Başak - Başak Uyumu

başak burcu başak burcu uyumu, başak başak uyumu nasıldır? başak ve başak mutlu olabilir mi? başak başak uyumu, başak başak uyumlu mu, başak başak aşk uyumu, başak başak ilişki uyumu, başak başak ilişkisi, başak başak cinsel uyumu

başak burcunun uyum tablosu, başak burcu uyum tablosu, başak burcu en uyumlu burç, başak burcu hangi burçlarla daha iyi anlaşır? başak burcu uyumu, başak burcu aşk uyumu, başak burcu cinsellik uyumu, başak burcu evlilik uyumu, başak burcu hangi burçla anlaşır
Kullanıcı avatarı
Yönetici
Portal Yöneticisi
Portal Yöneticisi
Mesajlar: 4681
Yaş: 46
Kayıt: Sal 22 Şub, 11:33

Başak - Başak Uyumu

Okunmamış mesaj gönderen Yönetici » Pzr 15 Oca, 20:44

Resim

Başak - Başak Uyumu

Başak Başak Uyumu - Başak burcu ile Başak burcu anlaşabilir mi?

İki Başak burcu bir arada mutlu olabilir mi? Eğer bazı sorunlu bölgeleri aşabilirseniz evet. En azından birbirinizi iyi anlarsınız. Şimdi ilişkinizin iyi ve kötü yönlerini inceleyelim.

İkinizde hayat hakkında gerçekçi ve pratiksiniz. Aynı zamanda her şeyi mükemmelleştirmeye çalışan idealistlersiniz. Sizler için sağlıklı olmak çok önemlidir. Birlikte spor yapmaktan, sağlıklı yemeklerden hoşlanır, vitamin almaya özen gösterirsiniz. Bazen fazla tutumlu olabilirsiniz. Siz zaten pahalı restoranları sevmeyen sürpriz hediyelere fazla para harcamayan bir çiftsiniz. İkinizden birinin yıldız haritasında Aslan burcuna düşen gezegenler varsa durum değişebilir.

İkinizde iyi iletişim kurarsınız, biriniz yazar yada editör olabilir. Başak burcu Zodyak'ın en iyi yazarlarındadır. Aynı zamanda Başak burçları çok yardımseverdir. Birbiriniz ile yarışmadan birbirinize destek olursunuz.

İkinizde eleştiricisiniz. Keskin analizlerinizi duygusal hayatınızdan uzak tutmalısınız. Tartıştığınız zaman son derece soğuk ve acımasız olabilir, birbirinizi keskin sözlerinizle perişan edebilirsiniz. Birbirinizi incittiğiniz zamanda bu yaraların iyileşmesi zaman alacaktır. Ağzınızdan çıkan laflara dikkat edin.

Gerçek işkoliklersiniz, geç saatlere kadar çalışırsınız. En azından diğer Başak bu durumdan şikayetçi olmayacaktır. Üretken olmak sizler için önemlidir ve boşa zaman geçirmeyi günah sayarsınız. Birlikte geçirdiğiniz zaman ise çok değerlidir. İkinizde Başak burcu olduğunuz için birbirinizi işten uzaklaştırmazsınız. İçe dönük sayılırsınız, arada bir dış dünyaya açılmanız gerekiyor. Hayat sadece iş demek değil!

Yatakta başta çekingen olsanız da açıldığınız zaman tutkularınız tüm şiddeti ile ortaya çıkacaktır. Başak burcu için şefkat duygusu erotizmden daha önemlidir. Sevgilinize ne kadar çok bağlı iseniz o kadar çok tutkulu olursunuz.

Başak burcu dürüst ve namusludur, sizinle aranızda geçenleri başkalarına anlatmaz. Ona güvenecek, kollarında kendinizi rahat hissedeceksiniz. İkinizde konuşkan olduğunuz için iyi anlaşacaksınız.

Birbirinize kibar ve kendinize davranılmasını istediğiniz gibi davranın. İkinizin de uymanız gereken en önemli kural budur. Fazla endişelenmez ve fazla çalışmazsanız bu beraberlik kesinlikle iyi gidecektir.


"Sükunetin vereceği huzuru hiçbir maddi imkan sunamaz"


Kullanıcı avatarı
pazzini
*Yılan*
*Yılan*
Mesajlar: 139
Yaş: 46
Kayıt: Çrş 27 Eyl, 18:22

Okunmamış mesaj gönderen pazzini » Sal 16 Oca, 14:41

hemen hemen birbirinin kopyası olan iki insanın birlikteliği çok eğlenceli olur gerçekten de

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Başak Burcu Uyumu” sayfasına dön