onun fikrine güvenebilirsiniz.

Sizler dışa dönük değilsinizdir. Yeni tanıştığınız sevgilinize asla hayat hikayenizi anlatmazsınız. İkinizinde sahiplenici ve kıskanç oluşu sorun yaratmayacaktır, çünkü ikinizde tek eşlilikten yana ve sadıksınızdır.

Boğa yatakta güçlü ve enerji doludur. Akrep ise sizden daha derin duygular beklemektedir. Su burcu olan Akrep sizden çok daha derin ve yoğun duygulara sahiptir. Ayakları yere sıkı basan Boğa izin verirse Akrep onu başka bir boyuta götürebilir. Gerçekçiliği bir kenara bırakıp biraz daha romantik olmaya çalışmalısınız. Gene de Akrep sizin yatakta geçirdiğiniz uzun saatlere, ona gösterdiğiniz ilgiye ve erotik yapınıza hayran olacaktır. Sevginizin samimiyeti ve ona olan arzunuz Akrebi çok heyecanlandıracak ve ilişkinizin kalıcı olmasını sağlayacaktır. Hiç bu kadar tutkulu ve ihtiraslı bir aşk yaşamamıştınız. Hep arzuladığınız gibi güçlü bir aşk olabilir.

Akrep burcu başınıza gelen en iyi ya da en kötü şey olabilir. Ya birbirinizi tamamlarsınız yada rakip olursunuz. Bunu zamanla göreceksiniz. Biraz daha esnek olup duygusal konulara da hassasiyet gösterirseniz aranız iyi olacaktır. Boğa, Akrep birlikteliği imkansız olmasa da, zor olabilir.

Elinizden gelin yapın! Sonuç kaçırmak istemeyeceğiniz kadar iyi olabilir.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Boğa Burcu Uyumu” sayfasına dön