Başak - Kova Uyumu

başak burcu oğlak burcu uyumu, başak oğlak uyumu nasıldır? başak ve oğlak mutlu olabilir mi? başak oğlak uyumu, başak oğlak uyumlu mu, başak oğlak aşk uyumu, başak oğlak ilişki uyumu, başak oğlak ilişkisi, başak oğlak cinsel uyumu

başak burcunun uyum tablosu, başak burcu uyum tablosu, başak burcu en uyumlu burç, başak burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? başak burcu uyumu, başak burcu aşk uyumu, başak burcu cinsellik uyumu, başak burcu evlilik uyumu, başak burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 47
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Başak - Kova Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 20:47

Resim

Başak - Kova Uyumu

Başak Kova Uyumu - Başak burcu ile Kova burcu anlaşabilir mi?

Eğer bir Kova burcuna tutulmuşsanız, belki de bilinçaltınız kendinden çok farklı bir kişilik tarafından etkilenmek istemiştir. Kova burcu tuhaf, farklı, meraklı, geleneklere karşı, soğuk, tarafsız ve bazen de unutkandır. Siz ise geleneklere önem veren, dikkatli, düşünceli, detaycı, meraklı, üretken, soğuk ve tarafsızsınız. Gördüğünüz gibi bir iki benzer yön dışında aslında tamamen farklısınız.

İkiniz de entelektüel olduğunuz için heyecanlı sohbetleriniz olacaktır. Sizler bir çok konuda bilgi edinmeyi ve bunların doğru olup olmadığını düşünmek istersiniz. Günün sonunda ilginç hikaye ve olayları birbirinize anlatıp, günlük haberler ve önemli konular hakkında yorum yapmayı seversiniz. Konuşacak konularınız hiç tükenmeyecektir.

Başak burcu karışıklıktan hoşlanmaz ve her şeyi bir düzene oturtmak isterken, Kova burcu ise var olan düzenleri ortadan kaldırmak ister. Kova insanı dünyayı bilim adamı gözü ile uzaktan bir bütün olarak algılar, siz ise yakından sadece detaylara bakarsınız. Siz kurallara uymak isterken, Kova başkaldırır. Bu kadar farklı kişiliklerin uzlaşabilmesi için birbirinizi çok sevip, saygı duymanız gerekiyor.

Bir çok çiftin anlaşamadığı para konularında iyi anlaşırsınız. İkinizde savurgan değilsiniz ve önemli finansal konularda birbirinizi dinlersiniz.

Kova burcu detaylara önem vermediği için unutkandır. Her şeyi not defterine ya da bilgisayarına yazdığı için aklında tutmayı gereksiz bulur. Siz ise her şeyi aklınızda tutarsınız. Komşunuzun doğum günü, bir sonra ki dişçi randevunuz, ya da telefon numaraları hep aklınızdadır. Kova burcu sizin bu özelliğinize hayrandır. Sevgilinizle bu konuda alay etmeyin, o gerçek bir dahidir ve kafası başka kavramlarla doludur.

Kova ile en iyi anlaştığınız yer yatak odasıdır. Siz Kova'nın 8.evinin yani seksüel evinin yöneticisisiniz. Kova burcu yatakta sizi dayanılmaz çekici bulmaktadır. Sizde onun heyecanlı, farklı, önceden kestirilemeyen stilinden heyecan duyarsınız. Sevgiliniz sizden daha çılgın, yaratıcıdır ve bu durumun sizin için yeni olduğunu anlamalıdır. Bu aranızdaki çekimi etkilememelidir.

İlişkinin başında siz zaten ağırdan aldığınız için onun fazla duygusal olmayışına aldırmazsınız. İlişkiniz ilerledikçe (aranızdaki harika seksüel uyuma rağmen) hala duygusal bir eksiklik hissediyorsanız eninde sonunda bu ilişkiyi bitirirsiniz. Siz, çok romantik olmasanız da arada bir romantik anlar yaşamak istersiniz. Kova ise bunun sevimli ama gereksiz olduğunu düşünür.Kova burcu sevgilisinin aynı zamanda arkadaşı olmasını ister. Sizde böyle istersiniz ama sadece arkadaşlık sizi tatmin etmeyecektir.

Siz Başak güçlü duygulara şüphe ile yaklaşırsınız. Mesela aşk gibi güçlü arzularınız olduğu zaman duraklar, hiçbir zaman aradığınızı bulamayacağınıza inanırsınız. Sevgili Başak hayat sürprizlerle doludur, her şeye bu kadar karamsar yaklaşmamalısınız. Sevgiliniz Kova'da aynı sizin gibi analizcidir ve onun da evlilikle ilgili karamsar düşünceleri vardır.

İkiniz için de özel hayatınız, bireyselliğiniz, kendi kendinize yetmeniz çok önemlidir. Evlenerek bunları kaybetmekten korktuğunuz için evlilik konusunda acele etmezsiniz. Bu konudaki zamanlamanız birbirine yakındır. Paniğe kapılmayın, korkularınız zamanla yok olabilir. Birbirinizi özgür bırakmalısınız.

Astrolojide klasik anlamda çok uygun bir çift olmasanız da yürüyebilecek bir ilişki. Belki de yıldız haritanızda daha uygun başka gezegenler vardır. Her şeyde olduğu gibi kader yıldızların değil, sizin elinizdedir.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Başak Burcu Uyumu” sayfasına dön